Zavrieť

Porady

Holiace strojčeky

Kto poradí? Syn mi vyrástol a začal sa holiť. Uvažujem či holiaci strojček (sieť/AKU) áno alebo nie. Ak áno aký?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    OKAA je offline (nepripojený) OKAA

    žena OKAA
    Kika,to by zaujímalo aj mňa.Môj syn sa tiež začal holit,mal by darček od ježiška.....

    Jekyll je offline (nepripojený) Jekyll

    Jekyll
    Doporučujem "osmičkový Panasonic". Teda niektorý zo série ES 8...

    Mal som dobrý Braun, teraz mám dobrý Paňas. Keď to porovnám, tak sa mi zdá Panasonic lepší. Model s čistiacou stanicou je (vždy) zbytočnosť, takému by som sa vyhol. Panasonic sa dá umývať pod tečúcou vodou.

    kargo je offline (nepripojený) kargo

    technický typ kargo
    Elektrický holiaci strojček je investícia ktorá sa oplatí ak je ochlpenie už dostatočne silné a ak sa syn holí pravidelne aspoň raz za dva dni.
    Volil by som strojček bez akumulátora. Je ľahší a akumulátor má životnosť kratšiu ako zvyšok strojčeka. Na tých pár oholení, keď nebude mať k dispozícii el.sieť, použije jednorazovku. Pre hladšie oholenie je lepší planžetový, frézky však majú dlhšiu životnosť. Mal som už viac strojčekov preto doporučujem kúpiť len kvalitnejšiu značku. Teraz mám 8 rokov 3-frézkový philips , maximálna spokojnosť.

    petmar je offline (nepripojený) petmar

    petmar
    Nedávno mi pred Teskom spoluobčan nanútil na pohľad krásny, obojživelný, trojfrézkový nový holiaci strojček, lacno, tak som ho dal synovcovi , ktorý sa začína holiť. Bol som pri prvej prevádzke, nekričal od bolesti , celkom si chválil.
    Venovanie k prvému holiacemu strojčeku :
    Dbaj Maťko na našu radu, správny muž si holí bradu.
    Tu máš túto škatuľu, udržuj si papuľu.

    petmar je offline (nepripojený) petmar

    petmar
    Mne vyhovuje planžetový, frézkový ma šklbe a mám z neho pupáky (bratovi sa čká). Tradične boli vždy na vysokej úrovni Brauny. Mám s akumulátorom, je pravda že som akumulátor takmer nepoužil a už odišiel, ale strojček stále perfektne fičí-Braun, má cca 9 rokov. Predtým som mal ruský - Moskvu, nebol až tak zlý, ale planžetu som kupoval každý rok, bol ťažký ako zo železa...no bol som asi silnejší. V Braune je planžeta pôvodná. No neholím sa s tým vrčadlom denne, používam viac Mach3. A ešte som mal taký na štvorcovú baterku ten ani neholil .

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Neviem,ako dlho sa moji predchodcovia v téme holia, ale ZÁKLAD holenia je aspoň podľa mňa niekde inde.
    Tento spočíva v pokožke,ako príjme to či ono holenie !
    Pri mojej skúsenosti by som najprv uvažoval o klasickom holení,ako ho bude znášať pokožka .
    Poprípade by som kúpil niečo jednoduchšie elektrické a to taktiež vyskúšal .

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    Je to síce pekné že sa bavíte o holiacích strojčekoch ale nepatrí to v porade do položky "ZDRAVIE" čo Vy nato?

    KIKA16 je offline (nepripojený) KIKA16

    KIKA16
    Ako pripomienku to beriem, ale ani do iných tém mi to nezapadlo lepšie...
    Som tu nová, zorientujem sa.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.