Zavrieť

Porady

Liečiteľka

Ahojte všetci, dnes ma čaká vyšetrenie u liečiteľky - ja som ju tak nazvala, lebo neviem presný názov tej metódy, ale vyšetrenie a liečbu robí lekárka - MUDr. Z toho čo mi rozprávala známa viem, že vyšetrenie spočíva v tom, že ti dá do rúk elektródy, na prístroji má takú misku, do ktorej kladie nejaké ampulky či čo a na základe toho ti vyšetrí všetky orgány. Potom ti povie výsledky vyšetrenia a navrhne liečbu, vraj prírodnými preparátmi. Údajne diagnózu trafí na 90%?, ale liečba je drahá! Nemáte s tým niekto skúsenosti? Oplatí sa do toho investovať?
Usporiadat
marikabic marikabic

marikabic je offline (nepripojený) marikabic

No vidíš - mechanicky poškodené časti tela sa dajú aj mechanicky opraviť takýmto opravárom a aj napr. chirurgom, ale ako opraviť chemické poškodenie?
Ďalšou chémiou - tabletkami?

Pišta Báči bol niekde od Zlatých Moraviec raz som bola uňho so strýkom ako dieťa. Ja som mala výlet a strýkovi napravil chrbticu. Pomohlo to ale len na čas, lebo chrbtica už mala svoje vychodené koľaje tým - zlým smerom a postupne sa vrátila do toho zlého stavu. Keď zomrel Pišta Báči, tak strýko už chodil len o paličkách v asi 90 stupňovom predklone.
0 0
Pachole Pachole

Pachole je offline (nepripojený) Pachole

marikabic Pozri príspevok
No vidíš - mechanicky poškodené časti tela sa dajú aj mechanicky opraviť takýmto opravárom a aj napr. chirurgom, ale ako opraviť chemické poškodenie?
Ďalšou chémiou - tabletkami?

Pišta Báči bol niekde od Zlatých Moraviec raz som bola uňho so strýkom ako dieťa. Ja som mala výlet a strýkovi napravil chrbticu. Pomohlo to ale len na čas, lebo chrbtica už mala svoje vychodené koľaje tým - zlým smerom a postupne sa vrátila do toho zlého stavu. Keď zomrel Pišta Báči, tak strýko už chodil len o paličkách v asi 90 stupňovom predklone.
Jak napravit chemické postižení? Nedodávat chemii, která poškození způsobila, nebo dávat její opak, který ji zlikviduje - vše je chemie, vše je složeno z nějakých chemických prvků, ať to složila příroda ne bo fabrika, případně lze chemické postižení odstranit mechanicky - donutit tělo, aby vyplavilo binec. Masáží - tedy pasivním pohybem, nebo aktivním pohybem pacienta. To se pak fyziologicky odbourává chemie jedna radost. Ovšem jak a která, že.......
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

marikabic Pozri príspevok
našla som nejaké produkty (neviem či to je ono?)
http://www.naturcity.sk/sk/e_shop/test.aspx
... ale prírodná kozmetika sú výťažky z prírodných produktov, ktoré sú zomleté, vylúhované a pod.
Pachole si príliš skeptická a to tiež nepomáha zdraviu!

Ti poviem čo je prírodné.
Môj dedo vedel napraviť vyskočené (vykĺbené) kĺby na rukách a na nohách, ako malá som to videla častokrát na vlastné oči ako to robil a jeho medicína bola:
- priložte si na členok handričku, ktorú ste predtým pomočili
- potrite si boľavé miesto čistým alkoholom a priložte si na to plátky slaniny (domácej)
Áno, moč je vraj zdravý...a nielen na obklady,ale aj na vnútorné použitie...ale málokto má dovahu to vyskúšať
0 0
marikabic marikabic

marikabic je offline (nepripojený) marikabic

Code:
Áno, moč je vraj zdravý...a nielen na obklady,ale aj na vnútorné 
použitie...ale málokto má dovahu to vyskúšať :---
... tiež som počula podobný recept, že pri vysokej teplote treba piť prevarenú močovku.
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
keď už píšeme o tých liečiteľoch - ako dieťa som mala ruky plné bradavíc / kutie oká / samozrejme najskôr k lekárovi na bolestivé vypaľovanie tekutým dusíkom, potom rôzne náplasti, masti, rozleptávače ap - problém sa však opakoval až raz ............mama sa dozvedela o pánovi farárovi zo Zavara / pri Trnave / , ktorý mal na túto "neplechu" pripravenú tinktúru z nejakých byliniek - tou mi ponatieral kurie oká no a odvtedy som žiadne kurie oko nemala /
preto sa nedá o liečiteľstve hovoriť všeobecne ako o šarlatánstve -
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

marikabic Pozri príspevok
Code:
Áno, moč je vraj zdravý...a nielen na obklady,ale aj na vnútorné 
použitie...ale málokto má dovahu to vyskúšať :---
... tiež som počula podobný recept, že pri vysokej teplote treba piť prevarenú močovku.

...áno a pri paradentóze si treba ústa vyplachovať ranným močom
0 0
atka4 atka4

atka4 je offline (nepripojený) atka4

syrik Pozri príspevok
...áno a pri paradentóze si treba ústa vyplachovať ranným močom
Tak tento smer tejto diskusie sa mi páči viac......trocha humoru do toho .....
Ak tu predsa niekto píše, chce radu, nie, aby ho niekto pichľavo osočoval a len a len kritizoval.
Apropó, tiež som počula jeden taký domáci "s domácim močom": Ak sa dieťa pomočuje, treba mu urobiť a dať zjesť palacinky, v ktorých je jeho vlastný moč........"
Spomínala to známa, ktorá mala problém s dieťatkom, samozrejme najprv navštívili lekárov, od detského až po psychológa, brali rôzne diuretiká, ale nepomáhalo..... (u dieťaťa bol psychický problém, chcela byť vo všetkom perfektná, mala veľmi veľa mimoškolských aktivít až sa to odzrkadlilo na sem-tam nejakej dvojke, a to ju trápilo....)
Tak tie palacinky vyskúšali a pomohlo......
Žeby staré známe, klin sa klinom vybíja?
Neviem, ako by som to riešila, keďže sme taký problém nemali, ale ak už ani medicína nepomôže, tak...........

0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

syrik Pozri príspevok
Vôbec sa s Tebou nedá súhlasiť...Čo sa týka toho vyšetrenia pomocou elektródy,niečo podobné som vyskúšala na dovolenke...za smiešnych 50 Sk...neverila som tomu,ale schválne...a predstav si,trafila všetko..Pýtaš sa prečo? Na mnohých miestach tela,na chodidlách, dlaniach, ušnici existujú reflexné body...určite si počula o reflexnej masáži napr.chodidiel...toto,čo som absolvovala,bola elektroakupunktúra...a každy citlivý bod znamenal poruchu daného orgánu...Tiež som bola na akupunktúre,no trafila som na lekára,ktorý to veru často nerobí...bolo to vidieť...listoval v knižke pri mne...Súhlasím s tým,že keby liečiteľom šlo o liečenie,tak na tom nezarábajú...lebo naozaj je to veľmi drahé..môj brat prekonal zápal mozgových blán...vďaka liečiteľovi,ktorý si mimochodom nič nepýtal,mu ostalo len trasenie rúk..ako následok...vďaka BOhu...A čo sa týka lekárov,a zvlášť s neurológom,,,,súhlasím s tou pisateľkou,čo tvrdila,že chce hľadať príčinu a nie tlmiť bolesť...Keby Ťa lekár upovedomí o vedľ.účinkoch,ani by si si tie lieky nevybral...Ja som za ne doplácala 300 Sk a skomčili v koši...neplodnosť,slepota,prederavenie steny žalúdka,vredy žalúdka,krvácanie do brušnej dutiny s ohrozením života...som zvedava,či by si to papkala a nehľadala iné riešenie...Každé lieky sú svínstvo a na jedno Ti zaberú a iné Ti poškodia...ja sa tiež snažím liečiť pomocou byliniek,ako s liekmi...
ja tiez uprednostnujem radsej BABSKE recepty,vsemozne sa liekom vyhabam;ale uznaj,ze ked mas problem a alternativna medicina ti dlho nepomaha,si uz nutena ist k lekarovi-a ten ti da tabletky.
Presne tak,ako ked klasicka medicina je uz v koncoch-siahame po alternativnej.
Vzdy je to len o vaznosti pripadu-po ktorej siahneme skor.
Pred tyzdnom som mala podobny problem-chytila som krc do bedroveho klbu a tahalo sa to od krizov durch cez celu nohu az pod koleno.bolo to ako by vam niekto v jednom kuse vrtal alebo nozom stural do nohy a krizov-nevedela som ako lahnut,sadnut,spat.....myslela som ze sa zjancim od bolesti ale lieky som odmietala-tvrdohlavec.4 dni som sa takto trapila a nahovarala si ze to prejde samo-bez liekov.
napokon som uzila zopar tabliet proti zapalu svalov a klbov,a po dvoch dnoch to bolo ako zazrak-preslo ako keby mi to niekto vzal.mozem aj noc pretancovat.
ten klb si citim len ked sa velmi ochladi a preto mi je jasne ze to
bolo urcite z prechladnutia kt.som si pred casom tiez liecila len popri praci a nelezala som-vyrazilo mi to po case do nohy.
takze obcas musime ozaj siahnut aj po liekoch.teraz si davam pozor a chystam sa k lekarovi,nakolko som skonstatovala ze ten zapal je este kdesi schovany a treba to preliecit.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Tak toho Pičtu báčiho som osobne skúsila, asi pred 35 rokmi. Boli sme tam celá rodina, tam sme išli s boľavými krížami a naspäť rovní. Mne to vydržalo asi zo päť rokov, až raz som išla autobusom z Tatier - sedačky staré, nízke a dovolila som si zdriemnuť. Šofér zabrzdil a mne vytočilo hlavu dohora a bola som tam, kde aj predtým. Našťastie som asi o týždeň išla na preventívnu prehliadku do Ružomberka-do vojenskej nemocnice. A tam bol jeden šikovný lekár, čo ma poskladal a narovnal. Síce to veľmi bolelo, ale pomohlo. ALe tie problémy sa už opakovali pravideľne. Liečba močom - urinoterapia, veľmi sa to propaguje, videla som aj knihu v kníhkupectve. Ja som to zatiaľ neskúšala ale hovorí sa, že nikdy nehovor nikdy.
0 0
bitls78 bitls78

bitls78 je offline (nepripojený) bitls78

prosim Vas, pisali ste (sice davno)ze ste absolvovali vysetrenie: medicinska systemova diagnostika. zaujima ma ako Vam to dopadlo, resp. pomohlo. neviem si uz rady ani ja ani doktory zrejme, ked som stale chory so zdravotnym stavom a som zvedavy, ci to niekomu pomohlo. dost ludi, co citam na strankach sa stavia k tomu negativne. mozte mi poslat prosim email na moju adresu: bitls78@centrum.sk
dakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať