Zavrieť

Porady

Ako na plot

Zdravym vsetkych....
Poprosim o neaky navod ci radu ako na plot.Rad by som zrekonstruoval /resp. vymenil/ plot z pletiva.Klasika,tycky + pletivo. Stlpiky uz to maju zasebou a pletivo tiez.Cize ake tycky?? Neake len lesenarske trubky do betonu ci su uz original stlpiky na ploty? Ako daleko od seba? Ake hlboke zaklady /teda vykop pre beton?
Vdaka....
Pekny den
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Zdenusko Pozri príspevok
    Zdravym vsetkych....
    Poprosim o neaky navod ci radu ako na plot.Rad by som zrekonstruoval /resp. vymenil/ plot z pletiva.Klasika,tycky + pletivo. Stlpiky uz to maju zasebou a pletivo tiez.Cize ake tycky?? Neake len lesenarske trubky do betonu ci su uz original stlpiky na ploty? Ako daleko od seba? Ake hlboke zaklady /teda vykop pre beton?
    Vdaka....
    Pekny den
    Cez leto som absolvoval túto prácu. Kupoval som originál stlpíky, ale myslím si, že postačujú aj lešenárske trubky. Treba natrieť a vrch zablendovať, aby do nich nezatekala voda. Výkop na betń sme robili do hlbky 40 cm. A osádzali sme ich od seba na 3 metre.

    jkmk je offline (nepripojený) jkmk

    jkmk
    ja som spravil miesto pletivového plotu drevené "šteky" nazváral som nové hrubostenné oceľ.trubky na odrezané staré s kúskami roxoru ošetril som starý betón a nanovo som to zabetonoval.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.