Zavrieť

Porady

dvere SECURIDO

Chcem sa spytat,ci niekto ma dvere tejto znacky.Chceme vymenit vchodove dvere a rozmyslame aj nad tymito,maju super ceny,len neviem ako je to s kvalitou. Napiste ako ste s nimi spokojni. Diky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    majuska23 Pozri príspevok
    Chcem sa spytat,ci niekto ma dvere tejto znacky.Chceme vymenit vchodove dvere a rozmyslame aj nad tymito,maju super ceny,len neviem ako je to s kvalitou. Napiste ako ste s nimi spokojni. Diky.
    Mám ich na kancelárií od mája , poznám veľa domácností čo ich už má, sú pekne ja mám S-25 tuším...zatial žiadny problém.Majú jednoduché uzamykanie jedným ťahom...ja som spokojná.

    Sarah je offline (nepripojený) Sarah

    Sarah
    Dvere Securido nie su vobec bezpecnostne dvere ako napr. Sherlock, alebo Adlo. Nemaju certifikat o poziarnej bezpecnosti ani certifikat od NBU, alebo policajneho zboru, pripadne certifikovanej skusobne. Su to trochu lepsie obycajne dvere. To je vsetko. Odporucam pozriet si video o prekonavani jednotlivych dveri


    pripadne video o lacnych cinskych dverach



    Pri kupe bezpecnostnych dveri vzdy ziadajte nasledovne certifikaty: Od montaznej firmy ziadajte licenciu na vykonavanie technickej sluzby vydanu policajnym zborom SR, a od predajcu dveri certifikat zhody o odolnosti proti vlamaniu podla platnej Europskej normy ENV 1627, certifikat zhody o stavebnych vyrobkoch a o poziarnej odolnosti. Na dverach musi byt kovovy stitok s udajmi o bezpecnosnostnej triede dveri a protipoziarnej odolnosti. A dost dolezitou vecou je zaliatie zarubne betonom a nie iba vyplnenie montaznou penou.
    Bezpecnostne dvere S E C U R I D O su omnoho kvalitnejsie ako na tom videu.Su vyrobene z hrubsich ocelovych platni. Maju uz poziarny aj zvukovy certifikat a do februara 2010 bude aj Bezpecnostny certifikat. Predava ich renomovana firma Exkluziv.sk ktora je aj vyrobcom bezpecnostnych dveri. Vyrabaju vlastne dvere a znacku Securido.sk dovazaju. Maju ich aj moji susedia a su spokojni, ja mam exkluziv namontovany
    cikinko396 Moj zlaty ani jedny dvere s toho videa niesu SECURIDO!!!
    erik555 on tvrdi, ze na tom videu su dvere Securido? A nie, ze tam co v tych videach ukazuju, tak Securido je na tom lepsie? A inak si naco vytiahol 3 roky staru temu, ked si nemal ziadnu otazku?

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    Jindro 33 Pozri príspevok
    Bezpecnostne dvere S E C U R I D O su omnoho kvalitnejsie ako na tom videu.Su vyrobene z hrubsich ocelovych platni. Maju uz poziarny aj zvukovy certifikat a do februara 2010 bude aj Bezpecnostny certifikat. Predava ich renomovana firma Exkluziv.sk ktora je aj vyrobcom bezpecnostnych dveri. Vyrabaju vlastne dvere a znacku Securido.sk dovazaju. Maju ich aj moji susedia a su spokojni, ja mam exkluziv namontovany
    Securido mám v kancli a Exkluzív mám doma. Oboje sú super

    Sarah je offline (nepripojený) Sarah

    Sarah
    Jindro, vies kolko som stravil na nete a presiel stranok pokial som nasiel nieco viac o dverach securido? To, co bolo na stranke securido.sk sa mi zdalo dost malo, predajca bol na informacie skupy,pripadne mi nedaval hodnoverne informacie, ked som sa ho pytal na certifikaty kvoli poistovni, povedal, aby som si ich stiahol zo stranky. Lenze certifikaty, ktore boli na strankach securido.sk boli vtedy pre ine dvere - konkretne exkluziv a nie securido. V case ked som pisal prispevok mali dvere securido protokol o klasifikacii s datumom 20.novembra 2009. Poziarny certifikat ma platny az od 4. decembra 2009. To, ze sa vyrobca zacal snazit vybavit si poziarny a bezpecnostny certifikat hodnotim pozitivne. Dalsou vecou je serioznost monaznej firmy. U tej, ktora montovala dvere mne to bolo dost zle. Kedze predpokladam Jindro, ze si majitelom firmy exkluziv a nechcem robit zlu reklamu Vasej firme navrhujem ak Ta to zaujima napis mi sukromnu spravu. Mozeme o tom pokecat sukromne.

    Lucka K je offline (nepripojený) Lucka K

    Lucka K
    Ahojte!

    Seriozne uvazujem o vymene vstupnych dveri do bytu za bezpecnostne/ protipoziarne a nakolko nie sme exponovani resp. este mame jedny uzamykatelne dvere, nepotrebujeme uplne super bezpecnostne dvere rady 3 ako ma Sherlock alebo Aldo. Securido tym padom pre nas je lakavy cenovo, avsak co sa chcem dopatrat je kvalita montaze a ta bola naznacena v poslednom prispevku od Sarah ako negativna. Taktiez mam k pripadnemu poisteniu bytu aj zaujem o kopie bezpecnostneho, protipoziarneho certifikatu - co mi na predajni potvrdili, ze je dostupny. Vie mi niekto poradit resp. odporucit Securido ohladne montaze? Dakujem. L

    janka8 je offline (nepripojený) janka8

    janka8
    Ahojte.
    Uvažujem o výmene dverí do bytu v paneláku.
    Našla som zaujímavú cenovú ponuku na dvere SECURIDO, cca 550Eur vrátane výmene zárubne.

    Mal niekto osobnú skúsenosť s montážou týchto dverí?
    Naposledy upravil janka8 : 17.05.10 at 16:50

    petrak je offline (nepripojený) petrak

    petrak
    Dobrý večer, máte niekto skúsenosti s dverami Securido? Ako sú na tom v porovnaní s inými bezpečnostnými dverami od iných firiem? Ďakujeme vopred za odpovede.

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    petrak Pozri príspevok
    Dobrý večer, máte niekto skúsenosti s dverami Securido? Ako sú na tom v porovnaní s inými bezpečnostnými dverami od iných firiem? Ďakujeme vopred za odpovede.
    poslala som ti ss
    Ja mám tieto dvere už druhý rok, ľahko sa poškrabú, priezor, teda kukátko nieje panoramatické a keď hej tak len málo, uzamykanie je výborné a hluk to zadrží.. nemyslím si ze su lepsie ako sherlok ale za tu cenu su fajn, a su dost ťažké to je fakt...
    type83 Presne za tu cenu tak hej nez smejdy z MM

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.