Zavrieť

Porady

Nadmerné nočné potenie

Už dlhšiiu dobu rozmýšľam, či sa mám opýtať na takúto tému poradákov, keďže lekár mi na to radu nedal. Už asi 3 mesiace sa v noci nadmerne potím. Príčinou je určite oslabený organizmus, pretože začiatkom septembra som bola na pomerne ťažkej operácii (najprv týždeň liečenia infúziami, injekciami a tabletkami v okresnej nemocnici), potom urýchlený prevoz na špeciálnu kliniku do BA a okamžitá operácia s takmer 2 týždňovým pobytom v nemocnici. Za tieto takmer 3 týždne a následný pobyt doma, pri ktorom sa mi prejavily dodatočne rôzne následky z nadmerného množstva liekov (všetky, ktoré bývajú uvedené v príbalových letákoch na tabletkách) a tiež som nemohla riadne jesť rapídne som schudla. Asi po 3 týždňoch som sa začala v noci potiť, čo mi trvá doteraz. Kamarátkinmu manželovi vraj potenie prešlo po užívaní preparátu z hlivy ustricovej. Ja už mám z 3 mesačného balenia iba pár toboliek a nič nezaberá. Ďalej pijem šalviový a čaj a niekde na internete som našla aj čaj asi z 5 byliniek, tak som si urobila aj takúto zmes. Teraz asi pred 7 týždňami mi začali padať aj vlasy. Na toto mi predala pani magistra REGHAAR vlasový stimulátor. Toho už má tiež iba pár tabletiek. Poviete si babka neskuč a choď si dať urobiť testy k lekárovi. Ja som mala krvné testy za posledný čas 3. Ešte pred koncom môjho pobytu v nemocnici mi strašne opuchli nohy, tak mi zavolali pani doktorku z interného, zobrala mi krv aj moč, dala urobiť EKG a nič. Doma mi opuch asi za 2-3 týždne zmizol. Druhý krát som mala krvný test koncom októbra kvôli predoperačnému vyšetreniu, a tretí krát 17 decembra, keďže som sa necítila dobre a tiež mi nič nezistili. Ak by mi niekto poradil hocijakú babskú radu, tak budem rada. Ďakujem.
Usporiadat
pohodička pohodička

pohodička je offline (nepripojený) pohodička

Ďakujem a tiež prajem príjemné sviatky. Ja sa už tiež teším slniečku, ale hlavne na záhradu.
0 0
vlado vlado

vlado je offline (nepripojený) vlado

Ja som dvadsať rokov zažíval nočné potenie. Často som sa musel aj 4x prezliekať, tak som bol mokrý. Do práce som chodil nevyspatý, unavený. Roky som pátral po príčinách potenia, ale márne. Všetky vyšetrenia boli v poriadku. Už som sa bál o potení pred lekármi aj hovoriť, aby som neskončil na psychiatrii. Nik totiž neveril, čo prežívam. Až nedávno napadla lekárku na pľúcnom oddelení spásonosná myšlienka a predpísala mi moderne širospektrálne antibiotiká, ktoré zabijú všetko aj mykoplazmy a chlamídie. A čuduj sa svete, zabrali. Po dvoch týždńoch som sa prestal v noci potiť. Tie mi asi oslabovali organizmus alebo imunitný systém proti ním bojoval a zapotil sa aj so mnou. Tak moje dvadsaťročné trápenie skončilo.
3 0
pozlatka pozlatka

pozlatka je offline (nepripojený) pozlatka

Ako sa volaju tie antibiotika?
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
pozlatka Pozri príspevok
Ako sa volaju tie antibiotika?
...zdroj problému je lepšie hľadať v sebe... než siahať po liekoch, ktoré zabrali dakomu inému... ...každý "fičí" na niečom inom... ale stres dáva zabrať každému z nás... aj keď si to neradi pripúšťame, revízia podvedomia je veeeľmi dôležitá... bez nej aj ten najšpičkovejší lekár sa ťažko striafa...... ...strach ozaj veľké oči má... aj pri pokuse nakuknúť do vlastného ja..............
0 0
vlado vlado

vlado je offline (nepripojený) vlado

Antibiotiká sa volajú Azitrox. Skús ešte jesť ovocie s obsahom draslíka - banány a zinku - orechy. Možno ti tiež pomôžu.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Moze sa jednat o spankove apnoe:
http://www.dobry-spanek.cz/syndrom-spankove-apnoe

Skus nejake lieky na spanie na baze melatoninu.
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať