Zavrieť

Porady

Ples v opere

Nie som ani herečka, ani politička, ani milenka niekoho významného a predsa by som sa chcela budúci rok dostať na ples v opere....................Poradíte ako????
Usporiadat
inzer13 inzer13

inzer13 je offline (nepripojený) inzer13

nechces ist na Bratislavsky ples do DPOH?
0 0
cucoriedka88 cucoriedka88

cucoriedka88 je offline (nepripojený) cucoriedka88

Ja som počula že vstupenka stála 500 EUR.
Ale každopádne ak by si sa tam nabudúci rok dostala... tu je pár rad ako to v zdraví prežiť Plesová sezóna a rady ako ju zvládnuť
... samozrejme ak si ťa nepodá Smotánka.. lebo to ti už nič nepomôže
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
3 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

meggan Pozri príspevok
Vraj sa tam daju kúpiť lístky, ale sú riadne drahé. Viem si predstaviť aj inak minúť peniaze.
listky su okolo 500 eur,ale treba sa zalubit do nejakeho tunelara resp.financneho zraloka,alebo poriadne hlboko klesnut,alebo klofnut nejakeho herca.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli



" bóóóóže , nevideli ste niekde moju tisíceurovú kabelku??
Naposledy upravil Halli : 12.01.13 at 21:44
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

siso sklovský nesklamal
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ľudia - celebrity celé v ri*i - môžu mi byť ukradnuté - výťažok na detské kardiocentrum (ovšem po odčítaní nákladov) - odrobinky, neprehľadné, netransparentné.
Ozaj - 500€ za vstupenku = pre nejakú rodinu 2 mesiace zabezpečenia!

Celé toto je len ukazovanie sa, že elita je viac ako obyčajní ľudia, ktorí musia každý cent niekoľkokrát v ruke obrátiť, aby vedeli, kde ho dať.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

martina2111 Pozri príspevok
Nie som ani herečka, ani politička, ani milenka niekoho významného a predsa by som sa chcela budúci rok dostať na ples v opere....................Poradíte ako????
nie som herec ,ani politik,ani milenec niekoho vyznamneho a predsa by som chcel na buduci rok mat v garazi Porshe 911 Carrera.......Poradite ako???
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

vulxy Pozri príspevok
nie som herec ,ani politik,ani milenec niekoho vyznamneho a predsa by som chcel na buduci rok mat v garazi Porshe 911 Carrera.......Poradite ako???
Skus sa stat politikom alebo milencom niekoho vyznamneho alebo si daj do garaze jeho model
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

martina2111 Pozri príspevok
Nie som ani herečka, ani politička, ani milenka niekoho významného a predsa by som sa chcela budúci rok dostať na ples v opere....................Poradíte ako????
Všetko o čom si písala zmeň na opak určite sa ti niečo splní
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft Pozri príspevok
Ľudia - celebrity celé v ri*i - môžu mi byť ukradnuté - výťažok na detské kardiocentrum (ovšem po odčítaní nákladov) - odrobinky, neprehľadné, netransparentné.
Ozaj - 500€ za vstupenku = pre nejakú rodinu 2 mesiace zabezpečenia!

Celé toto je len ukazovanie sa, že elita je viac ako obyčajní ľudia, ktorí musia každý cent niekoľkokrát v ruke obrátiť, aby vedeli, kde ho dať.
to nie je pre špekulantov ( čo špekulujú ako vyjsť od výplaty k výplate) ALE PRE TVRDO A ťažko pracujúcich ktorí všetko obetovali pre prácu čo im závidíš a ešte ich chce fico zdaniť trocha väčšou sumou ako je tá čo hodia sťa by žobrácku almužnu na nejaké kardiocentrum
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

martina2111 Pozri príspevok
Nie som ani herečka, ani politička, ani milenka niekoho významného a predsa by som sa chcela budúci rok dostať na ples v opere....................Poradíte ako????
Skús sa stať pre nich podnos, nie sa tam sťať! To by ťa mohlo hlavu stáť. Ak, dajú si do nosa z toho podnosa, všetko, všetko lahodné, zostane po nich len to prasa nezbedné.

V OPERE?

Kto to po nich vypere?

A kde sa na to zobere?

Kto si to nakoniec odsere?


Nie sme tak trochu všetci podnos, čo im pod nos ... nosia ...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ukradnem 200 milionov a okradnutemu dam 50 eur a urobim z toho velke medialne halo,aky som ja dobracisko a socialne citiaci a slachetny anjel-keby sa v tejto krajine robilo a hospodarilo poctivo,tak mozno ani tie almuzny by neboli potrebne,lebo by bol dostatok financi tam kde su potrebne a uzitocne./este je tu biblicke podobenstvo o milodare vdovy a bohaca a slovach Jezisovych/
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


cigánka sa tvári.....že by sa jej facka ušla a boriskovi asi päsťou na peru, aby mu nebolo ľúto......ešte sa aj tvária...no des...
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

vsak zorganizujme ples poradakov,moze byt v KE.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri Pozri príspevok
vsak zorganizujme ples poradakov,moze byt v KE.
...neblbni ......Rašiho by drblo a Trebuľu eblo .....
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

ani na sekundu som to neprepla v telke na tento primitivizmus, je to výsmech a uškľabky do tvári ľuďom tohto štátu v priamom prenose...
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať