Zavrieť

Porady

Postup pri stavbe Domu

Ahojte chcel by som Vás poprosiť ak by mal niekto čas, keby mi mohol napisať presný postup ako postupovať pri stavbe domu svojpomocne od začiatku(povoleni až po kolaudaciu)!!! Velmi pekne ďakujem ak by ste to mohli poslať na mail plusko18@orangemail.sk.
Som ešte mladý ale chcel by som si postaviť svoj dom a preto Vás tímto žiadam o pomoc ešte raz ďakujem
Peťo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    xclaymanx je offline (nepripojený) xclaymanx

    xclaymanx
    musel som hodit este jeden prispevok, aby som mohol posielat linky.
    Tu mas jeden:
    http://jiho.ceskestavby.cz/jak_postavit_dum/

    Milan.Žiška je offline (nepripojený) Milan.Žiška

    Milan.Žiška
    Stačí zájsť do knižnice, alebo do kníhkupectva. Skús si to naštudovať, a keď si nebudeš vedieť dať s niečím rady určite pomôžeme.

    Ludia chcem si postaviť raketu nevie niekto ako na to? To bol pokus o žart. Sorry ale nemohol som. Viem pochopiť, ak chce niekto recept na bábovku, ale recept na dom???

    RSFredinka je offline (nepripojený) RSFredinka

    RSFredinka
    skus este aj stranku www.vseprovasdum.cz je tam teray link stavaju dom a je tam popisanz presnzy postup je to dom za milion

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Doporučujem aby ste začali zo stavbou záhradnej chatky.Možno sa pri tom kadečo naučíte.

    Postup pri stavbe Domu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.