Zavrieť

Porady

!!!ZMENA STRETKO ORAVCOV 21. 6. o 16,00!!!

Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
No zistila som, ze som tu neni sama z ORAVY, co takto sa stretnut, nech nebeham sama do tej ZA.

Takze poradaci ORAVCI hlaste sa!!!!

KDE A KEDY??? 21. 6. 2005 16.00 asi Tvrdosin

Viem ze je tu ANTO, ja a este Zuzka je z DK, ale neviem jej nick....

A ostatni???? Prida sa dakto???
Naposledy upravil Daska : 08.06.05 at 11:37
Usporiadat
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Ludia to tu ozaj neni nikto iny z Oravy??? zo vsetkych 6000 poradakov ci kolko nas je, len dvaja????
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
miriza miriza

miriza je offline (nepripojený) miriza

Aj ja som z Oravy.
0 0
dodo987 dodo987

dodo987 je offline (nepripojený) dodo987

Uz sme minimálne styria.
0 0
Adula Adula

Adula je offline (nepripojený) Adula

Aj ja som z Oravy. Neskoro som zbadala, že sa pýtate na oravcov.
0 0
anto anto

anto je offline (nepripojený) anto

ekonóm
No myslím si, že s príjemnými ľuďmi sa rád stretnem. Som za.....
3_11_6v[1].gif  
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Tak navrhujte kde by sme sa stretli,
ja som o DK, konkretizujte odkial ste vsetci, ci sa stretneme v DK alebo inde
0 0
uko uko

uko je offline (nepripojený) uko

aj ja som z oravy a chcem sa stretnuť. idem to dať vedieť ešte jednej oraváčke-poraďáčke navrhnite termín a miesto. myslím, že myslíte skôr večerné posedenie, nie chatu však?
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
uko
aj ja som z oravy a chcem sa stretnuť. idem to dať vedieť ešte jednej oraváčke-poraďáčke navrhnite termín a miesto. myslím, že myslíte skôr večerné posedenie, nie chatu však?
Ano,poobenajsie posedenie, navrhujem 24. 6. 2005 o 16.00

miesto este upresnime, podla moznosti ostatnych
0 0
jarra jarra

jarra je offline (nepripojený) jarra

snaživý začiatočník
tak už sa mi ozvala kamoška "ukáčka" aj ja mávam ostodušu a hlásim sa na stretko a veľmi sa teším
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
A nepojde niekto aj do ZA 17.6.????
0 0
uko uko

uko je offline (nepripojený) uko

oravci!!!!!!!! čo je s vami. súhlasíte s tým termínom 24.6? lebo vtedy je Jána- to pôjdete asi na guľáš, či? čo vravíte na to, že by to bolo aj v strede týždňa?
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Daska
A nepojde niekto aj do ZA 17.6.????
Oravci, príďte aj do Žiliny a my navštívime Oravu. Navrhovaný termín je však dosť tesný po žilinskom stretnutí. Mohol by sa posunúť na začiatok júla.
0 0
jarra jarra

jarra je offline (nepripojený) jarra

snaživý začiatočník
Prečo až v júli ja sa už teším......a do Žiliny ísť nemôžem tak to skusme ešte zbúchať niekedy v tomto mesiaci veď to nemusí byť len piatok....môžme aj iný deň či čo poviete......
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Jarka dali sme jun, ale bol tolen navrh, mozme dat iny
0 0
jarra jarra

jarra je offline (nepripojený) jarra

snaživý začiatočník
Dobré ránko, tak pozerám, že po včerajšku ako som odišla z práce sa neustanovil žiadny termín. Takže treba oprášiť temu, aby sa "náhodou" na ňu nezabudlo: Inak som veľmi prekvapená koľko málo ľudí z oravy sa ozvalo, a nechce sa mi veriť žeby až tak málo mojich oravských spoluobčanov poznalo takú super stránku akou je porada. Ale dosť už chváli. Tákže......... zatiaľ tu padli dva návrhy termínov....24.jún -piatok...dátum je to fajn ale keď som sa ja rozprávala s niektorými babami čo by chceli prisť na stredko tak im to nevyhovovalo....ževraj je jána a majú nejaké guľáše alebo posedenia z práce alebo potom až v júli....Ja osobne sa už veľmi teším a som od narodenia veľmi "náramné" stvorenie a preto sa mi to zdá byť dosť neskoro...ale ak by už nebolo iné riešenie ....vydržím....alebo by sa vám chcelo stretnúť aj cez týžden ...22.alebo 23.6 /streda-štvrtok/.....nuž ozvite sa .....určite sa nejako dohodneme
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Takze Oravci stretnutie:

dátum: 21. 6. 2005 utorok

čas: 16.00

Miesto este upresnime, ale s najvacsou pravdepodobnostou Tvrdosin.

padol navrh napr. altanok ZONA
Naposledy upravil Daska : 08.06.05 at 11:54
0 0
jarra jarra

jarra je offline (nepripojený) jarra

snaživý začiatočník
Dáška super, teším sa a termín vyhovuje, akurát som pozerala na príspevok Nitranov a vylievala som si srdce, že ako im závidím, že sa vedia toľkí zorganizovať a že sa ich toľko vôbec zapojilo do témy.....a tu zrazu blik a máme aj my termín....Prinajhoršom pojdeme na kávu tri..../týmto pozdravujem uko..../, alebo že by sa ozvali aj ďalší....
0 0
uko uko

uko je offline (nepripojený) uko

ak by bolo pekné počasie, napr. altanok ZONA. aj dnu sa dá sedieť. podľa toho koľko nás bude
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
poslala som aj ss mirize, antovi, dodovi987 a Adule, tak uvidime
0 0
jarra jarra

jarra je offline (nepripojený) jarra

snaživý začiatočník
Ja som dala vedieť Gosti a ešte jednej kámoške tak môžno ..... sa nejako pozliepame...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať