Zavrieť

Porady

PSORIAZA

Prosím o radu čo sa týka psoriazy (lupienkyˇ) ak máte niekto prosím

skúsenosti s touto chorobou a nejaký vyskúšaný liek, prosím ozvite sa mi.
ďakujem.
Usporiadat
BP sluzby BP sluzby

BP sluzby je offline (nepripojený) BP sluzby

radomil Pozri príspevok
Zdravim Vas,
mam vlastne skusenosti s tymto ochorenim, ktore ma sprevadzalo uz dlho, nikdy to vsak nebolo take zle ako poslenych 7 rokov. Moj stav bol naozaj velmi tazky a vyskusal som toho naozaj vela (napr. akupunkturu, kupele Smrdaky, bylinkove kvapky od pana Dedika, TianSchi, hypnozu, mudru hubu, pobyty pri mori atd.). Bol som vsak vytrvali a moje snazenie mi prinieslo tak dlho ocakavane zlepsenie a takmer 100% uzdravenie. Konecne sa citim ako vo vlasnej kozi. Je uplna pravda, ze psoriaza, atopicky exem ako aj dalsie kozne choroby maju povod v nasom vnutri. Preto je velmi dolezite dbat na viac veci, nielen na vhodne osetrovanie pokozky. Tato tema je dost obsirna. V pripade zaujmu Vam rad poradim.

S pozdravom
Rado z Nitry

Nebol si nahodou na biorezonancnej liecbe??? Lebo ja som to absolvovala a uz mam pokoj a bola som uplne uzasnuta, ako to super zabralo.... Na markize bola raz taka reportaz o psorke, tak som si povedala, ze uz aj to vyskusam - dovtedy nic nezaberalo..
0 0
gypsynka gypsynka

gypsynka je offline (nepripojený) gypsynka

mám rada spoločnosť, ale som rada aj sama so sebou, milujem svoju rodinu ...viac
BP sluzby Pozri príspevok
Nebol si nahodou na biorezonancnej liecbe??? Lebo ja som to absolvovala a uz mam pokoj a bola som uplne uzasnuta, ako to super zabralo.... Na markize bola raz taka reportaz o psorke, tak som si povedala, ze uz aj to vyskusam - dovtedy nic nezaberalo..
Nemôžeš napísať, v čom je gro tej biorezonančnej liečby a koľko to stojí?
0 0
BP sluzby BP sluzby

BP sluzby je offline (nepripojený) BP sluzby

bola som tam asi 15x, kazdy tyzden som musela chodit, ale netrvalo to dlho.. nikdy nie viac ako hodinu takze sa dalo aj z roboty odbehnut... co mi bolo take divne, bolo, ze som si musela vzdy doniest so sebou ranny moc v ten den ked som isla na terapiu... ono to je na principe nejakych frekvencii - fyzika nie je moja silna stranka hlavne ze to zabralo na akom principe to funguje je mi jedno, ale keby si si to chcela podrobnejsie precitat tak kuk biorezonancna-terapia.sk, maju tam aj to video z reflexu aj cenu... prajem skore uzdravenie
0 0
mamka Danka mamka Danka

mamka Danka je offline (nepripojený) mamka Danka

Bola som v Hornbachu a majú tam na predaj do akvária tie rybičky na liečbu psoriazie, čo požierajú odumreté časti kože.
0 0
mamka Danka mamka Danka

mamka Danka je offline (nepripojený) mamka Danka

www.bezpsoriazy.sk

online poradňa
0 0
daniel345 daniel345

daniel345 je offline (nepripojený) daniel345

mamka Danka Pozri príspevok
Bola som v Hornbachu a majú tam na predaj do akvária tie rybičky na liečbu psoriazie, čo požierajú odumreté časti kože.
Áno, fakt ich tam majú, cena 2,99 € za kus. U chovateľov sa dajú zohnať aj lacnejšie, tož hornbach je hornbach. Ale aspoň že sa rozširujú ...
0 0
Habbs Habbs

Habbs je offline (nepripojený) Habbs

Ked nase vnutorne organy predovsetkym velka cisticka pecen a posledny filtracny organ oblicky nemozu prirodzenym sposobom vypudit z tela stolicu a moc,zoberu si na pomoc najvacsi vylucovaci organ pokozku aby zivotaschopnost organizmu zachranili.Priroda si vzdy snazi zachovat prirodzenu rovnovahu.Za nu bojuje do sameho konca.
Alergie vratane vsetkych koznych ochoreni aj udajne neliecitelnej lupienky psoriazy alebo nova neurodermitida zmizne po niekolkych tyzdnoch akonahle prejdete na 100 percent surovu stravu.
Pre cloveka je obzvlast silnym sprievodcom alergie
1.Psenica
2.Kravske mlieko

Vsetke choroby maju povod v otrave ,mali by ste obzvlast venovat pozornost hrubemu crevu.
Najlepsia biologicka ocista sa da uskutocnit jedine ovocnou a zeleninovou stravou.Ovocna kyselina zmije aj ten najzazratejsi odpad ktory je u vas niekolko desiatok rokov,vratane vsetkych liekov ktore ste do seba dali pocas zivota.
Naposledy upravil Habbs : 16.09.10 at 19:32
1 0
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
Vsetko co som sa tu dočítal ( nečítal som všetko ) nie je o liečení ale o mierňovaní príznakov. Pokiaľ viem, psoriáza sa zatiaľ nedá vyliečiť a ako sa to podarí tak ešte neprišli na to ako je to možné. Veľká pravda je že je to v životospáve a v stravovaní sa. Ale poznám človeka ktorý každý rok ide do chodvátska na ostrov Krk a tam je záliv kde je liečivé bahno a dosť sa mu to vždy zlepší.
0 0
Habbs Habbs

Habbs je offline (nepripojený) Habbs

ivantt Pozri príspevok
Vsetko co som sa tu dočítal ( nečítal som všetko ) nie je o liečení ale o mierňovaní príznakov. Pokiaľ viem, psoriáza sa zatiaľ nedá vyliečiť a ako sa to podarí tak ešte neprišli na to ako je to možné. Veľká pravda je že je to v životospáve a v stravovaní sa. Ale poznám človeka ktorý každý rok ide do chodvátska na ostrov Krk a tam je záliv kde je liečivé bahno a dosť sa mu to vždy zlepší.
Preco si myslis,ze psoriaza je neliecitelna?Lebo si s tym nedaju rady lekari?Precitaj si prispevok vyssie.
Vsetke vonkajsie prostriedky na liecbu su zbytocne,snazia sa iba chorobu vtlacit naspat do tela.Jedine zmena v stravovani prinesie uspech a tou je surova strava.Porusi sa prijem surovej stravy,psoriaza sa moze vratit.V tomto pripade uz nejde iba o psoriazu ,ale o vsetke kozne problemy.Ktory vitarian ma psoriazu alebo nejaku koznu chorobu?Vsetci maju jemnu zamatovu nadhernu pokozku.Kupanie sa v mori prinasa docasne zlepsenie lebo morska voda ma schopnost vytahovat jedy z tela,ale je to nedostacujuce pretoze tak isto jedy vychadzaju iba cez pokozku(co je pomale) a nie sposobom ktorym by mali. Tym sa pricina aj tak neodstrani.

Vsimol si si ze k takemu vylieceniu niesu zapotrebi ziadny lekari ani ziadne lieky?Preco by potom takym sposobom mali liecit? Aby k nim uz nikto neprisiel? Kazdy sa boji o svoju pracu.
0 0
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
Habbs Pozri príspevok
Preco si myslis,ze psoriaza je neliecitelna?Lebo si s tym nedaju rady lekari?Precitaj si prispevok vyssie.
........Jedine zmena v stravovani prinesie uspech a tou je surova strava.Porusi sa prijem surovej stravy,psoriaza sa moze vratit.V tomto pripade uz nejde iba o psoriazu ,ale o vsetke kozne problemy.......

Vsimol si si ze k takemu vylieceniu niesu zapotrebi ziadny lekari ani ziadne lieky?Preco by potom takym sposobom mali liecit? Aby k nim uz nikto neprisiel? Kazdy sa boji o svoju pracu.
Ja som nepovedal ze sa neda vyliecit, myslim ze som napisal ze boli prípady ked sa vyliecila psoriaza ale nevie sa preco. A div sa svete nebolo to surovou stravou. Tiez som napisal ze to bahno zmiernuje priznaky a nacas pomaha, ved preto tam chodi kazdy rok. Viem ze surová strava je dobra ale nie vzdy. Kamarát na surovú stravu takmer doplatil zivotom. Deti by nemali jest len surovu strava. Na vegetarianstvo by sa mal dat clovek po 42 veku svojho zivota a to nie je z mojej hlavy. Takze pozor, nie pre kazdeho je surova strava vhodna. skus sa o tom porozpravat s diabetikom alebo inym lekarom. V tom ti klamat nebudu, na tom nezarabaju, to nie su lieky.
0 0
Habbs Habbs

Habbs je offline (nepripojený) Habbs

ivantt Pozri príspevok
Ja som nepovedal ze sa neda vyliecit, myslim ze som napisal ze boli prípady ked sa vyliecila psoriaza ale nevie sa preco. A div sa svete nebolo to surovou stravou. Tiez som napisal ze to bahno zmiernuje priznaky a nacas pomaha, ved preto tam chodi kazdy rok. Viem ze surová strava je dobra ale nie vzdy. Kamarát na surovú stravu takmer doplatil zivotom. Deti by nemali jest len surovu strava. Na vegetarianstvo by sa mal dat clovek po 42 veku svojho zivota a to nie je z mojej hlavy. Takze pozor, nie pre kazdeho je surova strava vhodna. skus sa o tom porozpravat s diabetikom alebo inym lekarom. V tom ti klamat nebudu, na tom nezarabaju, to nie su lieky.
Ako som uz napisal,nahromadenie jedov v tele,ktore nemozu vyjst normalnym sposobom snazia sa vychadzat cez pokozku.Ten kto sa zbavi jedov v tele uz hociakym sposobom ci si da do poriadku detoxikacne organy alebo prestane prijimat to co mu skodi sa koznych chorob zbavi.Ci sa to podari niekomu nahodne alebo to zrobi s vedomim ,vysledok je rovnaky.
Ak ide o tvojho kamarata ktory pomaly doplatil zivotom zo surovej stravy,tak asi urobil chybu, neodporuca sa prejst zmenou ihned.Prejst na zivu surovu stravu znamena vycistit telo komplet od toxinov,nanosov a jedov z varenej stravy ktora sa rokmi usadzala v tele.Vtedy treba pit vela cistej vody.Komu nefunguju spravne detoxikacne organy tak tie nahromadene jedy pripravene opustit telo uviaznu v tych organov a mozu sposobit vazne problemy,preto tym organom treba pomoct ,ich podporit vo vylucovacom procese.Zaciatky su prave najhorsie preto treba ist nato pomaly aby sa v mensom mnozstve uvolnovali jedy.
Clovek je tvor ktory je biologicky prisposobeny na surovu stravu,nieje vsezravec ako si to vsetci myslia.Je iba rozmar ludi upravovat si tepelne stravu.
Vegetarianstvo je este horsie.Ich jedalnicek pozostava hlavne zo skrobovych vyrobkov.Tepelne upravovany skrob je nerozpustny, v tele sa usadza.Mozes si to vyskusat ,ked si maltodextrin budes chciet rozmiesat vo vode.Tym skrobom sa lepi cely organizmus zvnutra,nie nadarmo sa tomu hovori lepok.Filtrovacie zariadenia(pecen.oblicky,crevo,pluca) ked za zalepia nedokazu vyplavovat jedy von.Je to ako zanesene sitko.Preto vznikaju rozne alergie.Ak sa upchaju tepny,hned sa objavia problemy so srdcom,zvysuje sa tlak.
Vsetke choroby su sposobeny tym co do seba davame.Ak by sa odstranili skroby z jedalnicka a nahradilo sa ovocim vela chorob sa vylieci.Ovocie a ich kyseliny odstrani vsetke nanosy a jedy z tela.Toto je buducnost ludstva.Kto by si uz len pomyslel ,ze ludia z chleba umieraju?Je to sokujuce ale pravdive.
0 0
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
Habbs Pozri príspevok
Ako som uz napisal,nahromadenie jedov v tele,ktore nemozu vyjst normalnym sposobom snazia sa vychadzat cez pokozku........
Vsetke choroby su sposobeny tym co do seba davame.Ak by sa odstranili skroby z jedalnicka a nahradilo sa ovocim vela chorob sa vylieci.Ovocie a ich kyseliny odstrani vsetke nanosy a jedy z tela.Toto je buducnost ludstva.Kto by si uz len pomyslel ,ze ludia z chleba umieraju?Je to sokujuce ale pravdive.
Stále si ma nepresvedcil.... Presvedcil ma kamaratov stav po surovej strave... dva roky chudol az nakoniec skoncil v nemocnici.. takisto jeho deti mali namále. Nie kazdý clovek to zvladne. Niekomu to zachrani zivot niekomu zoberie. S takym niecim nie je dobre zhahravat sa, vzdy sa treba poradit s lekarom, netreba lekárov obchádzat. Ja sice jedavam surovu stravu ale dotoho si davam vbiele mäso. Napríklad ovocie by ma zabilo keby som ho jedol viac ale mäso nie. Som cukrovkár, pichám si inzulín a musim dodrziavat prísne pravidla stravovania a tam je aj mäso, ktoré môžem ale je tam aj zelenina, ktoru mám obmedzenu. Preto hovorim ze je to individuálne.
0 0
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
a tým chlebom más pravdu. dokonca aj sol je jed, tak ako aj cukor.
0 0
Habbs Habbs

Habbs je offline (nepripojený) Habbs

ivantt Pozri príspevok
Stále si ma nepresvedcil.... Presvedcil ma kamaratov stav po surovej strave... dva roky chudol az nakoniec skoncil v nemocnici.. takisto jeho deti mali namále. Nie kazdý clovek to zvladne. Niekomu to zachrani zivot niekomu zoberie. S takym niecim nie je dobre zhahravat sa, vzdy sa treba poradit s lekarom, netreba lekárov obchádzat. Ja sice jedavam surovu stravu ale dotoho si davam vbiele mäso. Napríklad ovocie by ma zabilo keby som ho jedol viac ale mäso nie. Som cukrovkár, pichám si inzulín a musim dodrziavat prísne pravidla stravovania a tam je aj mäso, ktoré môžem ale je tam aj zelenina, ktoru mám obmedzenu. Preto hovorim ze je to individuálne.
Kedy si cukrovka trapila iba starych ludi,dnes su ohrozeny aj mladi dokonca aj deti.Cukrovka vznika zo zmazovatelneho skrobu,ktore nase sliny nestacia rozpustit.Obvzlast v starobe,ked su oslabene organy,moze dojst k tome ze tento skrob prerazi cez sliznicu tenkeho creva-osmoza.Krvou prechadza do pecene,vyvola chorobne priznaky a s krvou pokracuje do mocu s ostatnymi pozostatkami latkovej premeny ja povazovany za diabeticky stav.
Cukor v ovoci znizuje hladinu cukru v krvi.Kto tvrdi opak zavadza,len preto aby sa kupoval inzulin.Napisal by som viac ale musim ist.
0 0
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
Habbs Pozri príspevok
Kedy si cukrovka trapila iba starych ludi,dnes su ohrozeny aj mladi dokonca aj deti.Cukrovka vznika zo zmazovatelneho skrobu,ktore nase sliny nestacia rozpustit.Obvzlast v starobe,ked su oslabene organy,moze dojst k tome ze tento skrob prerazi cez sliznicu tenkeho creva-osmoza.Krvou prechadza do pecene,vyvola chorobne priznaky a s krvou pokracuje do mocu s ostatnymi pozostatkami latkovej premeny ja povazovany za diabeticky stav.
Cukor v ovoci znizuje hladinu cukru v krvi.Kto tvrdi opak zavadza,len preto aby sa kupoval inzulin.Napisal by som viac ale musim ist.
Mna sa týka cukrovka dedičná, Sú 2 typy cukrovky a moja je druheho typu nie prveho. A aby som vyvratil tvoje tvrdenie... ked som zjedol 4 slivky stúpol mi cukor z 8 na 8,1 a ked som ich jzedol 10 tak mi stupol az na 11 takze nie je to kôli inzulínu. Ja sa venujem alternatívnej liecbe ale na druhej strane nikdy neobchádzam lekárov a nikdy nezakazujem ludom chodit k lekarovi, ba naopak, poslem ich lekárovi. A nikdy netvrdim ze to co poviem je najlepsie pre vsetkych... každý sme iný, na každého platí nieco ine.
0 0
Habbs Habbs

Habbs je offline (nepripojený) Habbs

ivantt Pozri príspevok
Mna sa týka cukrovka dedičná, Sú 2 typy cukrovky a moja je druheho typu nie prveho. A aby som vyvratil tvoje tvrdenie... ked som zjedol 4 slivky stúpol mi cukor z 8 na 8,1 a ked som ich jzedol 10 tak mi stupol az na 11 takze nie je to kôli inzulínu. Ja sa venujem alternatívnej liecbe ale na druhej strane nikdy neobchádzam lekárov a nikdy nezakazujem ludom chodit k lekarovi, ba naopak, poslem ich lekárovi. A nikdy netvrdim ze to co poviem je najlepsie pre vsetkych... každý sme iný, na každého platí nieco ine.
Pokial ide o dedicnost,nic nieje dedicne.Dedia sa iba stravovacie navyky.Je to dalsi zavadzajuci blud.Mal som alergiu dost silnu ,nabeh na astmu.Tiez som este nic o zdravi nevedel.Pytal som sa lekara s coho mam tu alergiu.On nato: je to dedicne.
On:Nema jeden s tvojich rodicov alergiu?
Ja:moja mama.
On:tak si to zdedil.
Ja:su ludia ktori su alergicky a napriek tomu nemaju svojich rodicov alergickych
On:je mozne ze to u nich preskocilo generaciu

To bolo vysvetlenie,uz vtedy som tomu nechcel verit.
Hlavne ,ze ma mal vakcinovat niekolko rokov po sebe a mal som uzivat neustale rupafin.To bol lekar ktory ma vyznamenania.Stihol mi dat prve 6 vakciny+rupafin ,nic nepomahalo.Rupafin som zahodil a uz som sa tam neukazal .Tak som sa zacal o to zaujimat a liecit sam.Preslo cele leto a ani naznak nejakej alergickej reakcie a nikdy som nemal cistejsi nos a nikdy sa mi lahsie nedychalo.Bez akehokolvek naznaku aj nejakej inej choroby.
Kde je ta dedicnost teraz?Ved alergia je udajne neliecitelna.Ano zodacom,rupafinom a vakcinami je neliecitelna v tom maju pravdu.

Tak isto to je aj cukrovkou.Moj otec mal cukrovku 2 typu,niezeby bol mrtvy ale uz sa jej zbavil.Niekolko rokov uzival viac druhov tabletiek naraz,zakazdym to stalo nemale peniaze.Naviedol som ho na spravnu cestu a kedze chcel, uz nema problem s cukrovkou.Denne spolu pijeme rozne ovocne stavy z cerstveho ovocia+zelenina.Prestal jest skroby.
Lieky uz neberie niekolko mesiacov.Samozrejme hned zahodil aj lieky na vysoky tlak.Teraz ho ma dokonca nizky,ale to stoho nic nerobenia,je na dochodku:-)
Stale mi vravi ako dobre sa citi bez unavy,sviezi a keby nevedel ,ze mal cukrovku,tak teraz by ho to v zivote nenapadlo zeby ju vobec mohol mat.

Stale budem vraviet,ze vsetke choroby pochadzaju z toho co davame do seba.Ludia niesu biologicky prisposobeny na varenu stravu.Su prisposobeny na plody zeme.Dajte telu to spravne a vylieci sa samo je jedno ako sa ta choroba vola.Telo ma velku schopnost samoliecby.Staci sa porezat a rana sa zaceli.V modernej medicine kde ide iba o biznis sa snazia tuto schopnost samoliecby vynechat a snazia sa liecit chemiou,imunita ide bokom a slabne.To je chyba.
Nic na svete cloveka neuchrani pred virmi a volnymi radikalmi viac ako jeho vlastna imunita.
0 0
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
Habbs Pozri príspevok
Pokial ide o dedicnost,nic nieje dedicne.Dedia sa iba stravovacie navyky.Je to dalsi zavadzajuci blud.Mal som alergiu dost silnu ,nabeh na astmu.Tiez som este nic o zdravi nevedel.Pytal som sa l......................................i sa porezat a rana sa zaceli.V modernej medicine kde ide iba o biznis sa snazia tuto schopnost samoliecby vynechat a snazia sa liecit chemiou,imunita ide bokom a slabne.To je chyba.
Nic na svete cloveka neuchrani pred virmi a volnymi radikalmi viac ako jeho vlastna imunita.
Nehovorím ze nemas pravdu, nieco v tom co pôises je kus pravdy. tiez som bol alergik az do chvile pokial som nezacal milovat prirodu skutocne. nie len o tom hovorit a zrazu bola senna dadcha prec. Prezil som rakovinu, bral som chemoterapiu a vtedy by som bol bez lekárov pochovany. Nie vsetko je len o alternatíve, lekári su potrebny. Vo svajciarsku spolupracuju liecitelia a lekari, nie ako u nas ked lekari maju liecitelov naposmech. Ale nemas pravdu v tom co hovoris ze clovek je bylinozravec. niekto ano, kto pochadza z rodu ( ja si uiz nepamatam nazvy ) bylinozravcov, co sa zivili plodmi zeme ale dalsi ludia boli lovci, plody zene nekonzumovali, iba ak larvy. Jedli co ulovili. Kolega meria 190, váži 110 a venuje sa kulturistike. Keby bol na surovej strave tak by to robit nemohol. A je zdravy. Nasi prarodicia si davali slaninku a nic im z toho nebolo ale to preto ze tie prasce sa nekrmili chemiou. A vies co chcu spravit s predajom potravin ? vsetko budu ozarovt aby zabili mikroby ale zabiju aj vitaminy v zelenine a ovoci. Vitamín c bude len na lekarsky predpis a ked nemas zahradku, kde si kupis jablckko ? v supermarkete oziarene. Ked je nieco chore, nie je to ludske telo ale ludske myslenie, chamtivost. Ja zbohatnem na úkor zdravia tisicov ludi. A najdem si zopár ludi ktorých presvedcim o tom, ako je zdrave mäso a nie zelenina, oni mi uveria a budu to sirit dalej. A zrazu bdes stat zoči voči oponentom a budete sa navzajom hadat kto ma pravdu. Pravdu ma ten, co z vvasej hadky vytazi. Je to sice len jeho pravda.
0 0
Habbs Habbs

Habbs je offline (nepripojený) Habbs

ivantt Pozri príspevok
Nehovorím ze nemas pravdu, nieco v tom co pôises je kus pravdy. tiez som bol alergik az do chvile pokial som nezacal milovat prirodu skutocne. nie len o tom hovorit a zrazu bola senna dadcha prec. Prezil som rakovinu, bral som chemoterapiu a vtedy by som bol bez lekárov pochovany. Nie vsetko je len o alternatíve, lekári su potrebny. Vo svajciarsku spolupracuju liecitelia a lekari, nie ako u nas ked lekari maju liecitelov naposmech. Ale nemas pravdu v tom co hovoris ze clovek je bylinozravec. niekto ano, kto pochadza z rodu ( ja si uiz nepamatam nazvy ) bylinozravcov, co sa zivili plodmi zeme ale dalsi ludia boli lovci, plody zene nekonzumovali, iba ak larvy. Jedli co ulovili. Kolega meria 190, váži 110 a venuje sa kulturistike. Keby bol na surovej strave tak by to robit nemohol. A je zdravy. Nasi prarodicia si davali slaninku a nic im z toho nebolo ale to preto ze tie prasce sa nekrmili chemiou. A vies co chcu spravit s predajom potravin ? vsetko budu ozarovt aby zabili mikroby ale zabiju aj vitaminy v zelenine a ovoci. Vitamín c bude len na lekarsky predpis a ked nemas zahradku, kde si kupis jablckko ? v supermarkete oziarene. Ked je nieco chore, nie je to ludske telo ale ludske myslenie, chamtivost. Ja zbohatnem na úkor zdravia tisicov ludi. A najdem si zopár ludi ktorých presvedcim o tom, ako je zdrave mäso a nie zelenina, oni mi uveria a budu to sirit dalej. A zrazu bdes stat zoči voči oponentom a budete sa navzajom hadat kto ma pravdu. Pravdu ma ten, co z vvasej hadky vytazi. Je to sice len jeho pravda.
Pozor,ja som nepisal ,ze clovek je bylinozravec,to urcite nieje.Clovek je plodozravec(primat).Na 98,5% mame rovnaku strukturu tela ako primati.Oni jedia vylucne iba ovocie,orechy,plody stromov.
http://www.cez-okno.net/clanok/sokuj...-lidske-strave
0 0
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
Habbs Pozri príspevok
Pozor,ja som nepisal ,ze clovek je bylinozravec,to urcite nieje.Clovek je plodozravec(primat).Na 98,5% mame rovnaku strukturu tela ako primati.Oni jedia vylucne iba ovocie,orechy,plody stromov.
http://www.cez-okno.net/clanok/sokuj...-lidske-strave

Tak pardon, plodožravec. Ale tu sa hlavne jednalo o psoriazu a myslim ze tato debata nepatri sem. Mali sme dat radu co sa tyka psorky a my si tu vyjasnujeme stravovanie. Tato debata patri niekde inde. Uznávam ze v tvojich prispevkoch je kus pravdy, netvrdil som ze nie ale uz nebudem v tejto teme na to odpovedat, ako hovorim, nepatri to sem. Pripadne mozem zalozit novu temu a tam mozeme podebatovat. alebo ju zaloz ty.
0 0
Anessa Anessa

Anessa je offline (nepripojený) Anessa

Pekný deň Vám!

Chcela by som sa s Vami podeliť o jednu novinku. Moja kamoška si kúpila v lekárni jeden nový produkt na psoriázu a dala aj mne vyskúšať. Musím povedať, že bola som veˇlmi príjemne prekvapená. Lepší ako Excipiál, a lacnejší ako skincap. Tak vám tu opíšem moje skúsenosti:

Psorioderm sa volá prípravok.
Psorioderm šampón - vlasy sa ťrošku zle vyčesávajú, ale všetko odstráni z hlavy, takže je dobrý. Psorioderm balzam na telo - je super príjemný, dobre sa rozotiera a nemá človek po ňom ten mastný pocit. Psorioderm sprchový gél - vláčny, a aj vôňa je príjemná, taká zo záhrady. Psorioderm krém - a toto je zázrak zmierni hneď svrbenie, aj odšupuje.

Ja radím vyskúšať. je veˇlmi dobrý. som spokojná.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať