Zavrieť

Porady

PSORIAZA

Prosím o radu čo sa týka psoriazy (lupienkyˇ) ak máte niekto prosím

skúsenosti s touto chorobou a nejaký vyskúšaný liek, prosím ozvite sa mi.
ďakujem.
Usporiadat
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Stela77
Este sa chcem spytat. Počuli ste o suvislosti medzi psor. a plucnymi problemami? Napr. mne zistili plucne chlamydie, kt. mozu byt povodcom mojich problemov. Dala som si spravit testy na podnet jednej liecitelky, lebo lekarov by to nenapadlo. Napchali ma kopou antibiotik - vysledok žiaden,akurat sa to odrazilo negativne na pečeni.
Stela a ako ti liečili tie pľúcne chlamýdie? Je to natoľko závažné, že to treba liečiť?
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

to pclady: dík za super príspevky, cez víkend budem čítať. Nás trápi atopický ekzém, ale rada si prečítam aj toto, určite sa tie dobré rady dajú aplikovať aj na to.
0 0
Stela77 Stela77

Stela77 je offline (nepripojený) Stela77

To pyton: Neviem presne na kolko to moze byt vazne, ale co sa tyka psoriazy, moze to byt jeden z faktorov, kt. to spušťa. Každý ma nejake chlamydie v sebe, zalezi na tom, ci prekracuju limit, ale ja nie som doktor. Testy sa robia z krvi.
0 0
Krajčovičová Krajčovičová

Krajčovičová je offline (nepripojený) Krajčovičová

pozrite si stránku www.biopreparaty.cz je tam aj liek na psoriazu. Možno ste už počuli o múdrej hube, ktorá veľmi pomáha pri liečení.
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

to Stela 77 Ja som sa stretla totiž v BA s tým, že laboratórium len vyhodnotilo prítomnosť chlamýdií, teda či sú tam alebo nie, nič viac /vraj sa to len takto robí/ a lekár hneď predpísal silné ATB.
0 0
Stela77 Stela77

Stela77 je offline (nepripojený) Stela77

To Pyton: Este je tu jedna vec, a to, ze mne robili testy, potom sa na vysledky pozrel este jeden odbornik a zistil, ze vzorka bola kontaminovana a pri takej hodnote chlamydii, by som bola mrtva. Takze kde je pravda?
0 0
pclady pclady

pclady je offline (nepripojený) pclady

Krajčovičová
pozrite si stránku www.biopreparaty.cz je tam aj liek na psoriazu. Možno ste už počuli o múdrej hube, ktorá veľmi pomáha pri liečení.
Práve som dnes zaobstarala produkty "Biodelta - regeneračný kúpeľ" a k tomu "Krém Biogama". Objavila som na nich odkaz na internete a potom aj u výrobcu na Vami spomínanej stránke. V článku bol aj odkaz na slovenský mail a mobil. Ja som si to dala objednať v našej lekárni, teda predpokladám, že by nebol problém na celom území SR.
A čo sa týka obstarávacích nákladov, pre informáciu: zhruba 2400skk.
Ak by ste mali záujem, môžem vypísať informácie aj z opisu produktov. Pri oboch sa píše, že sú na psoriasis vulgaris a na dermatitis atopica.
Samozrejme potom Vás informujem o účinkoch, ktoré som spozorovala na sebe
Prajem krásny deň
G.
0 0
heluška heluška

heluška je offline (nepripojený) heluška

Ja už roky používam vodičku smradĺavú Tinctura Carbonis a mne ozaj zaberá, je do kúpeľa a zo začiatku sa v tom treba máčať každý deň, neskôr raz dvakrát do týždňa.Používam ju už niekoľko rokov a nemám vôbec výsevy, iba sem tam fliačik , hoci kým som ju nepoužívala bola som vysypaná po celom tele.
Pekný deň
0 0
Stela77 Stela77

Stela77 je offline (nepripojený) Stela77

To Heluška: Možeš, prosím ťa napísať niečo viac o tej vodičke? Cena, kde sa dá dostať atď. Ďakujem
0 0
heluška heluška

heluška je offline (nepripojený) heluška

Stela77
To Heluška: Možeš, prosím ťa napísať niečo viac o tej vodičke? Cena, kde sa dá dostať atď. Ďakujem

Tincturu Carbonis kúpiš v lekárni, ale mne ju predpisuje aj kožná lekárka a vtedy nič nedoplácam, aspoň doteraz to tak bolo. Inak asi 400 ml stojí bez receptu okolo 200,00 Sk. Radím však, že treba vydržať a nevzdávať sa, lebo tá dechtová vôňa mnohých odradí, ale po kúpeli, keď sa potom ráno osprchuješ nič necítiť. Prajem pekný deň.
0 0
Marta L Marta L

Marta L je offline (nepripojený) Marta L

človek, ktorý sa nedá odradiť ...viac
A ako sa ta tinktura davkuje? Na kolko kupelov vydrzi ta jedna flasticka?
0 0
heluška heluška

heluška je offline (nepripojený) heluška

Ja si dávam asi 30 ml do jedného kúpela, teda do vane, takže niekedy ta flaša vydrží aj dva mesiace. Keď mám viac suchú pokožku dávam si aj trošku kúpeľoveho oleja najlepšie sa mi osvedčil Balneum Hermal Plus, za jeden vrchnáčik a dám to spolu aj s tou tinktúrou. Mám to už osvedčené a mne to pomáha.
0 0
Mackovka Mackovka

Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

TESA
Prosím o radu čo sa týka psoriazy (lupienkyˇ) ak máte niekto prosím

skúsenosti s touto chorobou a nejaký vyskúšaný liek, prosím ozvite sa mi.
ďakujem.
Zdravím. Vlani (alebo uz predvlani?) v Zdraví č. 9 bol článok o liečiteľovi, ktorý dosiahol s kožnými problémami veľmi zaujímavé výsledky. Je tam popísaný konkrétny (podľa lekárskych výsledkov beznádejný) prípad. Pýtala som sa v redakcii na kontakt - má to byť p. Dedík z Trenčianskych Teplíc, telefón 0905513908. Ale vlastné skúsenosti s ním nemám. Ak si ho overíš, nič nepokazíš. Pekný deň.
0 0
DANUS DANUS

DANUS je offline (nepripojený) DANUS

komunikatívna
Prosím o názov vodičky a či sa nedá niekde zohnať.

Ďakujem

Dana
0 0
DANUS DANUS

DANUS je offline (nepripojený) DANUS

komunikatívna
Mám otázku.

Volala som do lekárne a tam mi povedaliže Tinctura Carbonis je len surovina na zamiešanie pre masť alebo prípravu oleja, ale predpis na zmiešanie si musím doniesť, prosím o presný názov ktorý máte Vy.
ďakujem
0 0
Eva Farkasová Eva Farkasová

Eva Farkasová je offline (nepripojený) Eva Farkasová

Rozvedená, matka dvoch detí
Radím na psoriázu kúpele z ovsenných vločiek. Uvariť celý balík vločiek na hustú kašu a pridávať do kúpela. Kúru treba dodržiavať aspoň 2 mesiace, príp. aj dlhšie. Všetky liečenia kožných ochorení je zdĺhavé.
Liečba je pracná, ale o to účinnejšia.
0 0
Jeanie Jeanie

Jeanie je offline (nepripojený) Jeanie

Neviete mi poradit nieco, ked mam psoriazu len vo vlasoch? Pomahaju tie biogama a biodelta? Diky
0 0
DANUS DANUS

DANUS je offline (nepripojený) DANUS

komunikatívna
Poradim Vam co mne zarucene do vlasov pomaha, nie je to na telo upozornujem, ale do vlasov nic lepsie nepoznam. Je to aj bez predpisu ale aj na predpis, bez predpisu to stoji nejakych 90,- Sk, s predpisom okolo 40,- Sk vola sa to GELARGIN GEL. Vrele odporucam.
0 0
pavelm pavelm

pavelm je offline (nepripojený) pavelm

Ja som si pripravky na liečbu lupienky s obsahom mudrej huby objednal na www.lupienka.sk alebo www.mudrahuba.sk. Aplikujem ich len par dni, ale vyzera to zatial vyborne.
0 0
dudodu dudodu

dudodu je offline (nepripojený) dudodu

Nevyliečia, no výborne pomáhajú prípravky s obsahom biologicky aktívneho kolagénu - www.zivykolagen.tk
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať