Durechova
17.03.09,07:19
Prosim vas...poculi ste uz o programe colonix,na detoxikaciu,ocistu tela???...je to vraj 3mesacna kura a nieje najlacnejsia....chcem len poprosit niekoho ci ma s tym nejaku skusenost...a ak ano,tak aku???pomohlo to???mam problemy s travenim,zapchou atd...a chcela by som to skusit..len sa bojim ci to nieje nejaky blaf.......dakujem
IVEB
17.03.09,06:37
Sama som ho síce neužívala , ale podľa mňa je to príliš drahá záležitosť. Počula som na to rôzne názory , ale väčšina odborníkov hovorí o dobrom reklamnom ťahu. Takže neviem. Ale s istotou viem povedať , že mne na tráviace aj črevné ťažkosti , aj detoxikáciu pomáha ALOE VERA ACTIV. A stojí to len cca 16,60 EUR /500Sk. Je to od firmy Barnys. Je to mesačná dávka. Dostať do bežne v lekárňach.
Durechova
17.03.09,06:50
Dakujem za radu...skusam uz vselico a nic mi nepomaha...preto som zacala rozmyslat nad colonixom,len sa bojim ze vyhodim peniaze za nieco co mi nepomoze........aloe som neskusala....na traviace tazkosti a detoxikaciu staci mesacna davka?
Heni
17.03.09,08:28
kajasla
17.03.09,12:17
Vyskúsaj vyhladat TIBETSKY CESNAKOVY ELIXIR. Prave to absolvovavam. Hovori sa tomu aj elixir mladosti. Je to kura tak asi na 8 tyzdnov, som asi v polovicke a zatial sa mi to pozdava. Uzivaju sa kvapky, ktore sa daju velmi lahko pripravit doma.
wagner
17.03.09,15:14
A čo tak vyskúšať polročnú kúru s olivovým olejom. Pije sa ráno na lačno 1 lyžica pravého olivového oleja a zapije sa šťavou z jedného citróna. Vyskúšala som, je to výborné.
veronikasad
17.03.09,15:21
Dakujem za radu...skusam uz vselico a nic mi nepomaha...preto som zacala rozmyslat nad colonixom,len sa bojim ze vyhodim peniaze za nieco co mi nepomoze........aloe som neskusala....na traviace tazkosti a detoxikaciu staci mesacna davka?
v niektorom z tých linkov od heni je príspevok od poraďáka psycholog. Uvádza v ňom, že rovnaký účinok ako colonix má večerná konzumácia citrusových plodov /citron, grep, pomaranč/ 1,5-2 hod. po večeri, potom už nič nejesť. Objavila som to náhodou /nemám čas hľadať ten príspevok/, "užívam" ich necelý mesiac a cítim sa dobre ...
maca.tt
17.03.09,17:31
Ja colonix užívam a nedám naňho dopustiť,my sme sa tri zložili a je to lacnejšie.schudla som cítim sa lepšie na wc chodím aj tri krát denne,nemám chuť na sladkosti,to isté mi potvrdila moja kolegyňa.Tie referencie sú pravdivé
Durechova
18.03.09,06:16
Ja colonix užívam a nedám naňho dopustiť,my sme sa tri zložili a je to lacnejšie.schudla som cítim sa lepšie na wc chodím aj tri krát denne,nemám chuť na sladkosti,to isté mi potvrdila moja kolegyňa.Tie referencie sú pravdivé
naozaj rozmyslam nad tym colonixom...ale nestretla som sa este s clovekom ktory by ho uzival....mam 27r, mam celiakiu,mam velke problemy s vyprazdnovanim,resp.nechodim na wc skoro vobec...bolieva ma hlava....mam vela dalsich problemov,ktore s tymto urcite suvisia...som uz zufala z toho...kupila by som si aj tu 3mesacnu kuru colonix ktoru odporucaju,len som sa bala ze naozaj vyhodim zbytocne peniaze....napisete mi o tom nieco viac...alebo mohla by som sa s vami skontaktovat napr.tel.?

Zatial dakujem
Zuzana
Stina
18.03.09,06:39
Colonix som užívala - účinkoval veľmi dobre. Ale nakoľko je cenovo náročnejší,
prikladám recept na Tibetský elixír - vyskúšaj ho.
Durechova
18.03.09,06:47
Colonix som užívala - účinkoval veľmi dobre. Ale nakoľko je cenovo náročnejší,
prikladám recept na Tibetský elixír - vyskúšaj ho.
Dakujem velmi pekne za rady...dufam ze mi nieco pomoze konecne....dakujem
korduľa
19.03.09,13:08
pozrite si stranku www.akv.sk tam je nazor odbornikov na colonix
sway
24.03.09,09:01
Ja colonix užívam a nedám naňho dopustiť,my sme sa tri zložili a je to lacnejšie.schudla som cítim sa lepšie na wc chodím aj tri krát denne,nemám chuť na sladkosti,to isté mi potvrdila moja kolegyňa.Tie referencie sú pravdivé

súhlasím,
chcela som sem hodiť odporúčanie a vidím že je tu ! ;),
lebo som nadšená a v nešej robotke máme myslím dosť spoločných zdravotných problémov tak som chcela poradiť aj ostatným;)
je to výborná vec, najviac sa mi pozdáva to, že s užívaním prípravku nie sú spojené nežiadúce účinky typu "prepadne ma to hocikedy a hocikde..." všetkým vrelo odporúčam:):):)
mystic
24.03.09,14:27
Na detoxikáciu je výborna TRIPHALA, je vyskúšana už tisíce rokov, čisto prírodna.
edu21
29.03.09,19:30
Ja som ho vyskúšala- ale len mesiac. Čistí perfektne, ale len pokial ho užívate (log.). Bola som na črevnej sprche- to je ovela, ovela účinnejšie- a hlavne lacnješie. V TV to stojí cca 8 eur. A je to riadna blbost, že z ludí vychádzajú takí votrelci, ako je uvádzane na tej stránke....len tolko