Zavrieť

Porady

Detoxikácia organizmu-program colonix

Prosim vas...poculi ste uz o programe colonix,na detoxikaciu,ocistu tela???...je to vraj 3mesacna kura a nieje najlacnejsia....chcem len poprosit niekoho ci ma s tym nejaku skusenost...a ak ano,tak aku???pomohlo to???mam problemy s travenim,zapchou atd...a chcela by som to skusit..len sa bojim ci to nieje nejaky blaf.......dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    IVEB je offline (nepripojený) IVEB

    IVEB
    Sama som ho síce neužívala , ale podľa mňa je to príliš drahá záležitosť. Počula som na to rôzne názory , ale väčšina odborníkov hovorí o dobrom reklamnom ťahu. Takže neviem. Ale s istotou viem povedať , že mne na tráviace aj črevné ťažkosti , aj detoxikáciu pomáha ALOE VERA ACTIV. A stojí to len cca 16,60 EUR /500Sk. Je to od firmy Barnys. Je to mesačná dávka. Dostať do bežne v lekárňach.
    Dakujem za radu...skusam uz vselico a nic mi nepomaha...preto som zacala rozmyslat nad colonixom,len sa bojim ze vyhodim peniaze za nieco co mi nepomoze........aloe som neskusala....na traviace tazkosti a detoxikaciu staci mesacna davka?

    kajasla je offline (nepripojený) kajasla

    kajasla
    Vyskúsaj vyhladat TIBETSKY CESNAKOVY ELIXIR. Prave to absolvovavam. Hovori sa tomu aj elixir mladosti. Je to kura tak asi na 8 tyzdnov, som asi v polovicke a zatial sa mi to pozdava. Uzivaju sa kvapky, ktore sa daju velmi lahko pripravit doma.

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    A čo tak vyskúšať polročnú kúru s olivovým olejom. Pije sa ráno na lačno 1 lyžica pravého olivového oleja a zapije sa šťavou z jedného citróna. Vyskúšala som, je to výborné.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Durechova Pozri príspevok
    Dakujem za radu...skusam uz vselico a nic mi nepomaha...preto som zacala rozmyslat nad colonixom,len sa bojim ze vyhodim peniaze za nieco co mi nepomoze........aloe som neskusala....na traviace tazkosti a detoxikaciu staci mesacna davka?
    v niektorom z tých linkov od heni je príspevok od poraďáka psycholog. Uvádza v ňom, že rovnaký účinok ako colonix má večerná konzumácia citrusových plodov /citron, grep, pomaranč/ 1,5-2 hod. po večeri, potom už nič nejesť. Objavila som to náhodou /nemám čas hľadať ten príspevok/, "užívam" ich necelý mesiac a cítim sa dobre ...

    maca.tt je offline (nepripojený) maca.tt

    verná čitatelka príspevkov porady 46 ročná ...viac maca.tt
    Ja colonix užívam a nedám naňho dopustiť,my sme sa tri zložili a je to lacnejšie.schudla som cítim sa lepšie na wc chodím aj tri krát denne,nemám chuť na sladkosti,to isté mi potvrdila moja kolegyňa.Tie referencie sú pravdivé
    maca.tt Pozri príspevok
    Ja colonix užívam a nedám naňho dopustiť,my sme sa tri zložili a je to lacnejšie.schudla som cítim sa lepšie na wc chodím aj tri krát denne,nemám chuť na sladkosti,to isté mi potvrdila moja kolegyňa.Tie referencie sú pravdivé
    naozaj rozmyslam nad tym colonixom...ale nestretla som sa este s clovekom ktory by ho uzival....mam 27r, mam celiakiu,mam velke problemy s vyprazdnovanim,resp.nechodim na wc skoro vobec...bolieva ma hlava....mam vela dalsich problemov,ktore s tymto urcite suvisia...som uz zufala z toho...kupila by som si aj tu 3mesacnu kuru colonix ktoru odporucaju,len som sa bala ze naozaj vyhodim zbytocne peniaze....napisete mi o tom nieco viac...alebo mohla by som sa s vami skontaktovat napr.tel.?

    Zatial dakujem
    Zuzana

    Stina je offline (nepripojený) Stina

    Stina
    Colonix som užívala - účinkoval veľmi dobre. Ale nakoľko je cenovo náročnejší,
    prikladám recept na Tibetský elixír - vyskúšaj ho.
    Stina Pozri príspevok
    Colonix som užívala - účinkoval veľmi dobre. Ale nakoľko je cenovo náročnejší,
    prikladám recept na Tibetský elixír - vyskúšaj ho.
    Dakujem velmi pekne za rady...dufam ze mi nieco pomoze konecne....dakujem

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    maca.tt Pozri príspevok
    Ja colonix užívam a nedám naňho dopustiť,my sme sa tri zložili a je to lacnejšie.schudla som cítim sa lepšie na wc chodím aj tri krát denne,nemám chuť na sladkosti,to isté mi potvrdila moja kolegyňa.Tie referencie sú pravdivé
    súhlasím,
    chcela som sem hodiť odporúčanie
    a vidím že je tu ! ,
    lebo som nadšená a v nešej robotke máme myslím dosť spoločných zdravotných problémov tak som chcela poradiť aj ostatným
    je to výborná vec, najviac sa mi pozdáva to, že s užívaním prípravku nie sú spojené nežiadúce účinky typu "prepadne ma to hocikedy a hocikde..." všetkým vrelo odporúčam

    mystic je offline (nepripojený) mystic

    mystic
    Na detoxikáciu je výborna TRIPHALA, je vyskúšana už tisíce rokov, čisto prírodna.

    edu21 je offline (nepripojený) edu21

    edu21
    Ja som ho vyskúšala- ale len mesiac. Čistí perfektne, ale len pokial ho užívate (log.). Bola som na črevnej sprche- to je ovela, ovela účinnejšie- a hlavne lacnješie. V TV to stojí cca 8 eur. A je to riadna blbost, že z ludí vychádzajú takí votrelci, ako je uvádzane na tej stránke....len tolko

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.