vale46
22.10.09,08:37
Ahojte, môj klient sa dopočul, že nemusí viesť knihu jázd s tým, že bude uplatňovať len 80% do nákladov aj z DPH. Ja som túto "novinku" bohužiaľ nikde nenašiel, nemohli by ste ma prosím odkázať na túto zmenu v zákone?

Ďakujem
Daggmar
22.10.09,08:42
Zákon o dani z príjmov - novela platná myslím od 1.3.2009 , § 19 odst.2 pism. l - 3
Manual
22.10.09,09:13
Aljok
22.10.09,09:16
Ahojte, môj klient sa dopočul, že nemusí viesť knihu jázd s tým, že bude uplatňovať len 80% do nákladov aj z DPH. Ja som túto "novinku" bohužiaľ nikde nenašiel, nemohli by ste ma prosím odkázať na túto zmenu v zákone?

Ďakujem

Ono to s tým paušálnym uplatnením 80% DPH nie je také jednoduché...
Pozri sem : http://www.porada.sk/1025880-post84.html

Pozri aj tieto témy: http://www.porada.sk/t105286-p4-zrusenie-knihy-jazd-ale.html
http://www.porada.sk/t109389-p4-80-pausal-spotreby-phm.html
lenkam68
22.10.09,09:27
Skús si prejsť túto tému:
http://www.porada.sk/t109389-80-pausal-spotreby-phm.html?highlight=phm

medzitým než som to ja našla, boli šikovnejší
vale46
22.10.09,16:58
veľmi pekne ďakujem!