Ragala
25.11.09,10:41
Ma uz niekto skusenosti s DIGI s kablovou tv a internetom v Bratislave?
Balik 51tv programov + internet za 12€ mesacne.
arizona
25.11.09,12:08
Katarína111
25.11.09,12:28
Mám osobné skúsenosti s televíziou Digi a nie dobré!!
Ak Vám treba niečo opraviť, alebo nastaviť, že nemáte dobrý príjem čakáte dooosť dlho. Hocikedy mrzne buď zvuk alebo obraz aj keď je počasie OK. Keď nám vypadol signál úplne dovolať sa tam je nemožné.
Takže po týchto skúsenostiach sme sa rozhodli ukončiť s nimi zmluvu. Ale po vypršaní vaiazanosti 12 mesiacov. Poslali nám list, v ktorom bolo uvedené, kde máme zaniesť všetky veci okolo televízie, alebo nám ich príde odmontovať ich montér ale za celkom slušný poplatok. Ešte že sme vo Zvolene a bolo to treba odniesť do B.B., tak sme si to odmontovali sami a odniesli na určené miesto /ešte že máme auto, lebo neviem si predstaviť človeka, ktorý auto nemá - ako to trepe autobusom/. A pri odovzdaní ešte od nám pýtali kábel, ktorý nám vôbec nedali.
Takže ak sa aj rozhodnete pre túto TV dajte si pozor čo vám uvedú do preberacieho protokolu pri montáži, že vám odovzdali.
Prajem pekný deň.
Ragala
25.11.09,13:11
Cital som vela negativnych skusenosti s DIGI, ale mna by skor zaujimalo vysielanie tv a internetu prostrednictvom kablovych rozvodov, nie cez satelitny priimac .
Hlavne skusenosti s internetom - ci blokuju niektore sluzby : p2p, DC, rapidshare a pod.
Mystic1984
03.04.11,17:48
Mate niekto realne skusenosti s kvalitou obrazu digi cez kablovku? Je vyssia ako cez satelit?