Mgr.Shrek
10.01.10,01:09
Zdravim vospolok

Volam sa Roman a minuly rok som skoncil pravo (uspesne:)). Na Porada.sk sa mi velmi paci, chodim sem, od doby co som sa zamestnal. Nasiel som tu uz kopec veci, co mi pomohli v praci a verim, ze aj ja som svojou malickou troskou uz niekomu pomohol :)
Inak som z HE, pracujem v KE a najradsej na Porada sledujem pravne temy, lebo sa k nim mozem odborne vyjadrit. Velmi rad pomozem najlepsie ako budem vediet.
Ak by mal niekto otazku aj z ineho odvetvia prava, ako je pravo obchodne, nech mi posle spravu.

Tot asik vsio. Pozdravujem vsetkych, nech vieme co najviac

Roman
zdenka131
10.01.10,05:26
Ahoj Roman, vitaj na Porade. Želám Ti, aby si tu našiel dostatok informácii, ktoré Ti pomôžu a naopak, aby si aj Ty poskytol informácie, ktoré pomôžu ostatným poraďákom. Ďakujeme za predstavenie.
arizona
10.01.10,07:10
Zdravim vospolok

Volam sa Roman a minuly rok som skoncil pravo (uspesne:)). Na Porada.sk sa mi velmi paci, chodim sem, od doby co som sa zamestnal. Nasiel som tu uz kopec veci, co mi pomohli v praci a verim, ze aj ja som svojou malickou troskou uz niekomu pomohol :)
Inak som z HE, pracujem v KE a najradsej na Porada sledujem pravne temy, lebo sa k nim mozem odborne vyjadrit. Velmi rad pomozem najlepsie ako budem vediet.
Ak by mal niekto otazku aj z ineho odvetvia prava, ako je pravo obchodne, nech mi posle spravu.

Tot asik vsio. Pozdravujem vsetkych, nech vieme co najviac

Roman
Roman, vitaj medzi nami,vážime si každého jedného dobrého poradcu :):)
S tvojou odbornosťou sa tu určite nudiť nebudeš ;):D
Dovoľ, aby som Ti dala link na pravidlá Porady : http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
...kde sa oi. píše ...
1. Súkromné správy nepoužívam na preberanie problémov, ktoré by mohli zaujímať aj iných členov.
TZN , že Tvoja odpoveď nepomáha len tomu jednému , konkrétnemu človeku, ale aj iným ľuďom , ktorí používajú vyhľadávač , lebo majú podobný ( či ten istý problém)...;):) Uvidíš, že toto pravidlo po čase oceníš...:D

Cíť sa tu dobre, určite tu nájdeš veľa priateľov :)
Eulalia
10.01.10,08:24
Zdá sa, že nám pribudol ďalší poraďácky závislák. :) Vitaj a cíť sa tu ako doma.
Mgr.Shrek
10.01.10,19:30
Roman, vitaj medzi nami,vážime si každého jedného dobrého poradcu :):)
S tvojou odbornosťou sa tu určite nudiť nebudeš ;):D
Dovoľ, aby som Ti dala link na pravidlá Porady : http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
...kde sa oi. píše ...
1. Súkromné správy nepoužívam na preberanie problémov, ktoré by mohli zaujímať aj iných členov.
TZN , že Tvoja odpoveď nepomáha len tomu jednému , konkrétnemu človeku, ale aj iným ľuďom , ktorí používajú vyhľadávač , lebo majú podobný ( či ten istý problém)...;):) Uvidíš, že toto pravidlo po čase oceníš...:D

Cíť sa tu dobre, určite tu nájdeš veľa priateľov :)

Dakujem Arizona za privitanie a za linka na Etiku. Ja len, ze na porada.sk sa venuje hlavne obchodnym veciam, tak ak by mal niekto otazku napr. z trestu, tak mi moze napisat. Ale nemam v umysle rebelovat proti zabehnutym pravidlam :D:D
dzanina
19.01.10,10:13
Zdravim vospolok

Volam sa Roman a minuly rok som skoncil pravo (uspesne:)). Na Porada.sk sa mi velmi paci, chodim sem, od doby co som sa zamestnal. Nasiel som tu uz kopec veci, co mi pomohli v praci a verim, ze aj ja som svojou malickou troskou uz niekomu pomohol :)
Inak som z HE, pracujem v KE a najradsej na Porada sledujem pravne temy, lebo sa k nim mozem odborne vyjadrit. Velmi rad pomozem najlepsie ako budem vediet.
Ak by mal niekto otazku aj z ineho odvetvia prava, ako je pravo obchodne, nech mi posle spravu.

Tot asik vsio. Pozdravujem vsetkych, nech vieme co najviac

Roman
Pozdravujem ťa, ja som nováčik a dnes som si vybral dovolenku, aby som získal viac info a snáď aby mi aj niekto pomohol.Ja a moja maloletá dcérka máme dosť vážne problémy s mojou exmanž. Dával som aj PROSBU o pomoc s bsm, snáď ak Ťa poprosím-nájdeš si trocha času a mrkneš sa čo to mám za motanice? ĎAKUJEM
dzanina
19.01.10,15:53
Pozdravujem Ťa srdečne,
spomínal si, že ak ktosi-čosi potrebuje (radu) nech ti pošle správu.Poprosil by som ťa,mám veľké starosti s bsm, vedel by si mi poradiť?Je to tvoj smer? Žijem s mal.dcérou a exmanž.nám už obom riadne komplikuje život.
Tak pokiaľ je to možné, tak by som ti opísal moju situáciu trocha hlbšie.
Ďakujem, pekný deň Miro
Mgr.Shrek
19.01.10,16:00
Pozdravujem Ťa srdečne,
spomínal si, že ak ktosi-čosi potrebuje (radu) nech ti pošle správu.Poprosil by som ťa,mám veľké starosti s bsm, vedel by si mi poradiť?Je to tvoj smer? Žijem s mal.dcérou a exmanž.nám už obom riadne komplikuje život.
Tak pokiaľ je to možné, tak by som ti opísal moju situáciu trocha hlbšie.
Ďakujem, pekný deň Miro

Milý Miro. V prvom rade založ tému s touto problematikou a tam to čo najpodrobnejšie opíš. Určite sa ti pokúsim pomôcť, ale ako si čítal, som čerstvý absolvent a sú tu aj skúsenejší právnici. Týmto sa nevyhováram, len vieš....viac hláv, viac vie...
Neboj, nejako to poriešime
JarkaL
19.01.10,16:02
terezamaria
19.01.10,17:48
Tak zasa medzi nás pribudol celkom určite " závislák od Porady ".
Vitaj medzi nami, budeš určite prínosom pre veľa poraďákov. A hlavne sa tu cíť dobre, aby si si išiel na Poradu oddýchnuť, resp. poradiť a mať z toho dobrý pocit.
Mgr.Shrek
19.01.10,18:52
Tak zasa medzi nás pribudol celkom určite " závislák od Porady ".
Vitaj medzi nami, budeš určite prínosom pre veľa poraďákov. A hlavne sa tu cíť dobre, aby si si išiel na Poradu oddýchnuť, resp. poradiť a mať z toho dobrý pocit.

O tom závislákovi nepochybuj...a verím, že svojou radou niekomu pomôžem....aspoň trocha :D
dzanina
20.01.10,11:08
ahojte,
ja uz mám s naším závislakom Mgr.Shrekom veľmi dobre skusenosti, dobre radí je akísi promtný-co je super.
Mgr.Shrek
20.01.10,13:35
ahojte,
ja uz mám s naším závislakom Mgr.Shrekom veľmi dobre skusenosti, dobre radí je akísi promtný-co je super.

sa červenám.....ďakujem za kompliment :D