Timka1
03.02.10,15:44
.....a skončíme u Biskvit Debouche ......kto toto nepil , nevie , čo je dobré ...;):---:D

http://www.youtube.com/watch?v=Bjlt9ZocQUk



perfektné ....... piješ niečo podobné????? namiešame nejaký elixír ...... ;):)
Infarkt
03.02.10,14:57
Evi, Valika...práve mi zákazník odklepol väčšiu zakázku, ktorá musí byť do piatku zrealizovaná, takže zajtra ráno odchádzam z územia tohto bordelu a vrátim sa až v piatok večer, alebo v noci :eek:...
...je mi to veľmi ľúto, lebo aj moja +1 je sklamaná, lebo určite sa s niektorými pozná z rôznych školení...ale zakázka je zakázka...ale aj tak verím, že sa ešte stretneme...nakoniec my to nemáme k sebe až tak ďaleko ;).

Všetkým ostatným prajem veľa zábavy :) ... a možno niekedy nabudúce ;)

P.S.Potom budem prosiť aspoň fotky zo stretka poslať ;).
erzet
03.02.10,19:27
Evi, Valika...práve mi zákazník odklepol väčšiu zakázku, ktorá musí byť do piatku zrealizovaná, takže zajtra ráno odchádzam z územia tohto bordelu a vrátim sa až v piatok večer, alebo v noci :eek:...
...je mi to veľmi ľúto, lebo aj moja +1 je sklamaná, lebo určite sa s niektorými pozná z rôznych školení...ale zakázka je zakázka...ale aj tak verím, že sa ešte stretneme...nakoniec my to nemáme k sebe až tak ďaleko ;).

Všetkým ostatným prajem veľa zábavy :) ... a možno niekedy nabudúce ;)

P.S.Potom budem prosiť aspoň fotky zo stretka poslať ;).
Z akého územia bordelu odchádza? Ha?
Mgr.Shrek
03.02.10,19:28
Dala som už piecť koláčiky, aj makové, vraj to máte radi.
tešíííííííííím

ale ja prídem neskôr, tak mi nejaké odložte...jasné?? :D
Timka1
03.02.10,19:30
ale ja prídem neskôr, tak mi nejaké odložte...jasné?? :D



keby že sa náhodou všetky minuli, mal by byť k dispozícii aj jahodový džem, ktorý sľúbila hnedoočka .....:---
buchač
03.02.10,19:36
keby že sa náhodou všetky minuli, mal by byť k dispozícii aj jahodový džem, ktorý sľúbila hnedoočka .....:---

....ale ten si potom asi na seba len natrie .....erzet sa zblázni ...;)
Mgr.Shrek
03.02.10,19:36
Re: Mini stretko na východe
Pôvodca textu príspevku: hnedoočka


uvediem prehľad vodičov a spolujazdcov, ktorí sú nám doteraz známi:


vodič- východzia stanica
osádka


Daniela SĽ - St.Ľubovňa
Majka67


zsazsula- Trebišov
hnedoočka
drobeceva
margaretka71
bibiana11


AdaG - Vranov n/T
tutiola

Emily04 - Bardejov
Lenka1979
azla
tuta
kikoza


Jara - Michalovce
kkllc
katjab

MonikaC - Košice
mgm
AltaKe

m.hladka+1- Košice

Infarkt - Michalovce /po dohode možno pôjde cez Košice/


ešte neviem priradiť, takže ozvite sa:

Košice: danushka, Mgr.Shrek,,Zitulda /asi dojde sama/,buchač/dojde, už má emisnú/

Calista a Timka1- ešte si upresní cestu z HE

Kovex príde sama.

a nevynechám domácich s chlebom a soľou: emily,kjara,Gabhus,Vlado66 a Tinika.

samozrejme jarecko a sito sú srdečne vítaní a dúfam že /isto/ prekvapia!!!!

Luna prekoná všetky prekážky a hoci doletí- verím jej!

Robbi môže naspäť zobrať do Košíc a MonikaC mala ešte jedno miesto voľné.....zmenilo sa niečo? hláste sa!

Robbi...vezmeš ma??

Inak, ja prídem niečo po 18:00..práca nepustí... :(
Timka1
03.02.10,19:38
....ale ten si potom asi na seba len natrie .....erzet sa zblázni ...;)




.... ale čoby natrieme aj erzeta ...... a keby ešte niekto chcel, tak aj jeho ..... :):):):)

juuuj, musím aj ja donieť asi jahodový džem, aby nebolo málo ......:D:D:D:D:D
Monika C.
03.02.10,20:01
Milujem takúto pravu zimu, je to nádhera, pretože zakryje všetku špinku, ktorú si robíme a vyštipe nám líčka.

P.s.
m.hladka+1 ideme vlakom okolo 13,40 hod.´

Martuška u mňa sa AltaKe neozýva takže neviem čo s ňou uvidíme ešte zajtra keď nepôjde tak ja idem sama so šoférom z Košíc chcela som ísť okolo 14,00 hod. keď chcete kľudne môžte ísť s nami. Nazad pôjde s nami aj Martuška mgm. Ešte poradáci čo treba doniesť alebo ako to je na stretku platí sa spoločne alebo každý čo si objedná opíšte mi Vaše skúsenosti. Ja som ešte na stretku nebola tak čakám na Vaše príspevky :):rolleyes::)
hnedoočka
03.02.10,20:08
ale ja prídem neskôr, tak mi nejaké odložte...jasné?? :D

určite ,tá ,ktorej si zveril číslo mobilu sa o teba postará, neboj!:D;):confused:


keby že sa náhodou všetky minuli, mal by byť k dispozícii aj jahodový džem, ktorý sľúbila hnedoočka .....:---

jáj,len pripomínaj, pripomínaj, to vieš sklená róza!;):rolleyes:


....ale ten si potom asi na seba len natrie .....erzet sa zblázni ...;)

....iba on?:eek::mee::rolleyes: neverím!:D

ale ste sa tu nejak rozkekešili! nočná hodinka?;):confused:
Timka1
03.02.10,20:13
ale ste sa tu nejak rozkekešili! nočná hodinka?;):confused:[/QUOTE]

ahoj hnedoočka, pôvodne mal byť ten džem na rožky, ktoré mala doniesť zsazsula, ale zdá sa, že skončí niekde inde ......... :):):)
hnedoočka
03.02.10,20:18
´

Martuška u mňa sa AltaKe neozýva takže neviem čo s ňou uvidíme ešte zajtra keď nepôjde tak ja idem sama so šoférom z Košíc chcela som ísť okolo 14,00 hod. keď chcete kľudne môžte ísť s nami. Nazad pôjde s nami aj Martuška mgm. Ešte poradáci čo treba doniesť alebo ako to je na stretku platí sa spoločne alebo každý čo si objedná opíšte mi Vaše skúsenosti. Ja som ešte na stretku nebola tak čakám na Vaše príspevky :):rolleyes::)

Monika, budeme v reštike, takže nič nemusíš nosiť,ak niekto niečo bude chcieť,môže si objednať a kvôli prehľadnosti, každý zaplatí za seba.

vzhľadom na to ,že tam nie sme na viac dní, tak spoločné menu bolo zbytočné,takže každý podľa svojej chuti!;)
hnedoočka
03.02.10,20:21
ale ste sa tu nejak rozkekešili! nočná hodinka?;):confused:

ahoj hnedoočka, pôvodne mal byť ten džem na rožky, ktoré mala doniesť zsazsula, ale zdá sa, že skončí niekde inde ......... :):):)[/QUOTE]

kľudne ,ja som za každú srandu! vybrakujem špajzu?:confused: len či zsazsula má toľko miesta v kufri......:confused::D
Timka1
03.02.10,20:28
kľudne ,ja som za každú srandu! vybrakujem špajzu?:confused: len či zsazsula má toľko miesta v kufri......:confused::D[/QUOTE]

Zuzke odporúčime, nech berie vozík za auto .........
joooj chlapci tešte sa .......... :D:D:D:D:D:D:D
hnedoočka
03.02.10,20:29
kľudne ,ja som za každú srandu! vybrakujem špajzu?:confused: len či zsazsula má toľko miesta v kufri......:confused::D

Zuzke odporúčime, nech berie vozík za auto .........
joooj chlapci tešte sa .......... :D:D:D:D:D:D:D[/QUOTE]


:D:D:D:D:D

ja sa teším...ale na vás, opičky!;):D
Timka1
03.02.10,20:31
ja sa teším...ale na vás, opičky!;):D[/QUOTE]

asi sme rovnaké krvné skupiny, za každú somarinu a srandu ..... :):):):)
Timka1
03.02.10,20:33
viem kde je hotel Šariš, ale neviem kde je ten salónik ...... a bude nejaká uvádzacia osôbka alebo ako?
Monika C.
03.02.10,20:38
Monika, budeme v reštike, takže nič nemusíš nosiť,ak niekto niečo bude chcieť,môže si objednať a kvôli prehľadnosti, každý zaplatí za seba.

vzhľadom na to ,že tam nie sme na viac dní, tak spoločné menu bolo zbytočné,takže každý podľa svojej chuti!;)

Ďakujem za info ešte nechcete ísť spať ??:)
Monika C.
03.02.10,20:42
Pán Mihál v piatok budete mať seminár v Prešove - neprídete nás pozrieť ?
Timka1
03.02.10,20:45
Pán Mihál v piatok budete mať seminár v Prešove - neprídete nás pozrieť ?

o čom bude a kde?
Monika C.
03.02.10,20:50
o čom bude a kde?

Ukončenie roka v mzdovej učtárni zbadala som to na spodku porady.
Timka1
03.02.10,20:51
Ukončenie roka v mzdovej učtárni zbadala som to na spodku porady.

tak ho môžme pozvať na stretko ..... hnedoočka čo ty na to ako šéfka stretka?
hnedoočka
03.02.10,20:51
Pán Mihál v piatok budete mať seminár v Prešove - neprídete nás pozrieť ?

neviem, či sa niečo zmenilo,ale údajne by rád,keby sa pracovne neponáhľal z Prešova! škoda!:mee:
Tinika
03.02.10,21:16
viem kde je hotel Šariš, ale neviem kde je ten salónik ...... a bude nejaká uvádzacia osôbka alebo ako?

a prides o ktorej? lebo ja ivem aj kde je salonik tak mozme spolu ist. len ja musim drobca doma ulozit na nocny spanok a pridem az niekedy o 18:30 najskor, dufam ze tam este budu aj triezve osoby :D:D:D
Mgr.Shrek
03.02.10,21:29
a prides o ktorej? lebo ja ivem aj kde je salonik tak mozme spolu ist. len ja musim drobca doma ulozit na nocny spanok a pridem az niekedy o 18:30 najskor, dufam ze tam este budu aj triezve osoby :D:D:D

takže neprídem posledný?? :(((
a ja som sa tak tešil....
Timka1
03.02.10,21:32
a prides o ktorej? lebo ja ivem aj kde je salonik tak mozme spolu ist. len ja musim drobca doma ulozit na nocny spanok a pridem az niekedy o 18:30 najskor, dufam ze tam este budu aj triezve osoby :D:D:D


predpokladám, že prídem o cca piatej ...... asi sa dohodnem so Zuzkou, nech si ma nájde pod hotelom ........ alebo už neviem .... a budem ich hľadať kým nenájdem:(:(:(
Gabhus
04.02.10,04:45
Ten hotel nájdeš bez problémov, dole je recepcia, ak netrafíš, tak sa spýtaš. Salónik je (alebo bol za mojich mladších čias) na poschodí. Neboj, zase to nie je také obrovské aby si to nenašla. Ja môžem kľudne počkať dole...
Tinika
04.02.10,05:41
takže neprídem posledný?? :(((
a ja som sa tak tešil....

jedine ze prides ty uložiť mojho drobca :)
Tinika
04.02.10,05:42
Ten hotel nájdeš bez problémov, dole je recepcia, ak netrafíš, tak sa spýtaš. Salónik je (alebo bol za mojich mladších čias) na poschodí. Neboj, zase to nie je také obrovské aby si to nenašla. Ja môžem kľudne počkať dole...

Pokial viem, tak vchod do hotela je jeden a vchod do restiky so salonikom druhy :confused:
drobeceva
04.02.10,05:47
[QUOTE=hnedoočka;1283207]určite ,tá ,ktorej si zveril číslo mobilu sa o teba postará, neboj!:D;):confused:


...no tééééda, Ty len tak rozdávaš čísla?...;)
...Ty sa nezdáš...;)
sito
04.02.10,05:52
Dobré ránko! Východniari, vstávajte! Sneh odpratajte! Ešte raz vyspíte sa, potom zabavíte sa.
Timka1
04.02.10,06:29
Ahojte všetci, myslím, že kto vie kde sa nachádza ten salónik by mohol upresniť ako sa tam dostaneme, aby sme neblúdili, prípadne na koho sa obrátiť ......
Ja viem, len kde sa nachádza hotel Šariš .......

Ďakujem
erzet
04.02.10,06:32
sito
04.02.10,06:33
Ahojte všetci, myslím, že kto vie kde sa nachádza ten salónik by mohol upresniť ako sa tam dostaneme, aby sme neblúdili, prípadne na koho sa obrátiť ......
Ja viem, len kde sa nachádza hotel Šariš .......

Ďakujem

To sa nedá nenájsť! Salónik je za dverami! Ako stretko.
Jara
04.02.10,06:34
Babenky po včerajšej poobedňajšiej snehovej nádielke a dnešnej rannej mrzúcej hmle som na pochybách či dôjdem na to stretko. V predpovedí som ráno počula, že hlásia mrznúce cesty a tak sa stále neviem rozhodnúť, ale skôr nie ako áno. Uvidíme zajtra ako sa počasie ukáže, veď budú aj iné stretka. No ešte som mala v zálohe Infarkta /Roba/, že je zrejme skúsenejší šofér, ale keď ten nejde. Uvidíme zajtra, ale ak nedoletím, tak sa nehnevajte.
erzet
04.02.10,06:35
P. S. Prečo ma nikto neupozornil, že zle odpočítavam?
Timka1
04.02.10,06:36
To sa nedá nenájsť! Salónik je za dverami! Ako stretko.


myslím, že Tinika tu spomínala, že sú dva vchody, jeden do hotela, druhý do salóniku a ešte ktosi spomínal, že salónik sa nachádza na prvom poschodí ..... a už som z toho spletená ........

prosím ťa upresní mi alebo nechám niekomu spoľahlivému tel. kto príde skôr, aby som mu prezvonila????
sito
04.02.10,06:39
erzet
04.02.10,06:41
....ale ten si potom asi na seba len natrie .....erzet sa zblázni ...;)
Ja sa namažem aj sám
hnedoočka
04.02.10,06:42
Babenky po včerajšej poobedňajšiej snehovej nádielke a dnešnej rannej mrzúcej hmle som na pochybách či dôjdem na to stretko. V predpovedí som ráno počula, že hlásia mrznúce cesty a tak sa stále neviem rozhodnúť, ale skôr nie ako áno. Uvidíme zajtra ako sa počasie ukáže, veď budú aj iné stretka. No ešte som mala v zálohe Infarkta /Roba/, že je zrejme skúsenejší šofér, ale keď ten nejde. Uvidíme zajtra, ale ak nedoletím, tak sa nehnevajte.


Jarka, o čom ty húdieš? ráno som prešla 50 km a cesty sú lepšie než boli predtým! a to som išla cez zapadákovo - Zbudza , Staré.

sneh je odrnutý, cesta primrznutá,....nemvidím žiadny problém!

dnes svieti slniečko, trochu sa stopí a je to!;)

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:8_GgV04KzO7QQM:http://tanatex.cz/gfx/Image/PAM/celotisk.JPG
erzet
04.02.10,06:43
Erzet, nepreskočilo ti, jedno číslo???
Viď príspevok 1036. Neuvedomil som si že to máte v piatok, myslel som že to bude v sobotu.
sito
04.02.10,06:45
P. S. Prečo ma nikto neupozornil, že zle odpočítavam?



Žeby ešte kalamita? Nemešká ten vláčik?

Toto zabralo ako mne antibiotiká!
Tinika
04.02.10,06:47
myslím, že Tinika tu spomínala, že sú dva vchody, jeden do hotela, druhý do salóniku a ešte ktosi spomínal, že salónik sa nachádza na prvom poschodí ..... a už som z toho spletená ........

prosím ťa upresní mi alebo nechám niekomu spoľahlivému tel. kto príde skôr, aby som mu prezvonila????

ked pojdete od mesta, tak ako je hotel saris, vysoka budova, predtym je take akoby okruhle niečo, je tam napis soraya a tam je vchod a na prvom posch. je salonik, dufam ze som pomohla
Timka1
04.02.10,06:50
ked pojdete od mesta, tak ako je hotel saris, vysoka budova, predtym je take akoby okruhle niečo, je tam napis soraya a tam je vchod a na prvom posch. je salonik, dufam ze som pomohla


Ďakujem pekne Tinika, konečne to niekto po lopate vysvetlil, určite nájdem ..... a tešííím sa na teba .......:):):):)
hnedoočka
04.02.10,06:51
Ďakujem pekne Tinika, konečne to niekto po lopate vysvetlil, určite nájdem ..... a tešííím sa na teba .......:):):):)


ináč, keby si predsa len blúdila, choď stále za hlukom, to sme my!;):D
Timka1
04.02.10,06:52
ináč, keby si predsa len blúdila, choď stále za hlukom, to sme my!;):D

tak to bolo trefnéééééé ........
sito
04.02.10,06:53
ináč, keby si predsa len blúdila, choď stále za hlukom, to sme my!;):D

Alebo zhlukom.
Tinika
04.02.10,06:55
Ďakujem pekne Tinika, konečne to niekto po lopate vysvetlil, určite nájdem ..... a tešííím sa na teba .......:):):):)

rada som pomohla :) aj ja sa velmi tesim uz viem aka budem doma nervozna kym maleho ulozim hihi aby som mohla byt uz pri vas, a dufam ze bude pekne spat a dovoli mamke sa trocha pobavit, lebo dnes vstaval kazde dve hodiny. takze skončili nam asi 8 hodinove spanky :)
hnedoočka
04.02.10,07:25
Oznam pre stretkujúcich:


V organizačných pokynoch dochádza k malej zmene:

po telefonickom rozhovore s recepčnou mi bolo oznámené , že ples preložili na sobotu.

čiže, z pozitívneho hľadiska, je to super, lebo v speve už nebudeme mať konkurenciu, ani v róbach a už nás nedajbože nebudú prekrikovať!;):D

otázna bola v tom prípade otváracia doba: ináč ju majú do 21.hod, čo je málo.

presvedčila som však recepčnú , že aj keď si doplatíme čašníka / dohoda 10 eur/ môžeme tam ostať do 24.oo hod, čo mi pripadá vyhovujúce!:)

ps: teplota v reštaurácii je primeraná, nie na úplne ľahké oblečenie ,ale normálne stredné: takže zvažujem to natieranie jahodovým džemom, jedine, že by niekto zobral iniciatívu do vlastných rúk a zabezpečil saunovú teplotu, oki?;):D
erzet
04.02.10,07:28
Erzet, nepreskočilo ti, jedno číslo???
Keby sa niekto, náhodou riadil podľa môjho odpočítavania, tak druhé mini stretko bude na tom istom mieste, o tom istom čase, ale 06.02.2010
DanielaSL
04.02.10,07:30
My s Majkou prídeme až tesne na stretko, lekár ma zrušil....takže nebudem musieť celý deň tráviť v PO...u nás krásny zimný mrazivý deň, pocukrovaná zem...nádhera...podelím sa s vami o pohľad z môjho okna.
Timka1
04.02.10,07:32
Oznam pre stretkujúcich:


V organizačných pokynoch dochádza k malej zmene:

po telefonickom rozhovore s recepčnou mi bolo oznámené , že ples preložili na sobotu.

čiže, z pozitívneho hľadiska, je to super, lebo v speve už nebudeme mať konkurenciu, ani v róbach a už nás nedajbože nebudú prekrikovať!;):D

otázna bola v tom prípade otváracia doba: ináč ju majú do 21.hod, čo je málo.

presvedčila som však recepčnú , že aj keď si doplatíme čašníka / dohoda 10 eur/ môžeme tam ostať do 24.oo hod, čo mi pripadá vyhovujúce!:)

ps: teplota v reštaurácii je primeraná, nie na úplne ľahké oblečenie ,ale normálne stredné: takže zvažujem to natieranie jahodovým džemom, jedine, že by niekto zobral iniciatívu do vlastných rúk a zabezpečil saunovú teplotu, oki?;):D


oni sa aj sami natrú ako tu už niekto spomenul ...... :D:D:D:D

hnedoočka, bude aj nejaká hudba????
hnedoočka
04.02.10,07:34
Keby sa niekto, náhodou riadil podľa môjho odpočítavania, tak druhé mini stretko bude na tom istom mieste, o tom istom čase, ale 06.02.2010

erzet, na tento termín by si už aj ty stihol dojsť a my ťa tam počkáme!;)
hnedoočka
04.02.10,07:35
oni sa aj sami natrú ako tu už niekto spomenul ...... :D:D:D:D

hnedoočka, bude aj nejaká hudba????

Timka, nemyslím, že by bolo treba, lepší orchester ako sme my nenájdeš!;):D
AdaG
04.02.10,08:15
Poslušne hlásim, že na východe je nádherné slnečné počasie, -6,5 stupňa, cesty upravené.... Najvzdialeneší cestujúci NEodolal môjmu šarmu a práve sadá na metlu na trase BB - PO. Takže výhovorky na tému počasie a cesty sú od tejto chvíle neprípustné.;)
hnedoočka
04.02.10,08:21
Poslušne hlásim, že na východe je nádherné slnečné počasie, -6,5 stupňa, cesty upravené.... Najvzdialeneší cestujúci NEodolal môjmu šarmu a práve sadá na metlu na trase BB - PO. Takže výhovorky na tému počasie a cesty sú od tejto chvíle neprípustné.;)

Adi ,nie jeden, 10 bodov za takéto hlásenie!;):)
DanielaSL
04.02.10,08:25
Poslušne hlásim, že na východe je nádherné slnečné počasie, -6,5 stupňa, cesty upravené.... Najvzdialeneší cestujúci NEodolal môjmu šarmu a práve sadá na metlu na trase BB - PO. Takže výhovorky na tému počasie a cesty sú od tejto chvíle neprípustné.;)

Waw...Janka ide už dnes do PO? Si Adi jednička.....posielam veľké cmuk...Tvojmu šarmu....:);)
Timka1
04.02.10,08:27
Poslušne hlásim, že na východe je nádherné slnečné počasie, -6,5 stupňa, cesty upravené.... Najvzdialeneší cestujúci NEodolal môjmu šarmu a práve sadá na metlu na trase BB - PO. Takže výhovorky na tému počasie a cesty sú od tejto chvíle neprípustné.;)


krásne si to napísala, už som aj pripúšťala myšlienky, že to vzdám, ale si ma presvedčila ........ :):):):):):)

len keby ešte tá nejaká hudba bola ..... chlapci nedáte sa na to? ;)
DanielaSL
04.02.10,08:35
krásne si to napísala, už som aj pripúšťala myšlienky, že to vzdám, ale si ma presvedčila ........ :):):):):):)

len keby ešte tá nejaká hudba bola ..... chlapci nedáte sa na to? ;)

Hudbu netreba...veď by sme ju prehlušili...ideme sa porozprávať...tancovať bude možnosť na superstretku začiatkom leta...:):rolleyes:
Jara
04.02.10,08:37
V Michalovciach bolo asi pol hodinku slnečno, ale už je taká hmla, čo nevidím ani najbližší obytný dom... Posielajte slnko k nám, prosím...
AdaG
04.02.10,09:01
Adi ,nie jeden, 10 bodov za takéto hlásenie!;):)
Tak Vám všetkým ďakujem krásne !!!:D;)
sito
04.02.10,10:15
Idem si hádam pospať. Možno bude stretko aj o deň skôr. Keď má byť aj v sobotu, jedno... Kedy vlastne je???
Timka1
04.02.10,10:21
Idem si hádam pospať. Možno bude stretko aj o deň skôr. Keď má byť aj v sobotu, jedno... Kedy vlastne je???

sám? a či dobre?:---
zsazsula
04.02.10,10:24
ale ste sa tu nejak rozkekešili! nočná hodinka?;):confused:

ahoj hnedoočka, pôvodne mal byť ten džem na rožky, ktoré mala doniesť zsazsula, ale zdá sa, že skončí niekde inde ......... :):):)[/QUOTE]
,,No tie rožky dnes do TV nedošli kvôli cestám neviem čo roboli v MI ????? totiž MI rožky sú najlepšie ,, Dúfam že zajtra ich kúpim a džem vám tiež prinesiem aby ste ho mali dostatok len ja som zvedava kto ich bude do seba praskať Timka1 ale ty si ta prva adeptka :)
Jozef Mihál
04.02.10,10:35
Uff, ja musím byť cca o 17.00 v Liptovskom Mikuláši, skúsim na stretko nakuknúť, ale o 15:00 odchod...
AdaG
04.02.10,10:42
Uff, ja musím byť cca o 17.00 v Liptovskom Mikuláši, skúsim na stretko nakuknúť, ale o 15:00 odchod...
Jožko, my ako predvoj ťa niekde v PO počkáme s Lunou a emily ;):D
Monika C.
04.02.10,10:48
Poradáci ozvala sa mi AltaKe - Antónia takže hlásim, že ide nazad pôjde somnou Maruška mgm takže dve miesta obsadené ostáva jedno miesto voľné - chcela som zobrať Martušku m. hladka ale nazad budem mať voľné len jedno miesto . Odchod bude asi okolo 14,30 hod. Antónia je v práci ale ešte upresníme.
hnedoočka
04.02.10,10:58
Idem si hádam pospať. Možno bude stretko aj o deň skôr. Keď má byť aj v sobotu, jedno... Kedy vlastne je???

zase ti niečo nemsedí?;):D:confused:

pre istotu začni štvrtkom, čiže po lopate- dnes a skončíš v sobotu na plese ako kultúrna vložka!:D
Luna
04.02.10,11:07
Luna má zajtra osobného šoféra.:)
sito
04.02.10,11:08
Nechápem? Bolo organizované ministretko na počet ľudí! A zrazu je s toho maxistretko na počet dní. Safra, kto to vedie? Čo to má za kalendár? A ešte aj tombola? Pokoj ľudom dobrej vôle.
VERONIKA6
04.02.10,11:09
Babenky a chlapci od východu, prajem Vám zajtra peknú zábavu.
http://www.beruska8.cz/smajlici/male2/86.gif
hnedoočka
04.02.10,11:42
Nechápem? Bolo organizované ministretko na počet ľudí! A zrazu je s toho maxistretko na počet dní. Safra, kto to vedie? Čo to má za kalendár? A ešte aj tombola? Pokoj ľudom dobrej vôle.

Marcel, čo nechápeš?....šak do kolečka, dokola....;):D
Timka1
04.02.10,12:29
má niekto zmapovanú cestu Humenné - Prešov?

ako vyzerá nie je zľadovatelá?
adabirk
04.02.10,13:49
- stretnutie v mojom rodnom PO ? kde som bola doteraz ? zajtra ufff !
Tinika
04.02.10,14:10
Uff, ja musím byť cca o 17.00 v Liptovskom Mikuláši, skúsim na stretko nakuknúť, ale o 15:00 odchod...

škoda, ja dojdem neskor tak sa minieme
DanielaSL
04.02.10,14:28
- stretnutie v mojom rodnom PO ? kde som bola doteraz ? zajtra ufff !

Bola si aj nebola...kde si bola? Dúfame, že prídeš....:)
Luna
04.02.10,14:44
Ja pomaly metlu zahrievam. A keďže dojdem z ďaleka a poriadne uzimená a prefúkaná a možno aj zo snehu vyhrabaná tak dúfam viete čo sa patrí.....
Obsadzujem si miesto pri kozube.
AdaG
04.02.10,14:49
Ja pomaly metlu zahrievam. A keďže dojdem z ďaleka a poriadne uzimená a prefúkaná a možno aj zo snehu vyhrabaná tak dúfam viete čo sa patrí.....
Obsadzujem si miesto pri kozube.
... tak ti naložím do kozuba na privítanie...:D;) už len doleť...:)
drobeceva
04.02.10,15:50
- stretnutie v mojom rodnom PO ? kde som bola doteraz ? zajtra ufff !
Ale veď ešte nič nie je stratené ;) Radi Ťa medzi nami privítame...miesto známe, čas-ako Ti bude vyhovovať...nás tam určite nájdeš:)
Tešíme sa na Teba:)
Lenka1979
04.02.10,17:06
Už len raz sa vyspinkáme a bude deň "D"... tešíííím sa na Vás všetkých dievčence a chlapčence...;):D;):D
Mgr.Shrek
04.02.10,17:16
ej ci pištoľ.....ja sa na Vás tak teším...aj Vy na mňa??? :D:D
Timka1
04.02.10,17:18
ej ci pištoľ.....ja sa na Vás tak teším...aj Vy na mňa??? :D:D



aj ja sa tešííím, bude mi cťou .....:):):):) len dúfam, že nejak tú cestu zvládnem z HE :confused:
kkllc
04.02.10,17:37
Ahojte. Je mi to naozaj veľmi ľúto, ale neprídem na stretko. Manžel robí poobede a nemám kde dať deti. Dúfam, že toto stretko bude super a tak rýchlo pripravíte ďalšie. Možno ak zajtra niečo poriešim tak prídem, ale je to len na 10%.
Prajem Vám príjemnú zábavu.
Timka1
04.02.10,17:52
a kde ste všetci??? už sa vari chystáte na stretko????
terezamaria
04.02.10,17:54
Tak sa dobre vyspinkajte, aby ste boli na zajtra v pohode. Čaká Vás pekný deň, kde sa zoznámite, resp. znovu zídete. Prajem všetkým, aby Vám bolo veselo a aby ste sa mali všetci moc fajn.
http://www.hanulka.cz/fotos/010000/008183.gif
...každému z Vás posielam jedno...
Lenka1979
04.02.10,17:57
Tak sa dobre vyspinkajte, aby ste boli na zajtra v pohode. Čaká Vás pekný deň, kde sa zoznámite, resp. znovu zídete. Prajem všetkým, aby Vám bolo veselo a aby ste sa mali všetci moc fajn.
http://www.hanulka.cz/fotos/010000/008183.gif
...každému z Vás posielam jedno...

Ďakujem Terezka, ale bola by som véééľmi šťastná,keby som osobne spoznala aj Teba... cmuky...;););)
terezamaria
04.02.10,18:07
Ďakujem Terezka, ale bola by som véééľmi šťastná,keby som osobne spoznala aj Teba... cmuky...;););)
Lenka, aj pri mojom pozitívnom myslení som už len schopná sedieť pri počítači. Ale veľmi by som chcela Vás spoznať, aj Teba osobne.
Monika C.
04.02.10,18:08
Ďakujem Terezka, ale bola by som véééľmi šťastná,keby som osobne spoznala aj Teba... cmuky...;););)

Aj ja Terezka a ďakujeeeeeme;):);)
Timka1
04.02.10,18:30
už sa mi tak nič nechce, myšlienkami som už na stretku .....
Tinika
04.02.10,18:39
už sa mi tak nič nechce, myšlienkami som už na stretku .....

a ja v risi snov jooj dnes som grogy dufam ze zajtra budem na tom lepsie
hnedoočka
04.02.10,18:39
už sa mi tak nič nechce, myšlienkami som už na stretku .....


čo poviete na takú róbu zajtra?;) keď už máme pravú zimu....:D:confused:



http://off1.picsrc.net/images/allc/winterScenes_megaE/winterScenes192.gif
Timka1
04.02.10,18:42
a ja v risi snov jooj dnes som grogy dufam ze zajtra budem na tom lepsie

Tinika, dáme si niečo do nosa a bude lepšie ........:---
Timka1
04.02.10,18:43
čo poviete na takú róbu zajtra?;) keď už máme pravú zimu....:D:confused:



http://off1.picsrc.net/images/allc/winterScenes_megaE/winterScenes192.gif


ja tak asi budem tancovať na ceste s autom, totižto som sa rozhodla, že idem sama ........ tak mi držte prstíky nech dorazím ........ :confused::confused::confused:.......... len nech slniečko svieti a roztápa sneh na ceste, ale poriadne
hnedoočka
04.02.10,18:44
ej ci pištoľ.....ja sa na Vás tak teším...aj Vy na mňa??? :D:D


že váhaš.... šak sa nevieme dočkať prvého pozdravu od každého!;)

toto tu musím lupnúť ,lebo sa mi strašne páči!:D


http://www.images.best4you.sk/files/rygud9amjl8r6qcg9bjo.gif
Timka1
04.02.10,18:46
krásny havino, ako ňuchá ...... to mi niečo pripomína
margaretka71
04.02.10,18:49
Všetkým sa ospravedlňujem, ale nemôžem sa zúčastniť stretka z nečakaných rodinných dôvodov /pohreb/. Veľmi som sa tešila, ale tak to v živote chodí. Prajem Vám všetkým príjemné zoznamovačky, posedenie, a zábavu.
erzet
04.02.10,18:54
čo poviete na takú róbu zajtra?;) keď už máme pravú zimu....:D:confused:



http://off1.picsrc.net/images/allc/winterScenes_megaE/winterScenes192.gif
Tuším idem
mgm
04.02.10,19:37
Ahojte, teším sa zajtra, cez deň sa na Vás pozriem, či sa nič nemení a okolo 16. hod. som na mieste. Kto tam bude okolo 16.hod., alebo mám prísť neskôr?
Pa a zajtra do zvítania

Marta
Monika C.
04.02.10,19:43
Ahojte, teším sa zajtra, cez deň sa na Vás pozriem, či sa nič nemení a okolo 16. hod. som na mieste. Kto tam bude okolo 16.hod., alebo mám prísť neskôr?
Pa a zajtra do zvítania

Marta

Martuška budeme tam nemboj a bude nás dosť. Takže zajtra :)
Stanislav 1975
04.02.10,19:48
Takže, prajem Vám teda šťastnú cestu tam, šťastnú cestu naspať,príjemnú a ničím nerušenú zábavu-tak sa tam majte a keby "niečo" náhodou,tak nezabudnúť na antikoncepciu...:rolleyes::cool::D
A všetko bude OK...:)
erzet
04.02.10,19:57
Rýchlo do postieľky,
veď už mesiac svieti.
Rýchlo do postieľky,
moje milé deti.
Rýchlo do postieľky,
moje milé včielky.
Hola, hola,
Prešov Vás už čaká, volá.:)
Stanislav 1975
04.02.10,19:59
Rýchlo do postieľky,
veď už mesiac svieti.
Rýchlo do postieľky,
moje milé deti.
Rýchlo do postieľky,
moje milé včielky.
Hola, hola,
Prešov Vás už čaká, volá.:)

Erzetko, ty si bol asi v minulom živote P.O.Hviezdoslav-tak sa mi zdá...:D;)mimotemy
Timka1
04.02.10,19:59
Rýchlo do postieľky,
veď už mesiac svieti.
Rýchlo do postieľky,
moje milé deti.
Rýchlo do postieľky,
moje milé včielky.
Hola, hola,
Prešov Vás už čaká, volá.:)

Erzetko, nepôjdeš náhodou z tej Dubnice cez Humenné???? :---:---:---
Mgr.Shrek
04.02.10,20:01
Timka1 máš plnú schránku :)
erzet
04.02.10,20:10
Erzetko, ty si bol asi v minulom živote P.O.Hviezdoslav-tak sa mi zdá...:D;)mimotemy
Nem Hviezdoslav.
Prvá časť: Dočolomanský - Večerníček - Macko uško
Druhá časť: Kolotočiari (Hola, hola, kolotoč Vás volá.)
Moje veci sú v Nekonečnej básni, v hlave, v srdci, v mojom PC.
Stanislav 1975
04.02.10,20:14
Prvá časť: Dočolomanský - Večerníček - Macko uško
Druhá časť: Kolotočiari (Hola, hola, kolotoč Vás volá.)

Jaj ,mackovi-uškovi som nikdy moc nefandil-ja som mal radšej bambuľku(zhruba moj ročník:D:D:D)
erzet
04.02.10,20:31
Budú zajtra aj bambuľky?
Stanislav 1975
04.02.10,20:37
Budú zajtra aj bambuľky?

Robo,skludni hormon-ty predsa nikam nejdeš-bambulky budú,ale pre iných vyvolených...:mad::mee::mee::mee:
erzet
04.02.10,20:44
Robo,skludni hormon-ty predsa nikam nejdeš-bambulky budú,ale pre iných vyvolených...:mad::mee::mee::mee:
Veď, ale ja som teraz fakt, náhodou, nemyslel na seba. A všetko mám kludné. Hlavne keď debatujem s chlapom. Tak si to uži.
Stanislav 1975
04.02.10,20:45
Veď, ale ja som teraz fakt, náhodou, nemyslel na seba. A všetko mám kludné. Hlavne keď debatujem s chlapom. Tak si to uži.

šak ja tiež nejdem...:mad::mad::mad:
sito
04.02.10,22:03
Východniari, zdravím Vás, tak 5.2 je tu! Už Vám zostáva len 16 hod. Žiaden okresaný zoznam účastníkov? Koľko Vás vlastne bude? Bude to mini, alebo maxi? :)
marjankaj
04.02.10,22:13
šak ja tiež nejdem...:mad::mad::mad:

Nejdeš?
A ja som si myslel, že to organizuješ.:D:D:D
Stanislav 1975
04.02.10,22:20
Nejdeš?
A ja som si myslel, že to organizuješ.:D:D:D

Nikam nejdem, nič neorganizujem-hnedoočka je šéfkou zájazdu...:D:D:D
marjankaj
04.02.10,22:57
Nikam nejdem, nič neorganizujem-hnedoočka je šéfkou zájazdu...:D:D:D

Takže ty si iba "mluvčí"?:---
tutiola
05.02.10,05:30
Východniari, zdravím Vás, tak 5.2 je tu! Už Vám zostáva len 16 hod. Žiaden okresaný zoznam účastníkov? Koľko Vás vlastne bude? Bude to mini, alebo maxi? :)
:)Žiaden zoznam nepotrebujeme, ale každý má možnossť prísť skontrolovať, či nebudeme cigániť o tom koľko nás bolo.:):) Nooo a keď tam už budete, tak nekontrolujte, ale sa pridajte.:D:D:D:---
jarecko
05.02.10,05:35
Keby kazdy s clenov Porady prisiel skontrolovat, to by nestacil v Presove ani futbalovy stadion na stretko. :)
hnedoočka
05.02.10,05:56
Pre tých ,čo ešte váhajú:

cesty sú suché, teplota vzduchu -7, na východe hlásia cez deň slnečno,

hmla bola ráno len v Michalovciach / aj to nie strašne hustá/, napätie graduje a radosť zo stretka úmerne narastá s ubývajúcim časom!


ps. jahodový džem som nezabudla!;):)
Stanislav 1975
05.02.10,05:59
Pre tých ,čo ešte váhajú:

cesty sú suché, teplota vzduchu -7, na východe hlásia cez deň slnečno,

hmla bola ráno len v Michalovciach / aj to nie strašne hustá/, napätie graduje a radosť zo stretka úmerne narastá s ubývajúcim časom!


ps. jahodový džem som nezabudla!;):)

A možno príde aj kúzelník...:D
erzet
05.02.10,06:08
Posledné odpočítavanie do štartu. Do mini stretka na východe zostáva necelých (možno aj celých, keď to nevypukne, nevybuchne presne) http://www.beruska8.cz/gif/cisla2/312.gifhodín
erzet
05.02.10,06:11
erzet
05.02.10,06:13
erzet
05.02.10,06:16
erzet
05.02.10,06:17
Timka1
05.02.10,06:21
šampanské nachystané, koláče tiež, sviečky horia, čo si viac priať??????

Ďakujeme erzetik
erzet
05.02.10,06:21
erzet
05.02.10,06:26
Dúfam že mi nejakú fotečku pošlete. Mám rád veľa krásnych kvetiniek pokope. A východniarky sú zvlášť...
hnedoočka
05.02.10,06:28
http://www.beruska8.cz/tancicipostavicky/skupina2/1.gif


Robko, tie obrázky nemajú chybu, milé prekvapenie !:)

tá 21 vpredu, to si ty ? trochu sa podobáte, tak nie som si istá!;):confused::D
Timka1
05.02.10,06:28
keby si prišiel osobne, tak by si videl tie kvetinky naživo ...... nie dievčatá??????
hnedoočka
05.02.10,06:29
Dúfam že mi nejakú fotečku pošlete. Mám rád veľa krásnych kvetiniek pokope. A východniarky sú zvlášť...

dostaneš odmenu za aktivitu!;)
tutiola
05.02.10,06:29
Tak si to krásne povedal obrázkami, skús niečo aj na tú "pyjamkovú párty"
Timka1
05.02.10,06:32
Predpoveď počasia na 05.02.2010 (Piatok)

Zamračené a hmlisto. Na horách a miestami aj nižších polohách, najmä
vo východnej polovici územia, slnečno. Na západe ojedinele slabé sneženie
alebo dážď so snehom.
Najvyššia teplota -2 až 3 st.
Teplota na horách vo výške 1500 m okolo +1 st.
Východný až juhovýchodný vietor 2 až 6 m/s (5 až 20 km/h), na juhozápade
miestami okolo 8 m/s (30 km/h) s nárazmi okolo 15 m/s (55 km/h).

SHMÚ, OMPaV, PV 5.2.2010 05:05 SEČ


Predpoveď pošasia pre východné SLovensko

Po prednej strane brázdy nízkeho tlaku vzduchu nad západnou Európou
a priľahlou časťou Atlantiku k nám bude prúdiť od juhu vo vyšších
vrstvách atmosféry teplejší vzduch.

Predpoveď počasia na 05.02.2010 (Piatok)

Malá oblačnosť, postupne miestami oblačno. Miestami hmla.
Najvyššia teplota -2 až +3 st.
Teplota na horách vo výške 1500 m okolo +1 st.
Východný až juhovýchodný vietor 2 až 5 m/s (5 až 20 km/h).
Timka1
05.02.10,06:33
ostáva mi len dúfať, že ma niekde po ceste neodfúkne ....... idem si radšej urobiť kávičku
hnedoočka
05.02.10,06:54
Predpoveď počasia na 05.02.2010 (Piatok)

Zamračené a hmlisto. Na horách a miestami aj nižších polohách, najmä
vo východnej polovici územia, slnečno. Na západe ojedinele slabé sneženie
alebo dážď so snehom.
Najvyššia teplota -2 až 3 st.
Teplota na horách vo výške 1500 m okolo +1 st.
Východný až juhovýchodný vietor 2 až 6 m/s (5 až 20 km/h), na juhozápade
miestami okolo 8 m/s (30 km/h) s nárazmi okolo 15 m/s (55 km/h).

SHMÚ, OMPaV, PV 5.2.2010 05:05 SEČ


Predpoveď pošasia pre východné SLovensko

Po prednej strane brázdy nízkeho tlaku vzduchu nad západnou Európou
a priľahlou časťou Atlantiku k nám bude prúdiť od juhu vo vyšších
vrstvách atmosféry teplejší vzduch.

Predpoveď počasia na 05.02.2010 (Piatok)

Malá oblačnosť, postupne miestami oblačno. Miestami hmla.
Najvyššia teplota -2 až +3 st.
Teplota na horách vo výške 1500 m okolo +1 st.
Východný až juhovýchodný vietor 2 až 5 m/s (5 až 20 km/h).


:D:D:D mysli pozitívne! ja osobne horoskopom verím len vtedy, ak sú priaznivé!
erzet
05.02.10,06:56
Východniari, zdravím Vás, tak 5.2 je tu! Už Vám zostáva len 16 hod. Žiaden okresaný zoznam účastníkov? Koľko Vás vlastne bude? Bude to mini, alebo maxi? :)
v mini, maxi krásy
erzet
05.02.10,07:00
Včerajšia príprava na stretko
http://www.beruska8.cz/holkygif/vana2/1.gif
erzet
05.02.10,07:03
erzet
05.02.10,07:08
erzet
05.02.10,07:12
Veveričiak šťastia (toto a nie to čo chodí v tých mailoch)
http://lapetizione.ilcannocchiale.it/blogs/bloggerarchimg/LaPetizione/cazzata%20%28246%29.jpg
erzet
05.02.10,07:14
DanielaSL
05.02.10,07:15
Timka1
05.02.10,07:16
dnes už nempracujeme????

no dá sa???? pri tých obrázkoch?????
erzet
05.02.10,07:16
Timka1
05.02.10,07:17
Máte zbalené?

http://www.kidsstore.sk/img/p/241-646-large.jpg



ešte nie, zabalalila som, ale na dnes prácu .........:):):):):)
hnedoočka
05.02.10,07:18
Timka , predpokladám, že Robert ťa maximálne uspokojil v tvojich požiadavkách!;):D

pyžamká nemajú chybu.....veveričiak ...no comment!:D:D:D
DanielaSL
05.02.10,07:20
hnedoočka
05.02.10,07:24
DanielaSL
05.02.10,07:25
erzet
05.02.10,07:28
Robi, priznaj sa, ty nás špehuješ!:eek:;):D
Priznám sa, že ja vôbec takéto oblečenie nemám rád (pančuchy, podväzkové pásy) pre mňa je to antiafrodiziakum. Ani takéto fotky nemám rád. To by ste mohli byť kludné, ani by som Vás nešpehoval.
erzet
05.02.10,07:28
erzet
05.02.10,07:29
erzet
05.02.10,07:30
Timka1
05.02.10,07:31
Timka , predpokladám, že Robert ťa maximálne uspokojil v tvojich požiadavkách!;):D

pyžamká nemajú chybu.....veveričiak ...no comment!:D:D:D


Hnedoočka, ja som mala nejaké požiadavky na Roberta????
hnedoočka
05.02.10,07:32
erzet
05.02.10,07:33
DanielaSL
05.02.10,07:33
tutiola
05.02.10,07:39
Erzet máš pravdu, tie tvoje pyjamka su naj....
hnedoočka
05.02.10,07:40
Tak si to krásne povedal obrázkami, skús niečo aj na tú "pyjamkovú párty"


Hnedoočka, ja som mala nejaké požiadavky na Roberta????


jáj , sorry , to Olinka! ešte nič a už sa mi to pletie!;):D
erzet
05.02.10,07:42
Timka1
05.02.10,07:45
jáj , sorry , to Olinka! ešte nič a už sa mi to pletie!;):D



nevadí, predpokladám, že neskôr budeme všetci spletení dokopy ..........:---:---:---:---:---

alebo si si dala už frťana???????
Timka1
05.02.10,07:46
http://img.topky.sk//nude/3167.jpg

áno



ako tak sledujem, tak erzetik má rád ultraštíhle bambuľky .....:):):):)
hnedoočka
05.02.10,07:53
nevadí, predpokladám, že neskôr budeme všetci spletení dokopy ..........:---:---:---:---:---

alebo si si dala už frťana???????

...ale si ma odhalila! ;) šak BS je pri nohách....:D:D
m.hladka
05.02.10,08:04
Mini stretko v Prešove.....

http://www.beruska8.cz/holkygif/holky2/138.gif


počítajte .....
AdaG
05.02.10,08:09
... tak toto sa tu už zvrháva do kadečoho, padajte od PC a mierte do PO! Ja už pomaly idem vítať Janku a zabešteľovala som aj ďalšie 2 VIP osoby (ešte neviem na 100%) - prekvapkanie!
Timka1
05.02.10,08:12
... tak toto sa tu už zvrháva do kadečoho, padajte od PC a mierte do PO! Ja už pomaly idem vítať Janku a zabešteľovala som aj ďalšie 2 VIP osoby (ešte neviem na 100%) - prekvapkanie!



máš čistú pravdu, prekvapko??????? tešíííme sa :D:D:D:D:D

kto nejde môže už teraz ľutovať, ale ešte nie je neskoro prísť
Tweety
05.02.10,08:13
... tak toto sa tu už zvrháva do kadečoho, padajte od PC a mierte do PO! Ja už pomaly idem vítať Janku a zabešteľovala som aj ďalšie 2 VIP osoby (ešte neviem na 100%) - prekvapkanie!
Prajem všetkým poraďákom a poraďáčkam príjemné stretko, nech sa vám teda vydarí, verím, že si trochu oddýchnete od práce a či ani nie?:--- Neurobte hanbu môjmu rodnému mestečku:--- a skvelo obhájte farby účtovnícke.:--- Maja
Zitulda
05.02.10,08:32
Prajem všetkým poraďákom a poraďáčkam príjemné stretko, nech sa vám teda vydarí, verím, že si trochu oddýchnete od práce a či ani nie?:--- Neurobte hanbu môjmu rodnému mestečku:--- a skvelo obhájte farby účtovnícke.:--- Maja
...už padám aj ja. Majka ďakujeme Ti pekne, ale malý dotaz...a Ty si sa nemohla uvolniť?...nielen účtovníčky, ale aj iníé:-) -(ja napr. ) by som Ťa tam rada videla. Možná že slon tiež vie objímať bez toho, aby niekoho od šťastia neudusil ...;):D
Tweety
05.02.10,08:34
Rada by som prišla ,videla lidičky ,ktoré si pod nickami predstavujem, ale vylihujem v posteli s virózou. Tak, až niekedy nabudúce.
erzet
05.02.10,08:35
Aj ja prajem všetkým poraďákom a poraďáčkam príjemné stretko, nech sa vám teda vydarí, verím, že si trochu oddýchnete od práce a či ani nie? (sem, tam môžem niečo odpísať aj ja?) Robert
Stanislav 1975
05.02.10,08:36
Rada by som prišla ,videla lidičky ,ktoré si pod nickami predstavujem, ale vylihujem v posteli s virózou. Tak, až niekedy nabudúce.

Nedostatočné ospravedlnenie-mali by ti dať absenciu-treba poslať doklad o PN...-to by mohol každý zahlásiť,že mám virozu a hotovo...:D:D:D
hnedoočka
05.02.10,08:37
Nedostatočné ospravedlnenie-mali by ti dať absenciu-treba poslať doklad o PN...-to by mohol každý zahlásiť,že mám virozu a hotovo...:D:D:D


čo ja všetko doma mám...a sa nechválim!:D
erzet
05.02.10,08:38
Rada by som prišla ,videla lidičky ,ktoré si pod nickami predstavujem, ale vylihujem v posteli s virózou. Tak, až niekedy nabudúce.
Teraz vylihuješ s virózou (to je nejaká baba?), pretože si nevylihovala...
hnedoočka
05.02.10,08:39
Aj ja prajem všetkým poraďákom a poraďáčkam príjemné stretko, nech sa vám teda vydarí, verím, že si trochu oddýchnete od práce a či ani nie? (sem, tam môžem niečo odpísať aj ja?) Robert

Robko ,ty len kľudne píš a píš...my si to v sobotu prečítame:D
Tweety
05.02.10,08:40
No baba to určite nie je, (lepší by bol chlap):--- ale je to tá viróza, je teda rodu ženského.
erzet
05.02.10,08:46
Dnes mám na počesť mini stretka na východe výnimočne obed. Fazuľovú polievku a langoše.
erzet
05.02.10,08:49
Dnes mám na počesť mini stretka na východe výnimočne obed. Fazuľovú polievku a langoše.
Teda ten obed nemám na východe, ale u nás
Zitulda
05.02.10,08:50
Robert, to nie je erotikuš salón, ale reštaurácia!;)
:D:confused::mad:....no neviem či sa smiať, alebo diviť, ...ale ešte pred tým, ako som začla písať predošlý príspevok... bol Robertov príspevok pred hnedoočkiným. Keď som odoslala už tam nie je :confused::confused::confused:
Dotaz: máme tu škriatka? toto je druhý príspevok, člo registrujem vymazanie...prečo? aký to má účel? ... a to práve keď som chcela s Robertovou citáciou, pre neho pridať príspevok.... že mu posielam rýchlovlak ;) :cool:
kjara
05.02.10,08:52
ERZETKO Ty si proste supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer.
Zitulda
05.02.10,08:55
Majka, Robert a ešte kto je chorý...prajem skoré uzdravenie, aby aspoň po tom sme sa stretli na poradapokeci...ako nám bolo atď.
Robko...toto je to, čo som chcela poslať pre Teba a sita.
https://www.cee.siemens.com/web/slovakia/sk/corporate/portal/press/k1priem/PublishingImages/2006-06-02-ts-vlaky-velaro-rus-small_2000001489870.jpg:D;)
Tweety
05.02.10,08:58
Pošlite prosím potom fotečky, aj s popisom, kto je kto, ak sa bude dať na SS. Dík za prianie skorého uzdravenia, budem sa snažiť. Maja
AdaG
05.02.10,09:01
Pošlite prosím potom fotečky, aj s popisom, kto je kto, ak sa bude dať na SS. Dík za prianie skorého uzdravenia, budem sa snažiť. Maja
Nabíjam práve baterku do foťáka...:);)
drobeceva
05.02.10,09:04
Nabíjam práve baterku do foťáka...:);)
Moje sú už nabitéééééééééé.
AdaG
05.02.10,09:09
Moje sú už nabitéééééééééé.
... myslíš na foťák?:rolleyes:
Zitulda
05.02.10,09:11
Stanko a Ty nie si na ceste?...myslím do Prešova.;):D
JarkaL
05.02.10,09:12
Všetkým stretkujúcim prajem príjemnú zábavu, úprimne Vám závidím a na vašu počesť a zdravie si večer pripijem pohárom vínka. A keďže počasie je aké je, prajem všetkým šťastnú cestu tam aj späť.
Stanislav 1975
05.02.10,09:16
Stanko a Ty nie si na ceste?...myslím do Prešova.;):D

Ne ne, ja niesom na ceste,i keď zimné gumy mám...:D:D:D a Valika už aj tak kašle na mňa...:mad:
erzet
05.02.10,09:17
Majka, Robert a ešte kto je chorý...prajem skoré uzdravenie, aby aspoň po tom sme sa stretli na poradapokeci...ako nám bolo atď.
Robko...toto je to, čo som chcela poslať pre Teba a sita.
https://www.cee.siemens.com/web/slovakia/sk/corporate/portal/press/k1priem/PublishingImages/2006-06-02-ts-vlaky-velaro-rus-small_2000001489870.jpg:D;)
Dík. Tak to by som ešte stihol.
erzet
05.02.10,09:18
zlatíčka moje, koľko to máte do Prešova, keď ešte sedít a píšete?
AdaG
05.02.10,09:21
... A keďže počasie je aké je, prajem všetkým šťastnú cestu tam aj späť.
...si myslím, že počasie je konečne presne také, aké má vo februári byť!;)
AdaG
05.02.10,09:22
zlatíčka moje, koľko to máte do Prešova, keď ešte sedít a píšete?
VT cca 50 km, HN + MI cca 70 km, KE 20 km..., PP cca 70 km, BJ cca 40, SL cca 60 km... koho som zabudla?
erzet
05.02.10,09:23
Majka, Robert a ešte kto je chorý...prajem skoré uzdravenie, aby aspoň po tom sme sa stretli na poradapokeci...ako nám bolo atď.
Robko...toto je to, čo som chcela poslať pre Teba a sita.
https://www.cee.siemens.com/web/slovakia/sk/corporate/portal/press/k1priem/PublishingImages/2006-06-02-ts-vlaky-velaro-rus-small_2000001489870.jpg:D;)
Robko a Robert sú dve osoby? Jeden z nich nie je chorý.
erzet
05.02.10,09:25
VT cca 50 km...
na triskometlách to stíhate
zsazsula
05.02.10,09:28
VT cca 50 km, HN + MI cca 70 km, KE 20 km..., PP cca 70 km, BJ cca 40, SL cca 60 km... koho som zabudla?
TV-80km
AdaG
05.02.10,09:28
na triskometlách to stíhate
pre lepší prehľad to máš kompletnejšie.... Janka z BB cca 200 + 50 do VT + 50 späť :D:D:D:D;)
erzet
05.02.10,09:29
:D:confused::mad:....no neviem či sa smiať, alebo diviť, ...ale ešte pred tým, ako som začla písať predošlý príspevok... bol Robertov príspevok pred hnedoočkiným. Keď som odoslala už tam nie je :confused::confused::confused:
Dotaz: máme tu škriatka? toto je druhý príspevok, člo registrujem vymazanie...prečo? aký to má účel? ... a to práve keď som chcela s Robertovou citáciou, pre neho pridať príspevok.... že mu posielam rýchlovlak ;) :cool:
vymazal som si ho sám, aby som Vás nepokazil
erzet
05.02.10,09:30
čo ja všetko doma mám...a sa nechválim!:D
A čo nemáš doma a nechváliš sa
AdaG
05.02.10,09:35
Janka dorazila na ďaleký východ!!!
hnedoočka
05.02.10,09:37
A čo nemáš doma a nechváliš sa


...to len dôverným osobám, aby nebol nával!;):D:D
Lenka1979
05.02.10,09:54
... ja už len dve hodky (hod.:---) v robotke a padááám smer PREŠOV!!!!
jupííííí:D:D:D
drobeceva
05.02.10,09:56
... ja už len dve hodky (hod.:---) v robotke a padááám smer PREŠOV!!!!
jupííííí:D:D:D
my dve už ani nie celé dve hoďky a padááááme tým istým smerom;););)
jupííííííííí
Tweety
05.02.10,09:58
TAk len aby ste nepopadali niekde do snehu a štastne dorazili do metropoly Šariša. Maja
tuta
05.02.10,09:59
Pre dnešok v práci balím, balíš, balíme a do Prešova mierime.


http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11265.gif
hnedoočka
05.02.10,10:00
TAk len aby ste nepopadali niekde do snehu a štastne dorazili do metropoly Šariša. Maja

padať máme dovolené až po stretku...preto toľko snehu napadalo, aby nám bolo mäkko!:D
erzet
05.02.10,10:37
Práve hlásia na zelenej vlne, že sa zhusťuje premávka zo všetkých smerov do Prešova. Polícia zvyšuje nasadenie, aby uvoľnila komunikácie. Mimoriadna akcia bude trvať do zajtra rána. Bližšie informácie zatiaľ nie sú známe, ale je podozrenie že sa tajne presúvajú kandidátky na súťaž Miss World do Prešova.
AdaG
05.02.10,10:44
Práve hlásia na zelenej vlne, že sa zhusťuje premávka zo všetkých smerov do Prešova. Polícia zvyšuje nasadenie, aby uvoľnila komunikácie. Mimoriadna akcia bude trvať do zajtra rána. Bližšie informácie zatiaľ nie sú známe, ale je podozrenie že sa tajne presúvajú kandidátky na súťaž Miss World do Prešova.
poslušne hlásim, že ďalšie dve adeptky práve vyrážajú... smer PO
azla
05.02.10,10:47
Šťastnú cestu.:):):)
m.hladka
05.02.10,10:53
tak už aj ja+1 utekáme na vláčik... papapa
hnedoočka
05.02.10,11:11
huráááá!!!! štartujeme metlu!;):D
Tinika
05.02.10,11:21
huráááá!!!! štartujeme metlu!;):D

tak ja uz mam poupratovane, este upracem seba, aby ste sa nezlakli mojich mastnych vlasov a budem čakat, kym pride muzik z prce a ducham za vami.
Tinika
05.02.10,12:51
Drobeceva zoberies mi flek na sedenie? :)
Rozalka
05.02.10,17:56
Teraz čítam, že aj Jožko Mihál je dnes v PO - prišiel vás opáčiť?
erzet
05.02.10,18:37
Je to niekto kto má mobilné čislo na niektorú poraďáčku, ktorá je na stretku v Prešove?
jozka56
05.02.10,18:39
...a nemajú noteboočik...veď info by mohli podať:):):)
Rozalka
05.02.10,18:39
Čo si taký zvedavý, o rok budeš sopľavý.
Xanti
05.02.10,18:41
No tak poradáci v PO sa majú výborne, zabava graduje :D:D:D:D iste sa pochvália aj sami.
jozka56
05.02.10,18:43
...ale zdravá zvedavosť je na mieste:):):)
Xanti
05.02.10,18:45
...ale zdravá zvedavosť je na mieste:):):)
Súhlasím,
ak sa niečo dozviem tak napíšem :D
erzet
05.02.10,18:46
ja strašne nerád telefonujem, ale keď chcem tak to už musí byť ozaj.
Nechcem tadiaľto, ale chcel som osobne. To číslo aspoň cez ss
erzet
05.02.10,18:48
No tak poradáci v PO sa majú výborne, zabava graduje :D:D:D:D iste sa pochvália aj sami.
To viem, to ani inak ani dopadnúť nemohlo
wagner
05.02.10,18:54
ja strašne nerád telefonujem, ale keď chcem tak to už musí byť ozaj.
Nechcem tadiaľto, ale chcel som osobne. To číslo aspoň cez ss
Bez súhlasu tej dámy Ti ho nemôžem poskytnúť. Treba vydržať, hlavne že mali dobré cesty, žiadny sneh a ani vietor, tak aby šťastne prišli domov.
erzet
05.02.10,19:14
Bez súhlasu tej dámy Ti ho nemôžem poskytnúť. Treba vydržať, hlavne že mali dobré cesty, žiadny sneh a ani vietor, tak aby šťastne prišli domov.
Nažalujem že si mi nechcela dať číslo
erzet
05.02.10,19:16
Bez súhlasu tej dámy Ti ho nemôžem poskytnúť. Treba vydržať, hlavne že mali dobré cesty, žiadny sneh a ani vietor, tak aby šťastne prišli domov.
Daj, ja to nikomu nepoviem od koho som dostal číslo.
wagner
05.02.10,19:21
Daj, ja to nikomu nepoviem od koho som dostal číslo.

To ja viem, že nepovieš, ale súhlas nie je;), tak nemôžem dať.:D Robko už to vydrž, možno sa niektorá ozve :D. Nebuď taký zvedavý, budeš rýchlo starý :D:D:D
Stanislav 1975
05.02.10,19:29
Partia v PO už je určite pod obraz boží...:):):),však sú to vychodňare a mgr. shrek počítam už niekde holý tancuje na stole...:D:D:D
Xanti
05.02.10,19:31
Partia v PO už je určite pod obraz boží...:):):),však sú to vychodňare a mgr. shrek počítam už niekde holý tancuje na stole...:D:D:D
Teda že by som pre istotu volala? Ako to s nimi je? :D
jozka56
05.02.10,19:33
Teda že by som pre istotu volala? Ako to s nimi je? :D
Xanti, skontroluj to:):D:D:D
Stanislav 1975
05.02.10,19:35
Teda že by som pre istotu volala? Ako to s nimi je? :D

nechaj ich tak, nech si to užijú-alebo? mám nápad-postaráme sa im o program zábavný?pošlime im tam kukláčov...:D:D:D
Xanti
05.02.10,19:35
Xanti, skontroluj to:):D:D:D
No ak nebude report do hodinky tak potom skúsim. Nateraz ticho môžeme závidieť, že sa zabávajú.
:D:D:D:D
Xanti
05.02.10,19:35
nechaj ich tak, nech si to užijú-alebo? mám nápad-postaráme sa im o program zábavný?pošlime im tam kukláčov...:D:D:D
Ta dik to by si im urobil? To si taký mrchavý? No toto Stanislav ... fuj nem hanbíš? :eek::D:D:D:D
Stanislav 1975
05.02.10,19:36
nechaj ich tak, nech si to užijú-alebo? mám nápad-postaráme sa im o program zábavný?pošlime im tam kukláčov...:D:D:D

samozrejme,žartujem...
erzet
05.02.10,19:36
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Xanti
05.02.10,19:36
samozrejme,žartujem...
To Ti nikto už neuverí ...:D:D:D:D:D
Stanislav 1975
05.02.10,19:36
Ta dik to by si im urobil? To si taký mrchavý? No toto Stanislav ... fuj nem hanbíš? :eek::D:D:D:D

šak by mali aspoň zážitok-ty si ešte neležala v reštike na zemi?
Xanti
05.02.10,19:38
šak by mali aspoň zážitok-ty si ešte neležala v reštike na zemi?
No si predstav, že nie. A mohlo by prísť k úrazu také im nepraj.
:D
Stanislav 1975
05.02.10,19:39
No si predstav, že nie. A mohlo by prísť k úrazu také im nepraj.
:D

To je OK-aspoň by si mohli nárokovať poistné plnenie z úrazovej poistky...:D:D:D
Xanti
05.02.10,19:40
To je OK-aspoň by si mohli nárokovať poistné plnenie z úrazovej poistky...:D:D:D
No nem vieš či majú všetci úrazové poistky. :D
erzet
05.02.10,19:40
Ta dik to by si im urobil? To si taký mrchavý? No toto Stanislav ... fuj nem hanbíš? :eek::D:D:D:D
Prečo nie. a budú to čipendeils
Lilka 1
05.02.10,19:41
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Myslíš telefonne ? :D
Stanislav 1975
05.02.10,19:42
No nem vieš či majú všetci úrazové poistky. :D

a tak keď sa chodia po nociach tulať-tak by mali mať...
btw-ty čo si nešla špišačka?:D:D:eek::cool:
Xanti
05.02.10,19:42
Prečo nie. a budú to čipendeils
To koľko páno je na stretku?
Viem o Buchačovi a o Mgr.Shrekovi. To je trošku malá zostava na "chip and dales " .
wagner
05.02.10,19:42
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.

Ako malý Jojo :D:D:D:D
Xanti
05.02.10,19:43
a tak keď sa chodia po nociach tulať-tak by mali mať...
btw-ty čo si nešla špišačka?:D:D:eek::cool:
Spišiačka je na cestovanie v nečase a kose priveľmi lenivá :D:D:D:D:D
Stanislav 1975
05.02.10,19:43
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.

090x 777 777 :D:D:D
Stanislav 1975
05.02.10,19:44
Myslíš telefonne ? :D

a je ešte aj nejaké iné číslo???:D:D:D-nepoznám...
jozka56
05.02.10,19:45
Fíha, to čo tu?????:rolleyes::rolleyes::rolleyes: dúfam, že stretko je príjemné, ničím nerušené:):):)
Stanislav 1975
05.02.10,19:45
Spišiačka je na cestovanie v nečase a kose priveľmi lenivá :D:D:D:D:D

no,sledujem,že ty radšej doma posedávať a na poradu ťukať...;)
Xanti
05.02.10,19:46
no,sledujem,že ty radšej doma posedávať a na poradu ťukať...;)
No jasneeeeee.... ako ináč.
Stanislav 1975
05.02.10,19:48
No jasneeeeee.... ako ináč.

na to ti niečo odpoviem, ale do ss...:D
Xanti
05.02.10,19:48
na to ti niečo odpoviem, ale do ss...:D
Vieš že ty môžeš :D:D
jozka56
05.02.10,19:51
..tajnostkári...:D:D:D:D
erzet
05.02.10,19:53
090x 777 777 :D:D:D
Ešte že nie 158