Stanislav 1975
25.04.10,14:37
Ahojte, plne si uvedomujem,že porada je apolitický portál (:D), ale len tak pre zaujimavosť by ma zaujímalo zhruba aká strana má zo vzorky ľudí na Porade akú podporu momentálne na Slovensku...Nechcem aby to vyznelo ako reklama, ani ako hádanie sa-ide mi čisto len o fakt...Ja som najma zvedavý najma ako sa umiestnia strany KDH, SDKU, SaS- či SaS-ka zoberie SDKU veľa hlasov, či nie...-predpokladám,že z pravicových strán zvíťazí s najvačšou pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou KDH...-ostatné už neviem nič...
Dúfam,že mi túto anketu nikto nezatrhne :mad:,ale hádam nie...:)
lenkak
25.04.10,12:48
Len aby to zostalo pri ankete...
Stanislav 1975
25.04.10,12:50
Len aby to zostalo pri ankete...

Nič iné len anketa, však vieš, že ja vždy dávam len slušné,priechodné témy...;)- Však som nejaký slušný chalanisko z Petržalky...:D
lenkak
25.04.10,12:51
ja som na Teba nemyslela. Rôzne názory bývajú medzi členmi Porady, a nie každý sa ustáli na vhodnom slove.
Stanislav 1975
25.04.10,12:52
ja som na Teba nemyslela. Rôzne názory bývajú medzi členmi Porady, a nie každý sa ustáli na vhodnom slove.

ja si to berem na starosť,že sa to nezvrhne- už sa to aj rozbehlo...:cool:, SaS-ka začala zostra...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
marjankaj
25.04.10,13:09
Nič iné len anketa, však vieš, že ja vždy dávam len slušné,priechodné témy...;)

Veď práve toho sa "obávam":---:D
A nezabudol si na Záhradníka s Kollárom? Tí nám sľubujú nižšie dane a odvody.:rolleyes: Či si ich hodil do jedného vreca s ostatnými?:confused:
A tí na prvých miestach sa už aj tak "ukázali":eek:
Paula
25.04.10,13:10
:eek:
Stanislav 1975
25.04.10,13:11
Veď práve toho sa "obávam":---:D
A nezabudol si na Záhradníka s Kollárom? Tí nám sľubujú nižšie dane a odvody.:rolleyes: Či si ich hodil do jedného vreca s ostatnými?:confused:
A tí na prvých miestach sa už aj tak "ukázali":eek:

Ja neviem ale Braňkovi som nedával velké šance tak som ich dal aj s SDĽ do ostatných...:cool::cool::cool:
Ale za to ten Jožko Hrdlička podomnou je celkom sympaťak, ta ňe...:D:D:D
marjankaj
25.04.10,13:22
Ja neviem ale Braňkovi som nedával velké šance tak som ich dal aj s SDĽ do ostatných...:cool::cool::cool:
Ale za to ten Jožko Hrdlička podomnou je celkom sympaťak, ta ňe...:D:D:D
Ono je to jedno. Všetci chcú naše dobro.:rolleyes: Len si ho nedajme vziať.:---
220870
25.04.10,13:23
Aj tak si myslím že tento priesku nedopadne pravdivo.Tu sú v priemere o moc inteligentnejší ľudia ako je priemer v SK.
Danila
25.04.10,13:32
Ahojte, plne si uvedomujem,že porada je apolitický portál (:D), ale len tak pre zaujimavosť by ma zaujímalo zhruba aká strana má zo vzorky ľudí na Porade akú podporu momentálne na Slovensku...Nechcem aby to vyznelo ako reklama, ani ako hádanie sa-ide mi čisto len o fakt...Ja som najma zvedavý najma ako sa umiestnia strany KDH, SDKU, SaS- či SaS-ka zoberie SDKU veľa hlasov, či nie...-predpokladám,že z pravicových strán zvíťazí s najvačšou pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou KDH...-ostatné už neviem nič...
Dúfam,že mi túto anketu nikto nezatrhne :mad:,ale hádam nie...:)
Túto anketu ti celkom určite nikto nezatrhne.;) Na Porade SaS prevalcuje všetky strany, lebo nad Poradou vlajka SaS je vztýčená už dávno.
Tvoja Danilka, čo Poradu vníma apoliticky.:)
Stanislav 1975
25.04.10,14:05
Túto anketu ti celkom určite nikto nezatrhne.;) Na Porade SaS prevalcuje všetky strany, lebo nad Poradou vlajka SaS je vztýčená už dávno.
Tvoja Danilka, čo Poradu vníma apoliticky.:)

Ale danilka, všetko je v pohodičke, o nič nejde...- takisto som nemyslel, že uvidím tvoj súhlas s Pauliným príspevkom, ale akceptujem to...:mad::mad::mad::confused::cool::D

Idem sa liečiť týmto-:D:D:D,údajne to pomáha...


Teplo, Ticho, Tekutiny, Tišenie bolesti, Transport = 5T
Petra Nová
25.04.10,14:06
ja si to berem na starosť,že sa to nezvrhne- už sa to aj rozbehlo...:cool:, SaS-ka začala zostra...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Túto anketu ti celkom určite nikto nezatrhne.;) Na Porade SaS prevalcuje všetky strany, lebo nad Poradou vlajka SaS je vztýčená už dávno.
Tvoja Danilka, čo Poradu vníma apoliticky.:)

Výnimočne s Tebou, Stanko, nesúhlasím, naopak, súhlasím s tým, že je to. :eek: Ak si uvedomuješ, že Porada je apolitická, tak potom načo to robíš? Len tak z rozmaru, lebo Ťa to zaujíma, spúšťaš zas jednu perspektívne hádavú tému?
Nič neustrážiš! Prečo nerobíš taký prieskum na Facebooku, kde je to povolené, há?

Nesúhlasím ani s Danilkou. Ja verím, že niektorý z moderátorov pozbiera odvahu a túto anketu vymaže, aby po nej nezostala ani pamiatka.
Stanislav 1975
25.04.10,14:08
Výnimočne s Tebou, Stanko, nesúhlasím, naopak, súhlasím s tým, že je to :eek: Ak si uvedomuješ, že porada je apolitická, tak potom načo to robíš? len tak z rozmaru spúšťaš zas jednu perspektívne hádavú tému?
Nič neustrážiš! Prečo nerobíš taký prieskum na Facebooku, kde je to povolené, há?

Nesúhlasím ani s Danilkou. Ja verím, že niektorý z moderátorov pozbiera odvahu a túto anketu vymaže, aby po nej nezostala ani pamiatka.

Peti a jožko hrdlička podomnou je apolitický...,bééééééééééééééé, hneváš ma akože...:D:D:D
Stanislav 1975
25.04.10,14:16
Výnimočne s Tebou, Stanko, nesúhlasím, naopak, súhlasím s tým, že je to. :eek: Ak si uvedomuješ, že Porada je apolitická, tak potom načo to robíš? Len tak z rozmaru, lebo Ťa to zaujíma, spúšťaš zas jednu perspektívne hádavú tému?
Nič neustrážiš! Prečo nerobíš taký prieskum na Facebooku, kde je to povolené, há?

Nesúhlasím ani s Danilkou. Ja verím, že niektorý z moderátorov pozbiera odvahu a túto anketu vymaže, aby po nej nezostala ani pamiatka.

Peti, v poslednom čase si na mňa nejaká zlá...:D:D:D:eek::mee:, a ešte ti aj bišonika pochvalim a ty si na mňa zlááá:cool::cool::cool:
Petra Nová
25.04.10,14:17
Peti a jožko hrdlička podomnou je apolitický...,bééééééééééééééé, hneváš ma akože...:D:D:D

Stanko, reklama, Hrdlička ani Blaho, to nie je Tvoja vec. Až budeš vlastníkom portálu, potom tam môžeš mať čo len chceš, pokiaľ to nie je zakázané. A už som zistila, že nie je potrebné byť vždy v prvej línii. A čo vlastne chceš tou anketou zistiť ? Pre zaujímavosť? Ak má súkromný charakter, tak potom ju rob súkromne. Ak sú nejaké pravidlá, tak by bolo dobré sa ich držať.:rolleyes:
Stanislav 1975
25.04.10,14:19
Stanko, reklama, Hrdlička ani Blahoto, nie je Tvoja vec. Až budeš vlastníkom portálu, potom tam môžeš mať čo len chceš, pokiaľ to nie je zakázané. A už som zistila, že nie je potrebné byť vždy v prvej línii. A čo vlastne chceš tou anketou zistiť ? Pre zaujímavosť? Ak má súkromný charakter, tak potom ju rob súkromne. Ak sú nejaké pravidlá, tak by bolo dobré sa ich držať.:rolleyes:

Podozrivo, začínaš sa zbližovať s Richardom,hmhm:eek::eek::eek:,hmhm
marjankaj
25.04.10,14:22
Podozrivo, začínaš sa zbližovať s Richardom,hmhm:eek::eek::eek:,hmhm


A čo na tom.:confused:
Podozrivejšie by bolo, keby si sa s ním začal zbližovať ty.:D:---:rolleyes:
Petra Nová
25.04.10,14:23
Peti, v poslednom čase si na mňa nejaká zlá...:D:D:D:eek::mee:, a ešte ti aj bišonika pochvalim a ty si na mňa zlááá:cool::cool::cool:
Stanko, keď si mi pochválil bišonika, bola som úplne na mäkko.:) Ale rozozlila som sa, keď ešte aj napíšeš, že vieš, že sa nemá, ale just, a len tak zo zvedavosti.:rolleyes: Ale inak Ty si môj dobrý kamarát.:) Len s týmto s Tebou nesúhlasím.
Stanislav 1975
25.04.10,14:23
A čo na tom.:confused:
Podozrivejšie by bolo, keby si sa s ním začal zbližovať ty.:D:---:rolleyes:

Náhodou Richard je celkom fešák...:D:D:D
Stanislav 1975
25.04.10,14:24
Stanko, keď si mi pochválil bišonika, bola som úplne na mäkko.:) Ale rozozlila som sa, keď ešte aj napíšeš, že vieš, že sa nemá, ale just, a len tak zo zvedavosti.:rolleyes: Ale inak Ty si môj dobrý kamarát.:) Len s týmto s Tebou nesúhlasím.

Ale však Peti, všetko je na porádečku-zas vieš, že ja to berem zo žartu, aj keď mi občas znadáš...;););)
marjankaj
25.04.10,14:25
Náhodou Richard je celkom fešák...:D:D:D

No kam sme sa to dostali. A vraj sa to nezvrhne.:---
Stanislav 1975
25.04.10,14:26
No kam sme sa to dostali. A vraj sa to nezvrhne.:---

:D:D:D- dosť už, ja nemožem...:D:D:D
Petra Nová
25.04.10,14:27
Podozrivo, začínaš sa zbližovať s Richardom,hmhm:eek::eek::eek:,hmhm

Áno. Ako s podnikateľom celkom určite.:D:):---
Stanislav 1975
25.04.10,14:31
Ale Peti aj tak s tebou nesúhlasím, keď tu može byť ujo Hrdlička,tak tu može byť aj malý súkromný prieskum, to hádam uznáš...:confused::confused::confused:-zas nemožeš víno piť a vodu kázať...
Petra Nová
25.04.10,14:40
Ale Peti aj tak s tebou nesúhlasím, keď tu može byť ujo Hrdlička,tak tu može byť aj malý súkromný prieskum, to hádam uznáš...:confused::confused::confused:-zas nemožeš víno piť a vodu kázať...
Stanko, zrejme si mi nechcel rozumieť, nevadí. Ale sám uznáš, že čo môže jeden, nemusí vždy môcť aj druhý.;) A už končím. Však, ak Ti vrchnosť odobrí Tvoj prieskum, tak čo už, ale tipujem, že pri 150 príspevku tému uzamknú.
Stanislav 1975
25.04.10,14:42
Stanko, zrejme si mi nechcel rozumieť, nevadí. Ale sám uznáš, že čo môže jeden, nemusí vždy môcť aj druhý.;) A už končím. Však, ak Ti vrchnosť odobrí Tvoj prieskum, tak čo už, ale tipujem, že pri 150 príspevku tému uzamknú.

Ale naposledy mi uzamkol richard tému pred 2 rokmi, odvtedy už dávam len slušné témy-však vidíš aj tu ako sa všetci slušne chovajú...:rolleyes:
Petra Nová
25.04.10,14:51
Však uvidíme ako dlho.:) Možno som sa s tou 150 mýlila, možno pri 300-stovke. Ale ešte nenastúpila ťažká kavaléria.;)
Stanislav 1975
25.04.10,14:54
Však uvidíme ako dlho.:) Možno som sa s tou 150 mýlila, možno pri 300-stovke. Ale ešte nenastúpila ťažká kavaléria.;)

Trošku sa aj ja bojím Bastiana, ked to uvidí,ale zasa Jano Slopa je zatiaľ bez hlasu,takže by nemal mať dovod nadávať Bastík...:confused:
lenkak
25.04.10,15:09
Stanko
a toto je čo tu? :eek: Že ustriehneš, no to som si mohla myslieť. :(
Veď ty len sľubuješ a nič z toho. :D
Stanislav 1975
25.04.10,15:20
Stanko
a toto je čo tu? :eek: Že ustriehneš, no to som si mohla myslieť. :(
Veď ty len sľubuješ a nič z toho. :D

čo sa deje niečo zlé???-všetko je na porádečku...:):):)
lenkak
25.04.10,15:29
Čo máš dnes voľný deň? :D:D:D
zatiaľ si tu, máš čas, ale uvidíme neskôr. :confused:
Presne ako píše Petra. Za dve hodiny 3 strany príspevkov, to sa dá ustrážiť, ale ešte všetci tu neboli...
Stanislav 1975
25.04.10,15:35
Čo máš dnes voľný deň? :D:D:D
zatiaľ si tu, máš čas, ale uvidíme neskôr. :confused:
Presne ako píše Petra. Za dve hodiny 3 strany príspevkov, to sa dá ustrážiť, ale ešte všetci tu neboli...

Neviem Leni, čo všetci strašíte, deje sa niečo?:confused::confused::confused:-všetko je v porádku, leto sa blíži,tak čo aký problém?:---:---:---:D:D:D
lenkak
25.04.10,15:47
Stanko
žiadny problém.:)
Mne je jedno akú tému založíš, ja Ťa nešpehujem, nesliedim a ani nič podobné.
Ja si aj tak z Porady vyberám len tie témy,ktoré vyhovujú mne, ktoré sú potrebné pre mňa a sú aj osožné, a to sú väčšinou odborné. ;)
Ale každá založená téma je vizitkou Porady, aké témy sa budú zakladať, tak sa bude Porada prezentovať aj na nete.
Stanislav 1975
25.04.10,15:52
Stanko
žiadny problém.:)
Mne je jedno akú tému založíš, ja Ťa nešpehujem, nesliedim a ani nič podobné.
Ja si aj tak z Porady vyberám len tie témy,ktoré vyhovujú mne, ktoré sú potrebné pre mňa a sú aj osožné, a to sú väčšinou odborné. ;)
Ale každá založená téma je vizitkou Porady, aké témy sa budú zakladať, tak sa bude Porada prezentovať aj na nete.

keď ja ti teraz vobec leni nerozumiem-akože téma je zlá alebo ako to myslíš:confused::confused::confused:,ja už nerozumiem asi ničomu...:mad:
lenkak
25.04.10,15:59
Stanko
ja som nenapísala, že téma je zlá, ale že môže sa to všetko zvrhnúť.
Ale ja nechcem robiť bu bu bu, ja nie som žiadny strašiak.;)
Lepšie by bolo, keby sa dalo hlasovať do ankety, ale do témy nevpisovať.
evina
25.04.10,16:13
Poviem na plné ústa a plne súhlasím s Petrou Novou. Ak je niečo apolitické tak je apolitické a politika tu nemá čo robiť. Samotná anketa politickou aj bez akýchkoľvek vyjadrení samozrejme je. Navyše má absolútne minimálnu vypovedaciu hodnotu, lebo k celkovému počtu členov opovedá minimum ľudí a absolútne nevyjadruje vzorku Porady. Ak máš Stanislav potrebu zisťovať vzorku názoru Porady oslov ľudí cez SS.
Takže ja si nemyslím, že sa nič nedeje, deje sa a pomaly strácam prehľad o čom je táto stránka.

Na záver uvádzam, že nie som apolitický človek, mám vyhranený názor, ktorý v spoločnosti aj verejne prezentujem /poznajú ho aj mňa osobne poznajúci členovia Porady/, ale táto téme určite nie je o radení v ničom....
Danila
25.04.10,16:33
Výnimočne s Tebou, Stanko, nesúhlasím, naopak, súhlasím s tým, že je to. :eek: Ak si uvedomuješ, že Porada je apolitická, tak potom načo to robíš? Len tak z rozmaru, lebo Ťa to zaujíma, spúšťaš zas jednu perspektívne hádavú tému?
Nič neustrážiš! Prečo nerobíš taký prieskum na Facebooku, kde je to povolené, há?

Nesúhlasím ani s Danilkou. Ja verím, že niektorý z moderátorov pozbiera odvahu a túto anketu vymaže, aby po nej nezostala ani pamiatka.He, he, stavím, že nevymaže nikto. Alebo ak, nesľúbili mu žiaden flek.;):).
Danila
25.04.10,16:35
keď ja ti teraz vobec leni nerozumiem-akože téma je zlá alebo ako to myslíš:confused::confused::confused:,ja už nerozumiem asi ničomu...:mad:Radšej nám prezraď, čo ti sľúbili. Ja tipujem pokladníka.:---
Stanislav 1975
25.04.10,16:40
Radšej nám prezraď, čo ti sľúbili. Ja tipujem pokladníka.:---

pokladnika?haha/to by urobili capa zahradnikom :-)
Halli
25.04.10,17:44
dobrá téma Stando...už tu bola dlho nuda :D:D
Petra Nová
25.04.10,18:00
dobrá téma Stando...už tu bola dlho nuda :D:D

Slávka, nie téma, ale prieskum. Taký celkom maličký, súkromný, anonymný, poraďácky, jednoducho-Stankov. :D:---.
Halli
25.04.10,18:03
Slávka, nie téma, ale prieskum. Taký celkom maličký, súkromný, anonymný, poraďácky, jednoducho-Stankov. :D:---.


náá nech,:D kto chce ten sa zapojí a kto nechce nech len čumí, alebo sa diví :D Je to jeho vôľa, Stanko máš pravdu...smiech lieči. ;) Kde máš veselú Paliho kapurkovú?? Nemám kde hlasovať.:D
Stanislav 1975
25.04.10,18:06
Slávka, nie téma, ale prieskum. Taký celkom maličký, súkromný, anonymný, poraďácky, jednoducho-Stankov. :D:---.

kdybys tak znal co nemohu ti rict/rada te mam/dnem za dnem stale vic/ty vsak ja vim/mou lasku netusis/m.kubisova :-)
wagner
25.04.10,18:09
dobrá téma Stando...už tu bola dlho nuda :D:D

Mne sa nezdá, že by tu bola politická nuda:(. Však každú chvíľu sa mi tu pretŕča reklama KSS:confused::eek::rolleyes::confused: :(:mad:- tá, ktorú vôbec nemusím. Stanko, nestačí Ti, že sa tu tá reklama pretŕča? A čo sa týka prieskumu - radšej sa pýtaj na niečo iné, len nie na politiku. Za chvíľu sa táto téma zvrhne, mal by si ju uzavrieť. To je môj názor, ale inak si rob ako uznáš za vhodné. Ja v tejto téme končím.
Halli
25.04.10,18:14
Mne sa nezdá, že by tu bola politická nuda:(. Však každú chvíľu sa mi tu pretŕča reklama KSS:confused::eek::rolleyes::confused: :(:mad:- tá, ktorú vôbec nemusím. Stanko, nestačí Ti, že sa tu tá reklama pretŕča? A čo sa týka prieskumu - radšej sa pýtaj na niečo iné, len nie na politiku. Za chvíľu sa táto téma zvrhne, mal by si ju uzavrieť. To je môj názor, ale inak si rob ako uznáš za vhodné. Ja v tejto téme končím.
Nemyslela som na politickú, ale poraďacku nudu...táto téma je vysoko chytľavá...Ale všetok vtip je v tom, Stano ju založil- jeho vec a ty tu končíš- tvoje rozhodnutie...tak prečo nie? každý máme v hlave ten maličký strojček , čo rozmyšla :D ...aspoň tak máličko, súkromne :D/niekedy aj anonymne /
katarina.j
25.04.10,18:21
Stanko
žiadny problém.:)
Mne je jedno akú tému založíš, ja Ťa nešpehujem, nesliedim a ani nič podobné.
Ja si aj tak z Porady vyberám len tie témy,ktoré vyhovujú mne, ktoré sú potrebné pre mňa a sú aj osožné, a to sú väčšinou odborné. ;)
Ale každá založená téma je vizitkou Porady, aké témy sa budú zakladať, tak sa bude Porada prezentovať aj na nete.
Fíha, tie temy si vyberaš, ktoré su osožné pre teba-väčšinou odborné? tak čo robiš v prieskume???:rolleyes:žeby si mala nejake to miestečko niekde sľúbené a teraz špicľuješ kde,čo,ako????;)Teraz neviem či toto je zrovna niečo odborné v tvojej pracovnej oblasti- či ako:o No asi sa necháme prekvapiť všetci.....:eek:budeme takto čumieť a čakať na voľby....
lenkak
25.04.10,18:33
Katka
ja som účtovníčka....
katarina.j
25.04.10,18:48
Katka
ja som účtovníčka. Moje vyhľadávané najčastejšie témy sú: program MRP, a témy, ktoré sa týkajú potravín. Do týchto tém aj často prispievam. Potom zákon o DzP, DPH a pod. Sú to témy odborné, z tých neodborných občas pozerám Čo sa mi dnes stalo... Napriek tomu, že som moderátor, nepodnikla som žiadne kroky k uzavretiu alebo vymazaniu tejto témy.
Pekné od Teba, že si si zastala manžela, ale nezvolila si si správnu osobu.
Pozri si aj príspevok, poprípade prelistuj pár strán:
http://www.porada.sk/t135732-p25-nove-hodnotenie-prispevkov-a-uzivatelov.html#post1350240
http://www.porada.sk/1350240-post242.html
tam je malé hodnotenie na moje pôsobenie na Porade
Mna vôbec netrapi žiadne hodnotenie, už tu bola dana Peticia proti novemu hodnoteniu....vôbec si nezastavam manžela, len sa mi čoraz viac potvrdzuje moje tvrdenie v tejto peticii...nebudem sa opakovat....viem ktora oblast je tvoja, viem citat profil, nie som negramotna,neboj...Nikoho sa nezastavam, mam svoj rozum, svoje prava a svoje vedomosti.....
220870
25.04.10,18:50
Dobrá téma a myslím si ,že ju nevymažú.Výsledok volieb by mal zaujímať všetkých .Zrejme to vyhrá SMRAD .Po nich začne strmhlavý pád Slovenskej ekonomiky,ak sa to tak ešte dá nazvať.Aby sme si tu o pár rokov neradili ,ktorý korienok ,ktorej buriny je jedlý.
Laco-monter
25.04.10,18:52
Mne sa páčil tento bonmot :

"Ak by sa voľbami,niečo dalo riešiť,dávno by boli zakázané ."

:eek:
Petra Nová
25.04.10,19:03
He, he, stavím, že nevymaže nikto. Alebo ak, nesľúbili mu žiaden flek.;):).
Týmto si ma veľmi zneistela.:confused:;):) Vieš, že na Tvoj úsudok veľmi dám. Ak nie, tak potom založím tému na podporu KSS.:D:D:--- Tá sa v ankete nevyskytuje, tak aby im nebolo ľúto, keď už sa reklamujú.
lenkak
25.04.10,19:17
Katka
P.S. Najprv mi dáš súhlasy a potom píšeš že špicľujem? Fúúúha.:eek::rolleyes:
:D :D
Petra Nová
25.04.10,19:27
STANKO, KDE SI ?:)
Kazu
25.04.10,19:29
Hľadá opraty a bič :D
katarina.j
25.04.10,20:34
NIE,NIE,DAL DETI SPAT A ZASPAL AJ OCINKO.
lenkak
25.04.10,20:35
Katka
to ho okrem detí unavila aj táto téma. :D :D
Konečne nejaký osviežujúci príspevok. :D
katalóg
25.04.10,22:28
Žiadny prieskum nie je anonymný. Tobôž telefonický. Možno na mikrofón bez kamery v exteriéri. Ale v dnešnej dobe sa netreba spoliehať ani na to.
sito
26.04.10,03:51
Sem - tam sa nejaká nová strana dostane do parlamentu na jedno obdobie. Ale to stačí niektorým členom strany, aby si prilepšili. Otázne je či prilepšili, prilepšia tým, ktorí ich volili, volia a pre ktorých boli, budú zvolení.
bobino38
26.04.10,04:02
...no inak som prekvapený, že SaS má tolko percent v tomto prieskume.-))
Dantess
26.04.10,06:44
A ešte niečo, to SNS ste mysleli naozaj vážne ??? :eek: 3 hlasy, bože môj !!!!!!!
Laco-monter
26.04.10,08:18
...no inak som prekvapený, že SaS má tolko percent v tomto prieskume.-))


Jednoducho je to TAK preto, lebo SaS ponuka alernatívu , rovnako ako ju pred 4-rokmi ponukal SMER.
kukučka
26.04.10,09:38
no vidíš Stano, už je to tu - myslela som si, že nikdy nedám mínusový bod a už som ho capla :mee:
katarina.j
26.04.10,09:43
Katka
P.S. Najprv mi dáš súhlasy a potom píšeš že špicľujem? Fúúúha.:eek::rolleyes:
:D :D
som rada ze sme sa pochopili:)
Dantess
26.04.10,09:50
no vidíš Stano, už je to tu - myslela som si, že nikdy nedám mínusový bod a už som ho capla :mee:
Stano nemôže za môj názor, tak to naňho nezvaľuj. Bohužiaľ ale v tom príspevku píšem pravdu o tom, kto tvorí gro voličov tohoto národa a je mi ľúto ak som Ta nejak urazil, alebo niečo nebolo to mojim úmyslom. Inak nevidím dovod toho minusoveho bodu
bobino38
26.04.10,10:02
Jednoducho je to TAK preto, lebo SaS ponuka alernatívu , rovnako ako ju pred 4-rokmi ponukal SMER.
...ty myslíš že je to splnitelná alternatíva čo ponúkajú???
Danila
26.04.10,10:38
Dobrá téma a myslím si ,že ju nevymažú.Výsledok volieb by mal zaujímať všetkých .Zrejme to vyhrá SMRAD .Po nich začne strmhlavý pád Slovenskej ekonomiky,ak sa to tak ešte dá nazvať.Aby sme si tu o pár rokov neradili ,ktorý korienok ,ktorej buriny je jedlý.V tomto tvrdení sa celkom určite nemýliš. Nechajme sa len prekvapiť z ktorého komína, mudrlant.:rolleyes:
Laco-monter
26.04.10,11:31
...ty myslíš že je to splnitelná alternatíva čo ponúkajú???

Neviem či je splniteľna , no v každom prípade TO JE alternativa.

Rovnako ako vznikla alernativa zo štrngania kĺučikmi v r. 1989 v podobe OF a VPN.

Ako to dopadlo nemusím vysvetľovať.

No princíp je ten istý,národ ma slabú historicku pamäť, a VŽDY pojde za tým kto ponukne alternativu.
kukučka
26.04.10,11:35
Stano nemôže za môj názor, tak to naňho nezvaľuj. Bohužiaľ ale v tom príspevku píšem pravdu o tom, kto tvorí gro voličov tohoto národa a je mi ľúto ak som Ta nejak urazil, alebo niečo nebolo to mojim úmyslom. Inak nevidím dovod toho minusoveho bodu

o to je to horšie, ž si to ani neuvedomuješ
Dantess
26.04.10,13:14
o to je to horšie, ž si to ani neuvedomuješ
A preto ma treba zminuskovať. Niekto má iný názor a BUM do neho. Asi viem s akou stranou sympatizuješ. Jej hlavný predstaviteľ má podobnú taktiku.
marjankaj
26.04.10,13:20
...ty myslíš že je to splnitelná alternatíva čo ponúkajú???

A čo ponúkajú? Toto?

Nikto vám nedá toľko, koľko vám my môžeme sľúbiť?:eek:
misomiso
26.04.10,13:28
Eeeej - SAS ma medzi nami podporu 52,24% - to uz konkuruje tomu Orbanovi, ci ako sa vola.

To som teda netusil ze tolki z nas fajcia "travu". :)
piestansky
26.04.10,13:33
Stanislav 1975, mám otázočku, kto je Jano Slopa? Ak ste tým mysleli pána Jána Slotu, tak sa Vám čudujem, taký inteligent, a zopsujete hneď úvodom meno.Vraj táto anketa má byť nekonfliktná, a hneď na začiatku Vy , ako zakladateľ témy, przníte meno. Nie som síce priaznivec tohoto pána, ale komu česť, tomu česť.....aspoň mená by ste nemuseli Vy a ani prípadní ostatní účastníci tejto súkromnej akcie, przniť.
Ďakujem za pozornosť.
kukučka
26.04.10,13:44
Dantess, chodíš voliť?
buchač
26.04.10,14:18
Eeeej - SAS ma medzi nami podporu 52,24% - to uz konkuruje tomu Orbanovi, ci ako sa vola.

To som teda netusil ze tolki z nas fajcia "travu". :)
Eeeeeeej .....pravopis , alebo medzi kým má takúto podporu ???


Eeeej - SAS ma , medzi nami , podporu 52,24% - to uz konkuruje tomu Orbanovi, ci ako sa vola.

Lebo ak tie čiarky tam chýbajú , tak neskutočne znie táto veta , viem si ju vo viacerých významoch vysvetliť ...totiž :

- medzi nami ...medzi dvoma osobami ?
- medzi nami ...medzi prispievateľmi Porady ?

Inak , medzi nami , na nete som také veľké čísla v % nevidel , ktoré by hovorili o preferenciách SaS...:rolleyes:
Inak , medzi nami , na druhej strane , nech už vyhrá voľby tá či hentá strana , nebolo by od veci / voličov / , aby už k nejakej zmene došlo ...a tie oduté pysky by som videl ...trt ...radšej nie , nevidel ...už nikdy viac na politickej scéne !!!

A to nevravím ešte o chybe v skratke SAS , nakoľko správne je predsa len SaS a :
- SAS sú Scandinavian Airlines...:rolleyes:
- alebo ešte lepšia verzia je anglická SAS , t.j. špeciálne jednotky pluku z britskej armády...;):rolleyes::cool:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/5/56/Uk-sas.svg/150px-Uk-sas.svg.png
marjankaj
26.04.10,14:22
Eeeeeeej .....pravopis , alebo medzi kým má takúto podporu ???



Lebo ak tie čiarky tam chýbajú , tak neskutočne znie táto veta , viem si ju vo viacerých významoch vysvetliť ...totiž :

- medzi nami ...medzi dvoma osobami ?
- medzi nami ...medzi prispievateľmi Porady ?

Inak , medzi nami , na nete som také veľké čísla v % nevidel , ktoré by hovorili o preferenciách SaS...:rolleyes:
Inak , medzi nami , na druhej strane , nech už vyhrá voľby tá či hentá strana , nebolo by od veci / voličov / , aby už k nejakej zmene došlo ...a tie oduté pysky by som videl ...trt ...radšej nie , nevidel ...už nikdy viac na politickej scéne !!!

A to nevravím ešte o chybe v skratke SAS , nakoľko správne je predsa len SaS a :
- SAS sú Scandinavian Airlines...:rolleyes:
- alebo ešte lepšia verzia je anglická SAS , t.j. špeciálne jednotky pluku z britskej armády...;):rolleyes::cool:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/5/56/Uk-sas.svg/150px-Uk-sas.svg.png

Klikni si na výsledky "ankety" v úvode tejto témy.
Dantess
26.04.10,14:29
Dantess, chodíš voliť?
To je otázka ako keby to bolo víkendové podujatie :D Nie, ešte som nebol, keďže pred 4 rokmi som mal len 17 rokov. Vtedy ma politika nezaujímala, ale od doby, čo podnikám, tak vidím aké to tu je celé prehnité a rád pôjdem voliť inú alternatívu, než je momentálna vládna zostava. Ukázali nám jedine ako sa dá efektívne kradnúť. Okrem toho k príspevku, kde si mi dala mínus. Tu na porade a aj na Facebooku sú ankety. Tu aj na FB VYHRAVA SaS. Na FB má už vyše 6 000hlasov. To neznamená, že sú na SVK najlepší, to ale ukazuje to za čo si ma v príspevku mínusla. Teda to, že na FB nechodia dôchodcovia a spodina a samozrejme rómovia, ktorých hlas má momentálne cenu 8eur.
buchač
26.04.10,14:30
Klikni si na výsledky "ankety" v úvode tejto témy.


- medzi nami ...medzi prispievateľmi Porady ?

...pýtal som sa ...?

PÝTAL , ale je to skôr akademická otázka , nakoľko môj príspevok bol smerovaný v inom duchu , na iné som hlavne poukazoval ...;)
m.hladka
26.04.10,14:35
SMER- SD 9 12.68%
SNS 3 4.23%
KDH 2 2.82%
SDKU 9 12.68%
SaS 37 52.11%
HZDS 0 0%
MOST- HíD 5 7.04%
SMK 0 0%
Inú stranu 0 0%
Nikoho, všetci sú darmožráči 6 8.45

A po voľbách to bude presne naopak, skoro ako vždy :mee:
marjankaj
26.04.10,14:42
...pýtal som sa ...?

PÝTAL , ale je to skôr akademická otázka , nakoľko môj príspevok bol smerovaný v inom duchu , na iné som hlavne poukazoval ...;)

Sorry. :confused: Myslel som, že si si zabudol nahodiť škuľky.:---
buchač
26.04.10,15:05
Inak , medzi nami , na druhej strane , nech už vyhrá voľby tá či hentá strana , nebolo by od veci / voličov / , aby už k nejakej zmene došlo ...a tie oduté pysky by som videl ...trt ...radšej nie , nevidel ...už nikdy viac na politickej scéne !!!


mimotemy...možno , žeby ...či ...?...;):rolleyes::cool::D:---

Príde Fico do parlamentu postaví sa za rečnícky pult a hovori:
"Mam pre vás dve správy ....

po prvé:
Splatili sme všetok dlh svetovému menovému fondu "

Celý parlament vstane a oduševnene tlieska Robertovi.

" po druhé:

Máme 72 hodín na opustenie republiky "
kukučka
26.04.10,16:34
Keďže ale niesme dôchodcovia, alkoholici, slabomyselní, cigáni, feťáci tak tento prieskum je nanič, pretože gro voličov SR tvoria vyššie spomínaní pokémoni. Minule som mal jeden skvelý návrh. Právo voliť by mali len ľudia, ktorí odvádzajú dane, teda prispievajú aktívne do štátneho rozpočtu. Potom by volil skutočne len ten, kto tento štát naozaj aj živí a tie voľby by vyzerali pravdepodobne inak.


no vidíš Stano, už je to tu - myslela som si, že nikdy nedám mínusový bod a už som ho capla :mee:


Stano nemôže za môj názor, tak to naňho nezvaľuj. Bohužiaľ ale v tom príspevku píšem pravdu o tom, kto tvorí gro voličov tohoto národa a je mi ľúto ak som Ta nejak urazil, alebo niečo nebolo to mojim úmyslom. Inak nevidím dovod toho minusoveho bodu


o to je to horšie, ž si to ani neuvedomuješ


A preto ma treba zminuskovať. Niekto má iný názor a BUM do neho. Asi viem s akou stranou sympatizuješ. Jej hlavný predstaviteľ má podobnú taktiku.


Dantess, chodíš voliť?


To je otázka ako keby to bolo víkendové podujatie :D Nie, ešte som nebol, keďže pred 4 rokmi som mal len 17 rokov. Vtedy ma politika nezaujímala, ale od doby, čo podnikám, tak vidím aké to tu je celé prehnité a rád pôjdem voliť inú alternatívu, než je momentálna vládna zostava. Ukázali nám jedine ako sa dá efektívne kradnúť. Okrem toho k príspevku, kde si mi dala mínus. Tu na porade a aj na Facebooku sú ankety. Tu aj na FB VYHRAVA SaS. Na FB má už vyše 6 000hlasov. To neznamená, že sú na SVK najlepší, to ale ukazuje to za čo si ma v príspevku mínusla. Teda to, že na FB nechodia dôchodcovia a spodina a samozrejme rómovia, ktorých hlas má momentálne cenu 8eur.

a do ktorej skupiny zaradíš seba?
zk24
26.04.10,16:40
Vidim ze toto je prudko anonymny prieskum :D
Petra Nová
26.04.10,16:52
Vidim ze toto je prudko anonymny prieskum :D

Ja tomu zvyknem hovoriť " prudko neanonymné exhibovanie ".:rolleyes:
Dantess
26.04.10,16:58
a do ktorej skupiny zaradíš seba?
Ako som už písal, právo voliť by mali len ľudia, ktorí pracujú, odvádzajú dane a robia niečo pre tento štát. Teda radím sa do skupiny pracujúcich.
buchač
26.04.10,17:04
mimotemy
Nedá sa inak ....musím ...


Keďže ale niesme dôchodcovia, alkoholici, slabomyselní, cigáni, feťáci tak tento prieskum je nanič, pretože gro voličov SR tvoria vyššie spomínaní pokémoni. Minule som mal jeden skvelý návrh. Právo voliť by mali len ľudia, ktorí odvádzajú dane, teda prispievajú aktívne do štátneho rozpočtu. Potom by volil skutočne len ten, kto tento štát naozaj aj živí a tie voľby by vyzerali pravdepodobne inak.
Hm ...
- chlastať som prestal dávno ...:---
- fetovať som pre zmenu ani ešte nezačal ...:D
- keď sa tak do zrkadla pozriem , tak ani "spoluobčan" nie som ...;)
- moju slabomyseľnosť nech súdia doktori...
- takže ostáva len ten dôchodca , ale kua , ani ten nie som ...:confused: , ja len výsluhový príspevok poberám , aj to len smiešnych cca 2.000 €...:rolleyes:

Ozaj , pokémon je asi ten , čo Ťa ráno umýval a obliekal ... :cool:

No a ten skvelý návrh si polož do 3,14či .....a je jedno , do ktorej ...
Povedz o tom návrhu svojim rodičom , nech Ti poopravia zapár fackami ten blbý názor ...veď aj oni budú raz dôchodcovia / a aj Ty ...možno , raz .../


To je otázka ako keby to bolo víkendové podujatie :D Nie, ešte som nebol, keďže pred 4 rokmi som mal len 17 rokov. Vtedy ma politika nezaujímala, ale od doby, čo podnikám, tak vidím aké to tu je celé prehnité a rád pôjdem voliť inú alternatívu, než je momentálna vládna zostava. Ukázali nám jedine ako sa dá efektívne kradnúť. Okrem toho k príspevku, kde si mi dala mínus. Tu na porade a aj na Facebooku sú ankety. Tu aj na FB VYHRAVA SaS. Na FB má už vyše 6 000hlasov. To neznamená, že sú na SVK najlepší, to ale ukazuje to za čo si ma v príspevku mínusla. Teda to, že na FB nechodia dôchodcovia a spodina a samozrejme rómovia, ktorých hlas má momentálne cenu 8eur.

17 + 4 = 21 ....ak dobre počítam , tak toto je Tvoj vek ....
Už len vedieť , že odkedy podnikáš a zaujímalo by ma aj , v čom ...

Hm , niekedy sa v tomto veku chlapci len z vojenčiny vracali domov ...
Tam si skľudnili hormóny ...nie nadarmo sa v oných časoch vravelo , že chlap , ktorý na vojne nebol , tak ani sa ním nestal ...

A s Fasebookom / v mojom preklade = kniha fasov / by som sa veľmi neoháňal ...je to teraz moderné , IN ...ako každá novinka ...aj Pokec bol taký ...
Ak niekoho napĺňa zverejňovať svoje interné , súkromné záležitosti , fotky a čo ja viem , čo ešte na nahliadnutie každému ...:confused:
No zbohom rodina , aj všetci svätí ...

P.S.:
Dantess....si ma teda vytočil , poviem Ti ...možno aj ostatných ...
To sa tuná už dávno nikomu nepodarilo ....dávno ...
misomiso
26.04.10,17:10
Eeeej - SAS ma medzi nami podporu 52,24% - to uz konkuruje tomu Orbanovi, ci ako sa vola.

To som teda netusil ze tolki z nas fajcia "travu". :)

SAS klesla pod 50% - to je skandal. Co uz vam prestala chutit ta mariska? :)

Ale je to napinave sledovat, asi sa do volieb nepohnem od otvorenej Porady. SAS ako jedina vo vlade - to tu este nebolo :)
Dantess
26.04.10,17:16
mimotemy
Nedá sa inak ....musím ...


Hm ...
- chlastať som prestal dávno ...:---
- fetovať som pre zmenu ani ešte nezačal ...:D
- keď sa tak do zrkadla pozriem , tak ani "spoluobčan" nie som ...;)
- moju slabomyseľnosť nech súdia doktori...
- takže ostáva len ten dôchodca , ale kua , ani ten nie som ...:confused: , ja len výsluhový príspevok poberám , aj to len smiešnych cca 2.000 €...:rolleyes:

Ozaj , pokémon je asi ten , čo Ťa ráno umýval a obliekal ... :cool:

No a ten skvelý návrh si polož do 3,14či .....a je jedno , do ktorej ...
Povedz o tom návrhu svojim rodičom , nech Ti poopravia zapár fackami ten blbý názor ...veď aj oni budú raz dôchodcovia / a aj Ty ...možno , raz .../



17 + 4 = 21 ....ak dobre počítam , tak toto je Tvoj vek ....
Už len vedieť , že odkedy podnikáš a zaujímalo by ma aj , v čom ...

Hm , niekedy sa v tomto veku chlapci len z vojenčiny vracali domov ...
Tam si skľudnili hormóny ...nie nadarmo sa v oných časoch vravelo , že chlap , ktorý na vojne nebol , tak ani sa ním nestal ...

A s Fasebookom / v mojom preklade = kniha fasov / by som sa veľmi neoháňal ...je to teraz moderné , IN ...ako každá novinka ...aj Pokec bol taký ...
Ak niekoho napĺňa zverejňovať svoje interné , súkromné záležitosti , fotky a čo ja viem , čo ešte na nahliadnutie každému ...:confused:
No zbohom rodina , aj všetci svätí ...

P.S.:
Dantess....si ma teda vytočil , poviem Ti ...možno aj ostatných ...
To sa tuná už dávno nikomu nepodarilo ....dávno ...
Tak to mi je ľúto ak Ťa dokázal vytočiť 21 ročný chalanisko s vlastnými názormi na vec. Alebo som mladý, tak mám držať hubu a krok ?
Petra Nová
26.04.10,17:20
Ako som už písal, právo voliť by mali len ľudia, ktorí pracujú, odvádzajú dane a robia niečo pre tento štát. Teda radím sa do skupiny pracujúcich.

Buď to hovoríš z nevedomosti, alebo máš hlboko zakorenený diskriminačný syndrom. Tak radšej prestaň, lebo na prejavy diskriminácie, rasizmu a xenofóbie máme aj zákon.
Dantess
26.04.10,17:23
Buď to hovoríš z nevedomosti, alebo máš hlboko zakorenený diskriminačný syndrom. Tak radšej prestaň, lebo na prejavy diskriminácie, rasizmu a xenofóbie máme aj zákon.
áno presne, pomenovať veci pravým menom je na Slovensku rasizmus a xenofóbia. To už poznáme...
Petra Nová
26.04.10,17:31
Ja o voze, Ty o koze. Tých, čo vedia presne pomenovať veci pravým menom, tých je ..............:rolleyes:
buchač
26.04.10,17:34
mimotemy

Tak to mi je ľúto ak Ťa dokázal vytočiť 21 ročný chalanisko s vlastnými názormi na vec. Alebo som mladý, tak mám držať hubu a krok ?
NIE ....to nevravím , názor každého rešpektujem , zvyknem len potom protiargumentáciu dávať ...
Odpoveď dala Petra....aj...

Buď to hovoríš z nevedomosti, alebo máš hlboko zakorenený diskriminačný syndrom. Tak radšej prestaň, lebo na prejavy diskriminácie, rasizmu a xenofóbie máme aj zákon.
a ja len doplním , že názory a "názory" nie je vždy to isté ...;)
Porozmýšľaj nad tým , na čo som reagoval ...;)
Dantess
26.04.10,17:41
No, argumentovať tu môžme do júna, ale toto je môj posledný príspevok v tejto téme, pretože po 1. ajtak nič nevyriešime. po 2.len sa navzájom vytočíme a to celé kôli tretím osobám, ktoré sa majú na úkor nás dobre. Tak ak chcete šíriť naďalej "rozumy" nech sa páči, ja sa idem vyvaliť s priateľkou pred telku, spraviť si čaj a túlkať sa. Mier s Vami a neberte to tak vážne, ajtak veci nezmeníte.
Danila
26.04.10,18:11
No, argumentovať tu môžme do júna, ale toto je môj posledný príspevok v tejto téme, pretože po 1. ajtak nič nevyriešime. po 2.len sa navzájom vytočíme a to celé kôli tretím osobám, ktoré sa majú na úkor nás dobre. Tak ak chcete šíriť naďalej "rozumy" nech sa páči, ja sa idem vyvaliť s priateľkou pred telku, spraviť si čaj a túlkať sa. Mier s Vami a neberte to tak vážne, ajtak veci nezmeníte.Zlatý môj, ešte nechoď, mám tam ešte dosť bodíkov, aby si sa odreagoval.:) Ja mám voči takým, ako si ty veľa porozumenia. A odlož Marišku. Aby si nebol celkom vyhulený, teda pardon, tuším sa tomu hovorí zhulený...... ;)
Danila
26.04.10,18:16
áno presne, pomenovať veci pravým menom je na Slovensku rasizmus a xenofóbia. To už poznáme...Milý Dantess, aj keď mi vymažeš všetky bodíky, ja si ten kompliment neodpustím. Stretnúť takéhoto blba sa mi na Porade už dávno nepodarilo.:);)
danushka
26.04.10,18:17
No, argumentovať tu môžme do júna, ale toto je môj posledný príspevok v tejto téme, pretože po 1. ajtak nič nevyriešime. po 2.len sa navzájom vytočíme a to celé kôli tretím osobám, ktoré sa majú na úkor nás dobre. Tak ak chcete šíriť naďalej "rozumy" nech sa páči, ja sa idem vyvaliť s priateľkou pred telku, spraviť si čaj a túlkať sa. Mier s Vami a neberte to tak vážne, ajtak veci nezmeníte.

Poriadne sa túľkaj, žiadne ulievanie!
Teším sa s Tebou Dantess, bude na dôchodky;)
Myslím, že táto milá témička by mala ešte mnoho mladých poriadne rozohniť, možno vďaka Porade aj nová predvolebno-populačná explózia prepukne:)
Dantess
26.04.10,18:21
Milý Dantess, aj keď mi vymažeš všetky bodíky, ja si ten kompliment neodpustím. Stretnúť takéhoto blba sa mi na Porade už dávno nepodarilo.:);)
pre niekoho blb pre niekoho človek čo poradil. teória relativity v praxi. A baby kľud. To čo tu predvádzate naozaj nieje na úrovni...
Laco-monter
26.04.10,18:58
Milý Dantess, aj keď mi vymažeš všetky bodíky, ja si ten kompliment neodpustím. Stretnúť takéhoto blba sa mi na Porade už dávno nepodarilo.:);)


Príspevok proti ETIKETE PORADY !
Laco-monter
26.04.10,19:04
áno presne, pomenovať veci pravým menom je na Slovensku rasizmus a xenofóbia. To už poznáme...

Volebné právo je právo , jednoducho kto ho chce využiť tak ho využije a pojde voliť, kým iný ma tiež to právo rovnako to isté a nevyužije ho a voliť nepojde.

Ja si myslím že je to uplne v poriadku.

Nie je namieste nikoho postihovať za to koho ide voliť alebo trestať za to,že voliť nebol.
Dantess
26.04.10,19:07
Volebné právo je právo , jednoducho kto ho chce využiť tak ho využije a pojde voliť, kým iný ma tiež to právo rovnako to isté a nevyužije ho a voliť nepojde.

Ja si myslím že je to uplne v poriadku.

Nie je namieste nikoho postihovať za to koho ide voliť alebo trestať za to,že voliť nebol.
To hej, ale rómovia, feťáci, bezdomovci sa dajú kúpiť a aj sa kupujú. Načo to tu potom máme ?! Človek, čo zarába, má bývanie, rodinu nieje ľahko podplatitelný a pravdepodobne je aj vzdelaný, no taký róm z osady, čo nevie ani čítať a ide hlasovať za klobásu, pivo a 10 eur je na čo dobré ???
Laco-monter
26.04.10,19:18
To hej, ale rómovia, feťáci, bezdomovci sa dajú kúpiť a aj sa kupujú. Načo to tu potom máme ?! Človek, čo zarába, má bývanie, rodinu nieje ľahko podplatitelný a pravdepodobne je aj vzdelaný, no taký róm z osady, čo nevie ani čítať a ide hlasovať za klobásu, pivo a 10 eur je na čo dobré ???

Ja tiež opovrhujem praktikami kupovania voličov.

Lenže ak by išlo čo najviac ĺudí voliť /volebná účasť aspoń 80 %/, tak by vysledky volieb boli diametralne odlišné.

A z tým počítajú tí, čo kupčia z hlasmi,

preto som napisal v niektorom z predošlých príspevkov, že ak by voľby niečo riešili tak účasť v nich by bola zakázana.

Politika je a bude o manipulácii z masami ľudí .
lenkak
26.04.10,19:22
danushka
26.04.10,19:41
To hej, ale rómovia, feťáci, bezdomovci sa dajú kúpiť a aj sa kupujú. Načo to tu potom máme ?! Človek, čo zarába, má bývanie, rodinu nieje ľahko podplatitelný a pravdepodobne je aj vzdelaný, no taký róm z osady, čo nevie ani čítať a ide hlasovať za klobásu, pivo a 10 eur je na čo dobré ???

Divil by si sa, koľko vzdelaných a zamestnaných s dobrým postom je podplatiteľnejších oproti niektorým rómom, feťákom a bezdomovcom, ktorí majú možno viac hrdosti oproti takému, od ktorého by sme čakali pravý opak.

V 21 rokoch máš právo mať ilúzie o šťastnom živote a dajbože, aby si ho taký prežil.
Ale daj pokoj ľuďom, ktorí sa ocitli na okraji spoločnosti. Narátaj do 5 a pokús sa vžiť aspoň na chvíľu do kože hladného človeka, pri ktorom sa väčšina odvráti.
Byť podnikateľom vo veku mláďaťa Ti nedáva právo vyvyšovať sa nad iných a mudrovať nad ich existenciou. Trúsiš tu spoločenskú neznášanlivosť a o živote nemáš páru, smutné:mee::mee::mee:.
Laco-monter
26.04.10,19:45
Byť podnikateľom vo veku mláďaťa Ti nedáva právo vyvyšovať sa nad iných a mudrovať nad ich existenciou. Trúsiš tu spoločenskú neznášanlivosť a o živote nemáš páru, smutné:mee::mee::mee:.


Prečo hneď také husté narážky, že trusi tu nejakú spoločenskú neznášanlivosť ?

Iba povedal pravdu ako to naozaj je.

Ty si hádam spomínanu societu pozývaš na návštevu ?
Dantess
26.04.10,19:51
Divil by si sa, koľko vzdelaných a zamestnaných s dobrým postom je podplatiteľnejších oproti niektorým rómom, feťákom a bezdomovcom, ktorí majú možno viac hrdosti oproti takému, od ktorého by sme čakali pravý opak.

V 21 rokoch máš právo mať ilúzie o šťastnom živote a dajbože, aby si ho taký prežil.
Ale daj pokoj ľuďom, ktorí sa ocitli na okraji spoločnosti. Narátaj do 5 a pokús sa vžiť aspoň na chvíľu do kože hladného človeka, pri ktorom sa väčšina odvráti.
Byť podnikateľom vo veku mláďaťa Ti nedáva právo vyvyšovať sa nad iných a mudrovať nad ich existenciou. Trúsiš tu spoločenskú neznášanlivosť a o živote nemáš páru, smutné:mee::mee::mee:.
Ale veď to je realita. Preto, že o tom píšem som zlý ??? Ja viem, že nemajú na jedlo, ale faktom je, že sa tí ľudia podplácajú a tak sa celé voľby menia na šaškáreň a je to len výsmech do huby tým, čo tento štát živia. A ty si videla vôbec niekedy feťáka ? Bohužiaľ u nás na sídlisku bol jeden čo okrádal svojich rodičov, následne zmlátil jednu babu a ukradol jej nejakých trapných 20eur. Taký feťák má určite viac hrdosti než vysokopostavený človek s dobrým platom. Alebo taký róm... Za celý život som zatiaľ videl len 2 romov, ktorí to niekam dotiahli. Tu sa Nebavíme o tisíckach, ale o pár eurách, ktoré dávajú tým úplne najspodnejším špinám v osadách, čo žerú psy a kradnú. A nechci mi povedať, že takí majú väčšiu hrdosť než.... než hocikto. Možnože nemám o živote páru ako hovoríš, ale aspon nerobím z hovna tortu ako ty.
danushka
26.04.10,19:59
Prečo hneď také husté narážky, že trusi tu nejakú spoločenskú neznášanlivosť ?

Iba povedal pravdu ako to naozaj je.

Ty si hádam spomínanu societu pozývaš na návštevu ?
Budeš sa diviť, moja úcta k človeku ostáva úctou bez ohľadu na jeho pôvod, sociálne postavenie, vzdelanie .
Pravidelne pomáham Rómom v našej osade aspoň obnoseným šatstvom a vecami z domácnosti, ktoré už nepotrebujeme.
A čuduj sa svete, oni keď ma stretnú, úctivo sa zďaleka zdravia a usmejú.
Občas v meste prispejem človeku na ulici, alebo mu niečo kúpim zjesť, hoci len pár rožkov s tlačenkou.

Pravda jej taká, že nezmeníme všetkých, akoby sme ich aj mohli zmeniť, veď niektorí môžu snívať o čistej posteli, tečúcej vode, plnom žalúdku. A my od nich čakáme, že ich deti budú na prvom stupni ZŠ ovládať malú násobilku a vybrané slová...Sme tak naivní? A pritom sú to tiež ľudia, či cigánča, či biele, keď zakopne, rozplače sa.
Či zamestnaný, či bezdomovec, na - 20 rovnaká zima v ošúchaných topánkach...
Asi Laco rozprávame Ty o hruškách, ja o jablkách.
Jasné, zabudla som LAco, nemáš deti, tak ako Danntes. S deťmi prichádza empatia, väčšia viera v človeka, úcta k nemu, úcta k životu.
kukučka
26.04.10,20:05
áno presne, pomenovať veci pravým menom je na Slovensku rasizmus a xenofóbia. To už poznáme...

Fašista je pravé meno - pre tvoje vyvyšovanie sa nad iných!
Je mi jedno koľko máš rokov a koho budeš voliť,ale odrazu ti z tvojho fašistického zoznamu vypadli dôchodcovia, kto bude ďalší?
Žeby alkoholici a feťáci? A koho potom budeš voliť? hm...;)
danushka
26.04.10,20:12
Fašista je pravé meno - pre tvoje vyvyšovanie sa nad iných!
Je mi jedno koľko máš rokov a koho budeš voliť,ale odrazu ti z tvojho fašistického zoznamu vypadli dôchodcovia, kto bude ďalší?
Žeby alkoholici a feťáci? A koho potom budeš voliť? hm...;)

Jáááj Kukina, Ty si teraz ale zaklincovala:D:D:D, idem ja preč, bok mi ide vyvaliť.
Chlapci sa nám zľaknú a tak málo ich tu máme;)
Dantess
26.04.10,20:14
Fašista je pravé meno - pre tvoje vyvyšovanie sa nad iných!
Je mi jedno koľko máš rokov a koho budeš voliť,ale odrazu ti z tvojho fašistického zoznamu vypadli dôchodcovia, kto bude ďalší?
Žeby alkoholici a feťáci? A koho potom budeš voliť? hm...;)
Aké vyvyšovanie ? A Váš ženský spolok alfa gama sa tu nevyvyšuje nadomňa ? Kto prvý začal dávať mínuská, kto prvý začal nadávať ? všetko Vy ! Tak sa tu spamätajte. Človek vyjadrí svoj názor a pár feministiek ho tu ide rozobrať v zuboch, lebo som niečo povedal, čo sa im nepáči. Robíte presne to isté za čo nadávate namňa. Alebo v podstate ani nie. Ja viem svoje slová odovodnit, ale vy tu len vykrikujete a rozprávate aký som to len zlý človek, lebo som sa opovážil uraziť rómov. jaaaaaaaaaaaaaaaaj ste na smiech
Danila
26.04.10,20:20
Príspevok proti ETIKETE PORADY !Ak máš slušnejší názov pre blbca, tak mi poraď, ty etický.........:):rolleyes:
Laco-monter
26.04.10,20:22
Ak máš slušnejší názov pre blbca, tak mi poraď, ty etický.........:):rolleyes:


MIERNI SA !
Danila
26.04.10,20:23
Aké vyvyšovanie ? A Váš ženský spolok alfa gama sa tu nevyvyšuje nadomňa ? Kto prvý začal dávať mínuská, kto prvý začal nadávať ? všetko Vy ! Tak sa tu spamätajte. Človek vyjadrí svoj názor a pár feministiek ho tu ide rozobrať v zuboch, lebo som niečo povedal, čo sa im nepáči. Robíte presne to isté za čo nadávate namňa. Alebo v podstate ani nie. Ja viem svoje slová odovodnit, ale vy tu len vykrikujete a rozprávate aký som to len zlý človek, lebo som sa opovážil uraziť rómov. jaaaaaaaaaaaaaaaaj ste na smiechPovedz mi, kto ťa poslal, a ja ti poviem, kto si.....občas takí ako ty to robia aj za jedno pivo. A Stanko radšej išiel spať, veď povinnosť si už splnil. Ešte môžeš gumovať 738.

P.S. Mládí nevybouřené tropívá neplechu...:)
kukučka
26.04.10,20:23
a ty nebubkáš? :D:D:D Lebo Stanko už od včera :D:D:D
Danila
26.04.10,20:25
MIERNI SA ! Uf, a to som tak kľudná, že sa nepoznávam. Moderátori majú asi náhradné voľno, imho! ;):)
Dantess
26.04.10,20:28
Povedz mi, kto ťa poslal, a ja ti poviem, kto si.....občas takí ako ty to robia aj za jedno pivo. A Stanko radšej išiel spať, veď povinnosť si už splnil. Ešte môžeš gumovať 738.

P.S. Mládí nevybouřené tropívá neplechu...:)
Ono ty si mi dala 5x za sebou minus, tak som si aj ja ulavil :-) Z porada bodov sa nenajeme, ani na eura sa nedaju zamenit. čo už
danushka
26.04.10,20:30
Uf, a to som tak kľudná, že sa nepoznávam. Moderátori majú asi náhradné voľno, imho! ;):)


:D:D:D
Ech Danilka, buď rada, že majú voľno a vitaj v klube feministiek. Keď sú všetky feministky také ako my tu, tak chlapi - buďte bez obáv, pokojne môžte hajkať;)
kukučka
26.04.10,20:48
ta sme še pobavili :D:D:D
Laci, ty lem daj pokoj Danile a radši povedz gdze ši bul, ked mlady dristal o pokemonoch?
Darmo hľedaš, už zmazane, hoci rada by som znala kto bul taky šikovny, či moderátor a či toten Monte Christo, ten naj sebe radši doštuduje, chto to feministky :---