Zavrieť

Porady

Maličký, súkromný, poraďácky predvolebný prieskum ( anonymný)

Anketa: V najbližších parlamentných voľbách podporím...

Počet hlasujúcich
83. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • SMER- SD

    10 12.05%
  • SNS

    3 3.61%
  • KDH

    3 3.61%
  • SDKU

    12 14.46%
  • SaS

    42 50.60%
  • HZDS

    0 0%
  • MOST- HíD

    5 6.02%
  • SMK

    0 0%
  • Inú stranu

    1 1.20%
  • Nikoho, všetci sú darmožráči

    7 8.43%
Ahojte, plne si uvedomujem,že porada je apolitický portál (), ale len tak pre zaujimavosť by ma zaujímalo zhruba aká strana má zo vzorky ľudí na Porade akú podporu momentálne na Slovensku...Nechcem aby to vyznelo ako reklama, ani ako hádanie sa-ide mi čisto len o fakt...Ja som najma zvedavý najma ako sa umiestnia strany KDH, SDKU, SaS- či SaS-ka zoberie SDKU veľa hlasov, či nie...-predpokladám,že z pravicových strán zvíťazí s najvačšou pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou KDH...-ostatné už neviem nič...
Dúfam,že mi túto anketu nikto nezatrhne ,ale hádam nie...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Náhodou Richard je celkom fešák...
No kam sme sa to dostali. A vraj sa to nezvrhne.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

marjankaj Pozri príspevok
No kam sme sa to dostali. A vraj sa to nezvrhne.
- dosť už, ja nemožem...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Podozrivo, začínaš sa zbližovať s Richardom,hmhm,hmhm
Áno. Ako s podnikateľom celkom určite.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ale Peti aj tak s tebou nesúhlasím, keď tu može byť ujo Hrdlička,tak tu može byť aj malý súkromný prieskum, to hádam uznáš...-zas nemožeš víno piť a vodu kázať...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale Peti aj tak s tebou nesúhlasím, keď tu može byť ujo Hrdlička,tak tu može byť aj malý súkromný prieskum, to hádam uznáš...-zas nemožeš víno piť a vodu kázať...
Stanko, zrejme si mi nechcel rozumieť, nevadí. Ale sám uznáš, že čo môže jeden, nemusí vždy môcť aj druhý. A už končím. Však, ak Ti vrchnosť odobrí Tvoj prieskum, tak čo už, ale tipujem, že pri 150 príspevku tému uzamknú.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová Pozri príspevok
Stanko, zrejme si mi nechcel rozumieť, nevadí. Ale sám uznáš, že čo môže jeden, nemusí vždy môcť aj druhý. A už končím. Však, ak Ti vrchnosť odobrí Tvoj prieskum, tak čo už, ale tipujem, že pri 150 príspevku tému uzamknú.
Ale naposledy mi uzamkol richard tému pred 2 rokmi, odvtedy už dávam len slušné témy-však vidíš aj tu ako sa všetci slušne chovajú...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Však uvidíme ako dlho. Možno som sa s tou 150 mýlila, možno pri 300-stovke. Ale ešte nenastúpila ťažká kavaléria.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová Pozri príspevok
Však uvidíme ako dlho. Možno som sa s tou 150 mýlila, možno pri 300-stovke. Ale ešte nenastúpila ťažká kavaléria.
Trošku sa aj ja bojím Bastiana, ked to uvidí,ale zasa Jano Slopa je zatiaľ bez hlasu,takže by nemal mať dovod nadávať Bastík...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanko
a toto je čo tu? Že ustriehneš, no to som si mohla myslieť.
Veď ty len sľubuješ a nič z toho.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
Stanko
a toto je čo tu? Že ustriehneš, no to som si mohla myslieť.
Veď ty len sľubuješ a nič z toho.
čo sa deje niečo zlé???-všetko je na porádečku...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Čo máš dnes voľný deň?
zatiaľ si tu, máš čas, ale uvidíme neskôr.
Presne ako píše Petra. Za dve hodiny 3 strany príspevkov, to sa dá ustrážiť, ale ešte všetci tu neboli...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
Čo máš dnes voľný deň?
zatiaľ si tu, máš čas, ale uvidíme neskôr.
Presne ako píše Petra. Za dve hodiny 3 strany príspevkov, to sa dá ustrážiť, ale ešte všetci tu neboli...
Neviem Leni, čo všetci strašíte, deje sa niečo?-všetko je v porádku, leto sa blíži,tak čo aký problém?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanko
žiadny problém.
Mne je jedno akú tému založíš, ja Ťa nešpehujem, nesliedim a ani nič podobné.
Ja si aj tak z Porady vyberám len tie témy,ktoré vyhovujú mne, ktoré sú potrebné pre mňa a sú aj osožné, a to sú väčšinou odborné.
Ale každá založená téma je vizitkou Porady, aké témy sa budú zakladať, tak sa bude Porada prezentovať aj na nete.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
Stanko
žiadny problém.
Mne je jedno akú tému založíš, ja Ťa nešpehujem, nesliedim a ani nič podobné.
Ja si aj tak z Porady vyberám len tie témy,ktoré vyhovujú mne, ktoré sú potrebné pre mňa a sú aj osožné, a to sú väčšinou odborné.
Ale každá založená téma je vizitkou Porady, aké témy sa budú zakladať, tak sa bude Porada prezentovať aj na nete.
keď ja ti teraz vobec leni nerozumiem-akože téma je zlá alebo ako to myslíš,ja už nerozumiem asi ničomu...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanko
ja som nenapísala, že téma je zlá, ale že môže sa to všetko zvrhnúť.
Ale ja nechcem robiť bu bu bu, ja nie som žiadny strašiak.
Lepšie by bolo, keby sa dalo hlasovať do ankety, ale do témy nevpisovať.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Poviem na plné ústa a plne súhlasím s Petrou Novou. Ak je niečo apolitické tak je apolitické a politika tu nemá čo robiť. Samotná anketa politickou aj bez akýchkoľvek vyjadrení samozrejme je. Navyše má absolútne minimálnu vypovedaciu hodnotu, lebo k celkovému počtu členov opovedá minimum ľudí a absolútne nevyjadruje vzorku Porady. Ak máš Stanislav potrebu zisťovať vzorku názoru Porady oslov ľudí cez SS.
Takže ja si nemyslím, že sa nič nedeje, deje sa a pomaly strácam prehľad o čom je táto stránka.

Na záver uvádzam, že nie som apolitický človek, mám vyhranený názor, ktorý v spoločnosti aj verejne prezentujem /poznajú ho aj mňa osobne poznajúci členovia Porady/, ale táto téme určite nie je o radení v ničom....
8 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Petra Nová Pozri príspevok
Výnimočne s Tebou, Stanko, nesúhlasím, naopak, súhlasím s tým, že je to. Ak si uvedomuješ, že Porada je apolitická, tak potom načo to robíš? Len tak z rozmaru, lebo Ťa to zaujíma, spúšťaš zas jednu perspektívne hádavú tému?
Nič neustrážiš! Prečo nerobíš taký prieskum na Facebooku, kde je to povolené, há?

Nesúhlasím ani s Danilkou. Ja verím, že niektorý z moderátorov pozbiera odvahu a túto anketu vymaže, aby po nej nezostala ani pamiatka.
He, he, stavím, že nevymaže nikto. Alebo ak, nesľúbili mu žiaden flek..
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Stanislav 1975 Pozri príspevok
keď ja ti teraz vobec leni nerozumiem-akože téma je zlá alebo ako to myslíš,ja už nerozumiem asi ničomu...
Radšej nám prezraď, čo ti sľúbili. Ja tipujem pokladníka.
0 1
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Danila Pozri príspevok
Radšej nám prezraď, čo ti sľúbili. Ja tipujem pokladníka.
pokladnika?haha/to by urobili capa zahradnikom :-)
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

dobrá téma Stando...už tu bola dlho nuda
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať