Zavrieť

Porady

Maličký, súkromný, poraďácky predvolebný prieskum ( anonymný)

Anketa: V najbližších parlamentných voľbách podporím...

Počet hlasujúcich
83. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • SMER- SD

    10 12.05%
  • SNS

    3 3.61%
  • KDH

    3 3.61%
  • SDKU

    12 14.46%
  • SaS

    42 50.60%
  • HZDS

    0 0%
  • MOST- HíD

    5 6.02%
  • SMK

    0 0%
  • Inú stranu

    1 1.20%
  • Nikoho, všetci sú darmožráči

    7 8.43%
Ahojte, plne si uvedomujem,že porada je apolitický portál (), ale len tak pre zaujimavosť by ma zaujímalo zhruba aká strana má zo vzorky ľudí na Porade akú podporu momentálne na Slovensku...Nechcem aby to vyznelo ako reklama, ani ako hádanie sa-ide mi čisto len o fakt...Ja som najma zvedavý najma ako sa umiestnia strany KDH, SDKU, SaS- či SaS-ka zoberie SDKU veľa hlasov, či nie...-predpokladám,že z pravicových strán zvíťazí s najvačšou pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou KDH...-ostatné už neviem nič...
Dúfam,že mi túto anketu nikto nezatrhne ,ale hádam nie...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Dantess Pozri príspevok
Keďže ale niesme dôchodcovia, alkoholici, slabomyselní, cigáni, feťáci tak tento prieskum je nanič, pretože gro voličov SR tvoria vyššie spomínaní pokémoni. Minule som mal jeden skvelý návrh. Právo voliť by mali len ľudia, ktorí odvádzajú dane, teda prispievajú aktívne do štátneho rozpočtu. Potom by volil skutočne len ten, kto tento štát naozaj aj živí a tie voľby by vyzerali pravdepodobne inak.
kukučka Pozri príspevok
no vidíš Stano, už je to tu - myslela som si, že nikdy nedám mínusový bod a už som ho capla
Dantess Pozri príspevok
Stano nemôže za môj názor, tak to naňho nezvaľuj. Bohužiaľ ale v tom príspevku píšem pravdu o tom, kto tvorí gro voličov tohoto národa a je mi ľúto ak som Ta nejak urazil, alebo niečo nebolo to mojim úmyslom. Inak nevidím dovod toho minusoveho bodu
kukučka Pozri príspevok
o to je to horšie, ž si to ani neuvedomuješ
Dantess Pozri príspevok
A preto ma treba zminuskovať. Niekto má iný názor a BUM do neho. Asi viem s akou stranou sympatizuješ. Jej hlavný predstaviteľ má podobnú taktiku.
kukučka Pozri príspevok
Dantess, chodíš voliť?
Dantess Pozri príspevok
To je otázka ako keby to bolo víkendové podujatie Nie, ešte som nebol, keďže pred 4 rokmi som mal len 17 rokov. Vtedy ma politika nezaujímala, ale od doby, čo podnikám, tak vidím aké to tu je celé prehnité a rád pôjdem voliť inú alternatívu, než je momentálna vládna zostava. Ukázali nám jedine ako sa dá efektívne kradnúť. Okrem toho k príspevku, kde si mi dala mínus. Tu na porade a aj na Facebooku sú ankety. Tu aj na FB VYHRAVA SaS. Na FB má už vyše 6 000hlasov. To neznamená, že sú na SVK najlepší, to ale ukazuje to za čo si ma v príspevku mínusla. Teda to, že na FB nechodia dôchodcovia a spodina a samozrejme rómovia, ktorých hlas má momentálne cenu 8eur.
a do ktorej skupiny zaradíš seba?
1 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Vidim ze toto je prudko anonymny prieskum
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

zk24 Pozri príspevok
Vidim ze toto je prudko anonymny prieskum
Ja tomu zvyknem hovoriť " prudko neanonymné exhibovanie ".
1 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
kukučka Pozri príspevok
a do ktorej skupiny zaradíš seba?
Ako som už písal, právo voliť by mali len ľudia, ktorí pracujú, odvádzajú dane a robia niečo pre tento štát. Teda radím sa do skupiny pracujúcich.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac

Nedá sa inak ....musím ...

Dantess Pozri príspevok
Keďže ale niesme dôchodcovia, alkoholici, slabomyselní, cigáni, feťáci tak tento prieskum je nanič, pretože gro voličov SR tvoria vyššie spomínaní pokémoni. Minule som mal jeden skvelý návrh. Právo voliť by mali len ľudia, ktorí odvádzajú dane, teda prispievajú aktívne do štátneho rozpočtu. Potom by volil skutočne len ten, kto tento štát naozaj aj živí a tie voľby by vyzerali pravdepodobne inak.
Hm ...
- chlastať som prestal dávno ...
- fetovať som pre zmenu ani ešte nezačal ...
- keď sa tak do zrkadla pozriem , tak ani "spoluobčan" nie som ...
- moju slabomyseľnosť nech súdia doktori...
- takže ostáva len ten dôchodca , ale kua , ani ten nie som ... , ja len výsluhový príspevok poberám , aj to len smiešnych cca 2.000 €...

Ozaj , pokémon je asi ten , čo Ťa ráno umýval a obliekal ...

No a ten skvelý návrh si polož do 3,14či .....a je jedno , do ktorej ...
Povedz o tom návrhu svojim rodičom , nech Ti poopravia zapár fackami ten blbý názor ...veď aj oni budú raz dôchodcovia / a aj Ty ...možno , raz .../

Dantess Pozri príspevok
To je otázka ako keby to bolo víkendové podujatie Nie, ešte som nebol, keďže pred 4 rokmi som mal len 17 rokov. Vtedy ma politika nezaujímala, ale od doby, čo podnikám, tak vidím aké to tu je celé prehnité a rád pôjdem voliť inú alternatívu, než je momentálna vládna zostava. Ukázali nám jedine ako sa dá efektívne kradnúť. Okrem toho k príspevku, kde si mi dala mínus. Tu na porade a aj na Facebooku sú ankety. Tu aj na FB VYHRAVA SaS. Na FB má už vyše 6 000hlasov. To neznamená, že sú na SVK najlepší, to ale ukazuje to za čo si ma v príspevku mínusla. Teda to, že na FB nechodia dôchodcovia a spodina a samozrejme rómovia, ktorých hlas má momentálne cenu 8eur.
17 + 4 = 21 ....ak dobre počítam , tak toto je Tvoj vek ....
Už len vedieť , že odkedy podnikáš a zaujímalo by ma aj , v čom ...

Hm , niekedy sa v tomto veku chlapci len z vojenčiny vracali domov ...
Tam si skľudnili hormóny ...nie nadarmo sa v oných časoch vravelo , že chlap , ktorý na vojne nebol , tak ani sa ním nestal ...

A s Fasebookom / v mojom preklade = kniha fasov / by som sa veľmi neoháňal ...je to teraz moderné , IN ...ako každá novinka ...aj Pokec bol taký ...
Ak niekoho napĺňa zverejňovať svoje interné , súkromné záležitosti , fotky a čo ja viem , čo ešte na nahliadnutie každému ...
No zbohom rodina , aj všetci svätí ...

P.S.:
Dantess....si ma teda vytočil , poviem Ti ...možno aj ostatných ...
To sa tuná už dávno nikomu nepodarilo ....dávno ...
4 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

misomiso Pozri príspevok
Eeeej - SAS ma medzi nami podporu 52,24% - to uz konkuruje tomu Orbanovi, ci ako sa vola.

To som teda netusil ze tolki z nas fajcia "travu".
SAS klesla pod 50% - to je skandal. Co uz vam prestala chutit ta mariska?

Ale je to napinave sledovat, asi sa do volieb nepohnem od otvorenej Porady. SAS ako jedina vo vlade - to tu este nebolo
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
buchač Pozri príspevok

Nedá sa inak ....musím ...


Hm ...
- chlastať som prestal dávno ...
- fetovať som pre zmenu ani ešte nezačal ...
- keď sa tak do zrkadla pozriem , tak ani "spoluobčan" nie som ...
- moju slabomyseľnosť nech súdia doktori...
- takže ostáva len ten dôchodca , ale kua , ani ten nie som ... , ja len výsluhový príspevok poberám , aj to len smiešnych cca 2.000 €...

Ozaj , pokémon je asi ten , čo Ťa ráno umýval a obliekal ...

No a ten skvelý návrh si polož do 3,14či .....a je jedno , do ktorej ...
Povedz o tom návrhu svojim rodičom , nech Ti poopravia zapár fackami ten blbý názor ...veď aj oni budú raz dôchodcovia / a aj Ty ...možno , raz .../



17 + 4 = 21 ....ak dobre počítam , tak toto je Tvoj vek ....
Už len vedieť , že odkedy podnikáš a zaujímalo by ma aj , v čom ...

Hm , niekedy sa v tomto veku chlapci len z vojenčiny vracali domov ...
Tam si skľudnili hormóny ...nie nadarmo sa v oných časoch vravelo , že chlap , ktorý na vojne nebol , tak ani sa ním nestal ...

A s Fasebookom / v mojom preklade = kniha fasov / by som sa veľmi neoháňal ...je to teraz moderné , IN ...ako každá novinka ...aj Pokec bol taký ...
Ak niekoho napĺňa zverejňovať svoje interné , súkromné záležitosti , fotky a čo ja viem , čo ešte na nahliadnutie každému ...
No zbohom rodina , aj všetci svätí ...

P.S.:
Dantess....si ma teda vytočil , poviem Ti ...možno aj ostatných ...
To sa tuná už dávno nikomu nepodarilo ....dávno ...
Tak to mi je ľúto ak Ťa dokázal vytočiť 21 ročný chalanisko s vlastnými názormi na vec. Alebo som mladý, tak mám držať hubu a krok ?
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Dantess Pozri príspevok
Ako som už písal, právo voliť by mali len ľudia, ktorí pracujú, odvádzajú dane a robia niečo pre tento štát. Teda radím sa do skupiny pracujúcich.
Buď to hovoríš z nevedomosti, alebo máš hlboko zakorenený diskriminačný syndrom. Tak radšej prestaň, lebo na prejavy diskriminácie, rasizmu a xenofóbie máme aj zákon.
1 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Petra Nová Pozri príspevok
Buď to hovoríš z nevedomosti, alebo máš hlboko zakorenený diskriminačný syndrom. Tak radšej prestaň, lebo na prejavy diskriminácie, rasizmu a xenofóbie máme aj zákon.
áno presne, pomenovať veci pravým menom je na Slovensku rasizmus a xenofóbia. To už poznáme...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Ja o voze, Ty o koze. Tých, čo vedia presne pomenovať veci pravým menom, tých je ..............
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac

Dantess Pozri príspevok
Tak to mi je ľúto ak Ťa dokázal vytočiť 21 ročný chalanisko s vlastnými názormi na vec. Alebo som mladý, tak mám držať hubu a krok ?
NIE ....to nevravím , názor každého rešpektujem , zvyknem len potom protiargumentáciu dávať ...
Odpoveď dala Petra....aj...
Petra Nová Pozri príspevok
Buď to hovoríš z nevedomosti, alebo máš hlboko zakorenený diskriminačný syndrom. Tak radšej prestaň, lebo na prejavy diskriminácie, rasizmu a xenofóbie máme aj zákon.
a ja len doplním , že názory a "názory" nie je vždy to isté ...
Porozmýšľaj nad tým , na čo som reagoval ...
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
No, argumentovať tu môžme do júna, ale toto je môj posledný príspevok v tejto téme, pretože po 1. ajtak nič nevyriešime. po 2.len sa navzájom vytočíme a to celé kôli tretím osobám, ktoré sa majú na úkor nás dobre. Tak ak chcete šíriť naďalej "rozumy" nech sa páči, ja sa idem vyvaliť s priateľkou pred telku, spraviť si čaj a túlkať sa. Mier s Vami a neberte to tak vážne, ajtak veci nezmeníte.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Dantess Pozri príspevok
No, argumentovať tu môžme do júna, ale toto je môj posledný príspevok v tejto téme, pretože po 1. ajtak nič nevyriešime. po 2.len sa navzájom vytočíme a to celé kôli tretím osobám, ktoré sa majú na úkor nás dobre. Tak ak chcete šíriť naďalej "rozumy" nech sa páči, ja sa idem vyvaliť s priateľkou pred telku, spraviť si čaj a túlkať sa. Mier s Vami a neberte to tak vážne, ajtak veci nezmeníte.
Zlatý môj, ešte nechoď, mám tam ešte dosť bodíkov, aby si sa odreagoval. Ja mám voči takým, ako si ty veľa porozumenia. A odlož Marišku. Aby si nebol celkom vyhulený, teda pardon, tuším sa tomu hovorí zhulený......
0 1
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Dantess Pozri príspevok
áno presne, pomenovať veci pravým menom je na Slovensku rasizmus a xenofóbia. To už poznáme...
Milý Dantess, aj keď mi vymažeš všetky bodíky, ja si ten kompliment neodpustím. Stretnúť takéhoto blba sa mi na Porade už dávno nepodarilo.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Dantess Pozri príspevok
No, argumentovať tu môžme do júna, ale toto je môj posledný príspevok v tejto téme, pretože po 1. ajtak nič nevyriešime. po 2.len sa navzájom vytočíme a to celé kôli tretím osobám, ktoré sa majú na úkor nás dobre. Tak ak chcete šíriť naďalej "rozumy" nech sa páči, ja sa idem vyvaliť s priateľkou pred telku, spraviť si čaj a túlkať sa. Mier s Vami a neberte to tak vážne, ajtak veci nezmeníte.
Poriadne sa túľkaj, žiadne ulievanie!
Teším sa s Tebou Dantess, bude na dôchodky
Myslím, že táto milá témička by mala ešte mnoho mladých poriadne rozohniť, možno vďaka Porade aj nová predvolebno-populačná explózia prepukne
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Danila Pozri príspevok
Milý Dantess, aj keď mi vymažeš všetky bodíky, ja si ten kompliment neodpustím. Stretnúť takéhoto blba sa mi na Porade už dávno nepodarilo.
pre niekoho blb pre niekoho človek čo poradil. teória relativity v praxi. A baby kľud. To čo tu predvádzate naozaj nieje na úrovni...
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Danila Pozri príspevok
Milý Dantess, aj keď mi vymažeš všetky bodíky, ja si ten kompliment neodpustím. Stretnúť takéhoto blba sa mi na Porade už dávno nepodarilo.

Príspevok proti ETIKETE PORADY !
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Dantess Pozri príspevok
áno presne, pomenovať veci pravým menom je na Slovensku rasizmus a xenofóbia. To už poznáme...
Volebné právo je právo , jednoducho kto ho chce využiť tak ho využije a pojde voliť, kým iný ma tiež to právo rovnako to isté a nevyužije ho a voliť nepojde.

Ja si myslím že je to uplne v poriadku.

Nie je namieste nikoho postihovať za to koho ide voliť alebo trestať za to,že voliť nebol.
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Laco-monter Pozri príspevok
Volebné právo je právo , jednoducho kto ho chce využiť tak ho využije a pojde voliť, kým iný ma tiež to právo rovnako to isté a nevyužije ho a voliť nepojde.

Ja si myslím že je to uplne v poriadku.

Nie je namieste nikoho postihovať za to koho ide voliť alebo trestať za to,že voliť nebol.
To hej, ale rómovia, feťáci, bezdomovci sa dajú kúpiť a aj sa kupujú. Načo to tu potom máme ?! Človek, čo zarába, má bývanie, rodinu nieje ľahko podplatitelný a pravdepodobne je aj vzdelaný, no taký róm z osady, čo nevie ani čítať a ide hlasovať za klobásu, pivo a 10 eur je na čo dobré ???
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Dantess Pozri príspevok
To hej, ale rómovia, feťáci, bezdomovci sa dajú kúpiť a aj sa kupujú. Načo to tu potom máme ?! Človek, čo zarába, má bývanie, rodinu nieje ľahko podplatitelný a pravdepodobne je aj vzdelaný, no taký róm z osady, čo nevie ani čítať a ide hlasovať za klobásu, pivo a 10 eur je na čo dobré ???
Ja tiež opovrhujem praktikami kupovania voličov.

Lenže ak by išlo čo najviac ĺudí voliť /volebná účasť aspoń 80 %/, tak by vysledky volieb boli diametralne odlišné.

A z tým počítajú tí, čo kupčia z hlasmi,

preto som napisal v niektorom z predošlých príspevkov, že ak by voľby niečo riešili tak účasť v nich by bola zakázana.

Politika je a bude o manipulácii z masami ľudí .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať