skatarinas
13.05.10,07:33
Dobrý deň, zháňam parfum JOOP JETTE, naposledy som ho kúpila vo Fan parfumery, žiaľ už ho ale nemajú v ponuke. Vie mi niekto poradiť, kde by som ho kúpila, ale hlavne, viem, že sa dá vygoogliť, chcem vedieť kde kúpiť naozaj originál a nie nejaký šmejd
Ďakujem
Aankaa
13.05.10,06:24
arizona
13.05.10,06:46
Maros16
19.05.10,12:00
Mas s tymito strankami aj osobnu skusenost ? Mozem im verit ?
arizona
19.05.10,12:46
Mas s tymito strankami aj osobnu skusenost ? Mozem im verit ?
Ked si tie jednotlivé linky otvoríš, tak tam píšu ľudia o svojich osobných skúsenostiach... ;););)
lujza.j
19.05.10,13:16
Mas s tymito strankami aj osobnu skusenost ? Mozem im verit ?
ja nakupujem cez www.parfums.sk
truch
19.05.10,13:46
Kupovala som tiež cez net, bolo to lacnejšie, rýchle a...
Teraz som zistila, že dodané parfumy nemajú kvalitu takú, akú napr. tie,ktoré som kúpila v parfumérii. Rovnaká značka, flakón, ale vôňa vydržala o pár hodín menej./ na jednej ruke som mala net-parfém a na druhej z parfumérie/ Radšej si priplatím a nebudem musieť striekať pomaly každú hodinu
Tweety
19.05.10,13:52
Kupovala som tiež cez net, bolo to lacnejšie, rýchle a...
Teraz som zistila, že dodané parfumy nemajú kvalitu takú, akú napr. tie,ktoré som kúpila v parfumérii. Rovnaká značka, flakón, ale vôňa vydržala o pár hodín menej./ na jednej ruke som mala net-parfém a na druhej z parfumérie/ Radšej si priplatím a nebudem musieť striekať pomaly každú hodinu
Za menej peňazí aj menej muziky.:)
zk24
19.05.10,13:54
A podla mojich skusenosti, cim smradlavejsi parfem, ty viac vydrzi :D
jacekova
19.05.10,14:26
lujza.j
19.05.10,14:31
Kupovala som tiež cez net, bolo to lacnejšie, rýchle a...
Teraz som zistila, že dodané parfumy nemajú kvalitu takú, akú napr. tie,ktoré som kúpila v parfumérii. Rovnaká značka, flakón, ale vôňa vydržala o pár hodín menej./ na jednej ruke som mala net-parfém a na druhej z parfumérie/ Radšej si priplatím a nebudem musieť striekať pomaly každú hodinu
je to vec názoru:) všetko čo si kupujem v net parfumérke som mala aj z normálnej, nevidím dôvod prečo by som nejakému obchodníkovi mala v cene parfemu, alebo toaletnej vody platiť za prenájom a za predavačky :) keď je možnosť si to kúpiť inak, kde v cene niesu zahrnuté tieto položky:)
jacekova
19.05.10,14:35
je to vec názoru:) všetko čo si kupujem v net parfumérke som mala aj z normálnej, nevidím dôvod prečo by som nejakému obchodníkovi mala v cene parfemu, alebo toaletnej vody platiť za prenájom a za predavačky :) keď je možnosť si to kúpiť inak, kde v cene niesu zahrnuté tieto položky:)


presne tak, ja mám veľmi dobré skúsenosti s internetovým predajom parfémov (treba si len všímať či kupujete originál, neoriginál, tester.... je to tam napísané)