Zavrieť

Porady

parfémy-nákup cez internet

ahojte, zaujímalo by ma, či máte skusenosti s nákupom parfemov na internete - parfumy.sk a vone.sk
Dakujem
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Hoď si slovo "parfém" do vyhľadávača...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

lila211 Pozri príspevok
ahojte, zaujímalo by ma, či máte skusenosti s nákupom parfemov na internete - parfumy.sk a vone.sk
Dakujem
parfumy.sk v pohode, plná spokojnosť. Platila som až pri prevzatí.
0 0
peter9998 peter9998

peter9998 je offline (nepripojený) peter9998

zdravim, teraz si budem robit trosku reklamu ale vlastnim parfumeriu www.vasaparfumeria.sk - neviem pozrel som len par produktov ale zdaju sa mi tie stranky hrozne predrazene oproti tomu co ponukam ja.. ale vravim len par som pozeral... platba na dobierku kurierom je u nas cize platite az ked vam prinesieme tovar domov...samozrejme parfumy su original a ako na vsetok tovar je zaruka nane v pripade niejakych otazok alebo pripomienok na nasu parfumeriu nevahajte a kontaktujte nas
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Nakupujem len cez internet, rýchle dodanie, lepšia cena a ako stály zákazník mám zľavu, doprava do 2-5 dní zdarma. Posledne som si kúpila tester pre seba a taktiež som spokojná. Dáša
2 0
Designinka Designinka

Designinka je offline (nepripojený) Designinka

peter9998 Pozri príspevok
zdravim, teraz si budem robit trosku reklamu ale vlastnim parfumeriu www.vasaparfumeria.sk - neviem pozrel som len par produktov ale zdaju sa mi tie stranky hrozne predrazene oproti tomu co ponukam ja.. ale vravim len par som pozeral... platba na dobierku kurierom je u nas cize platite az ked vam prinesieme tovar domov...samozrejme parfumy su original a ako na vsetok tovar je zaruka nane v pripade niejakych otazok alebo pripomienok na nasu parfumeriu nevahajte a kontaktujte nas
nemozem povedat ze by som nevidela lepsie ceny
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja som mala dobrú skúsenosť až do Vianoc 2009, parfém-darček mi doručili 30.12.2009 a nebola to objednávka na poslednú chvíľku.
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

Designinka Pozri príspevok
nemozem povedat ze by som nevidela lepsie ceny

na doplnenie viď príloha z môjho prieskumu cien parfemu Carolina Herrera 212 woman (cca 2 -3 týždne dozadu)...je to dôkaz, že netreba hneď veriť každému predajcovi /prevádzkovateľovi e-shop-u, keď tvrdí, že má lacné parfémy alebo má ešte aj tú odvahu tvrdiť, že je najlacnejší...milí poráďaci, ak naozaj chcete kúpiť konkrétny parfém, čo najlacnejšie dajte si tú námahu a preklikávajte sa cez web stránky...ja neverím ani tzv. porovnávačom cien, keďže som si nie istá, či ozaj prešiel a porovnal ceny parfému na všetkých e-shopoch...pozn. k cene parfému si nezabudnite prirátať aj poštovné - aj to ovplyvňuje konečnú cenu, ktorú zaplatíte...ak sa uvádza, že dovoz je zadarmo, pozrite sa za akých podmienok je dovoz zadarmo - či vôbec túto podmienku kúpou 1 ks parfému spĺňate viď priložené komentáre v tabuľke - stĺpec s názvom "doprava"....veľa šťastia aj potešenia pri nakupovaní parfémov
2 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

monika74 Pozri príspevok
na doplnenie viď príloha z môjho prieskumu cien parfemu Carolina Herrera 212 woman (cca 2 -3 týždne dozadu)...je to dôkaz, že netreba hneď veriť každému predajcovi /prevádzkovateľovi e-shop-u, keď tvrdí, že má lacné parfémy alebo má ešte aj tú odvahu tvrdiť, že je najlacnejší...milí poráďaci, ak naozaj chcete kúpiť konkrétny parfém, čo najlacnejšie dajte si tú námahu a preklikávajte sa cez web stránky...ja neverím ani tzv. porovnávačom cien, keďže som si nie istá, či ozaj prešiel a porovnal ceny parfému na všetkých e-shopoch...pozn. k cene parfému si nezabudnite prirátať aj poštovné - aj to ovplyvňuje konečnú cenu, ktorú zaplatíte...ak sa uvádza, že dovoz je zadarmo, pozrite sa za akých podmienok je dovoz zadarmo - či vôbec túto podmienku kúpou 1 ks parfému spĺňate viď priložené komentáre v tabuľke - stĺpec s názvom "doprava"....veľa šťastia aj potešenia pri nakupovaní parfémov
Dík Monika, oceňujem aspoň takto tvoj "rozbor" trafila si zrovna moju obľúbenú vôňu hlavne 212 sexy je super
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

monika74 Pozri príspevok
na doplnenie viď príloha z môjho prieskumu cien parfemu Carolina Herrera 212 woman (cca 2 -3 týždne dozadu)...je to dôkaz, že netreba hneď veriť každému predajcovi /prevádzkovateľovi e-shop-u, keď tvrdí, že má lacné parfémy alebo má ešte aj tú odvahu tvrdiť, že je najlacnejší...milí poráďaci, ak naozaj chcete kúpiť konkrétny parfém, čo najlacnejšie dajte si tú námahu a preklikávajte sa cez web stránky...ja neverím ani tzv. porovnávačom cien, keďže som si nie istá, či ozaj prešiel a porovnal ceny parfému na všetkých e-shopoch...pozn. k cene parfému si nezabudnite prirátať aj poštovné - aj to ovplyvňuje konečnú cenu, ktorú zaplatíte...ak sa uvádza, že dovoz je zadarmo, pozrite sa za akých podmienok je dovoz zadarmo - či vôbec túto podmienku kúpou 1 ks parfému spĺňate viď priložené komentáre v tabuľke - stĺpec s názvom "doprava"....veľa šťastia aj potešenia pri nakupovaní parfémov
Dobrý prieskum, fakt je, že ceny sú rôzne. Objednávam z Parfums.sk, doprava je zdarma a mám zľavu 3%. Pozriem podľa tvojich stránok parfémy ktoré objednávam a uvidím, kde to bude najlepšie.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Ja mám zatiaľ najlepšiu skúsenosť z parfumériou Bugy.sk, výborné ceny a okamžité doručenie. Ešte som si našla v balíčku aj darček.
2 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

terezamaria Pozri príspevok
Ja mám zatiaľ najlepšiu skúsenosť z parfumériou Bugy.sk, výborné ceny a okamžité doručenie. Ešte som si našla v balíčku aj darček.
ďakujem za tip na parfumériu, pozriem si to...môj malý prieskum berte tak, že pred cca 2-3 týždňami boli určité ceny...teraz to môže byť o niečom inom...išlo mi o to, aby ste na malej vzorke videli ako to v skutočnosti vyzerá a to, že sú rozdiely aj medzi jednotlivými e-shopmi aj keď tvrdia na svojich web stránkach akí sú lacní...ak sa tu nájdu ešte nejakí klienti (nie majitelia) e-shopov a vedeli by dať tip na dobrý e-shop na základe vlastnej skúsenosti bolo by fajn...takto aspoň nepriamo môžme ako existujúci ale ja budúci zákazníci rozhodnúť u koho nakúpime ..ma napadlo, že priebežne môžem aktualizovať tabuľku, a ak niekto bude hľadať parfémy na webe bude tam mať aspoň niekoľko web stránok...len ja by som tú tabuľku radšej dopĺňala na základe odporučení vás všetkých, ktorí ste mali skúsenosť s nákupom parfémov na webe - t.j. spokojnosť s cenou, s dopravou, s časom spracovania objednávky, vybavenia reklamácie a vôbec s prístupom k vám ako ku zákazníkom...takto budeme vedieť ľahšie poradiť ostatným poraďákom, ktorí si nevedia rady a potrebujú doporučiť nejaký dobrý e-shop s parfémami
prajem všetkým veľa voňavých zážitkov
1 0
lenkam68 lenkam68

lenkam68 je offline (nepripojený) lenkam68

Doteraz som si tiež parfémy kupovala cez Parfums.sk, a s dodávkou som bola veľmi spokojná. Dnes som si znovu išla objednať parfém a pri čítaní recenzíí na vybraný parfém, som narazila na názor jednej z kupujúcich, či ide o originálne parfémy. Priznám sa, že doteraz som bola tak spokojná s cenou parfému oproti cene parfému kúpeného v kamennom obchode, že som sa nezamýšľala nad jeho originalitou. Ale ako tak nad tým uvažujem, začínam mať pochybnosti, pretože od syna som dostala parfém kúpený v obchode a je fakt, že vôňa tohto parfému bola výraznejšia a dlhšie trvajúca, ako keď som si následne objednala ten istý parfém cez net. Teraz keď si dám ráno parfém, než prídem do práce, nikto nič necíti a pred tým, hneď kolegyne registrovali vôňu. Zatiaľ som ďalší parfém neobjednala, preto by som bola rada, keby ste sa podelili o svoje skúsenosti
2 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
ja som si začala objednávať cez www.mimibazar.sk a natrafila som tam na dvoch predajcov, ktorí mali fakt bezkonkurenčné ceny.
3 0
fcela fcela

fcela je offline (nepripojený) fcela

Lenkam68 mám podobnú skúsenosť s nákupom cez Parfums.sk , opakovane som tam kúpila parfém, len väčšie balenie za výhodnú cenu a má inú farbu, vôňu a menej vydrží.Tiež som začala mať pochybnosti o originalite parfému, zrejme treba v tomto obchode počítať s tým, že super cena ti nemusí vždy zaručiť kvalitu, i keď na ich stránke tvrdia iné. Ale to je už to riziko pri nákupe v týchto obchodoch.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

prečo nereklamuješ?
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

fcela Pozri príspevok
Lenkam68 mám podobnú skúsenosť s nákupom cez Parfums.sk , opakovane som tam kúpila parfém, len väčšie balenie za výhodnú cenu a má inú farbu, vôňu a menej vydrží.Tiež som začala mať pochybnosti o originalite parfému, zrejme treba v tomto obchode počítať s tým, že super cena ti nemusí vždy zaručiť kvalitu, i keď na ich stránke tvrdia iné. Ale to je už to riziko pri nákupe v týchto obchodoch.
.
Po nákupe telového mlieka Lanvin v jednej kamennej parfumérii v Auparku kupujeme parfémované vody výlučne v e-shopoch. Je všeobecne známe, že testery majú silnejšiu koncentráciu. Vždy k plnej spokojnosti - dámske i pánske.
Inak s tým mliekom to mohol byť vyslovene pech, nebolo po záruke, dátum výroby dobrý, ale zrejme nešťastne zamiešaný pri výrobe, jednoducho bez vône. Doslova vazelína. Najhoršie na situácii bolo, že sa kupovalo deň pred odchodom na dovolenku. Dalo sa vyreklamovať, ale bolo po radosti.
Inak kto má rád zn. Lanvin, tak http://www.deluxe24.sk/index.php?act...491&stat=&jaz= je za 25 eur teraz v ponuke 100ml.

Parfémy sa vyskytujú iba na cz stránkach.
Naposledy upravil katalóg : 22.04.10 at 23:25 Dôvod: úprava
1 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

lenkam68 Pozri príspevok
Doteraz som si tiež parfémy kupovala cez Parfums.sk, a s dodávkou som bola veľmi spokojná. Dnes som si znovu išla objednať parfém a pri čítaní recenzíí na vybraný parfém, som narazila na názor jednej z kupujúcich, či ide o originálne parfémy. Priznám sa, že doteraz som bola tak spokojná s cenou parfému oproti cene parfému kúpeného v kamennom obchode, že som sa nezamýšľala nad jeho originalitou. Ale ako tak nad tým uvažujem, začínam mať pochybnosti, pretože od syna som dostala parfém kúpený v obchode a je fakt, že vôňa tohto parfému bola výraznejšia a dlhšie trvajúca, ako keď som si následne objednala ten istý parfém cez net. Teraz keď si dám ráno parfém, než prídem do práce, nikto nič necíti a pred tým, hneď kolegyne registrovali vôňu. Zatiaľ som ďalší parfém neobjednala, preto by som bola rada, keby ste sa podelili o svoje skúsenosti
Neviem či sa zmenila situácia natoľko ako sa tu opisuje, ale niekoľko rokov sme kupovali tú istú značku za 3000 Sk 100 ml, a teraz za tretinovú cenu v e-shope, a rozdiel necítime. Kupujeme v parfums.sk.
2 0
lenkam68 lenkam68

lenkam68 je offline (nepripojený) lenkam68

kukučka Pozri príspevok
prečo nereklamuješ?
To by som si musela dať zrejme urobiť rozbor parfému, aby som im dokázala, že parfém nemá také zloženie, ako je uvedené na obale.
0 0
TatianaM TatianaM

TatianaM je offline (nepripojený) TatianaM

V pondelok som si prvý krát objednala parfum cez parfums.sk a v stredu som ho už mala. Dovoz bol zadarmo, a v e-maily mi prišla informácia o odoslaní balíka a jeho číslo, takže som mohla sledovať jeho cestu. Poznám ten parfum, takže mi prišiel originál a keďže bol v akcii tak tam bola účasná cena. Maximálna spokojnosť.
1 0
lenkam68 lenkam68

lenkam68 je offline (nepripojený) lenkam68

katalóg Pozri príspevok
Neviem či sa zmenila situácia natoľko ako sa tu opisuje, ale niekoľko rokov sme kupovali tú istú značku za 3000 Sk 100 ml, a teraz za tretinovú cenu v e-shope, a rozdiel necítime. Kupujeme v parfums.sk.
Čo sa ceny týka, tak plne súhlasím. Ceny v kamenných obchodoch sú neporovnateľne vyššie, ako ceny cez parfums.sk. Aj dodávka je super, len ozaj sa neviem zbaviť pocitu, že nie sú tie parfémy (a pokiaľ je v ponuke, kupujem testery, ktoré by mali byť ešte silnejšie) v takej koncentrácii, v akej ich kúpim v kamennom obchode. Než som začala kupovať parfémy cez parfums.sk, kupovala som cez parfems.sk, sú o niečo málo drahšie, ale skúsim si teraz objednať tam, či zaregistrujem nejaký rozdiel.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať