hnedoočka
16.11.10,21:49
... čo myslíte, mám mať ešte tú odvahu a drzosť poprosiť Vás o zajtrajšie hlasovanie pre Paťkovu kravičku Tigricu:confused:? Alebo je to už veľká .....:( Mimi

ani nemusíš prosiť...my aj tak zahlasujeme....:):) a zbytok nerieš...;)
hnedoočka
16.11.10,21:01
...

Priznám sa, bolo to troška také uvolnenie od celodenného zhonu a stresovania a aj potešenie, keď som si prečítala na porade "zakliknuté alebo potvrdené", a keď som sem-tam klikla na kravičku a keď som Patrikovi povedala že Tigrica je prvá, tak tam bola velikánska radosť. Troška som sa týmto odreagovala.

..a vieš, že aj my? ešte aj v práci...taký malý relax....:);)
Llívia
16.11.10,21:57
Tak som klikla 3x, ale prišiel mi len jeden potvrdzovací e-mail :mee: Tie ďalšie 2 hlasy už asi zarátané nebudú. (Kruci, nestihla som hlasovať cez deň :mee:)
To by ma zaujímalo, kto túto tému považuje za vyriešenú :rolleyes:
Llívia
16.11.10,22:18
...ahoj, :rolleyes:rozmýšľam že čo Vám za víťazstvo:eek: /teda keď vyhráme:D/, ku ktorému ste takou veľkou mierou pomohli, pošleme:rolleyes:
Súhlasím s Pepsíkovou a Magno:

..

..no mojuš..toto nie je klik pre teba...synko nám za to daruje úsmev od uška k ušku...
.(.dnes som išla do nášho mliekomatu a prvé čo ma napadlo, lebo navrchu je taká smiešna kravka, že by sa jej zišiel nejaký mundúr!...)


Mne osobne by stacila fotka stasneho Patka hned po zisteni,ze "nasa" adoptovana kravicka vyhrala ;)
Deti (tie menšie) sa radujú úplne inak ako dospelí (alebo aj ako staršie deti) a stojí za to im aj takýmto spôsobom spraviť radosť.


...Vôbec nemáš dôvod sa cítiť pod psa, nikomu si neublížila, len si urobila radosť svojmu dieťaťu. Každý z nás by si mal položiť otázku, či občas nešvindľoval, keď chcel urobiť radosť svojim deťom:rolleyes:
A ešte niečo, nech hodí kameňom, kto je bez viny.
Vlastnému nie, ale cudziemu áno (aj cudziemu úplne mimo rodiny). :o
misoft
16.11.10,22:24
Aby to para tlačila: neprišli mi dva potvrdzovacie - zatiaľ som splnil len 70%. Ale tá s kotvou asi ju už spustila.
vieraaaa
16.11.10,22:30
Ďalšie 3 hlasy pre Paťka a jeho maminu.http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQfkSH7zsOBRA0V_vTz-ZIB7e0hwTLPm16_QES8bYToJeFKZQAQ A aby som nebola mimo témy, tak ešte jednu kravku.
Llívia
16.11.10,22:34
Pridala som ďalšie 3 hlasy.
Pozor, druhé miesto začína Paťka doháňať!
misoft
16.11.10,22:37
Áno, doháňa, ale má na to ešte 68 kravobodov. :cool:
BTW: spomínal som kotvu. Taká kotva na zadku je niekedy poriadne ťažká.
A Llívia - daj si POHOV! Nemusíš byť v POZORe! :D:D:D
Llívia
16.11.10,23:39
Misoft, a čo ak Námorníčka bude lobovať napr. na Facebooku (nech si je to, čo chce :D) a dohoní, nebodaj predbehne Tigricu? :rolleyes: Nie, nie, treba sa obávať, urobiť paniku a hlasovať a hlasovať a hlasovať :D Nech má Patrik po skončení súťaže radosť :)
(Čo to je 68 kravobodov? Za aký dlhý čas ich Paťovi pridali Poraďáci? Pár hodín? :rolleyes:)
Llívia
17.11.10,01:25
Prišiel mi jeden z tých dvoch potvrdzujúcich e-mailov. Takže namiesto 6 hlasov bolo pridaných len 5.
pepsikova
17.11.10,05:45
...dobrééé ránko..idem dohodiť 7 kravobodov...
(sme dobrí, čoby, vynikajúci, vedľa radosti si aj rozšírime slovník o nové slová...kravobod sa mi páči!!..)
pepsikova
17.11.10,05:58
...oki...sú tam...tigrokrAVKA má raňajky!...
pepsikova
17.11.10,06:00
Llívia (http://www.porada.sk/member.php?u=37215) Dnes, 01:39 AM
Misoft, a čo ak Námorníčka bude lobovať napr. na Facebooku (nech si je to, čo chce :D) a dohoní, nebodaj predbehne Tigricu? :rolleyes: Nie, nie, treba sa obávať, urobiť paniku a hlasovať a hlasovať a hlasovať :D Nech má Patrik po skončení súťaže radosť :)
(Čo to je 68 kravobodov? Za aký dlhý čas ich Paťovi pridali Poraďáci? Pár hodín? :rolleyes:)..

...nemohla si to napísať normálne?..sem sa nedá dať poznámočka Dooobre píšeš!!...
Llívia
17.11.10,07:39
Pepsíkova, asi som to mala fakt dať ako normálny príspevok a ešte nejako zdôrazniť, veď za dnes sme zatiaľ hlasovali len my dve.
Llívia
17.11.10,07:42
POZOR!!! Krásavica Milka sa rozbehla. Neviem, na ktorom mieste bola včera, ale už predbehla Námorníčku MILKU, je na druhom mieste a za Paťkom zaostáva len o 41 bodov.
vieraaaa
17.11.10,07:47
Dnes sme hlasovali minimálne 3, lebo aj aj som pridávala hlasy už dnes po polnoci, takže už teraz nemôžem.
terezamaria
17.11.10,07:54
Kliknuté 507:):):)
Zvalik
17.11.10,07:54
.... ahojte... nejako som dnes zaspala /to asi ten sviatok/takže idem na to ...
vy ste nejaké ranné vtáčatá ....
katka50
17.11.10,08:48
520:)
magno
17.11.10,08:54
Ahojky....... hlasim sa do utoku ;) moje dieta ma uz predbehlo a stihlo prihodit 4 hlasy :)
drobeceva
17.11.10,08:57
Paťko....2 x, tretí mi nedošiel na mail...tak ešte skúšam, ďalšie 3 čakajú na potvrdenie;)
nič neboj, nikto a nič nás nezastaví...hlasujeme ďalej:)
magno
17.11.10,09:22
Hlasim,ze mojich 17 kravobodikov je na mieste.............. prajem krasny dnik :)
drobeceva
17.11.10,09:24
wau...si super
Zvalik
17.11.10,09:40
... bomba..
....ďakujeme všetkým za hlasovanie...
Kvaka
17.11.10,09:41
+3 sú tam, držíme prsty, je 543.
adam
17.11.10,10:17
Ďalší hlas pridaný...
Dana1
17.11.10,10:17
Hlásim, od nás dávka bodíkov úspešne odoslaná.

Peťko možeš s nami počítať aj na zajtra. ahoooooj
misoft
17.11.10,10:20
Pepsíkova, asi som to mala fakt dať ako normálny príspevok a ešte nejako zdôrazniť, veď za dnes sme zatiaľ hlasovali len my dve.
Dievčatá, dievčatá! Ja strieľam tesne po polnoci (kontrolujem TIME) a vždy okolo 00:02-00:05 vypálim jednu salvu. To viete, nočná streľba má zdrvujúci účinok (na súpera). Ten si myslí - je to v pohode - a zrazu bááác - dopadnú kravobodíky.
http://mojazabava.wbl.sk/Smajlik_r__zne/_cid_905FF913-1251-11D9-94E7-444553540000.gif
Zvalik
17.11.10,12:04
... 558...
s Paťkom som mala debatu o súťaži, povedal mi, že on vie keby mu "moji kamoši z porady" nedržali palce a neposielali hlasy, tak by jeho Tigrica nebola prvá, a že, čo som bola milo prekvapená, on posiela zo svojej adresy hlasy jednej kravičke čo sa mu páči ...
danushka
17.11.10,12:22
Môj syn teraz pridal 2 hlasy a chystá sa aj dcérka...tá má až 5 schránok:eek:, no toto, s kým si tak ona môže písať koťuha 13násťročná :D...
Takže dokopy odíde 7 hlasov ešte, juchú !!!
hnedoočka
17.11.10,13:52
+3 kravkobodíky odomňa odleteli k Paťkovi.....
truch
17.11.10,15:10
pridané, stav 576:)
tuta
17.11.10,16:22
[QUOTE=Kvaka;1565000]+3 sú tam, držíme prsty, je 543.[/QUOTE

a tu je uvedený aj účet 543 - dary:D:D:D:D

pridané ďalšie 3 - stav 579
danushka
17.11.10,16:26
Už je 321...
...ďaľšie dva hlásky od nás odišli :)
Poraďáci do toho !
My sme boli pred dvoma dňami ako dodávatelia :D
magno
17.11.10,16:30
.....bola som mrknut stav a :eek: namornik nas uz zas ohrozuje........dufam,ze mu to dlho nevydrzi,lebo do zajtra nemozem ani tuk .....:confused:
janka51
17.11.10,16:55
...a je to...veľa šťastia...
Zvalik
17.11.10,17:05
...580...
...kravička za Tigricou 551...
laborcatko
17.11.10,17:06
581, 582 a 583 ;)
Potvrdenie hlasu
Ďakujeme za Vašu účasť na súťaži. Potvrďte, prosím, Váš hlas kliknutím na odkaz nižšie
patrixo
17.11.10,17:17
patrixo
Prosím ťa, nebuď smiešny. Ty si myslíš, že to len mi takto tu podporujeme radosť dieťaťa? Na 100% aj ostatné diela majú svojich podporovateľov a celé klany. Tu sa nejedná či je to fér, alebo nefér, táto zomknutá rodina podporuje dieťa jedného Poraďáka, iná skupina na inom fóre podporuje iné, ďalšia hoci aj na Fasabúku ďalšie - a tak to ide ďalej.

Ale podávam hlásenie:
20 míľ za veliacou tigrokravičkou bola zistená neznáma námorná krava - túto sme o 00:02 SEČ spomalili 6 torpédami. :---:---:---
67539

Hlásenie podáva podvodný kapitán-ostrostrelec misoft


BTW: Hej!!! Admirál Paťko - pošli 10 lízaniek :D:D:D:D

Podľa mňa nie je pravda, že to takto všetci robia... u nás žijú aj ľudia, čo drú od rána do večera, aby uživili rodinu a nemajú čas sedieť na nejakom portáli aby spamovali a agitovali na užívateľov, aby dali hlas "vyvolenému". Možno sú aj takí, čo sa držia pravidlom, lepší vyhráva... Vravíš, že keď iní toto robia budeme aj my? táto sprostá slovenská mentalita mi už lezie na nervy... ľudia sa pohoršujú nad korupciou, nástenkovými tendrami atd atd... a ľaľa ho :) koľko ľudí sa našlo, čo im je pojem fair play neznámy... ide o radosť dieťaťa? a ostatné deti nemajú právo na radosť iba Patrik a tie deti, ktorých rodičia používajú takéto "čestné" praktiky? keď už som začal o fair play a je vidieť, že veľa Slovákov nevie, čo to je, tak by som len tak okrajom chcel načrtnúť akúsi predstavu, čo tento pojem znamená: pokiaľ majú všetci súťažiaci rovnaké podmienky na výhru, ide o fair play hru.. ale v prípade, že je niekto zvýhodnený, alebo znevýhodnený, už sa o fair play hre nedá hovoriť... Na základe príspevkov v tejto téme je vidieť, že Patrikovi dalo hlas pomerne veľké množstvo ľudí. Dá sa predpokladať, že súťažiaci, ktorí nepoužili takéto "masové" praktiky na naháňanie hlasov, budú mať menej hlasov ako Patrik.. napokon, je to takisto zrejmé z poradia Patrikovho dielka na zadávateľom uvedenej stránke. To znamená, že tieto kroky s vysokou pravdepodobnosťou viedli k pretlačeniu Patrika na to miesto, na ktorom je teraz. Z toho jasne vyplýva, že tí súťažiaci, ktorí majú osem hlasov s vysokou pravdepodobnosťou nepoužili takéto praktiky. Záver je asi taký, že nie všetci mali rovnaké podmienky na výhru, čiže nešlo o fair play hru... Len tak na okraj spomeniem.. rozprával som sa s človekom, ktorý študoval na prestížnej univerzite v Británii.. u nás je to tak, že cca 75% študentov spraví skúšku s použitím ťaháka.. čiže podvodom... s týmto človekom tam boli este dvaja z bývalého ceskoslovenska.. samozrejme ako je to u nás zauzívané vytiahli na teste tahák a zacali odpisovat... ostatni studenti, ked to videli, odlozili pera a odmietli robit test s podvodnikmi. Nahlasilo sa to a boli vyluceni z univerzity.. tomuto vravim moralka. ako k tomu pridu ti, co sa to naozaj naucili... no a teraz k tomuto... ja to dost moralizujem, na to ci je to fair, tu nie som ja, ale porota sutaze. v pravidlach sutaze je uvedene: "Zo súťaže budú usporiadateľom súťaže bez ďalšieho vyradené všetky súťažné
príspevky, ktoré budú akýmkoľvek spôsobom odporovať všeobecne záväzným
právnym predpisom, všeobecne akceptovaným pravidlám morálky alebo občianskeho
spolužitia alebo ktoré budú akýmkoľvek iným spôsobom odporovať účelu, ktorý
usporiadateľ sleduje podporou webových stránok www.minikravicky.sk a ktorým je
riadne usporiadanie tejto súťaže." a "Porota bude ďalej hodnotiť aj to, či v rámci hlasovania nedochádza k porušovaniu pravidiel, najmä tým, že hlasy pre jednotlivé súťažné príspevky sú generované
podvodným spôsobom." Našlo sa tu pár ľudí, čo sa tiež pokúšalo moralizovať ako ja, ale najlepšie by bolo spýtať a vyzvať porotu prostredníctvom verejného listu, aby zhodnotila, čo je morálne, čo je fair, a či nedošlo k porušeniu pravidiel.


Nech žije DEMOKRATICKÉ Slovensko!
Enjoy life!
Ajuška
17.11.10,17:46
...Podľa mňa nie je pravda, že to takto všetci robia... u nás žijú aj ľudia, čo drú od rána do večera, aby uživili rodinu a nemajú čas sedieť na nejakom portáli aby spamovali a agitovali na užívateľov, aby dali hlas "vyvolenému". Možno sú aj takí, čo sa držia pravidlom, lepší vyhráva........
Nech žije DEMOKRATICKÉ Slovensko!
Enjoy life!
...všetci to tak isto nerobia... ale všetci vyhrávajú obdobnými praktikami... tu si mal možnosť postrehnúť, kooľko ľudí na výslednom čísle pár dní makalo ... ďalší piati majú nad 400 hlasov... si myslíš že iným spôsobom??? ...ťažkoo sa takto malým deťom dovysvetľujú pravidlá fair-play...:rolleyes:...
patrixo
17.11.10,17:47
Môj syn teraz pridal 2 hlasy a chystá sa aj dcérka...tá má až 5 schránok:eek:, no toto, s kým si tak ona môže písať koťuha 13násťročná :D...
Takže dokopy odíde 7 hlasov ešte, juchú !!!

Ak si prečítate pravidlá súťaže, tak zistíte, že ste ich porušili... aj kvoli Vám môže byť súťažiaci vylúčený zo súťaže
patrixo
17.11.10,17:50
...všetci to tak isto nerobia... ale všetci vyhrávajú obdobnými praktikami... tu si mal možnosť postrehnúť, kooľko ľudí na výslednom čísle pár dní makalo ... ďalší piati majú nad 400 hlasov... si myslíš že iným spôsobom??? ...ťažkoo sa takto malým deťom dovysvetľujú pravidlá fair-play...:rolleyes:...

ešte ťažšie sa vysvetľuje deťom, prečo boli vylúčené zo súťaže, keď im to vylúčenie v konečnom dôsledku spôsobili rodičia... veľmi by som chcel videť toho rodiča, ako to svojmu dieťaťu vysvetľuje :D :D :D
Zvalik
17.11.10,17:52
ahoj patrixo... ja som mama Paťka, nechápem prečo ti tak strašne moc vadí, že Poraďáci hlasujú za Paťkovu kravičku Tigricu, je to ich osobná vec, prečo tak strašne moralizuje a opakuješ fér plej, veď tu nejde o život... Je strašne veľa súťaží angažuješ sa aj v nich? Ako som napísala vyššie Paťko dal svoj hlas kravičke, ktorá sa mu páčila keď si ich prezeral, aj ty môžeš svoj hlas dať kravičke ,ktorá sa Ti páči! Už sme tvoj názor čítali nemusíš sa opakovať. Ja som sa aj ospravedlnila za tému, tak čo ti stále vadí? Až tam má aj tvoje dieťa kravičku daj link a keď sa nám bude páčiť tiež jej pošleme svoj hlas. A ako si si všimol druhé kravičky tiež napredujú dosť veľkou rýchlosťou aj tým si už napísal? Prajem krásny večer! Mimi
Ajuška
17.11.10,17:54
ešte ťažšie sa vysvetľuje deťom, prečo boli vylúčené zo súťaže, keď im to vylúčenie v konečnom dôsledku spôsobili rodičia... veľmi by som chcel videť toho rodiča, ako to svojmu dieťaťu vysvetľuje :D :D :D
...som si len tak zo zvedavosti pozrela posledných 10 strán (t.j.100 kravičiek) s počtom bodov 0... issto s rovnakou radosťou tam tie obrázky deti vkladali... len čo s iskierkou v ich očkách?? ...mhmm... ani sa mi to nechce ďalej rozoberať...........
pepsikova
17.11.10,17:55
Podľa mňa nie je pravda, že to takto všetci robia... u nás žijú aj ľudia, čo drú od rána do večera, aby uživili rodinu a nemajú čas sedieť na nejakom portáli aby spamovali a agitovali na užívateľov, aby dali hlas "vyvolenému". Možno sú aj takí, čo sa držia pravidlom, lepší vyhráva... Vravíš, že keď iní toto robia budeme aj my? táto sprostá slovenská mentalita mi už lezie na nervy... ľudia sa pohoršujú nad korupciou, nástenkovými tendrami atd atd... a ľaľa ho :) koľko ľudí sa našlo, čo im je pojem fair play neznámy... ide o radosť dieťaťa? a ostatné deti nemajú právo na radosť iba Patrik a tie deti, ktorých rodičia používajú takéto "čestné" praktiky? keď už som začal o fair play a je vidieť, že veľa Slovákov nevie, čo to je, tak by som len tak okrajom chcel načrtnúť akúsi predstavu, čo tento pojem znamená: pokiaľ majú všetci súťažiaci rovnaké podmienky na výhru, ide o fair play hru.. ale v prípade, že je niekto zvýhodnený, alebo znevýhodnený, už sa o fair play hre nedá hovoriť... Na základe príspevkov v tejto téme je vidieť, že Patrikovi dalo hlas pomerne veľké množstvo ľudí. Dá sa predpokladať, že súťažiaci, ktorí nepoužili takéto "masové" praktiky na naháňanie hlasov, budú mať menej hlasov ako Patrik.. napokon, je to takisto zrejmé z poradia Patrikovho dielka na zadávateľom uvedenej stránke. To znamená, že tieto kroky s vysokou pravdepodobnosťou viedli k pretlačeniu Patrika na to miesto, na ktorom je teraz. Z toho jasne vyplýva, že tí súťažiaci, ktorí majú osem hlasov s vysokou pravdepodobnosťou nepoužili takéto praktiky. Záver je asi taký, že nie všetci mali rovnaké podmienky na výhru, čiže nešlo o fair play hru... Len tak na okraj spomeniem.. rozprával som sa s človekom, ktorý študoval na prestížnej univerzite v Británii.. u nás je to tak, že cca 75% študentov spraví skúšku s použitím ťaháka.. čiže podvodom... s týmto človekom tam boli este dvaja z bývalého ceskoslovenska.. samozrejme ako je to u nás zauzívané vytiahli na teste tahák a zacali odpisovat... ostatni studenti, ked to videli, odlozili pera a odmietli robit test s podvodnikmi. Nahlasilo sa to a boli vyluceni z univerzity.. tomuto vravim moralka. ako k tomu pridu ti, co sa to naozaj naucili... no a teraz k tomuto... ja to dost moralizujem, na to ci je to fair, tu nie som ja, ale porota sutaze. v pravidlach sutaze je uvedene: "Zo súťaže budú usporiadateľom súťaže bez ďalšieho vyradené všetky súťažné
príspevky, ktoré budú akýmkoľvek spôsobom odporovať všeobecne záväzným
právnym predpisom, všeobecne akceptovaným pravidlám morálky alebo občianskeho
spolužitia alebo ktoré budú akýmkoľvek iným spôsobom odporovať účelu, ktorý
usporiadateľ sleduje podporou webových stránok www.minikravicky.sk (http://www.minikravicky.sk) a ktorým je
riadne usporiadanie tejto súťaže." a "Porota bude ďalej hodnotiť aj to, či v rámci hlasovania nedochádza k porušovaniu pravidiel, najmä tým, že hlasy pre jednotlivé súťažné príspevky sú generované
podvodným spôsobom." Našlo sa tu pár ľudí, čo sa tiež pokúšalo moralizovať ako ja, ale najlepšie by bolo spýtať a vyzvať porotu prostredníctvom verejného listu, aby zhodnotila, čo je morálne, čo je fair, a či nedošlo k porušeniu pravidiel.


Nech žije DEMOKRATICKÉ Slovensko!
Enjoy life!..

...ale mojko a ty máš aký problém?...komu kážeš o morálke?..a koho učíš fair-play?..ak si myslíš, že toto tu sa ti prieči, tak tu nechoď, nečítaj a nezapájaj sa...vrtákov naozaj milujem, vieš!...nikto ťa preboha neprosil, aby si klikol na niektorú kravu,nikto na teba nemieril s pištolou a neostriekal ťa, že si nedal hlas...a nikto nikdy nezabráni rodičom, aby urobili svojim deťom radosť aj s pomocou priateľov..vieš čo?..choď do čerta aj s tvojím moralizovaním....toto fakt už nemusím, aby niekto vedel pokaziť radosť!!!...fuj..
Zvalik
17.11.10,17:57
Ak si prečítate pravidlá súťaže, tak zistíte, že ste ich porušili... aj kvoli Vám môže byť súťažiaci vylúčený zo súťaže

Prečo by mala byť Paťkova kravička vylúčená? každý hlasuje za kravičku keď sa mu páči tu sú neni žiadne machinácie, aké pravidla sme tam porušili? To že som poprosila o hlasovanie ak sa kravička páči, nie je porušenie pravidiel, komu sa kravička Tigrica nepáčila tak nehlasoval...
pepsikova
17.11.10,18:03
Citát:
Pôvodca textu príspevku: patrixo http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/t151491-p30-prosim-potvrdte-dakujeme.html#post1565356)
Ak si prečítate pravidlá súťaže, tak zistíte, že ste ich porušili... aj kvoli Vám môže byť súťažiaci vylúčený zo súťaže..

to patrixo..
ty čo si?..prvý po bohu na zem spadnutý a najmúdrejší?...a ak náhodou si, tak si choď upratať niekde inde a nerob tu mútnu vodu..lebo už budem nadávať...
(sičí z teba zlosť a závisť..inak to nevidím..
misoft
17.11.10,18:08
Porota bude ďalej hodnotiť aj to, či v rámci hlasovania nedochádza k porušovaniu pravidiel, najmä tým, že hlasy pre jednotlivé súťažné príspevky sú generované
podvodným spôsobom.

Hádam len nechceš naznačiť, že mi sme roboty, ktoré generujú hlasy. Každý tu z nás ich prideľuje dobrovoľne (kto neche - nemusí, nemá to dané príkazom). A už vôbec nie podvodným spôsobom - alebo snáď chceš skryte naznačiť, že všetci, ktorí udelia bodíky, sú pod......ci?

Zo súťaže budú usporiadateľom súťaže bez ďalšieho vyradené všetky súťažné
príspevky, ktoré budú akýmkoľvek spôsobom odporovať všeobecne záväzným
právnym predpisom, všeobecne akceptovaným pravidlám morálky alebo občianskeho
spolužitia alebo ktoré budú akýmkoľvek iným spôsobom odporovať účelu, ktorý
usporiadateľ sleduje podporou webových stránok www.minikravicky.sk a ktorým je
riadne usporiadanie tejto súťaže. - pochopil si vôbec význam tohto prehlásenia? Asi nie.

Len tak na okraj - nútil ťa niekto, aby si udeľoval body? Nie! Nútil ťa niekto, aby si povinne vstúpil na stránku Milka kravičky? Nie!
Toto, čo tu od Zvalika odznelo, bola prosba. A mi, ktorí bodíkujeme, sme ju vyslyšali.
Ak sa ti to nepáči, viac - prosím - sem nechoď.
pepsikova
17.11.10,18:15
to patrixo:..počuj, ty najmúdrejší, daj si ruku na srdce a spýtaj sa sám seba, či si nikdy nepožiadal priateľa o pomoc...ak si odpovieš, že nie, tak klameš sám seba...a to je už s tebou veľmi zle...
pepsikova
17.11.10,18:18
...a ráno za našu kravku hlasujem...len aby bolo jasné...
Zvalik
17.11.10,18:38
patrixo... si rád klesli sme ....
tie druhé kravičky idú asi poctivejšou cestičkou...
patrixo
17.11.10,19:28
ahoj patrixo... ja som mama Paťka, nechápem prečo ti tak strašne moc vadí, že Poraďáci hlasujú za Paťkovu kravičku Tigricu, je to ich osobná vec, prečo tak strašne moralizuje a opakuješ fér plej, veď tu nejde o život... Je strašne veľa súťaží angažuješ sa aj v nich? Ako som napísala vyššie Paťko dal svoj hlas kravičke, ktorá sa mu páčila keď si ich prezeral, aj ty môžeš svoj hlas dať kravičke ,ktorá sa Ti páči! Už sme tvoj názor čítali nemusíš sa opakovať. Ja som sa aj ospravedlnila za tému, tak čo ti stále vadí? Až tam má aj tvoje dieťa kravičku daj link a keď sa nám bude páčiť tiež jej pošleme svoj hlas. A ako si si všimol druhé kravičky tiež napredujú dosť veľkou rýchlosťou aj tým si už napísal? Prajem krásny večer! Mimi

Ty si to bud necitala, alebo nepochopila...Nejde o život, ide o princíp a ver, alebo nie, sú ludia, pre ktorých je princíp viac ako život...v sporte tiez nejde o zivot, ale platia tam prisne pravidla... Nevadí mi kto hlasuje, ale vadí mi, to, ako hlasuje. Neangazujem sa v ziadnych sutaziach. som len nestranny pozorovatel, nie som zaujaty... Netvrdim ze som svaty, len s tym nesuhlasim a vyjadril som svoj nazor... aj ja robim chyby... ospravedlnila si sa? fajn. Lenze co to znamena, ked to ide tak ako doteraz? Ospravedlnenie straca vyznam, ak clovek v tom, za co sa ospravedlnil pokracuje dalej... a nenavadzaj ma na tvoje praktiky, ze mam dat link na nejaku kravicku... to by som uz kde bol.. keby nieco kritizujem a robil by som to iste... ale aj tak.. nie som zapojeny a nepoznam nikoho osobne, kto by bol zapojeny do tejto sutaze
patrixo
17.11.10,19:30
..

...ale mojko a ty máš aký problém?...komu kážeš o morálke?..a koho učíš fair-play?..ak si myslíš, že toto tu sa ti prieči, tak tu nechoď, nečítaj a nezapájaj sa...vrtákov naozaj milujem, vieš!...nikto ťa preboha neprosil, aby si klikol na niektorú kravu,nikto na teba nemieril s pištolou a neostriekal ťa, že si nedal hlas...a nikto nikdy nezabráni rodičom, aby urobili svojim deťom radosť aj s pomocou priateľov..vieš čo?..choď do čerta aj s tvojím moralizovaním....toto fakt už nemusím, aby niekto vedel pokaziť radosť!!!...fuj..


Môžem chodiť kam chcem a kedy chcem. Môžem komentovať čo chcem, pokiaľ by som neporušil pravidlá tohto fóra. Vyzerá to tak, že tu má problém niekto iný :)
patrixo
17.11.10,19:34
Prečo by mala byť Paťkova kravička vylúčená? každý hlasuje za kravičku keď sa mu páči tu sú neni žiadne machinácie, aké pravidla sme tam porušili? To že som poprosila o hlasovanie ak sa kravička páči, nie je porušenie pravidiel, komu sa kravička Tigrica nepáčila tak nehlasoval...

Prečítaj s pravidlá a nepýtaj sa hlúpo.
"Návštevníci webových stránok môžu hlasovať aj opakovane, v priebehu jedného
súťažného kalendárneho dňa však môžu udeliť každému súťažnému príspevku len
jeden hlas"
Lenže dotyčný mal 5 mailov, čiže poslal 5 hlasov :) este nieco
patrixo
17.11.10,19:34
to patrixo..
ty čo si?..prvý po bohu na zem spadnutý a najmúdrejší?...a ak náhodou si, tak si choď upratať niekde inde a nerob tu mútnu vodu..lebo už budem nadávať...
[/I](sičí z teba zlosť a závisť..inak to nevidím..[/QUOTE]


ano mami
patrixo
17.11.10,19:36
to patrixo:..počuj, ty najmúdrejší, daj si ruku na srdce a spýtaj sa sám seba, či si nikdy nepožiadal priateľa o pomoc...ak si odpovieš, že nie, tak klameš sám seba...a to je už s tebou veľmi zle...

Požiadal... ale tak, aby som znevýhodnil niekoho iného :)
Zvalik
17.11.10,19:36
Ty si to bud necitala, alebo nepochopila...Nejde o život, ide o princíp a ver, alebo nie, sú ludia, pre ktorých je princíp viac ako život...v sporte tiez nejde o zivot, ale platia tam prisne pravidla... Nevadí mi kto hlasuje, ale vadí mi, to, ako hlasuje. Neangazujem sa v ziadnych sutaziach. som len nestranny pozorovatel, nie som zaujaty... Netvrdim ze som svaty, len s tym nesuhlasim a vyjadril som svoj nazor... aj ja robim chyby... ospravedlnila si sa? fajn. Lenze co to znamena, ked to ide tak ako doteraz? Ospravedlnenie straca vyznam, ak clovek v tom, za co sa ospravedlnil pokracuje dalej... a nenavadzaj ma na tvoje praktiky, ze mam dat link na nejaku kravicku... to by som uz kde bol.. keby nieco kritizujem a robil by som to iste... ale aj tak.. nie som zapojeny a nepoznam nikoho osobne, kto by bol zapojeny do tejto sutaze

ja ťa nenavádzam na moje praktiky a vlastne o aký praktikách to hovoríš o prosbe?, prepáč ja som nevedela že ti také slovíčko nepoznáš:) a nevieš čo to znamená!!! keď ťa táto téma nezaujíma a si len nestranný pozorovateľ tak len pozoruj a neangažuj sa tu ....
patrixo
17.11.10,19:38
patrixo... si rád klesli sme ....
tie druhé kravičky idú asi poctivejšou cestičkou...


je mi to fuk.. nezálezí na cieli, ale na ceste... skoda, ze sa nikto sam nad sebou nezamyslel... ale zafungovala zas ta sprosta slovenska natura.. ked oni tak aj my...
Zvalik
17.11.10,19:39
Prečítaj s pravidlá a nepýtaj sa hlúpo.
"Návštevníci webových stránok môžu hlasovať aj opakovane, v priebehu jedného
súťažného kalendárneho dňa však môžu udeliť každému súťažnému príspevku len
jeden hlas"
Lenže dotyčný mal 5 mailov, čiže poslal 5 hlasov :) este nieco

hlúpy si tu ty! pravidlá o ktorých tu ti rozprávaš Ti tam pricapil Misoft ...;)
pepsikova
17.11.10,19:48
je mi to fuk.. nezálezí na cieli, ale na ceste... skoda, ze sa nikto sam nad sebou nezamyslel... ale zafungovala zas ta sprosta slovenska natura.. ked oni tak aj my.....


..tak to by som rada vedela, čo tu riešiš!...ale hej, sprostá slovenská závisť iste u teba prevládla nad zdravým rozumom...čo už...

..a ty si sa zamyslel?..poteštěpánbu,nemáš čím....
Llívia
17.11.10,19:52
Dievčatá, dievčatá! Ja strieľam tesne po polnoci (kontrolujem TIME) a vždy okolo 00:02-00:05 vypálim jednu salvu. To viete, nočná streľba má zdrvujúci účinok (na súpera). Ten si myslí - je to v pohode - a zrazu bááác - dopadnú kravobodíky.
http://mojazabava.wbl.sk/Smajlik_r__zne/_cid_905FF913-1251-11D9-94E7-444553540000.gif
Keď som rátala tie body, tak mi to vychádzalo len na moje a tie od Pepsi. Ale to je jedno, hlavne, že všetky body dorazili tam, kam patria - moje, tvoje, Pepsíkovej a XYZ ďalších Poraďáčiek a Poraďákov a spriaznených duší :)

Včera som hlasovala pár minút pred polnocou a pár minút po polnoci. A tie potvrdzovacie e-maily spred polnoci neprišli. Potom mi došli nejaké potvrdzovacie e-maily po polnoci 2x (za včerajšie a dnešné hlasovanie) a jeden potvrdzovací e-mail mi dokonca prišiel niekedy teraz navečer, pritom som hlasovala po polnoci. Robí to tak aj vám? (Niektorí tiež písali, že im tie potvrdzovacie e-maily neprišli.)
Llívia
17.11.10,20:16
Podľa mňa nie je pravda, že to takto všetci robia... u nás žijú aj ľudia, čo drú od rána do večera, aby uživili rodinu a nemajú čas sedieť na nejakom portáli aby spamovali a agitovali na užívateľov, aby dali hlas "vyvolenému"...
A podaktorí cez deň makajú, večer chlascú colu, potom nemôžu spať, tak čo majú robiť? :eek: Sedia na nejakom portáli a hrajú sa na spamerov a robotov a sú nesvojprávni, lebo hlasujú podľa toho, ako im niekto rozkáže. Teda aspoň podľa tvojich príspevkov mi to tak príde, že všetkých nás, ktorí sme hlasovali za našu Tigricu, považuješ za spamerov, robotv a nesvojprávnych ľudí bez vlastného názoru, ktorí robia len to, čo im niekto nakáže. Už ti to tu niektorí Poraďáci písali - kto chce hlasuje, kto nechce, nehlasuje, nikto ho nenúti. A ak si potrebuješ liečiť nejaké svoje komplexy, lieč si ich, prosím, na nejakom inom fóre, tu si s tým mimotemy zlezaradil
truch
17.11.10,20:29
ďaľší bodík 596:) už sme až tretí:mee: tie ostatné kravičky, napr. námorník nie sú také pekné ako tá Paťkova aj keď majú momentálne viac bodov, do toho 19-teho by sme ich mohli predbehnúť:)
patrixo
17.11.10,21:24
hlúpy si tu ty! pravidlá o ktorých tu ti rozprávaš Ti tam pricapil Misoft ...;)

Mám činiť pokánie, alebo čo mi tý chceš naznačiť?
patrixo
17.11.10,21:27
ja ťa nenavádzam na moje praktiky a vlastne o aký praktikách to hovoríš o prosbe?, prepáč ja som nevedela že ti také slovíčko nepoznáš:) a nevieš čo to znamená!!! keď ťa táto téma nezaujíma a si len nestranný pozorovateľ tak len pozoruj a neangažuj sa tu ....

Nemám sa angažovať? chceš mi brať právo vyjadriť sa? pekne... Aspoň viem, s kým mám dočinenia...
patrixo
17.11.10,21:28
..


..tak to by som rada vedela, čo tu riešiš!...ale hej, sprostá slovenská závisť iste u teba prevládla nad zdravým rozumom...čo už...

..a ty si sa zamyslel?..poteštěpánbu,nemáš čím....

Závisť? a čo mám závidieť? úbohú chamtivosť?
patrixo
17.11.10,21:31
A podaktorí cez deň makajú, večer chlascú colu, potom nemôžu spať, tak čo majú robiť? :eek: Sedia na nejakom portáli a hrajú sa na spamerov a robotov a sú nesvojprávni, lebo hlasujú podľa toho, ako im niekto rozkáže. Teda aspoň podľa tvojich príspevkov mi to tak príde, že všetkých nás, ktorí sme hlasovali za našu Tigricu, považuješ za spamerov, robotv a nesvojprávnych ľudí bez vlastného názoru, ktorí robia len to, čo im niekto nakáže. Už ti to tu niektorí Poraďáci písali - kto chce hlasuje, kto nechce, nehlasuje, nikto ho nenúti. A ak si potrebuješ liečiť nejaké svoje komplexy, lieč si ich, prosím, na nejakom inom fóre, tu si s tým mimotemy zlezaradil

Ak je podla teba komplexom túžba po tom aby sme si boli všetci rovní, tak sa nemame o com bavit...
danushka
17.11.10,21:35
Závisť? a čo mám závidieť? úbohú chamtivosť?
Mohol by si prosím prestať patrixo?
Si totálne mimotemy...
Jednoducho nemáš chuť podporiť Patrika a nik Ťa ani nenúti, tak to tu nechaj tak a nájdi si inú tému, kde sa môžeš realizovať.

Podupkal si si, potrucoval a teraz šup šup na iný piesoček, lopatky s vedierkami Ti nechávame :).

My tu máme svoju detskú radosť, nekaz nám ju prosím.
truch
17.11.10,21:39
Ak je podla teba komplexom túžba po tom aby sme si boli všetci rovní, tak sa nemame o com bavit...

To tu už raz bolo a nie je to tak dávno:D také túžby by som nechcela mať ani vo sne
danushka
17.11.10,21:40
Alebo je tu ešte jedna možnosť...
Patrixo má tam niekde svoju kravičku a má nervy :D ;), ak je tak, daj link - zalobujeme aj za tú Tvoju...


Tak poďme poraďáci, hlasujme !
Od tejto chvíle je Paťkova kravička PORADOKRAVIČKA :):):), nedajme sa zahambiť!
Zitulda
17.11.10,21:48
Požiadal... ale tak, aby som znevýhodnil niekoho iného :)
no a to si koho znevýhodnil? akého chudáka? a prečo?...ak si požiadal o pomoc prečo si nedoprial mať výhodu aj inému?, ale ho znevýhodnil? hááá?
Nooo kamarát, asi si naozaj mimotémy a radšej prestaň ...Danushka Ti napísala dobre, tak nám nekaz náladu.
patrixo
17.11.10,22:00
Mohol by si prosím prestať patrixo?
Si totálne mimotemy...
Jednoducho nemáš chuť podporiť Patrika a nik Ťa ani nenúti, tak to tu nechaj tak a nájdi si inú tému, kde sa môžeš realizovať.

Podupkal si si, potrucoval a teraz šup šup na iný piesoček, lopatky s vedierkami Ti nechávame :).

My tu máme svoju detskú radosť, nekaz nám ju prosím.

Detskú radosť? Tebe nie je ľúto tých ostatných detí, o ktoré nie sú pretláčané do popredia svojimi rodičmi? čo spravili zlé? čo sú menej ako Patrik? sú horšie ako on?
Zitulda
17.11.10,22:01
Ešte jednu otázku mám na Teba patrixo...v niektorom príspevku píšeš a nadávaš ..".na slovenskú náturu.". Smiem sa pýtať? a ty si Slovák? či inej národnosti?...pretože ak sa hlásiš ku slovákom...tak si si zanadával aj na seba. Uvažuj trocha a zistíš ako si sa pozabudol:):):)
patrixo
17.11.10,22:02
To tu už raz bolo a nie je to tak dávno:D také túžby by som nechcela mať ani vo sne

Je mi ťa ľúto :(
patrixo
17.11.10,22:03
Alebo je tu ešte jedna možnosť...
Patrixo má tam niekde svoju kravičku a má nervy :D ;), ak je tak, daj link - zalobujeme aj za tú Tvoju...


Tak poďme poraďáci, hlasujme !
Od tejto chvíle je Paťkova kravička PORADOKRAVIČKA :):):), nedajme sa zahambiť!

Ďakujem za ochotu :) nemám žiadnu kravičku.... len mi je ľúto tých detí, ktoré sú talentovanejšie a rodičia ich nepretláčajú :(
patrixo
17.11.10,22:04
no a to si koho znevýhodnil? akého chudáka? a prečo?...ak si požiadal o pomoc prečo si nedoprial mať výhodu aj inému?, ale ho znevýhodnil? hááá?
Nooo kamarát, asi si naozaj mimotémy a radšej prestaň ...Danushka Ti napísala dobre, tak nám nekaz náladu.

Ospravedlňujem sa za chybu. na konci mal byť otáznik a tým pádom veta nadobudla iný význam
Zitulda
17.11.10,22:05
Detskú radosť? Tebe nie je ľúto tých ostatných detí, o ktoré nie sú pretláčané do popredia svojimi rodičmi? čo spravili zlé? čo sú menej ako Patrik? sú horšie ako on?
prečo útočíš a vieš že sa to nemá, tak už prestaň naozaj:rolleyes:
a odkiaľ vieš či iné deti nemajú také tety a ujovako má náš Patrik???
danushka
17.11.10,22:05
Detskú radosť? Tebe nie je ľúto tých ostatných detí, o ktoré nie sú pretláčané do popredia svojimi rodičmi? čo spravili zlé? čo sú menej ako Patrik? sú horšie ako on?
Ta čo je Ti dnes patrixo:eek:?
http://images.jellymuffin.com/images/sexy/images/427.jpg
patrixo
17.11.10,22:08
Ešte jednu otázku mám na Teba patrixo...v niektorom príspevku píšeš a nadávaš ..".na slovenskú náturu.". Smiem sa pýtať? a ty si slovák? či inej národnosti?...pretože ak sa hlásiš ku slovákom...tak si si zanadával aj na seba. Uvažuj trocha a zistíš ako si sa pozabudol:):):)

Toto je osobná otázka, nemienim na ňu odpovedať. apropo... narodnost si mozes zmenit 7 krat do tyzdna...
patrixo
17.11.10,22:12
prečo útočíš a vieš že sa to nemá, tak už prestaň naozaj:rolleyes:
a odkiaľ vieš či iné deti nemajú také tety a ujovako má náš Patrik???

Prečo, vyjadrenie nazoru chapes ako utok? Zautocil uz niekedy niekto na teba? Na mna ano. A vyzera to uplne inak :)... vidis... ty si zrejme dala Patrikovi hlas, bez toho, aby si sa pozrela po inych dielkach... inac by si sa ma nepytala to, co sa ma pytas.... ked si vsimnes.. je tam vela sutaziacich, co maju 0 hlasov... ja mam otvorene oci a pozeram sa okolo... preto viem, ze niektore deti nemaju asi takych rodicov, ci ujov ci tety, ci 500 uzivatelov nejakeho fora, ktori daju bez akejkolvek objektivnosti hlas :)
Zitulda
17.11.10,22:29
predstav si, že mám spočítané že dnes je bez jediného hlasu 622 detíz doterajšieho počtu 913
Zitulda
17.11.10,22:33
a tak poď sa so mnou hrať a ideme podávať každému čo nemá bod aspoň po jednom...ideš so mnou do toho?! je to 311 ku 311 tim pre teba a pre mňa.:)
Paula
17.11.10,23:00
Požiadal... ale tak, aby som znevýhodnil niekoho iného :)



Takéto egoistické čudo tu za 6 rokov nevypotil ešte žiaden poraďák. Niet k čomu gratulovať , citované má od otvorených očí veľmi ďaleko :mee:.
Llívia
18.11.10,00:03
Paula, Patrixo dal k tomu vysvetlenie:

Ospravedlňujem sa za chybu. na konci mal byť otáznik a tým pádom veta nadobudla iný význam

Čiže veta mala byť:
Požiadal... ale tak, aby som znevýhodnil niekoho iného?
Llívia
18.11.10,00:13
Pridala som svoje 3 hlasy - dobiehame druhé miesto :)
magno
18.11.10,05:40
:eek::eek::eek: to co ma byt........... najprv trosku citam a nechapem,ze aka debata sa tu rozputala a kuknem na nasu kravku- a to ze kde sme :confused::confused::confused: no nic-idem posielat
katka50
18.11.10,05:52
633:)
magno
18.11.10,06:06
............. + 17 kravobodikov ;)
hnedoočka
18.11.10,06:10
poslala som 8 hlasov , dva ešte na ceste....verím, že predbehneme....:):)
Macka
18.11.10,06:11
už chýba len 6 bodíkov na vyrovnanie! posielam moje 2! držím palčeky!
jarecko
18.11.10,06:13
Prečítaj s pravidlá a nepýtaj sa hlúpo.
"Návštevníci webových stránok môžu hlasovať aj opakovane, v priebehu jedného
súťažného kalendárneho dňa však môžu udeliť každému súťažnému príspevku len
jeden hlas"
Lenže dotyčný mal 5 mailov, čiže poslal 5 hlasov :) este nieco
Dal som si sam pre seba otazku. Daju sa v takej inet sutazi dodrzat pravidla aby jedna osoba zaslala iba jeden email=1 bod denne? Odpovedam si vnutornym hlasom, mozno ciastocne ano, ale neviem ci by to usporiadatel mal zaujem hnat az do takej specialnosti.

To by musel akceptovat iba jeden email denne od osoby, ktora by musela sucasne vlozit do dalsej kolonky aj svoj osobny identifikator, pravdepodobne ,, rodne cislo ,, a mat pristup do centralneho registra osob na jeho overenie, inac neviem ako by to vyselektoval.

Tym by sa iba odstranilo to, ze by jedna osoba nemohla z anonymnych a roznych inych trebars firemnych emailov zaslat naraz viac bodov, ale zase by sa neodstranilo to, ze ci bod poslala aj skutocne fyzicky osoba, ktorej r.c. patri, ved nie u kazdeho v rodine sa kazdy jej clen venuje Porade alebo inym socialnym sietam, ale ten co body doterz posielal by to zase urobil aj za ostatnych z rodiny tym, ze by pouzil ich r.c. Boli by sme blizsie k spravodlivosti? Mozno by sme sa trocha priblizili.

Patkova mama vyuzila iba lobbing na Porade, ktorej je clenom a oslovila nas ostatnych. Kto chce bod da, kto nechce neda. Ci je to moralne a spravodlive v tejto sutazi je namet na nekonecnu akademicku debatu.

Pre mna su vsetky kravky rovnako pekne (je to zabavka pre detsku tvorivost), ale nie je v mojich technickych silach aby som denne vsetkym ucastnikom sutaze zvladol tymto emailovym sposobom zaslat po 15 bodov, ktore za tychto podmienok mozem dat. Staci, ze to zvladam zasielat Patkovi. Ano, na zaklade lobbingu jeho mamy, inac by som ani nevedel, ze taka sutaz bezi a urcite by som sa tejto sutazi nevenoval posielanim bodov.

Jeden priklad ,,sutaznej spravodlivosti v hre ,, . Ked sa hralo o postup na MS vo futbale v Juznej Afrike medzi Irskom a Francuzkom a Iri uz boli jednou nohou na MS, dal francuzky hrac pred koncom zapasu gol vyslovene ,, rukou ,, ktoru videl cely stadion a je zaznamena kamerami v priamom prenose, len rozhodca ju ,,nevidel alebo nechcel vidiet,, a ten gol znamenal, ze Irsko na MS nepostupilo. Bola to spravodliva ferova hra? Aky priklad spravodlivosti videli mladi futbalisti na TV obrazovkach? Mozu mat potom aj oni vieru v spravodlivu ferovu hru?, ked taku nespravodlivost v sutazi na najvysej celosvetovej urovni videlo mnoho ludi po celej Zemi aj takych co sa o futbal zvlast nezaujimaju, lebo bola to pikoska na spravach.

V tejto cokoladkovej sutazi by mozno bolo spravodlive, keby za kravky mohli hlasovat iba deti vo vymedzenej kategorii rokov bez toho aby ich ovplyvnovali rodicia, ale to cez inet absolutne spravodlivo a s kontrolou, myslim si, nezabezpeci nikto.
pepsikova
18.11.10,06:21
...654..posielam 7..
Vlastas
18.11.10,06:22
práve teraz 656, pridala som svoje 2hlasy
Vlastas
18.11.10,06:31
v tomto momente 660 sme vyrovnali so súperom
pepsikova
18.11.10,06:35
...hlasy potvrdené..a kde sú?..7 som potvrdila...
truch
18.11.10,06:36
3 hlasy , už má 663:) Paťko je opäť prvý, ale len o 3 hlasy:)
magno
18.11.10,06:40
Supeeeeeeeeeeeeer , len nech nam to vydrzi :)
pepsikova
18.11.10,06:47
..682..Sú TAM..
La_Dy
18.11.10,06:58
zahlasované...2 krát a poslala som mail aj priteľom :)
misoft
18.11.10,06:59
Mali sme "odstávku siete", takže som "vystrelil" až teraz - 7x
magno
18.11.10,07:02
....hlavne ,ze dosli ;)
hnedoočka
18.11.10,07:21
huráááá...!!! 49 hlasov vedieme.....
Kvaka
18.11.10,07:23
Ja to nechám na večer, námorník je vtedy najaktívnejší, trochu budem taktizovať. Skúsim ešte rozšíriť okruh obdivovateľov tigrice, mne sa páči, ako je nahodená v leopardej koži.
JankaII
18.11.10,07:30
aj mne:)..a čo sme prvý???...treba ešte niečo zohnať?
Vlastas
18.11.10,07:31
Ja si myslím, že treba počas dňa nazbierať čo najviac bodov, aby večer nemal námorník šancu nás dobehnúť. Ale či teraz alebo večer dôležitý je ten bodík.
Kvaka
18.11.10,07:32
Šak hej, ale námorník je aktívny večer, mohol by predbehnúť.
JankaII
18.11.10,07:33
a...51 hlasov vedieme:)
JankaII
18.11.10,07:34
ešte nejaké kámošky obehnem ...aj synov večer ponaháňam:)
patrixo
18.11.10,07:39
Ďakujem, Lívia :)
danushka
18.11.10,07:41
+ 3 hlasy :)
momentálny stav 716...
misoft
18.11.10,07:45
to patrixo
Ak by sa muselo striktne dodržiavať, že jedna osoba môže hlasovať len jedenkrát, tak by to muselo platiť všade a vo všetkom. Napr. do poštovej schránky len jeden reklamný leták, v banke len jeden účet, chodiť na dovolenku len do jednej destinácie, chodiť vykonávať potrebu len do jedného určeného záchodu :D:D atď.
Pretože však jedna osoba môže mať aj milión emailových schránok, tak sa to neberie ako osoba fyzická, ale ako osoba virtuálna na základe schránky.
Dúfam, že si pochopil princíp a nemoralizuj.

BTW: a ak sa naštvem, tak si ten milión schránok založím. Len potom budem mať problém s heslami :D:D:D
misoft
18.11.10,07:47
to Zvalik
A držím palce (aj tie na nohách :D:D)
patrixo
18.11.10,07:49
Dal som si sam pre seba otazku. Daju sa v takej inet sutazi dodrzat pravidla aby jedna osoba zaslala iba jeden email=1 bod denne? Odpovedam si vnutornym hlasom, mozno ciastocne ano, ale neviem ci by to usporiadatel mal zaujem hnat az do takej specialnosti.

To by musel akceptovat iba jeden email denne od osoby, ktora by musela sucasne vlozit do dalsej kolonky aj svoj osobny identifikator, pravdepodobne ,, rodne cislo ,, a mat pristup do centralneho registra osob na jeho overenie, inac neviem ako by to vyselektoval.

Tym by sa iba odstranilo to, ze by jedna osoba nemohla z anonymnych a roznych inych trebars firemnych emailov zaslat naraz viac bodov, ale zase by sa neodstranilo to, ze ci bod poslala aj skutocne fyzicky osoba, ktorej r.c. patri, ved nie u kazdeho v rodine sa kazdy jej clen venuje Porade alebo inym socialnym sietam, ale ten co body doterz posielal by to zase urobil aj za ostatnych z rodiny tym, ze by pouzil ich r.c. Boli by sme blizsie k spravodlivosti? Mozno by sme sa trocha priblizili.

Patkova mama vyuzila iba lobbing na Porade, ktorej je clenom a oslovila nas ostatnych. Kto chce bod da, kto nechce neda. Ci je to moralne a spravodlive v tejto sutazi je namet na nekonecnu akademicku debatu.

Pre mna su vsetky kravky rovnako pekne (je to zabavka pre detsku tvorivost), ale nie je v mojich technickych silach aby som denne vsetkym ucastnikom sutaze zvladol zaslat po 15 bodov, ktore za tychto podmienok mozem dat. Staci, ze to zvladam zasielat Patkovi. Ano, na zaklade lobbingu jeho mamy, inac by som ani nevedel, ze taka sutaz bezi a urcite by som sa tejto sutazi nevenoval posielanim bodov.

Jeden priklad ,,sutaznej spravodlivosti v hre ,, . Ked sa hralo o postup na MS vo futbale v Juznej Afrike medzi Irskom a Francuzkom a Iri uz boli jednou nohou na MS, dal francuzky hrac pred koncom zapasu gol vyslovene ,, rukou ,, ktoru videl cely stadion a je zaznamena kamerami v priamom prenose, len rozhodca ju ,,nevidel alebo nechcel vidiet,, a ten gol znamenal, ze Irsko na MS nepostupilo. Bola to spravodliva ferova hra? Aky priklad spravodlivosti videli mladi futbalisti na TV obrazovkach? Mozu mat potom aj oni vieru v spravodlivu ferovu hru?, ked taku nespravodlivost v sutazi na najvysej celosvetovej urovni videlo mnoho ludi po celej Zemi aj takych co sa o futbal zvlast nezaujimaju, lebo bola to pikoska na spravach.

V tejto cokoladkovej sutazi by mozno bolo spravodlive, keby za kravku mohli hlasovat iba deti vo vymedzenej kategorii rokov bez toho aby ich ovplyvnovali rodicia, ale to cez inet spravodlivo nezabezpeci nikto.

Súhlasím, nechali to na svedomie hlasujúcich... Cize chces povedat, ze ked sa na majstrovstvách stalo niečo, čo nebolo fér, môžeme si povedať, že fajn.. idem sa chovať tak isto? Prečo si nepovieme, že budeme lepší ako ten rozhodca?
misoft
18.11.10,07:51
Niečo pre zlepšenie nálady:
67627
patrixo
18.11.10,07:58
to patrixo
Ak by sa muselo striktne dodržiavať, že jedna osoba môže hlasovať len jedenkrát, tak by to muselo platiť všade a vo všetkom. Napr. do poštovej schránky len jeden reklamný leták, v banke len jeden účet, chodiť na dovolenku len do jednej destinácie, chodiť vykonávať potrebu len do jedného určeného záchodu :D:D atď.
Pretože však jedna osoba môže mať aj milión emailových schránok, tak sa to neberie ako osoba fyzická, ale ako osoba virtuálna na základe schránky.
Dúfam, že si pochopil princíp a nemoralizuj.

BTW: a ak sa naštvem, tak si ten milión schránok založím. Len potom budem mať problém s heslami :D:D:D

Neexistujú pravidlá, ktoré by hovorili o navsteve destinacii, o pouzivani wc atd atd... ale v tejto sutazi je pravdilo, kde jeden navstevnik moze dat jednemu sutaziacemu iba jeden hlas za den... a tie tvoje destinacie a zachody nepovazujem za argument, pretoze to nema s tymto nic spolocne... ani v principe
pepsikova
18.11.10,08:17
..to patrixo..

mojko, takých bohorovných ako ty, je plné Slovensko..je nimi doslova zamorené...na všetko majú vyčerpávajúce odpovede...všetko riešia, všade boli, proste najmúdrejší..jedla by som takých po večeri a ponúkala aj susedom,aspoň by sme sa zbavili vŕtačov a zlostných závistlivcov...lebo kto už dokáže pokaziť radosť, to nie je človek- to je had...
..takže rozoberaj tu po slovíčkach naše príspevky, téma bude furt na výslní, všimne si ju viacej ľudí a tí sa iste nebudú zaoberať debilinami, ako ty, ale kliknú na našu sprivatizovanú kravenku...a to sa mi bude páčiť..tak veru...prajem ti nádherný deň a hor sa do príspevkov!!!!....
pepsikova
18.11.10,08:19
...ako vravím...klikáme ...mám ťa za to rada, len píš...protiargumentov mám dosť...aj času...
jarecko
18.11.10,08:56
Súhlasím, nechali to na svedomie hlasujúcich... Cize chces povedat, ze ked sa na majstrovstvách stalo niečo, čo nebolo fér, môžeme si povedať, že fajn.. idem sa chovať tak isto? Prečo si nepovieme, že budeme lepší ako ten rozhodca?
To je ako som pisal namet na akademicku debatu o absolutnej spravodlivosti, v ktorej nechcem pokracovat do nekonecna, lebo to cez internet nezmenime. Priklad futbalu som pouzil preto, lebo to videl cely svet na obrazovkach aka to bola vrcholna nespravodlivost a hoci nie som osoba ktora nemoze bez futbalu zit, vtedy som bol so spravodlivostou na strane Irov. Ked rozhodca bol nespravodlivy tak mal vrcholny organ futbalovej organizacie podla mna tento zapas anulovat a nariadit novy, lenze z vysej moci sa to nedalo, lebo v hre boli ine zaujmy (Francuzko ako vecsia a futbalovo znamejsia krajina, ekonomicke zaujmy, prijmy z reklam atd.) a vsetko sa ponechalo na rozhodnuti rozhodcu. Ale, aby sme vela nemeditovali.

Opytam sa, aky by si navrhoval spravodlivy a skontrolovatelny system hlasovania cez inet v tejto cokoladkovej sutazi pre deti aby bol ferovy a rovnaky ku nim vsetkym?
Kvaka
18.11.10,09:01
..to patrixo..

mojko, takých bohorovných ako ty, je plné Slovensko..je nimi doslova zamorené...na všetko majú vyčerpávajúce odpovede...všetko riešia, všade boli, proste najmúdrejší..jedla by som takých po večeri a ponúkala aj susedom,aspoň by sme sa zbavili vŕtačov a zlostných závistlivcov...lebo kto už dokáže pokaziť radosť, to nie je človek- to je had...
..takže rozoberaj tu po slovíčkach naše príspevky, téma bude furt na výslní, všimne si ju viacej ľudí a tí sa iste nebudú zaoberať debilinami, ako ty, ale kliknú na našu sprivatizovanú kravenku...a to sa mi bude páčiť..tak veru...prajem ti nádherný deň a hor sa do príspevkov!!!!....
Tak, tak, pepsi, možno niektorí tu aspoň raz v živote budeme mať úžitok (radosť) z nejakej privatizácie. No nezaslúžime si to?
magno
18.11.10,09:06
... tak,tak-som rada,ze ten moralista pise aj dnes,vcera som sa nestihla zapojit,ale ak-tak si to dnes vychutnam ;)
Zitulda
18.11.10,09:20
...a máme 720 :)
magno
18.11.10,09:26
to PATRIXO :


............ked uz ta nic ine netrapi,tak si v postate stastny tvor.Skus z ineho uhla pohladu-nie je uzasne kolko ludi sa tu spojilo,len preto aby mal Patko radost.Ved je to skvele v tejto dobe-ked "kazdy mysli len na seba" vsetci tyto ludia si nezistne nasli cas a posielaju hlasy ..... a ze to nepovazujes za fer,hm.......... kazdy kto ma deti to chape a kto ich nema,tak ten to len tazko vie objektivne posudit.Zvalik urobila len to co je pre kazdu maminu normalne a ze sa to tebe normalne nezda...tam bude problem niekde inde,ale rozhodne nie u nas ;)


PS: este k tej podla teba "sprostej"slovenskej nature....... ja nemam mat po kom cisto slovensku naturu a predsa mi to pride OK
PotPalo
18.11.10,12:49
Len nechápem, prečo je táto téma v časti "Domácnosť". Správne by mala byť asi v niečom ako "Fanklub".;)
Kvaka
18.11.10,12:57
Pre PotPalo: No lebo my sme si tú tigricu sprivatizovali, máme ju doma. A co je doma, to se počítá.
evinda
18.11.10,13:01
Ahoj Paťko posielam body , dúfam že to vyhráme.
pepsikova
18.11.10,13:14
Len nechápem, prečo je táto téma v časti "Domácnosť". Správne by mala byť asi v niečom ako "Fanklub".;)..

..novidíšto!!..to je výborný nápad...v takejto téme by nikto nemal pripomienky...si génius!..dávam bodík..
Dana1
18.11.10,13:22
Ahoj Peťko, časť hlasov som Ti poslala a zvyšok pošlem, ked prídem domov. maj sa pekne a držime palce. dana
vieraaaa
18.11.10,14:56
Kvaka
18.11.10,15:46
Pridané 3, je 752.
misoft
18.11.10,16:00
aspoň raz v živote budeme mať úžitok (radosť) z nejakej privatizácie. Hurá, som spolumajiteľom tigrokravy - vyberám si pravý chlp ľavej časti chvosta :D :D :D
harleydavidson
18.11.10,16:08
.....................

Opytam sa, aky by si navrhoval spravodlivy a skontrolovatelny system hlasovania cez inet v tejto cokoladkovej sutazi pre deti aby bol ferovy a rovnaky ku nim vsetkym?


pokial nebude zmeneny system pocitania klikov kravickovskej sutaze, system sutaze spravodlivy nebude. Raz sa moj syn prihlasil do podobnej sutaze na nete...a cakali sme ako sutaz bude pokracovat,tesili sme sa. No a pokracovala systemom tejto kravickovskej sutaze. Tak som napisal adminovi sutaze, ktory najskor odmietol moje podozrenia, ale po asi 10 dnoch mi poslal mail, kde mi oznamil, ze pravdepodobne predsa len prislo k poruseniu pravidiel a manipulacii sutaze a na zaklade toho zmenil system klikania tym sposobom, ze z jedneho pocitaca sa dal za celu dobu sutaze poslat len jeden hlas na jedneho sutaziaceho. No moja snaha sa minula ucinkom, nakolko za cca14 dni trvania sutaze kedy sa dalo klikat do bezvedomia, par sutaziacich nabralo obrovsky naskok, ktory sa realne nedal dohnat, aj keby sutaz trvala este rok.

Niekto tu pisal, ze pokial niekto nema potomstvo, tak nepochopi...ja drobca mam...
Kvaka
18.11.10,16:16
misoft: Hurá, som spolumajiteľom tigrokravy - vyberám si pravý chlp ľavej časti chvosta.

Ja si vyberám jedno vemeno, na mliečko. Chcem aj dividendy.
patrixo
18.11.10,16:45
..to patrixo..

mojko, takých bohorovných ako ty, je plné Slovensko..je nimi doslova zamorené...na všetko majú vyčerpávajúce odpovede...všetko riešia, všade boli, proste najmúdrejší..jedla by som takých po večeri a ponúkala aj susedom,aspoň by sme sa zbavili vŕtačov a zlostných závistlivcov...lebo kto už dokáže pokaziť radosť, to nie je človek- to je had...
..takže rozoberaj tu po slovíčkach naše príspevky, téma bude furt na výslní, všimne si ju viacej ľudí a tí sa iste nebudú zaoberať debilinami, ako ty, ale kliknú na našu sprivatizovanú kravenku...a to sa mi bude páčiť..tak veru...prajem ti nádherný deň a hor sa do príspevkov!!!!....

Ďakujem za analýzu mojej osobnosti... koľko to bude koštovať? :D Aj ja prajem pekný večer :rolleyes:
hnedoočka
18.11.10,16:51
Ďakujem za analýzu mojej osobnosti... koľko to bude koštovať? :D Aj ja prajem pekný večer :rolleyes:

konečne múdra reč...že si to ty, tak 15 kravkobodíkov Paťkovi....:):):)
aspoň spoznáš dobrý pocit z pomoci blížnemu.....pekný večer!
Kvaka
18.11.10,17:11
Ďakujem za analýzu mojej osobnosti... koľko to bude koštovať? :D Aj ja prajem pekný večer :rolleyes:
Tu na porade máš všetko zadarmo, aj psychoanalýzu. Len je to všetko bez záruky. Ale ak silou mocou chceš platiť, tak prispej radšej na tú našu privatizáciu tigrice. Možno sa ti ešte ujde nejaké vemienko. :rolleyes::D:D:D
Kvaka
18.11.10,17:19
mimotemy
Ja toto beriem ako veľkú hru dospelých a dovolím si zacitovať z rozhovoru od jednej psychiatričky, ktorý je uverejnený v týždenníku Život. Je to o názore na hry dospelých.

Hra je síce super, ale keď sa hrá dospelý človek, okolie ho berie ako nenormálneho...

V evolúcii neexistuje spravodlivosť. Tá je v hrách, kde vyhrá lepší, čo neznamená, že je schopnejší. Musí byť pohotovejší, bystrejší, dokáže sa lepšie orientovať v situácii. Najmä v kolektívnych hrách, kde možno taktizovať, sa dá veľa naučiť do života. Tam je jasné, kto je líder, kto sa podriadi, kto je pomalší, kto je rýchlejší, komu treba pomáhať, koho ťahať, koho brzdiť. Samozrejme, ak nejde o výkon a peniaze.
terezamaria
18.11.10,17:50
759 :):):)
patrixo
18.11.10,17:59
To je ako som pisal namet na akademicku debatu o absolutnej spravodlivosti, v ktorej nechcem pokracovat do nekonecna, lebo to cez internet nezmenime. Priklad futbalu som pouzil preto, lebo to videl cely svet na obrazovkach aka to bola vrcholna nespravodlivost a hoci nie som osoba ktora nemoze bez futbalu zit, vtedy som bol so spravodlivostou na strane Irov. Ked rozhodca bol nespravodlivy tak mal vrcholny organ futbalovej organizacie podla mna tento zapas anulovat a nariadit novy, lenze z vysej moci sa to nedalo, lebo v hre boli ine zaujmy (Francuzko ako vecsia a futbalovo znamejsia krajina, ekonomicke zaujmy, prijmy z reklam atd.) a vsetko sa ponechalo na rozhodnuti rozhodcu. Ale, aby sme vela nemeditovali.

Opytam sa, aky by si navrhoval spravodlivy a skontrolovatelny system hlasovania cez inet v tejto cokoladkovej sutazi pre deti aby bol ferovy a rovnaky ku nim vsetkym?

Dobrá otázka. Ja som ale nekritizoval organizátorov súťaže.... ale keď si už začal...Bolo by to trošku náročné..Tak proti tomu, aby jeden človek dal napríklad 10 hlasov sa dá čiastočne zakročiť tak, že hlasujúci sa zaregistruje. Pri registrácii sa použijú osobné údaje ako meno, adresa a telefónne číslo. Samozrejme v súlade s legislativou tykajucej sa osobnych udajov. Tieto kroky pravdepodobne odradia ľudí od hlasovania, dalo by sa tomu zabrániť tým že aj hlasujúci môže vyhrať nejakú cenu. V prípade, ak by niekto zneužil osobné údaje napríklad svojich susedov, alebo si dokonca hlasujuce osoby vymyslel a poslal 10 hlasov z jedného počítača, bolo by to podozrivé, že 10 rôznych ľudí posielalo hlas z jednej IP adresy. Toto by sa spätne dalo kontrolovať presne tak, ako to robia firmy, ktoré robia verejné prieskumy a kontrolujú anketárov, že by sa na tieto "podozrivé" kontakty telefonovalo a zistilo by sa, či sa do takejto súťaže zapojili, alebo či sú vôbec takéto kontakty skutočné.

Ďalej, aj masové naháňaniu hlasov na internetových fórach sa dá zistiť. Stačí zadať do googlu názov diela a meno súťažiaceho. Ak toto meno a názov diela bolo niekde použité, na nejakom fóre ako napríklad tu, hneď sa to kontrolujúci dozvie... na takúto kontrolu sa dajú spraviť aj programy, aby to nemusel nikto robiť ručne... ale zas tých súťažiacich nie je vela, da sa to spraviť aj ručne... Prekvapil si ma otázkou a tento nápad som tu vysúkal narýchlo, je pravdepodobné, že to má nejaké medzery... Bezpečnosť sa plánuje dlhodobo.... keby sú ľudia čestní, nebolo by treba vymyslat taketo somariny co som tu teraz pisal...
patrixo
18.11.10,18:17
to PATRIXO :


............ked uz ta nic ine netrapi,tak si v postate stastny tvor.Skus z ineho uhla pohladu-nie je uzasne kolko ludi sa tu spojilo,len preto aby mal Patko radost.Ved je to skvele v tejto dobe-ked "kazdy mysli len na seba" vsetci tyto ludia si nezistne nasli cas a posielaju hlasy ..... a ze to nepovazujes za fer,hm.......... kazdy kto ma deti to chape a kto ich nema,tak ten to len tazko vie objektivne posudit.Zvalik urobila len to co je pre kazdu maminu normalne a ze sa to tebe normalne nezda...tam bude problem niekde inde,ale rozhodne nie u nas ;)


PS: este k tej podla teba "sprostej"slovenskej nature....... ja nemam mat po kom cisto slovensku naturu a predsa mi to pride OK

Ale trápi ma toho dosť :( je fajn, ze sa Patrikova mamina onho tak zaujima, len som na pochybách, ci je to správne... mozno sa fakt mýlim, mozno je chyba vo mne. Uz som si tu precital, ze mam ist do certa, ze nemam prispievat do diskusie a ze som hlupy... ja tu nikoho neurazam, len si poviem svoj nazor a nedovolim si povedat niekomu, aby neprispieval... ved je to jeho pravo... ked si to zoberies z mojho uhla pohladu.. ja zas myslim na tie ostatne deti, za ktore rodicia nelobuju...
patrixo
18.11.10,18:27
konečne múdra reč...že si to ty, tak 15 kravkobodíkov Paťkovi....:):):)
aspoň spoznáš dobrý pocit z pomoci blížnemu.....pekný večer!

no.. už 15 hlasov regulérne nemôžem poslať nikomu... aa... prečo práve Paťkovi? Nie radšej tomu, kto sa mne bude páčiť najviac?
buchač
18.11.10,18:41
Ale trápi ma toho dosť :( je fajn, ze sa Patrikova mamina onho tak zaujima, len som na pochybách, ci je to správne... mozno sa fakt mýlim, mozno je chyba vo mne. Uz som si tu precital, ze mam ist do certa, ze nemam prispievat do diskusie a ze som hlupy... ja tu nikoho neurazam, len si poviem svoj nazor a nedovolim si povedat niekomu, aby neprispieval... ved je to jeho pravo... ked si to zoberies z mojho uhla pohladu.. ja zas myslim na tie ostatne deti, za ktore rodicia nelobuju...

Piťu ...šak už neonač...

Len to Ťa trápi ...
Vravíš o rodičoch , ktorí lobujú za svoje deti ...aj som rád , je to pekné .
Na druhej strane Ťa aj chápem , no život je raz taký ...

By som bol rád vidieť Tvoje "trápenie" , keď počuješ , vidíš , čítaš o rôznych lobistických skupinách ...
Tie sa už veľmi o čokoládové kravičky nejak nezaujímajú ...
Hentí "dojiči iné stáda" doja ...kua ...

Názor , šak hej , šak daj ...šak dostaneš ...;):D:D:D

Možno sa fakt mýliš , možno nie ...ale to je len uhol pohľadu každého z nás ..;)

Za seba ???...priamo pozerám , snažím sa aspoň ...teda ja ...;):rolleyes::cool:
Ajuška
18.11.10,19:13
...By som bol rád vidieť Tvoje "trápenie" , keď počuješ , vidíš , čítaš o rôznych lobistických skupinách ...
Tie sa už veľmi o čokoládové kravičky nejak nezaujímajú ...
Hentí "dojiči iné stáda" doja ...kua ...
Názor , šak hej , šak daj ...šak dostaneš ...;):D:D:D...
...a už sme asi u merita veci... hra ako hra... a čo sa vraj v detstve naučíš, na starosť akoby si našiel... ;) ...
Llívia
18.11.10,22:24
Sľúbené, splnené na 66,666666 % (ten tretí potvrdzovací e-mail zase zapadol niekde do záveja).
pepsikova
18.11.10,22:25
...773...dohodím do 780..nech to máme okrúhle...
pepsikova
18.11.10,22:26
..llivíííí..čo nespíš?..
pepsikova
18.11.10,22:37
..oki..všetky sú tam..
magno
19.11.10,05:39
Zdravim vsetkych majitelov nasej kravky...........idem na to ;)
katka50
19.11.10,05:47
803:)
drobeceva
19.11.10,05:54
Paťko, dnešná úloha splnená...zahlasované...limit vyčerpaný;)
truch
19.11.10,06:09
829, moje 3 pridané:)
magno
19.11.10,06:19
....hlasim stav .... 850 - mojich 17 kravobodikov je na mieste. Myslim,ze ak sa namornik nezblazni,tak to mame iste- teda Patko ;) Pekny dnik :)
magno
19.11.10,06:21
oprava - Krasavica Milka tusim chytila druhy dych
zk24
19.11.10,06:22
Aj ja hlasim dalsie kravicky.... a co vlastne vyhravame? :D
Dana1
19.11.10,06:23
Aj ja hlásim - hlasy odoslané :)
zk24
19.11.10,06:23
Vedieme o takmer 200 hlasov....
kornelia2
19.11.10,06:26
odoslane hlasy
Vlastas
19.11.10,06:46
Vedieme o takmer 200 hlasov....

Momentálne je to "len" o 150 hlasov a preto som odoslala aj ja všetky moje možné hlasy. Moje deti sa tiež zapojili a dokonca stiahli so sebou aj kamarátov. Ale oni hlasujú až večer. Dúfam, že si náskok udržíme. Držím Paťkovi palce.:):):)
magno
19.11.10,07:33
Ale trápi ma toho dosť :( je fajn, ze sa Patrikova mamina onho tak zaujima, len som na pochybách, ci je to správne... mozno sa fakt mýlim, mozno je chyba vo mne. Uz som si tu precital, ze mam ist do certa, ze nemam prispievat do diskusie a ze som hlupy... ja tu nikoho neurazam, len si poviem svoj nazor a nedovolim si povedat niekomu, aby neprispieval... ved je to jeho pravo... ked si to zoberies z mojho uhla pohladu.. ja zas myslim na tie ostatne deti, za ktore rodicia nelobuju...

Som si uplne ista,ze aj ostatny rodicia lobovali,len Patko ma to stastie,ze jeho mamina ma taku podporu u Poradakov-proste ma vdaka nej trochu vacsi fan klub-nieco ako Jackson ;)
karpis
19.11.10,07:41
zahlasované
Kvaka
19.11.10,08:14
aj u nás, vidím už 882
adi11
19.11.10,09:52
hlas poslany, ak dobre vidim tak jej stav je 887 :)
misoft
19.11.10,11:06
Ja už hlásenia nepodávam (som na tajnej misii) :D:D:D.
pepsikova
19.11.10,11:21
Ja už hlásenia nepodávam (som na tajnej misii) :D:D:D...

hej a nie si ty náhodou ten zarastený chlapík s koltom, čo stráži túto tému?...som sa normálka zľakla, keď som sem kukla, že THE WEST....notykoki!...:D:D:D
pepsikova
19.11.10,11:23
..ale vedieme o 150 kravských dĺzok..
vieraaaa
19.11.10,15:20
Takže ešte dnes tri hlasy a keďže si neviem vybrať, ktorú kravičku dať dnes, tak ich dávam všetky tri.
http://nuvemalgodao.zip.net/images/Vaca.gif
http://www1.bestgraph.com/gifs/animaux/vaches/vaches-47.gif
http://www1.bestgraph.com/gifs/animaux/vaches/vaches-56.gif
terezamaria
19.11.10,15:20
904 :):):) neskoršie, ale stihla som.
Zvalik
19.11.10,15:34
Ahojte poraďáci... všetkým Vám s Patrikom moc ďakujeme za Vaše hlasy. Neviem či vyhráme s našou a vašou adoptovanou kravičkou Tigricou:), ale to nevadí, zabavili sme sa, či nie;)? Paťko sa tu síce vytešuje, ale:rolleyes:... Teraz som klikla na víťazov vo 4 tom kole, tie kravičky čo boli prvé mali vyše 1000 hlasov, ale teraz sú tam kravičky s okolo 80 hlasmi /nepamatám sa už, ktoré boli na prvých miestach/, takže si myslím, že podľa všetkého stačilo zahlasovať za, celý ten čas, z jeden adresy len raz... lebo ináč si to neviem vysvetliť...? V pravidlách bolo písané, že jeden krát za deň z jedenej adresy, tak neviem... Ale šak uvidíme... ĎAKUJEM, že ste takto všetci so mnou klikali a držali palce Paťkovi! Prajem Vám krásny víkend!!! Mimi a Paťko
:)Výsledky sa dozvieme až na budúci piatok:)
magno
19.11.10,15:43
Kvaka
19.11.10,16:36
Kedy má skončiť hlasovanie? Máme náskok už "len" 158 hlasov.
Kvaka
19.11.10,16:41
Našla som v podrobných pravidlách, že môžeme hlasovať pre 5. kolo súťaže od 13. 11. 2010, 00:00:00 hod. do 19. 11. 2010, 23:59:59 hod.
misoft
19.11.10,16:47
hej a nie si ty náhodou ten zarastený chlapík s koltom, čo stráži túto tému?...som sa normálka zľakla, keď som sem kukla, že THE WEST....notykoki!...

Psssst!!! Som predsa na tajnej misii.

Kvaka - čo si mala z matiky? :D
Kvaka
19.11.10,17:10
Psssst!!! Som predsa na tajnej misii.

Kvaka - čo si mala z matiky? :D
Šak jednotku, vždy. Vidím, že nezaslúžene, lebo 100 sem 100 tam, nejako mi preplo, čo už, aj múdry schybí, tak prečo nie ja? :D:D:D
deane7
19.11.10,17:32
zo 4 adries hlasované. Jasne že aj potvrdené.
pepsikova
19.11.10,18:05
..neviem, či mi dobre nepáli...a to nebude víťaz v každom kole?..len jeden zo fšetkých kôl?..fak idem dorobiť ešte nejakých 100emauilových adries!!!
hnedoočka
19.11.10,19:06
ja som pochopila, že víťaz je v každom kole,ale nejakými pravidlami im v minulých kolách zredukovali hlasy......takže nefjem....
Kvaka
19.11.10,19:15
Z podrobných pravidiel zacitujem, pozrite to sami:
Porota bude ďalej hodnotiť aj to, či v rámci hlasovania nedochádza k porušovaniu pravidiel, najmä tým, že hlasy pre jednotlivé súťažné príspevky sú generované podvodným spôsobom.
Za hlasy generované podvodným spôsobom sa považujú najmä, nie však výlučne:
1. hlasy, ktoré boli preukázateľne odoslané pomocou automatizovanej služby (podľa rozboru IP adresy, bloku IP adries, dátumu a času a identifikácie prehliadača), ktoré sú odoslané behom krátkeho časového úseku, za ktorý sa považuje časový úsek do ......., z jednej IP adresy alebo zo zhodného bloku adries, ktoré sú odosielané v pravidelných časových intervaloch v dávkach, ktoré sa blížia nastaveným limitom, ktoré predstavujú ........
2. hlasy, ktoré boli odosielané z neidentifikovateľných IP adries alebo IP adresa anonymizačných služieb
3. hlasy, ktoré boli odosielané z rôznych IP adries, ale v krátkom časovom úseku a vždy pre rovnaký súťažný príspevok s tým, že za krátky časový úsek sa považuje časový úsek do .......
Ak porota zistí alebo sa bude domnievať, že existuje akékoľvek podozrenie na porušenie pravidiel súťaže v rámci hlasovania, je porota oprávnená bez ďalšieho daný súťažný príspevok vyradiť zo súťaže.
Po uplynutí doby na hlasovanie v danom súťažnom kole usporiadateľ zostaví všetky súťažné príspevky zostupne podľa počtu hlasov, ktoré im boli návštevníkmi Webových stránok udelené. V každom súťažnom kole 3 výhercovia s najvyšším počtom hlasov získajú každý 1-krát batôžtek Milka.
PotPalo
19.11.10,19:37
truch
20.11.10,12:09
Paťkova Milka nosorožec na strane 3, má už 5 hlasov:)
Piate kolo sme vyhrali:)
Kvaka
20.11.10,12:39
Paťkova Milka nosorožec na strane 3, má už 5 hlasov:)
Piate kolo sme vyhrali:)
To budeme vedieť v pondelok nezáväzne, v piatok 26.11. záväzne, podľa pravidiel a toho, čo tu mamina Paťka písala, je to inak, sama to píše, že tie kolá predtým sledovala, prví mali vyše 1000 hlasov a tie čo vyhrali, mali 60 až 80. Neviem, či to bolo spôsobené vylúčením, alebo neuznaním všetkých bodov. Prečítaj si ešte raz z tých pravidiel, čo som včera tuto pripla. Aby sme mu naozaj nejako neublížili. Tak sa veľmi tešil. A my s ním.
drobeceva
20.11.10,13:32
truch, díky za "nakopnutie". + 3 hlasy, ďalšie by mali byť čochvíľa potvrdené;)
drobeceva
20.11.10,13:36
iba upresňujem- už je Milka nosorožec na druhej strane
misoft
20.11.10,14:02
Tajná správa: Strana II., riadok 1, tretia zľava. Kódové označenie 15
vieraaaa
20.11.10,14:16
3 hlasy zaslané a potvrdené
misoft
20.11.10,14:19
Nová tajná správa: Strana II., riadok 1, prvá zľava. Kódové označenie 20

:D :D


Prepínam a končím.
Zvalik
20.11.10,14:20
ahojte poraďáci ... z piateho kola budú výsledky až v piatok, nevie ako sme skončili .... ako som písala včera ..tak tie hlasy sa volako /vo štvrtom/ kole zmenšil:rolleyes:
No a teraz v tomto 6 tom kole si Paťko zase spravil kravičku a aj si poslal zo svojho e-maily a z našich /mojho a manželovho/ hlasy :o:confused:...
Tak nemusíte hlasovať;) ...:D, viete stačilo z minulého kola, dostali sme pár nepekných pripomienok:( :mee:tak to nechcem zopakovať;):)

Paťko si len ďalej maskuje kravičky ...;):D
misoft
20.11.10,14:23
Kto bude chcieť, tak bude aj naďalej kravičkovať, kto nie - tak nie. :D :D
pepsikova
20.11.10,14:57
...hej, a nedalo by sa nejako capnúť sem, kdeže je tá naša nová kravka?..by sme jej ošacovali outfit..no...
vieraaaa
20.11.10,15:06
Zatiaľ je na druhej strane, v prvom rade druhá zľava - Milka-nosorožec.
katka50
20.11.10,15:15
21:)
Kvaka
20.11.10,15:22
Ja budem posielať celý týždeň, ale nie naraz a nie rýchlo po sebe, aby ho náhodou nevylúčili. Ktovie, ako to bolo v tom 4. kole, lebo ako píše Zvalik, vyhrali kravičky, ktoré mali cca 80 hlasov, nie tie, čo mali cca 1000 hlasov. Aby nám Patrika náhodou nevylúčili. Ja tým sledovaniam IP adries a generovaným hlasom nerozumiem, ale možno počítačoví experti by sa mohli vyjadriť, čo tým chcel usporiadateľ súťaže povedať, keď to tak napísal, ako je to tuto:
http://www.porada.sk/1567551-post426.html
danushka
20.11.10,17:26
Nateraz 2 hlásky a máme v talóne ešte nejaké :)
pepsikova
20.11.10,17:57
..no ja som to čítala a pochopila tak, že , ako píšu, pre svoju kravku môžete hlasovať vy, alebo vaši priatelia,od..(.blablabla...)..

..a ja som priateľ a teda môžem hlasovať..no a že mám zopár schránok, tak štuknem z každej..nech nám to pribúda...
(ale teda nosorožčie mliečko som ešte nepila a dúfam, že malý ma nebude nútiť jesť nosorožkovú čoklíšku)))))
drobeceva
20.11.10,18:01
iba pošepnem, že Paťka už máme na prvej strane
betka631
20.11.10,18:03
2x :)
hnedoočka
20.11.10,19:43
...anciáša im,čisto ma domotali!! Ako mám teraz hlasovať? Môžem dať hlas z viac mailov ,či nie? Teraz ich dávam radšej s odstupom.....ale keď v rodine chce dať hlas viac ľudí z jedného pc...tak to bude stále rovnaká IP adresa,či?:confused: ak sa tá kravička páči i dcére, ako má zahlasovať? to má ísť k susedom?a najlepšie o hodinu? toto je nad moje chápanie....:rolleyes:

patrixo, moralista, kde si teraz,keď máš radiť?
hnedoočka
20.11.10,19:48
ináč sa mi páčia v druhom a treťom kole kravičky tretie v poradí...lebo ich tak zamaskovali, že ich niet.....:D:D
Kvaka
20.11.10,19:52
...anciáša im,čisto ma domotali!! Ako mám teraz hlasovať? Môžem dať hlas z viac mailov ,či nie? Teraz ich dávam radšej s odstupom.....ale keď v rodine chce dať hlas viac ľudí z jedného pc...tak to bude stále rovnaká IP adresa,či?:confused: ak sa tá kravička páči i dcére, ako má zahlasovať? to má ísť k susedom?a najlepšie o hodinu? toto je nad moje chápanie....:rolleyes:

patrixo, moralista, kde si teraz,keď máš radiť?
Ja som dala pre istotu všetky tri s odstupom 3 hodiny. :D:D:D
PotPalo
20.11.10,20:21
Hlasujte ako chcete. Oni si prehľadajú diskusné fóra, a vedia...
A tiež keď majú ostatný od 0 do 40 hlasov, a niektorý dvaja-traja majú cez 500, tiež je to podozrivé. Ako v tej pesničke "Z podozrivo bohatých...";)

P.S. cesta do pekla je vydláždená dobrými úmyslami (a tu je to samý dobrý úmysel:D)
patrixo
20.11.10,20:24
hm... žeby došlo na moje slová?
patrixo
20.11.10,20:37
Ja som dala pre istotu všetky tri s odstupom 3 hodiny. :D:D:D

Počúvaj ty máš túším sieťových rozhraní na rozdávanie :D :D :D
harleydavidson
20.11.10,20:47
Z podrobných pravidiel zacitujem, pozrite to sami:
Porota bude ďalej hodnotiť aj to, či v rámci hlasovania nedochádza k porušovaniu pravidiel, najmä tým, že hlasy pre jednotlivé súťažné príspevky sú generované podvodným spôsobom.
Za hlasy generované podvodným spôsobom sa považujú najmä, nie však výlučne:
1. hlasy, ktoré boli preukázateľne odoslané pomocou automatizovanej služby (podľa rozboru IP adresy, bloku IP adries, dátumu a času a identifikácie prehliadača), ktoré sú odoslané behom krátkeho časového úseku, za ktorý sa považuje časový úsek do ......., z jednej IP adresy alebo zo zhodného bloku adries, ktoré sú odosielané v pravidelných časových intervaloch v dávkach, ktoré sa blížia nastaveným limitom, ktoré predstavujú ........
2. hlasy, ktoré boli odosielané z neidentifikovateľných IP adries alebo IP adresa anonymizačných služieb
3. hlasy, ktoré boli odosielané z rôznych IP adries, ale v krátkom časovom úseku a vždy pre rovnaký súťažný príspevok s tým, že za krátky časový úsek sa považuje časový úsek do .......
Ak porota zistí alebo sa bude domnievať, že existuje akékoľvek podozrenie na porušenie pravidiel súťaže v rámci hlasovania, je porota oprávnená bez ďalšieho daný súťažný príspevok vyradiť zo súťaže.
Po uplynutí doby na hlasovanie v danom súťažnom kole usporiadateľ zostaví všetky súťažné príspevky zostupne podľa počtu hlasov, ktoré im boli návštevníkmi Webových stránok udelené. V každom súťažnom kole 3 výhercovia s najvyšším počtom hlasov získajú každý 1-krát batôžtek Milka.

Nechcem vam kazit radost, ale ak hore uvedene pravidla nie su napisane len pro-form, hlavne bod 3, tak vase hromadne hlasovanie moze byt pricinou vylucenia z hry vasej a v prvom rade Patkovej kravicky. Aj ked budete posielat z jedneho PC viac hlasov aj ked z inych mailovych adries, stale budu mat identicku IP adresu. Za predpokladu, ze mate dinamicku IP (co ma vacsina beznych uzivatelov int), tak ta sa zmeni len po restarte PC. Po restarte mate pridelenu novu IP adresu, ktora sa vsak tiez da "identifikovat". Tu asi plati - menej je viac.
hnedoočka
20.11.10,20:53
Nechcem vam kazit radost, ale ak hore uvedene pravidla nie su napisane len pro-form, hlavne bod 3, tak vase hromadne hlasovanie moze byt pricinou vylucenia z hry vasej a v prvom rade Patkovej kravicky. Aj ked budete posielat z jedneho PC viac hlasov aj ked z inych mailovych adries, stale budu mat identicku IP adresu. Za predpokladu, ze mate dinamicku IP (co ma vacsina beznych uzivatelov int), tak ta sa zmeni len po restarte PC. Po restarte mate pridelenu novu IP adresu, ktora sa vsak tiez da "identifikovat". Tu asi plati - menej je viac.
takže to mám chápať ako diskrimináciu? Mne sa nemôže páčiť tá istá kravička ako dcére?
respektíve ,ako mám vedieť kedy niekto náhodne zahlasuje v časovom rozhraní ako ja?
to ani rodinní príslušníci nemôžu hlasovať v rovnakom čase?
patrixo
20.11.10,20:59
...anciáša im,čisto ma domotali!! Ako mám teraz hlasovať? Môžem dať hlas z viac mailov ,či nie? Teraz ich dávam radšej s odstupom.....ale keď v rodine chce dať hlas viac ľudí z jedného pc...tak to bude stále rovnaká IP adresa,či?:confused: ak sa tá kravička páči i dcére, ako má zahlasovať? to má ísť k susedom?a najlepšie o hodinu? toto je nad moje chápanie....:rolleyes:

patrixo, moralista, kde si teraz,keď máš radiť?

:D :D :D ako už viacerí moje upozornenia odignorovali, viac krát som spomenul použitie jednej IP adresy na hlasovanie... a teraz chcete radu?... ja som si dal aspoň námahu a pozorne som si preštudoval pravidlá súťaže, predtým, než som sem šiel dačo písať... nuž nie je čo radiť... nejaká teta sa tu chválila (ale aj iní). že dala hlas ona, potom jej muz, aj jej dcera zo siedmich mailov tusim aj syn.. to je fuk(aj som jej pisal, ze kvoli nej moze byt sutaziaci diskvalifikovany)... pokiaľ nenosia peniaze domov vo furikoch a nemaju doma 10 pocitacov, resp. sietovych rozhrani, alebo rovno cely server, alebo nemaju nejaký PC shop (cim by vazne porusili etiku predajca vs. zakaznik[ale slovo etika tu asi nikomu nic nehovori], ak by pouzili viac sietovych rozhrani, ktore ponukaju na predaj), tak je vysoko pravdepodobne, ze denne posielali 10 a viac hlasov z jednej IP adresy... staci sa pozriet na pravidla sutaze a netreba k tomu nic viac dodat...

Odporucam pre buducnost... najviac sa naucite od toho, kto vas kritizuje, nie od toho, kto sa vam usmeva do oci a chvali vas... toto plati pre mna cca od vysky... ked do vas zacne niekto rypat.. pytajte sa ho, preco to povedal, co tym myslel, co za tym stoji, ako by sa to dalo zmenit atd atd.. nedat mu dychat... lebo ked sa na vas niekto usmeje, bud tomu nerozumie, alebo mate pravdu a nepotrebujete sa o danej veci uz zrejme viac dozvediet...
hnedoočka
20.11.10,21:04
takže to mám chápať ako diskrimináciu? Mne sa nemôže páčiť tá istá kravička ako dcére?
respektíve ,ako mám vedieť kedy niekto náhodne zahlasuje v časovom rozhraní ako ja?
to ani rodinní príslušníci nemôžu hlasovať v rovnakom čase?

Ok ,pýtam sa ...a nedám ti dýchať....:D
stačí odpovedať na moje otázky.....pravidlá su nám už známe....
harleydavidson
20.11.10,21:17
takže to mám chápať ako diskrimináciu? Mne sa nemôže páčiť tá istá kravička ako dcére?
respektíve ,ako mám vedieť kedy niekto náhodne zahlasuje v časovom rozhraní ako ja?
to ani rodinní príslušníci nemôžu hlasovať v rovnakom čase?

o diskriminacii nemoze byt ani rec - keby zahlasujes 1 x ty a 1 x tvoja dcera, urcite by administrator sutaze neriesil skutocnost, ze v kratkom casom slede prisli dva hlasy z jednej IP. Ale ak ich behom dna pride z tvojho PC viac a nasledujuci den opat, atd atd....a na tu istu sutaznu kravicku pridchadza prival hlasov v pravidelnych davkach od roznych uzivatelov, tak to uz je podozrive. A myslim, ze na to netreba ani IT vzdelanie, aby ktokolvek zistil ze pri niektorych sutaziacich boli porusene pravydla hry, ked par kraviciek ma na stovky bodov a podstatna vacsina tak max 10 hlasov. Je to prilis okaty rozdiel.
patrixo
20.11.10,21:24
Ok ,pýtam sa ...a nedám ti dýchať....:D
stačí odpovedať na moje otázky.....pravidlá su nám už známe....

si to vzala doslovne :D to sa mi paci :D :D :D
"takže to mám chápať ako diskrimináciu?" Priznám sa, na diskriminácie sú odborníci skôr sociológovia a psychológovia a tato otazka by mala smerovat skor na usporiadavatela sutaze... ale podla mna ked tam bude 3-4 krat ta ista IP adresa a maily typu jozko.mrkvicka@xyz.com, anicka.mrkvickova@xyz.com a este volake meno, tak tej porote bude jasne, ze ide asi o nejaku rodinu a kazdy dal hlas.... ale ked bude 10 alebo tu niekto pisal, ze zalozi 100 mailov, tak 100 clennu rodinu som este nevidel a 10 clennu takisto nie... keby som v porote, tak tu 3-4 clennu rodinu by som akceptoval, nad 100 clennou rodinou za jednym pocitacom by som sa asi fakt dobre zasmial :D... to je otazka skor na porotu...

"Mne sa nemôže páčiť tá istá kravička ako dcére?" ale samozrejme ze moze :D aj mne sa paci volvo aj mojej priatelke :)


"respektíve ,ako mám vedieť kedy niekto náhodne zahlasuje v časovom rozhraní ako ja?"
to nebudes vediet asi nikdy... ...ale nejde o rozhranie casove, ale sietove :D


"to ani rodinní príslušníci nemôžu hlasovať v rovnakom čase?"
technicky v rovnakom casovom okamihu mozu, ale je to nakladnejsie (sietove karty, alebo viac PC... atd atd...), oproti hlasovaniu postupne a z jedneho sietoveho rozhrania.. ale ked to zoberieme z pohladu takej diskretnej matematiky (velmi diskretnej) v tom istom casovom okamihu sa hlasovat prakticky neda... vzdy je nejake oneskorenie...
misoft
20.11.10,22:22
Taktiež tu usporiadateľ súťaže pozabudol na jeden fakt - a to že mnohí z nás idú cez providera a ten vystupuje ako jedna IP adresa (provider vo svojej sieti potom prideľuje IP svoje adresy. Tak sa môže stať, že X klientov pripojených na jedného providera bude v časovom úseku niekoľkých sekúnd dávať hlas jednej kravičke, ale usporiadateľ to vyhodnotí ako jednu IP adresu a nie X IP adries. Podľa mňa by mal kontrolovať e-mailové adresy (ako spomínal - budú vylúčené

hlasy, ktoré boli preukázateľne odoslané pomocou automatizovanej služby (podľa rozboru IP adresy, bloku IP adries, dátumu a času a identifikácie prehliadača), ktoré sú odoslané behom krátkeho časového úseku, za ktorý sa považuje časový úsek do ......., z jednej IP adresy alebo zo zhodného bloku adries, ktoré sú odosielané v pravidelných časových intervaloch v dávkach, ktoré sa blížia nastaveným limitom, ktoré predstavujú ........
(týkalo by sa to i tzv. 10´ emailových adries)

BTW: odhlasujem v priebehu 5´7x, no než potvrdím e-maily, tak uplynie ďalšia minúta. Využívam preposielanie.
pepsikova
21.11.10,04:26
...keďže sa tu nemienim hrať na bohorovnú v múdrosti, napísala som zriaďovateľovi súťaže ohladne hlasovania a počkám si na odpoveď....zatiaľ hlasujem podľa pravidiel- "vy a vaši priatelia"...
pepsikova
21.11.10,11:27
...a čo?...dnes nič?..tak šup na sloniečko..
katka50
21.11.10,12:17
56:) a prajem všetkým Poraďákom krásnu nedeľu.
misoft
21.11.10,12:56
zatiaľ hlasujem podľa pravidiel- "vy a vaši priatelia"...
Veď aj ja tak hlasujem - ja, môj priateľ ja, druhý môj priateľ Ja, tretí priateľ JA...... :D
62
truch
21.11.10,12:57
64, už sme na prvej strane:)
Kvaka
21.11.10,13:00
66
vieraaaa
21.11.10,13:32
Dnes priebežne 1x ja a - ako sa to píše podľa "misoft" - ešte 2x moje priateľky ja.
Kvaka
21.11.10,13:52
66
Aj môjmu manželovi sa kravička páči, aj mojej dcére, tak čo už, ešte dva razy bude mať hlas.
Zvalik
21.11.10,17:46
...ahojte... :)prajem krásny večer poraďáci!!!
...bavíte sa:eek::D?
bupi
21.11.10,17:59
Ja uz tomu ale prestavam rozumiet, najprv to bola tigrica, teraz tam uz nie je. Kde su tie nase hlasy? Nejak v tom uz nemam prehlad.:D
pepsikova
21.11.10,18:03
Ja uz tomu ale prestavam rozumiet, najprv to bola tigrica, teraz tam uz nie je. Kde su tie nase hlasy? Nejak v tom uz nemam prehlad.:D
...bupík, šak sme už v šiestom kole- teraz tvoríme look na nosorožca...lebo čo keby?..neboj, šak ani my nerozumieme, ale hlásky treba...sme na prvej strane,držíme sa...

..zvalík, mala by si upraviť link v téme...alebo zmeniť poradie..
Dáša_
21.11.10,18:04
no uz je dalsie kolo. v predchadzajucom podla vysledkov tigrica vyhrala
florkula
21.11.10,18:09
už ma 75 a je nosorožec
melbak
21.11.10,18:51
...ja by som aj zahlasovala, bez ohladu na diskusie, ktore som letmo precitala, ale mi to nejako nejde
Dana1
21.11.10,19:37
Pre Kravičku - Nosorožca aj od nás ďalšie hlasy. už je 86.:):):)
PotPalo
21.11.10,20:31
...ahojte... :)prajem krásny večer poraďáci!!!
...bavíte sa:eek::D?
Krásny večer aj tebe:).

Len teoreticky: Pokiaľ prvú kravku diskvalifikovali kvôli prílišnému počtu hlasov, a súťažiaci si preto dal do súťaže druhú, tak je nerozumné napísať sem, ktorá je tá druhá. Len aby nedopadla ako tá prvá:mee:. Radšej mala ostať v anonymite:D. Ak by sa páčila, dostala by hlasy aj tak...
Alebo žeby to bol strategický ťah? Tá "druhá" je v skutočnosti súperova, a takto sa jej zbavíte:confused:;):D?

Spravodlivé by bolo upozorniť tu na hlasovanie, ale nenapísať ktorá je tá "naša".
Zvalik
21.11.10,20:53
Ahoj PotPalo:)... Tigricu nikto nediskvalifikoval, hlasovali priatelia a kamaráti z porady;)... nemyslím, že sme hlasovali proti pravidlám..
A až by náhodou aj Paťkova Tigrica nevyhrala, síce bude smutný:(, ale vie, že tam boli aj kravičky ktoré sa páčili viac!:)
A túto druhú kravičku si spravil Paťko znovu pre radosť :)a prihlásil si ju a ja nikomu nebudem brániť za ňu hlasovať...A aj som poprosila poraďákov, aby jej toľko hlasov neposielali, aby vyhrali aj iné deti s ich kravičkami...;):)
A ináč Patrik sa chystá maskovať ďalšie kravičky... Krásny večer!:)
hnedoočka
21.11.10,20:56
Krásny večer aj tebe:).

Len teoreticky: Pokiaľ prvú kravku diskvalifikovali kvôli prílišnému počtu hlasov, a súťažiaci si preto dal do súťaže druhú, tak je nerozumné napísať sem, ktorá je tá druhá. Len aby nedopadla ako tá prvá:mee:. Radšej mala ostať v anonymite:D. Ak by sa páčila, dostala by hlasy aj tak...
Alebo žeby to bol strategický ťah? Tá "druhá" je v skutočnosti súperova, a takto sa jej zbavíte:confused:;):D?

Spravodlivé by bolo upozorniť tu na hlasovanie, ale nenapísať ktorá je tá "naša".

dovolím si oponovať,lebo pri kravičke sa uvádza aj meno a preto nie je problém zistiť,ktorá je Paťkova...takže či by to Zvalík označila alebo nie, je jedno....
misoft
21.11.10,20:58
A ináč Patrik sa chystá maskovať ďalšie kravičky... Krásny večer!
Tak len nech maskuje - a poriadne! :D

BTW: tiež som hľadal podľa mena (a našiel som).
hnedoočka
21.11.10,21:01
patrixo nie je prítomný ,ale možno mi dodatočne odpovie,alebo aj niekto iný....kedy sa učuje IP adresa? pri zaklinutí na kravičku alebo potvrdení mailu?
pretože aby som nepreposielala link, uľahčila som to dcére a dala jej adresu, no potvrdila mail z iného pc......
ďalšie ,čo ma zaujíma je,že ak máme vo firme sieťové prepojenie troch pc ,či je to stále tá istá IP adresa......:confused:
ďakujem za odpovede....:)
misoft
21.11.10,21:10
Povedal by som (možno sa mýlim), že pri zakliknutí na kravičku (vyhodnocuje catchu - tie písmenká). No mne sa ešte nestalo, aby (aj pri viacerých klikoch) protestovalo. Potvrdzovanie i-mailu je overovanie poštovej adresy a poštové servery majú svoje adresy.

Čo sa týka druhej časti: máte síce vo firme 3 PC (majú napr. IP adresy 192.85.86.xx) a to sú IP adresy, ktoré prideľuje router. Ale všetky tri PC odosielajú dáta cez router von a firma má potom svoju IP adresu (toho routera), pod ktorou ju v sieti vidieť.
Preto si myslím, že len strašia tým overovaním IP adries, pretože si musia byť vedomí, že je mnoho pripojených cez routre a servery (a tie majú tiež svoju IP).
PotPalo
21.11.10,22:06
Tigricu nikto nediskvalifikoval...
Tak som asi niečo zle pochopil (alebo zle prečítal). Niekto tu niečo také písal, že vyhrala tá s 80 hlasmi napriek tomu, že ostatné mali cez 800...
Ja už vážne neviem.
harleydavidson
22.11.10,06:21
patrixo nie je prítomný ,ale možno mi dodatočne odpovie,alebo aj niekto iný....kedy sa učuje IP adresa? pri zaklinutí na kravičku alebo potvrdení mailu?
pretože aby som nepreposielala link, uľahčila som to dcére a dala jej adresu, no potvrdila mail z iného pc......
ďalšie ,čo ma zaujíma je,že ak máme vo firme sieťové prepojenie troch pc ,či je to stále tá istá IP adresa......:confused:
ďakujem za odpovede....:)

IP adresa sa prideluje pri zapnuti pocitaca a tato adresa plati az do jeho vypnutia. Pri novom zapnuti PC mu je udelena nove IP. Toto plati iba pri dinamickej IP. Ak je staticka, IP je stale rovnake.
hnedoočka
22.11.10,06:43
Tak som asi niečo zle pochopil (alebo zle prečítal). Niekto tu niečo také písal, že vyhrala tá s 80 hlasmi napriek tomu, že ostatné mali cez 800...
Ja už vážne neviem.
dobre si pochopil, ale v predchádzajúcich kolách...uvidíme, ako dopadne 5.kolo.
Dáša_
22.11.10,06:51
IP adresa sa prideluje pri zapnuti pocitaca a tato adresa plati az do jeho vypnutia. Pri novom zapnuti PC mu je udelena nove IP. Toto plati iba pri dinamickej IP. Ak je staticka, IP je stale rovnake.

a nie je to nahodou pri zapnutí a vypnutí modemu?
katka50
22.11.10,06:52
94:)
truch
22.11.10,07:01
96:) z jednej adresy mi zatiaľ nezobralo:(
pepsikova
22.11.10,07:38
..7 je tam...
danushka
22.11.10,08:13
+ 2 hlásky :)
misoft
22.11.10,09:16
:D :D :D :D :D :D :D
(Tajná správa - dekódujte si to)
magno
22.11.10,09:31
.........idem aj ja,ale pozvolna-postupne,aby nam to preslo ;)
pepsikova
22.11.10,09:31
..dekorované- dekódované..
misoft
22.11.10,09:36
magno - prejde. Dnes mi to trvalo (aj s odsúhlasením) spolu 5 minút.
JarkaL
22.11.10,10:19
mimotemy
Vidím, že 3 osoby označili tému za vyriešenú. Ako je možné, že sa sem dá ešte písať?
magno
22.11.10,10:34
magno - prejde. Dnes mi to trvalo (aj s odsúhlasením) spolu 5 minút.
........ja len,aby im tam hned po sebe nevyhodilo jednu IP adresu ;) pre zaciatok liznem kravicku pred nami,potom pausa a dalej :)
hnedoočka
22.11.10,10:35
mimotemy
Vidím, že 3 osoby označili tému za vyriešenú. Ako je možné, že sa sem dá ešte písať?

Jarka, neviem, čo za zmena, ale aj téma" Čo sa mi dnes stalo......." má tri fajky a funguje ďalej......:)
magno
22.11.10,10:46
...... kravicka obehnuta-zaokruhlene na 130-pokracovanie neskor ;)
harleydavidson
22.11.10,10:46
Pozreli ste si prve štyri kola ako su na tom bodovo vyhercovia? Vytaz sa pohybuje v rozmedzi cca 100 az 70 bodov. To v tych kolach bud nebol angazovany schopny manazment :D (co pochybujem), alebo jednoducho sutaziaci co porusili pravidla, boli zo sutaze vyluceni.
magno
22.11.10,10:50
....................hm,na tom mozno nieco bude....aby sme nakoniec Patkovi neuskodili....
Zvalik
22.11.10,12:10
Pozreli ste si prve štyri kola ako su na tom bodovo vyhercovia? Vytaz sa pohybuje v rozmedzi cca 100 az 70 bodov. To v tych kolach bud nebol angazovany schopny manazment :D (co pochybujem), alebo jednoducho sutaziaci co porusili pravidla, boli zo sutaze vyluceni.

Žiadna z krvičiek nebola vylúčená:). Vo štvrtom kole boli hlasy od 0 do 1200 a na prvých minimálne štyroch stránkach mali kravičky hlasy od 200 do tých 1200. Tie hlasy len nejako pospočítavali /ako sa píše aj vyššie nikto zatiaľ neprišiel na to ako;)/ A aj tá kravička čo mala tých 1200 hlasov je tam...
Zvalik
22.11.10,12:33
podľa všetkého čo sa mi podarilo zistiť z info linky je
" jeden počítač = jeden hlas"
a keď je vo firme router a viac počítačov, tak znovu zo všetkých aj z 20 tich počítačov = je jeden hlas
magno
22.11.10,12:48
........... cize,oni tie kravicky nevylucili,len im zredukovali hlasy podla IP adresy ?
Zimama
22.11.10,16:56
Som si uplne ista,ze aj ostatny rodicia lobovali,len Patko ma to stastie,ze jeho mamina ma taku podporu u Poradakov-proste ma vdaka nej trochu vacsi fan klub-nieco ako Jackson ;)
Som sa tu zas dáko preklikala (ako je mojím zvykom) (namiesto poobedňajšieho zdriemnutia...:)) a celkom tomu nerozumiem: o čo v tej súťaži vlastne ide? O to, kto má väčší fanklub, alebo o to, ktorá kravička sa páči čo najviac ľuďom??? :confused::D:confused: