Zavrieť

Porady

Prosím potvrďte, ďakujeme!

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
Ahojte...tento krát si Paťko zamaskoval ďalšiu kravičku, volá sa Milka Nosorožec. Môžte za ňu hlasovať, ale chcem Vás poprosiť, nie až tak moc, aby vyhrali aj druhé kravičky! Patrik sa síce teší, že jeho kravička znovu napreduje, ale...
V predchádzajúcom kole Paťko možno vyhral - nevieme /myslím, že by sme nevyhrali podvodom/ - a my Vám za to strašne moc ďakujeme ...

Tu je odkaz na stránku

http://www.milkakravicky.sk/prevlekn...avicku/galeria
Naposledy upravil Zvalik : 21.11.10 at 21:16
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

misoft Pozri príspevok
Psssst!!! Som predsa na tajnej misii.

Kvaka - čo si mala z matiky?
Šak jednotku, vždy. Vidím, že nezaslúžene, lebo 100 sem 100 tam, nejako mi preplo, čo už, aj múdry schybí, tak prečo nie ja?
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

zo 4 adries hlasované. Jasne že aj potvrdené.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..neviem, či mi dobre nepáli...a to nebude víťaz v každom kole?..len jeden zo fšetkých kôl?..fak idem dorobiť ešte nejakých 100emauilových adries!!!
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
ja som pochopila, že víťaz je v každom kole,ale nejakými pravidlami im v minulých kolách zredukovali hlasy......takže nefjem....
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Z podrobných pravidiel zacitujem, pozrite to sami:
Porota bude ďalej hodnotiť aj to, či v rámci hlasovania nedochádza k porušovaniu pravidiel, najmä tým, že hlasy pre jednotlivé súťažné príspevky sú generované podvodným spôsobom.
Za hlasy generované podvodným spôsobom sa považujú najmä, nie však výlučne:
1. hlasy, ktoré boli preukázateľne odoslané pomocou automatizovanej služby (podľa rozboru IP adresy, bloku IP adries, dátumu a času a identifikácie prehliadača), ktoré sú odoslané behom krátkeho časového úseku, za ktorý sa považuje časový úsek do ......., z jednej IP adresy alebo zo zhodného bloku adries, ktoré sú odosielané v pravidelných časových intervaloch v dávkach, ktoré sa blížia nastaveným limitom, ktoré predstavujú ........
2. hlasy, ktoré boli odosielané z neidentifikovateľných IP adries alebo IP adresa anonymizačných služieb
3. hlasy, ktoré boli odosielané z rôznych IP adries, ale v krátkom časovom úseku a vždy pre rovnaký súťažný príspevok s tým, že za krátky časový úsek sa považuje časový úsek do .......
Ak porota zistí alebo sa bude domnievať, že existuje akékoľvek podozrenie na porušenie pravidiel súťaže v rámci hlasovania, je porota oprávnená bez ďalšieho daný súťažný príspevok vyradiť zo súťaže.
Po uplynutí doby na hlasovanie v danom súťažnom kole usporiadateľ zostaví všetky súťažné príspevky zostupne podľa počtu hlasov, ktoré im boli návštevníkmi Webových stránok udelené. V každom súťažnom kole 3 výhercovia s najvyšším počtom hlasov získajú každý 1-krát batôžtek Milka.
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Že sa na to už...
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Paťkova Milka nosorožec na strane 3, má už 5 hlasov
Piate kolo sme vyhrali
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

truch Pozri príspevok
Paťkova Milka nosorožec na strane 3, má už 5 hlasov
Piate kolo sme vyhrali
To budeme vedieť v pondelok nezáväzne, v piatok 26.11. záväzne, podľa pravidiel a toho, čo tu mamina Paťka písala, je to inak, sama to píše, že tie kolá predtým sledovala, prví mali vyše 1000 hlasov a tie čo vyhrali, mali 60 až 80. Neviem, či to bolo spôsobené vylúčením, alebo neuznaním všetkých bodov. Prečítaj si ešte raz z tých pravidiel, čo som včera tuto pripla. Aby sme mu naozaj nejako neublížili. Tak sa veľmi tešil. A my s ním.
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

truch, díky za "nakopnutie". + 3 hlasy, ďalšie by mali byť čochvíľa potvrdené
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

iba upresňujem- už je Milka nosorožec na druhej strane
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tajná správa: Strana II., riadok 1, tretia zľava. Kódové označenie 15
0 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

3 hlasy zaslané a potvrdené
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nová tajná správa: Strana II., riadok 1, prvá zľava. Kódové označenie 20




Prepínam a končím.
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
ahojte poraďáci ... z piateho kola budú výsledky až v piatok, nevie ako sme skončili .... ako som písala včera ..tak tie hlasy sa volako /vo štvrtom/ kole zmenšil
No a teraz v tomto 6 tom kole si Paťko zase spravil kravičku a aj si poslal zo svojho e-maily a z našich /mojho a manželovho/ hlasy ...
Tak nemusíte hlasovať ..., viete stačilo z minulého kola, dostali sme pár nepekných pripomienok tak to nechcem zopakovať

Paťko si len ďalej maskuje kravičky ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kto bude chcieť, tak bude aj naďalej kravičkovať, kto nie - tak nie.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...hej, a nedalo by sa nejako capnúť sem, kdeže je tá naša nová kravka?..by sme jej ošacovali outfit..no...
0 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

Zatiaľ je na druhej strane, v prvom rade druhá zľava - Milka-nosorožec.
0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

21
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ja budem posielať celý týždeň, ale nie naraz a nie rýchlo po sebe, aby ho náhodou nevylúčili. Ktovie, ako to bolo v tom 4. kole, lebo ako píše Zvalik, vyhrali kravičky, ktoré mali cca 80 hlasov, nie tie, čo mali cca 1000 hlasov. Aby nám Patrika náhodou nevylúčili. Ja tým sledovaniam IP adries a generovaným hlasom nerozumiem, ale možno počítačoví experti by sa mohli vyjadriť, čo tým chcel usporiadateľ súťaže povedať, keď to tak napísal, ako je to tuto:
http://www.porada.sk/1567551-post426.html
1 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Nateraz 2 hlásky a máme v talóne ešte nejaké
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať