Zavrieť

Porady

Prosím potvrďte, ďakujeme!

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
Ahojte...tento krát si Paťko zamaskoval ďalšiu kravičku, volá sa Milka Nosorožec. Môžte za ňu hlasovať, ale chcem Vás poprosiť, nie až tak moc, aby vyhrali aj druhé kravičky! Patrik sa síce teší, že jeho kravička znovu napreduje, ale...
V predchádzajúcom kole Paťko možno vyhral - nevieme /myslím, že by sme nevyhrali podvodom/ - a my Vám za to strašne moc ďakujeme ...

Tu je odkaz na stránku

http://www.milkakravicky.sk/prevlekn...avicku/galeria
Naposledy upravil Zvalik : 21.11.10 at 21:16
Usporiadat
Téma je uzavretá.
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

64, už sme na prvej strane
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

66
0 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

Dnes priebežne 1x ja a - ako sa to píše podľa "misoft" - ešte 2x moje priateľky ja.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Kvaka Pozri príspevok
66
Aj môjmu manželovi sa kravička páči, aj mojej dcére, tak čo už, ešte dva razy bude mať hlas.
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
...ahojte... prajem krásny večer poraďáci!!!
...bavíte sa?
0 0
bupi bupi

bupi je offline (nepripojený) bupi

Ja uz tomu ale prestavam rozumiet, najprv to bola tigrica, teraz tam uz nie je. Kde su tie nase hlasy? Nejak v tom uz nemam prehlad.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
bupi Pozri príspevok
Ja uz tomu ale prestavam rozumiet, najprv to bola tigrica, teraz tam uz nie je. Kde su tie nase hlasy? Nejak v tom uz nemam prehlad.
...bupík, šak sme už v šiestom kole- teraz tvoríme look na nosorožca...lebo čo keby?..neboj, šak ani my nerozumieme, ale hlásky treba...sme na prvej strane,držíme sa...

..zvalík, mala by si upraviť link v téme...alebo zmeniť poradie..
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

no uz je dalsie kolo. v predchadzajucom podla vysledkov tigrica vyhrala
0 0
florkula florkula

florkula je offline (nepripojený) florkula

už ma 75 a je nosorožec
0 0
melbak melbak

melbak je offline (nepripojený) melbak

...ja by som aj zahlasovala, bez ohladu na diskusie, ktore som letmo precitala, ale mi to nejako nejde
0 0
Dana1 Dana1

Dana1 je offline (nepripojený) Dana1

podľa možnosti vždy pozitívne naladená... :-))) ...viac
Pre Kravičku - Nosorožca aj od nás ďalšie hlasy. už je 86.
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Zvalik Pozri príspevok
...ahojte... prajem krásny večer poraďáci!!!
...bavíte sa?
Krásny večer aj tebe.

Len teoreticky: Pokiaľ prvú kravku diskvalifikovali kvôli prílišnému počtu hlasov, a súťažiaci si preto dal do súťaže druhú, tak je nerozumné napísať sem, ktorá je tá druhá. Len aby nedopadla ako tá prvá. Radšej mala ostať v anonymite. Ak by sa páčila, dostala by hlasy aj tak...
Alebo žeby to bol strategický ťah? Tá "druhá" je v skutočnosti súperova, a takto sa jej zbavíte?

Spravodlivé by bolo upozorniť tu na hlasovanie, ale nenapísať ktorá je tá "naša".
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
Ahoj PotPalo... Tigricu nikto nediskvalifikoval, hlasovali priatelia a kamaráti z porady... nemyslím, že sme hlasovali proti pravidlám..
A až by náhodou aj Paťkova Tigrica nevyhrala, síce bude smutný, ale vie, že tam boli aj kravičky ktoré sa páčili viac!
A túto druhú kravičku si spravil Paťko znovu pre radosť a prihlásil si ju a ja nikomu nebudem brániť za ňu hlasovať...A aj som poprosila poraďákov, aby jej toľko hlasov neposielali, aby vyhrali aj iné deti s ich kravičkami...
A ináč Patrik sa chystá maskovať ďalšie kravičky... Krásny večer!
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
PotPalo Pozri príspevok
Krásny večer aj tebe.

Len teoreticky: Pokiaľ prvú kravku diskvalifikovali kvôli prílišnému počtu hlasov, a súťažiaci si preto dal do súťaže druhú, tak je nerozumné napísať sem, ktorá je tá druhá. Len aby nedopadla ako tá prvá. Radšej mala ostať v anonymite. Ak by sa páčila, dostala by hlasy aj tak...
Alebo žeby to bol strategický ťah? Tá "druhá" je v skutočnosti súperova, a takto sa jej zbavíte?

Spravodlivé by bolo upozorniť tu na hlasovanie, ale nenapísať ktorá je tá "naša".
dovolím si oponovať,lebo pri kravičke sa uvádza aj meno a preto nie je problém zistiť,ktorá je Paťkova...takže či by to Zvalík označila alebo nie, je jedno....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Zvalik
A ináč Patrik sa chystá maskovať ďalšie kravičky... Krásny večer!
Tak len nech maskuje - a poriadne!

BTW: tiež som hľadal podľa mena (a našiel som).
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
patrixo nie je prítomný ,ale možno mi dodatočne odpovie,alebo aj niekto iný....kedy sa učuje IP adresa? pri zaklinutí na kravičku alebo potvrdení mailu?
pretože aby som nepreposielala link, uľahčila som to dcére a dala jej adresu, no potvrdila mail z iného pc......
ďalšie ,čo ma zaujíma je,že ak máme vo firme sieťové prepojenie troch pc ,či je to stále tá istá IP adresa......
ďakujem za odpovede....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Povedal by som (možno sa mýlim), že pri zakliknutí na kravičku (vyhodnocuje catchu - tie písmenká). No mne sa ešte nestalo, aby (aj pri viacerých klikoch) protestovalo. Potvrdzovanie i-mailu je overovanie poštovej adresy a poštové servery majú svoje adresy.

Čo sa týka druhej časti: máte síce vo firme 3 PC (majú napr. IP adresy 192.85.86.xx) a to sú IP adresy, ktoré prideľuje router. Ale všetky tri PC odosielajú dáta cez router von a firma má potom svoju IP adresu (toho routera), pod ktorou ju v sieti vidieť.
Preto si myslím, že len strašia tým overovaním IP adries, pretože si musia byť vedomí, že je mnoho pripojených cez routre a servery (a tie majú tiež svoju IP).
1 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Zvalik Pozri príspevok
Tigricu nikto nediskvalifikoval...
Tak som asi niečo zle pochopil (alebo zle prečítal). Niekto tu niečo také písal, že vyhrala tá s 80 hlasmi napriek tomu, že ostatné mali cez 800...
Ja už vážne neviem.
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

hnedoočka Pozri príspevok
patrixo nie je prítomný ,ale možno mi dodatočne odpovie,alebo aj niekto iný....kedy sa učuje IP adresa? pri zaklinutí na kravičku alebo potvrdení mailu?
pretože aby som nepreposielala link, uľahčila som to dcére a dala jej adresu, no potvrdila mail z iného pc......
ďalšie ,čo ma zaujíma je,že ak máme vo firme sieťové prepojenie troch pc ,či je to stále tá istá IP adresa......
ďakujem za odpovede....
IP adresa sa prideluje pri zapnuti pocitaca a tato adresa plati az do jeho vypnutia. Pri novom zapnuti PC mu je udelena nove IP. Toto plati iba pri dinamickej IP. Ak je staticka, IP je stale rovnake.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
PotPalo Pozri príspevok
Tak som asi niečo zle pochopil (alebo zle prečítal). Niekto tu niečo také písal, že vyhrala tá s 80 hlasmi napriek tomu, že ostatné mali cez 800...
Ja už vážne neviem.
dobre si pochopil, ale v predchádzajúcich kolách...uvidíme, ako dopadne 5.kolo.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať