Zavrieť

Porady

Prosím potvrďte, ďakujeme!

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
Ahojte...tento krát si Paťko zamaskoval ďalšiu kravičku, volá sa Milka Nosorožec. Môžte za ňu hlasovať, ale chcem Vás poprosiť, nie až tak moc, aby vyhrali aj druhé kravičky! Patrik sa síce teší, že jeho kravička znovu napreduje, ale...
V predchádzajúcom kole Paťko možno vyhral - nevieme /myslím, že by sme nevyhrali podvodom/ - a my Vám za to strašne moc ďakujeme ...

Tu je odkaz na stránku

http://www.milkakravicky.sk/prevlekn...avicku/galeria
Naposledy upravil Zvalik : 21.11.10 at 21:16
Usporiadat
Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no ja som to čítala a pochopila tak, že , ako píšu, pre svoju kravku môžete hlasovať vy, alebo vaši priatelia,od..(.blablabla...)..

..a ja som priateľ a teda môžem hlasovať..no a že mám zopár schránok, tak štuknem z každej..nech nám to pribúda...
(ale teda nosorožčie mliečko som ešte nepila a dúfam, že malý ma nebude nútiť jesť nosorožkovú čoklíšku)))))
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

iba pošepnem, že Paťka už máme na prvej strane
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
2x
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
...anciáša im,čisto ma domotali!! Ako mám teraz hlasovať? Môžem dať hlas z viac mailov ,či nie? Teraz ich dávam radšej s odstupom.....ale keď v rodine chce dať hlas viac ľudí z jedného pc...tak to bude stále rovnaká IP adresa,či? ak sa tá kravička páči i dcére, ako má zahlasovať? to má ísť k susedom?a najlepšie o hodinu? toto je nad moje chápanie....

patrixo, moralista, kde si teraz,keď máš radiť?
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
ináč sa mi páčia v druhom a treťom kole kravičky tretie v poradí...lebo ich tak zamaskovali, že ich niet.....
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

hnedoočka Pozri príspevok
...anciáša im,čisto ma domotali!! Ako mám teraz hlasovať? Môžem dať hlas z viac mailov ,či nie? Teraz ich dávam radšej s odstupom.....ale keď v rodine chce dať hlas viac ľudí z jedného pc...tak to bude stále rovnaká IP adresa,či? ak sa tá kravička páči i dcére, ako má zahlasovať? to má ísť k susedom?a najlepšie o hodinu? toto je nad moje chápanie....

patrixo, moralista, kde si teraz,keď máš radiť?
Ja som dala pre istotu všetky tri s odstupom 3 hodiny.
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Hlasujte ako chcete. Oni si prehľadajú diskusné fóra, a vedia...
A tiež keď majú ostatný od 0 do 40 hlasov, a niektorý dvaja-traja majú cez 500, tiež je to podozrivé. Ako v tej pesničke "Z podozrivo bohatých..."

P.S. cesta do pekla je vydláždená dobrými úmyslami (a tu je to samý dobrý úmysel)
0 0
patrixo patrixo

patrixo je offline (nepripojený) patrixo

patrixo :)
hm... žeby došlo na moje slová?
0 0
patrixo patrixo

patrixo je offline (nepripojený) patrixo

patrixo :)
Kvaka Pozri príspevok
Ja som dala pre istotu všetky tri s odstupom 3 hodiny.
Počúvaj ty máš túším sieťových rozhraní na rozdávanie
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

Kvaka Pozri príspevok
Z podrobných pravidiel zacitujem, pozrite to sami:
Porota bude ďalej hodnotiť aj to, či v rámci hlasovania nedochádza k porušovaniu pravidiel, najmä tým, že hlasy pre jednotlivé súťažné príspevky sú generované podvodným spôsobom.
Za hlasy generované podvodným spôsobom sa považujú najmä, nie však výlučne:
1. hlasy, ktoré boli preukázateľne odoslané pomocou automatizovanej služby (podľa rozboru IP adresy, bloku IP adries, dátumu a času a identifikácie prehliadača), ktoré sú odoslané behom krátkeho časového úseku, za ktorý sa považuje časový úsek do ......., z jednej IP adresy alebo zo zhodného bloku adries, ktoré sú odosielané v pravidelných časových intervaloch v dávkach, ktoré sa blížia nastaveným limitom, ktoré predstavujú ........
2. hlasy, ktoré boli odosielané z neidentifikovateľných IP adries alebo IP adresa anonymizačných služieb
3. hlasy, ktoré boli odosielané z rôznych IP adries, ale v krátkom časovom úseku a vždy pre rovnaký súťažný príspevok s tým, že za krátky časový úsek sa považuje časový úsek do .......
Ak porota zistí alebo sa bude domnievať, že existuje akékoľvek podozrenie na porušenie pravidiel súťaže v rámci hlasovania, je porota oprávnená bez ďalšieho daný súťažný príspevok vyradiť zo súťaže.
Po uplynutí doby na hlasovanie v danom súťažnom kole usporiadateľ zostaví všetky súťažné príspevky zostupne podľa počtu hlasov, ktoré im boli návštevníkmi Webových stránok udelené. V každom súťažnom kole 3 výhercovia s najvyšším počtom hlasov získajú každý 1-krát batôžtek Milka.
Nechcem vam kazit radost, ale ak hore uvedene pravidla nie su napisane len pro-form, hlavne bod 3, tak vase hromadne hlasovanie moze byt pricinou vylucenia z hry vasej a v prvom rade Patkovej kravicky. Aj ked budete posielat z jedneho PC viac hlasov aj ked z inych mailovych adries, stale budu mat identicku IP adresu. Za predpokladu, ze mate dinamicku IP (co ma vacsina beznych uzivatelov int), tak ta sa zmeni len po restarte PC. Po restarte mate pridelenu novu IP adresu, ktora sa vsak tiez da "identifikovat". Tu asi plati - menej je viac.
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
harleydavidson Pozri príspevok
Nechcem vam kazit radost, ale ak hore uvedene pravidla nie su napisane len pro-form, hlavne bod 3, tak vase hromadne hlasovanie moze byt pricinou vylucenia z hry vasej a v prvom rade Patkovej kravicky. Aj ked budete posielat z jedneho PC viac hlasov aj ked z inych mailovych adries, stale budu mat identicku IP adresu. Za predpokladu, ze mate dinamicku IP (co ma vacsina beznych uzivatelov int), tak ta sa zmeni len po restarte PC. Po restarte mate pridelenu novu IP adresu, ktora sa vsak tiez da "identifikovat". Tu asi plati - menej je viac.
takže to mám chápať ako diskrimináciu? Mne sa nemôže páčiť tá istá kravička ako dcére?
respektíve ,ako mám vedieť kedy niekto náhodne zahlasuje v časovom rozhraní ako ja?
to ani rodinní príslušníci nemôžu hlasovať v rovnakom čase?
3 0
patrixo patrixo

patrixo je offline (nepripojený) patrixo

patrixo :)
hnedoočka Pozri príspevok
...anciáša im,čisto ma domotali!! Ako mám teraz hlasovať? Môžem dať hlas z viac mailov ,či nie? Teraz ich dávam radšej s odstupom.....ale keď v rodine chce dať hlas viac ľudí z jedného pc...tak to bude stále rovnaká IP adresa,či? ak sa tá kravička páči i dcére, ako má zahlasovať? to má ísť k susedom?a najlepšie o hodinu? toto je nad moje chápanie....

patrixo, moralista, kde si teraz,keď máš radiť?
ako už viacerí moje upozornenia odignorovali, viac krát som spomenul použitie jednej IP adresy na hlasovanie... a teraz chcete radu?... ja som si dal aspoň námahu a pozorne som si preštudoval pravidlá súťaže, predtým, než som sem šiel dačo písať... nuž nie je čo radiť... nejaká teta sa tu chválila (ale aj iní). že dala hlas ona, potom jej muz, aj jej dcera zo siedmich mailov tusim aj syn.. to je fuk(aj som jej pisal, ze kvoli nej moze byt sutaziaci diskvalifikovany)... pokiaľ nenosia peniaze domov vo furikoch a nemaju doma 10 pocitacov, resp. sietovych rozhrani, alebo rovno cely server, alebo nemaju nejaký PC shop (cim by vazne porusili etiku predajca vs. zakaznik[ale slovo etika tu asi nikomu nic nehovori], ak by pouzili viac sietovych rozhrani, ktore ponukaju na predaj), tak je vysoko pravdepodobne, ze denne posielali 10 a viac hlasov z jednej IP adresy... staci sa pozriet na pravidla sutaze a netreba k tomu nic viac dodat...

Odporucam pre buducnost... najviac sa naucite od toho, kto vas kritizuje, nie od toho, kto sa vam usmeva do oci a chvali vas... toto plati pre mna cca od vysky... ked do vas zacne niekto rypat.. pytajte sa ho, preco to povedal, co tym myslel, co za tym stoji, ako by sa to dalo zmenit atd atd.. nedat mu dychat... lebo ked sa na vas niekto usmeje, bud tomu nerozumie, alebo mate pravdu a nepotrebujete sa o danej veci uz zrejme viac dozvediet...
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
hnedoočka Pozri príspevok
takže to mám chápať ako diskrimináciu? Mne sa nemôže páčiť tá istá kravička ako dcére?
respektíve ,ako mám vedieť kedy niekto náhodne zahlasuje v časovom rozhraní ako ja?
to ani rodinní príslušníci nemôžu hlasovať v rovnakom čase?
Ok ,pýtam sa ...a nedám ti dýchať....
stačí odpovedať na moje otázky.....pravidlá su nám už známe....
1 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

hnedoočka Pozri príspevok
takže to mám chápať ako diskrimináciu? Mne sa nemôže páčiť tá istá kravička ako dcére?
respektíve ,ako mám vedieť kedy niekto náhodne zahlasuje v časovom rozhraní ako ja?
to ani rodinní príslušníci nemôžu hlasovať v rovnakom čase?
o diskriminacii nemoze byt ani rec - keby zahlasujes 1 x ty a 1 x tvoja dcera, urcite by administrator sutaze neriesil skutocnost, ze v kratkom casom slede prisli dva hlasy z jednej IP. Ale ak ich behom dna pride z tvojho PC viac a nasledujuci den opat, atd atd....a na tu istu sutaznu kravicku pridchadza prival hlasov v pravidelnych davkach od roznych uzivatelov, tak to uz je podozrive. A myslim, ze na to netreba ani IT vzdelanie, aby ktokolvek zistil ze pri niektorych sutaziacich boli porusene pravydla hry, ked par kraviciek ma na stovky bodov a podstatna vacsina tak max 10 hlasov. Je to prilis okaty rozdiel.
0 0
patrixo patrixo

patrixo je offline (nepripojený) patrixo

patrixo :)
hnedoočka Pozri príspevok
Ok ,pýtam sa ...a nedám ti dýchať....
stačí odpovedať na moje otázky.....pravidlá su nám už známe....
si to vzala doslovne to sa mi paci
"takže to mám chápať ako diskrimináciu?" Priznám sa, na diskriminácie sú odborníci skôr sociológovia a psychológovia a tato otazka by mala smerovat skor na usporiadavatela sutaze... ale podla mna ked tam bude 3-4 krat ta ista IP adresa a maily typu jozko.mrkvicka@xyz.com, anicka.mrkvickova@xyz.com a este volake meno, tak tej porote bude jasne, ze ide asi o nejaku rodinu a kazdy dal hlas.... ale ked bude 10 alebo tu niekto pisal, ze zalozi 100 mailov, tak 100 clennu rodinu som este nevidel a 10 clennu takisto nie... keby som v porote, tak tu 3-4 clennu rodinu by som akceptoval, nad 100 clennou rodinou za jednym pocitacom by som sa asi fakt dobre zasmial ... to je otazka skor na porotu...

"Mne sa nemôže páčiť tá istá kravička ako dcére?" ale samozrejme ze moze aj mne sa paci volvo aj mojej priatelke


"respektíve ,ako mám vedieť kedy niekto náhodne zahlasuje v časovom rozhraní ako ja?"
to nebudes vediet asi nikdy... ...ale nejde o rozhranie casove, ale sietove


"to ani rodinní príslušníci nemôžu hlasovať v rovnakom čase?"
technicky v rovnakom casovom okamihu mozu, ale je to nakladnejsie (sietove karty, alebo viac PC... atd atd...), oproti hlasovaniu postupne a z jedneho sietoveho rozhrania.. ale ked to zoberieme z pohladu takej diskretnej matematiky (velmi diskretnej) v tom istom casovom okamihu sa hlasovat prakticky neda... vzdy je nejake oneskorenie...
Naposledy upravil patrixo : 20.11.10 at 22:54
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Taktiež tu usporiadateľ súťaže pozabudol na jeden fakt - a to že mnohí z nás idú cez providera a ten vystupuje ako jedna IP adresa (provider vo svojej sieti potom prideľuje IP svoje adresy. Tak sa môže stať, že X klientov pripojených na jedného providera bude v časovom úseku niekoľkých sekúnd dávať hlas jednej kravičke, ale usporiadateľ to vyhodnotí ako jednu IP adresu a nie X IP adries. Podľa mňa by mal kontrolovať e-mailové adresy (ako spomínal - budú vylúčené
hlasy, ktoré boli preukázateľne odoslané pomocou automatizovanej služby (podľa rozboru IP adresy, bloku IP adries, dátumu a času a identifikácie prehliadača), ktoré sú odoslané behom krátkeho časového úseku, za ktorý sa považuje časový úsek do ......., z jednej IP adresy alebo zo zhodného bloku adries, ktoré sú odosielané v pravidelných časových intervaloch v dávkach, ktoré sa blížia nastaveným limitom, ktoré predstavujú ........
(týkalo by sa to i tzv. 10´ emailových adries)

BTW: odhlasujem v priebehu 5´7x, no než potvrdím e-maily, tak uplynie ďalšia minúta. Využívam preposielanie.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...keďže sa tu nemienim hrať na bohorovnú v múdrosti, napísala som zriaďovateľovi súťaže ohladne hlasovania a počkám si na odpoveď....zatiaľ hlasujem podľa pravidiel- "vy a vaši priatelia"...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a čo?...dnes nič?..tak šup na sloniečko..
0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

56 a prajem všetkým Poraďákom krásnu nedeľu.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

zatiaľ hlasujem podľa pravidiel- "vy a vaši priatelia"...
Veď aj ja tak hlasujem - ja, môj priateľ ja, druhý môj priateľ Ja, tretí priateľ JA......
62
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať