Zavrieť

Porady

Prosím potvrďte, ďakujeme!

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
Ahojte...tento krát si Paťko zamaskoval ďalšiu kravičku, volá sa Milka Nosorožec. Môžte za ňu hlasovať, ale chcem Vás poprosiť, nie až tak moc, aby vyhrali aj druhé kravičky! Patrik sa síce teší, že jeho kravička znovu napreduje, ale...
V predchádzajúcom kole Paťko možno vyhral - nevieme /myslím, že by sme nevyhrali podvodom/ - a my Vám za to strašne moc ďakujeme ...

Tu je odkaz na stránku

http://www.milkakravicky.sk/prevlekn...avicku/galeria
Naposledy upravil Zvalik : 21.11.10 at 21:16
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

misoft: Hurá, som spolumajiteľom tigrokravy - vyberám si pravý chlp ľavej časti chvosta.

Ja si vyberám jedno vemeno, na mliečko. Chcem aj dividendy.
0 0
patrixo patrixo

patrixo je offline (nepripojený) patrixo

patrixo :)
pepsikova Pozri príspevok
..to patrixo..

mojko, takých bohorovných ako ty, je plné Slovensko..je nimi doslova zamorené...na všetko majú vyčerpávajúce odpovede...všetko riešia, všade boli, proste najmúdrejší..jedla by som takých po večeri a ponúkala aj susedom,aspoň by sme sa zbavili vŕtačov a zlostných závistlivcov...lebo kto už dokáže pokaziť radosť, to nie je človek- to je had...
..takže rozoberaj tu po slovíčkach naše príspevky, téma bude furt na výslní, všimne si ju viacej ľudí a tí sa iste nebudú zaoberať debilinami, ako ty, ale kliknú na našu sprivatizovanú kravenku...a to sa mi bude páčiť..tak veru...prajem ti nádherný deň a hor sa do príspevkov!!!!....
Ďakujem za analýzu mojej osobnosti... koľko to bude koštovať? Aj ja prajem pekný večer
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
patrixo Pozri príspevok
Ďakujem za analýzu mojej osobnosti... koľko to bude koštovať? Aj ja prajem pekný večer
konečne múdra reč...že si to ty, tak 15 kravkobodíkov Paťkovi....
aspoň spoznáš dobrý pocit z pomoci blížnemu.....pekný večer!
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

patrixo Pozri príspevok
Ďakujem za analýzu mojej osobnosti... koľko to bude koštovať? Aj ja prajem pekný večer
Tu na porade máš všetko zadarmo, aj psychoanalýzu. Len je to všetko bez záruky. Ale ak silou mocou chceš platiť, tak prispej radšej na tú našu privatizáciu tigrice. Možno sa ti ešte ujde nejaké vemienko.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka


Ja toto beriem ako veľkú hru dospelých a dovolím si zacitovať z rozhovoru od jednej psychiatričky, ktorý je uverejnený v týždenníku Život. Je to o názore na hry dospelých.

Hra je síce super, ale keď sa hrá dospelý človek, okolie ho berie ako nenormálneho...

V evolúcii neexistuje spravodlivosť. Tá je v hrách, kde vyhrá lepší, čo neznamená, že je schopnejší. Musí byť pohotovejší, bystrejší, dokáže sa lepšie orientovať v situácii. Najmä v kolektívnych hrách, kde možno taktizovať, sa dá veľa naučiť do života. Tam je jasné, kto je líder, kto sa podriadi, kto je pomalší, kto je rýchlejší, komu treba pomáhať, koho ťahať, koho brzdiť. Samozrejme, ak nejde o výkon a peniaze.
4 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
759
1 0
patrixo patrixo

patrixo je offline (nepripojený) patrixo

patrixo :)
jarecko Pozri príspevok
To je ako som pisal namet na akademicku debatu o absolutnej spravodlivosti, v ktorej nechcem pokracovat do nekonecna, lebo to cez internet nezmenime. Priklad futbalu som pouzil preto, lebo to videl cely svet na obrazovkach aka to bola vrcholna nespravodlivost a hoci nie som osoba ktora nemoze bez futbalu zit, vtedy som bol so spravodlivostou na strane Irov. Ked rozhodca bol nespravodlivy tak mal vrcholny organ futbalovej organizacie podla mna tento zapas anulovat a nariadit novy, lenze z vysej moci sa to nedalo, lebo v hre boli ine zaujmy (Francuzko ako vecsia a futbalovo znamejsia krajina, ekonomicke zaujmy, prijmy z reklam atd.) a vsetko sa ponechalo na rozhodnuti rozhodcu. Ale, aby sme vela nemeditovali.

Opytam sa, aky by si navrhoval spravodlivy a skontrolovatelny system hlasovania cez inet v tejto cokoladkovej sutazi pre deti aby bol ferovy a rovnaky ku nim vsetkym?
Dobrá otázka. Ja som ale nekritizoval organizátorov súťaže.... ale keď si už začal...Bolo by to trošku náročné..Tak proti tomu, aby jeden človek dal napríklad 10 hlasov sa dá čiastočne zakročiť tak, že hlasujúci sa zaregistruje. Pri registrácii sa použijú osobné údaje ako meno, adresa a telefónne číslo. Samozrejme v súlade s legislativou tykajucej sa osobnych udajov. Tieto kroky pravdepodobne odradia ľudí od hlasovania, dalo by sa tomu zabrániť tým že aj hlasujúci môže vyhrať nejakú cenu. V prípade, ak by niekto zneužil osobné údaje napríklad svojich susedov, alebo si dokonca hlasujuce osoby vymyslel a poslal 10 hlasov z jedného počítača, bolo by to podozrivé, že 10 rôznych ľudí posielalo hlas z jednej IP adresy. Toto by sa spätne dalo kontrolovať presne tak, ako to robia firmy, ktoré robia verejné prieskumy a kontrolujú anketárov, že by sa na tieto "podozrivé" kontakty telefonovalo a zistilo by sa, či sa do takejto súťaže zapojili, alebo či sú vôbec takéto kontakty skutočné.

Ďalej, aj masové naháňaniu hlasov na internetových fórach sa dá zistiť. Stačí zadať do googlu názov diela a meno súťažiaceho. Ak toto meno a názov diela bolo niekde použité, na nejakom fóre ako napríklad tu, hneď sa to kontrolujúci dozvie... na takúto kontrolu sa dajú spraviť aj programy, aby to nemusel nikto robiť ručne... ale zas tých súťažiacich nie je vela, da sa to spraviť aj ručne... Prekvapil si ma otázkou a tento nápad som tu vysúkal narýchlo, je pravdepodobné, že to má nejaké medzery... Bezpečnosť sa plánuje dlhodobo.... keby sú ľudia čestní, nebolo by treba vymyslat taketo somariny co som tu teraz pisal...
0 0
patrixo patrixo

patrixo je offline (nepripojený) patrixo

patrixo :)
magno Pozri príspevok
to PATRIXO :


............ked uz ta nic ine netrapi,tak si v postate stastny tvor.Skus z ineho uhla pohladu-nie je uzasne kolko ludi sa tu spojilo,len preto aby mal Patko radost.Ved je to skvele v tejto dobe-ked "kazdy mysli len na seba" vsetci tyto ludia si nezistne nasli cas a posielaju hlasy ..... a ze to nepovazujes za fer,hm.......... kazdy kto ma deti to chape a kto ich nema,tak ten to len tazko vie objektivne posudit.Zvalik urobila len to co je pre kazdu maminu normalne a ze sa to tebe normalne nezda...tam bude problem niekde inde,ale rozhodne nie u nas


PS: este k tej podla teba "sprostej"slovenskej nature....... ja nemam mat po kom cisto slovensku naturu a predsa mi to pride OK
Ale trápi ma toho dosť je fajn, ze sa Patrikova mamina onho tak zaujima, len som na pochybách, ci je to správne... mozno sa fakt mýlim, mozno je chyba vo mne. Uz som si tu precital, ze mam ist do certa, ze nemam prispievat do diskusie a ze som hlupy... ja tu nikoho neurazam, len si poviem svoj nazor a nedovolim si povedat niekomu, aby neprispieval... ved je to jeho pravo... ked si to zoberies z mojho uhla pohladu.. ja zas myslim na tie ostatne deti, za ktore rodicia nelobuju...
0 0
patrixo patrixo

patrixo je offline (nepripojený) patrixo

patrixo :)
hnedoočka Pozri príspevok
konečne múdra reč...že si to ty, tak 15 kravkobodíkov Paťkovi....
aspoň spoznáš dobrý pocit z pomoci blížnemu.....pekný večer!
no.. už 15 hlasov regulérne nemôžem poslať nikomu... aa... prečo práve Paťkovi? Nie radšej tomu, kto sa mne bude páčiť najviac?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
patrixo Pozri príspevok
Ale trápi ma toho dosť je fajn, ze sa Patrikova mamina onho tak zaujima, len som na pochybách, ci je to správne... mozno sa fakt mýlim, mozno je chyba vo mne. Uz som si tu precital, ze mam ist do certa, ze nemam prispievat do diskusie a ze som hlupy... ja tu nikoho neurazam, len si poviem svoj nazor a nedovolim si povedat niekomu, aby neprispieval... ved je to jeho pravo... ked si to zoberies z mojho uhla pohladu.. ja zas myslim na tie ostatne deti, za ktore rodicia nelobuju...
Piťu ...šak už neonač...

Len to Ťa trápi ...
Vravíš o rodičoch , ktorí lobujú za svoje deti ...aj som rád , je to pekné .
Na druhej strane Ťa aj chápem , no život je raz taký ...

By som bol rád vidieť Tvoje "trápenie" , keď počuješ , vidíš , čítaš o rôznych lobistických skupinách ...
Tie sa už veľmi o čokoládové kravičky nejak nezaujímajú ...
Hentí "dojiči iné stáda" doja ...kua ...

Názor , šak hej , šak daj ...šak dostaneš ...

Možno sa fakt mýliš , možno nie ...ale to je len uhol pohľadu každého z nás ..

Za seba ???...priamo pozerám , snažím sa aspoň ...teda ja ...
5 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
buchač Pozri príspevok
...By som bol rád vidieť Tvoje "trápenie" , keď počuješ , vidíš , čítaš o rôznych lobistických skupinách ...
Tie sa už veľmi o čokoládové kravičky nejak nezaujímajú ...
Hentí "dojiči iné stáda" doja ...kua ...
Názor , šak hej , šak daj ...šak dostaneš ......
...a už sme asi u merita veci... hra ako hra... a čo sa vraj v detstve naučíš, na starosť akoby si našiel... ...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Sľúbené, splnené na 66,666666 % (ten tretí potvrdzovací e-mail zase zapadol niekde do záveja).
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...773...dohodím do 780..nech to máme okrúhle...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..llivíííí..čo nespíš?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..oki..všetky sú tam..
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Zdravim vsetkych majitelov nasej kravky...........idem na to
0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

803
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Paťko, dnešná úloha splnená...zahlasované...limit vyčerpaný
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

829, moje 3 pridané
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

....hlasim stav .... 850 - mojich 17 kravobodikov je na mieste. Myslim,ze ak sa namornik nezblazni,tak to mame iste- teda Patko Pekny dnik
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať