Zavrieť

Porady

Prosím potvrďte, ďakujeme!

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
Ahojte...tento krát si Paťko zamaskoval ďalšiu kravičku, volá sa Milka Nosorožec. Môžte za ňu hlasovať, ale chcem Vás poprosiť, nie až tak moc, aby vyhrali aj druhé kravičky! Patrik sa síce teší, že jeho kravička znovu napreduje, ale...
V predchádzajúcom kole Paťko možno vyhral - nevieme /myslím, že by sme nevyhrali podvodom/ - a my Vám za to strašne moc ďakujeme ...

Tu je odkaz na stránku

http://www.milkakravicky.sk/prevlekn...avicku/galeria
Naposledy upravil Zvalik : 21.11.10 at 21:16
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
Takže každý deň sa zapojím zo všetkých adries. Ešte dnes zapojím do hry aj moje deti takže pribudnú ďalšie bodíky.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Vlastas Pozri príspevok
Ja som sa tiež zapojila. Pridala som 2 hlasy. Môžem hlasovať viac krát ???
..

..vlastí, z každej emilovej adresy 1x za deň...do piatku..v piatok zhrabneme víťazstvo a prvá cena je Paťkova!...
0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

405
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
...ahoj, rozmýšľam že čo Vám za víťazstvo /teda keď vyhráme/, ku ktorému ste takou veľkou mierou pomohli, pošleme
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
No predsa rozkrájaš veľkú Milku Kravičku a ujde sa nám všetkým po tabličke.
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
... ok, stretneme sa a rozkrájame velikánsku Milka čokoládku...
+ pozvanie na kávičku
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
Teším sa a pozvanie prijímam, hlavne že Paťko bude spokojný s výhrou.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Kravička zakliknutá.
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Ahojky.............uz som tu a idem na to
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Zvalik Pozri príspevok
...ahoj, rozmýšľam že čo Vám za víťazstvo /teda keď vyhráme/, ku ktorému ste takou veľkou mierou pomohli, pošleme

Mne osobne by stacila fotka stasneho Patka hned po zisteni,ze "nasa" adoptovana kravicka vyhrala
0 0
atka4 atka4

atka4 je offline (nepripojený) atka4

zahlasované... "úkol splnen" na 150% :-)
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
... po víťazstve Paťka odfotím a prilepím...
tak sa mi zdá, že tu už všetci píšeme o víťazstve ?!
...417..
0 0
mazurka mazurka

mazurka je offline (nepripojený) mazurka

potvrdené
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Zvalik Pozri príspevok
... po víťazstve Paťka odfotím a prilepím...
tak sa mi zdá, že tu už všetci píšeme o víťazstve ?!
...417..
..ze vahas- prihodenych 17 hlasov a ked dojdu detvaky zo skoly pribudnu dalsie
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
...šikulka...
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Pozerám, nová téma, niečo treba potvrdiť, tak sa pozriem čo, a to toto... A už to má 22 strán (nečítal som všetky, len asi prvé dve). Tak toto som vážne nečakal, čakal som skôr dajakú serióznu tému, dajaký nevyriešený problém...

Asi ma tu nebudete mať radi, ale mne to celé pripadá trochu nefér. Kto vyhrá tú súťaž? Ten najlepší, alebo ten čo má najviac známych na internete? Ako k tomu prídu ostatný súťažiaci? Pozreli ste si všetky obrázky a vybrali ten, ktorý sa Vám najviac páči, alebo ste iba slepo splnili "rozkaz", veď je to priateľ, tak nech vyhrá?
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

PotPalo Pozri príspevok
Pozerám, nová téma, niečo treba potvrdiť, tak sa pozriem čo, a to toto... A už to má 22 strán (nečítal som všetky, len asi prvé dve). Tak toto som vážne nečakal, čakal som skôr dajakú serióznu tému, dajaký nevyriešený problém...

Asi ma tu nebudete mať radi, ale mne to celé pripadá trochu nefér. Kto vyhrá tú súťaž? Ten najlepší, alebo ten čo má najviac známych na internete? Ako k tomu prídu ostatný súťažiaci? Pozreli ste si všetky obrázky a vybrali ten, ktorý sa Vám najviac páči, alebo ste iba slepo splnili "rozkaz", veď je to priateľ, tak nech vyhrá?
Odporucam precitat si prispevok č.191 aby som sa nemusela opakovat.Bavit sa o ferovosti,ked ide o radost dietata mi pride dost ....... ani neviem ako to nazvat.....postavene na hlavu.Som si ista,ze kazdy kto poslal hlas to urobil dobrovolne-ved ty hlasovat nemusis.
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
PotPalo Pozri príspevok
Pozerám, nová téma, niečo treba potvrdiť, tak sa pozriem čo, a to toto... A už to má 22 strán (nečítal som všetky, len asi prvé dve). Tak toto som vážne nečakal, čakal som skôr dajakú serióznu tému, dajaký nevyriešený problém...

Asi ma tu nebudete mať radi, ale mne to celé pripadá trochu nefér. Kto vyhrá tú súťaž? Ten najlepší, alebo ten čo má najviac známych na internete? Ako k tomu prídu ostatný súťažiaci? Pozreli ste si všetky obrázky a vybrali ten, ktorý sa Vám najviac páči, alebo ste iba slepo splnili "rozkaz", veď je to priateľ, tak nech vyhrá?
Ahoj PotPalo, ja som nikomu nedávala rozkaz, ja som len poprosila o zahlasovanie pre kravičku Tigricu od môjho syna a kto chcel tak mu ten hlas poslal. Ak v tom vidíš niečo zlé tak prepáč!
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Pridávam 3, dobrovoľne a s radosťou, zvyšujem na 435.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zvalik Pozri príspevok
...ahoj, rozmýšľam že čo Vám za víťazstvo /teda keď vyhráme/, ku ktorému ste takou veľkou mierou pomohli, pošleme
..

..no mojuš..toto nie je klik pre teba...synko nám za to daruje úsmev od uška k ušku...
.(.dnes som išla do nášho mliekomatu a prvé čo ma napadlo, lebo navrchu je taká smiešna kravka, že by sa jej zišiel nejaký mundúr!...)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať