Zavrieť

Porady

Prosím potvrďte, ďakujeme!

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
Ahojte...tento krát si Paťko zamaskoval ďalšiu kravičku, volá sa Milka Nosorožec. Môžte za ňu hlasovať, ale chcem Vás poprosiť, nie až tak moc, aby vyhrali aj druhé kravičky! Patrik sa síce teší, že jeho kravička znovu napreduje, ale...
V predchádzajúcom kole Paťko možno vyhral - nevieme /myslím, že by sme nevyhrali podvodom/ - a my Vám za to strašne moc ďakujeme ...

Tu je odkaz na stránku

http://www.milkakravicky.sk/prevlekn...avicku/galeria
Naposledy upravil Zvalik : 21.11.10 at 21:16
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
ahojte poraďáci... práve som sa dostala k počítaču...
Ja viem, že to neni fér takého hlasovanie, áno spravila som manažera synovi Paťkovi, áno niektorých detičiek kravičky nemajú ani jeden hlas /niektoré detičky si len kravičku zamaskovali a poslalia aj Patrik ich zamaskoval viac a poslal/ ale až ste si všimli niektoré kravičky tiež rýchlo napredujú a určite im nepomáhajú len rodičia klikaním /ale facebook, pokec, hekery, .../a aj ja hrávam s deťmi poctivo no a práve teraz som k hlasovaniu využila super kamošov z porady, je to hriech? Nikoho som do toho nenútila, ja si myslím že každí z nich chcel spraviť radosť môjmu synovi a verte mi strašne sa teší a sleduje bodíky. A aj ja až niekto z Vás bude chceť pomôc napr.tiež z hlasovaním veľmi rád pomôžem. Prepáčte až som sa zachovala nesprávne. Ďakujem všetkým za hlasovanie pre kravičku Tigricu!
0 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

Mimi "Zvalik" - svoj súhlas som dala hlavne z dôvodu, že ako si uviedla - "... niektoré kravičky tiež rýchlo napredujú a určite im nepomáhajú len rodičia klikaním /ale facebook, pokec, hekery, .../ ..."
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ale mojuš!..vôbec si sa nezachovala nesprávne...nemáš dôvod myslieť si to..deťom treba robiť radosť a my, ako správne píšeš, sme svojprávni, sami sa rozhodujeme...tak nevyšiluj!..
1 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
... ďakujem za podporu, poraďáci....
fakt som to nemyslela v zlom a teraz sa cítim pod psa
0 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

Škoda, zahrali sme sa ako deti - chceli sme urobiť radosť a zase sa stalo to, ako to býva, že niekto nám tú hru nakoniec "spočítal".
Zvalik a Paťko, držím palce.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
harleydavidson Pozri príspevok
musim uznat, ze ja by som bol velmi zly manazer svojho dietata (nie preto, ze by som nemal rodinu a známych, alebo ze by mi nezalezalo na vysledku hry). Som skor za sutaze, kde vyhrava najlepsi, nie ten, kto ma viac hlasov. A mozno som len naivny....
nedá mi nenapísať ti,že toto je zlomok výpomoci dieťaťu, výsledkom ktorej je radosť a šťastie z minimálnej výhry...nič zlé na tom nevidím, keď si dieťa uvedomí, že jeho mamka má dobrých priateľov, ktorí si aj takýmto spôsobom pomáhajú a tešia sa z jeho radosti v očiach.
Trošku nechápem tvoje výhrady...to by si mal Paťko posielať hlasy, či len jeho príbuzní,kamaráti.....? Kamaráti jeho rodičov už nemôžu ?
Život mu ešte položí pod nohy nejednu prekážku, tak načo mu dávať už teraz?
A vôbec, je mi ľúto, že sa i v tejto naivnej téme rozoberajú také úvahy a kalia radosť z dobrovoľnej iniciatívy a súdržnosti mnohých poraďákov i mamičky.....
5 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Zvalik Dnes, 10:13 PM
... ďakujem za podporu, poraďáci....
fakt som to nemyslela v zlom a teraz sa cítim pod psa

Vôbec nemáš dôvod sa cítiť pod psa, nikomu si neublížila, len si urobila radosť svojmu dieťaťu. Každý z nás by si mal položiť otázku, či občas nešvindľoval, keď chcel urobiť radosť svojim deťom
A ešte niečo, nech hodí kameňom, kto je bez viny.
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zvalik Dnes, 10:13 PM
... ďakujem za podporu, poraďáci....
fakt som to nemyslela v zlom a teraz sa cítim pod psa.



..ja by som bola pyšná, že mám tolko priateľov..a svojmu dieťaťu by som to aj vysvetlila, ako si to iste urobila aj ty...a dieťa si možno časom uvedomí, že priatelia sú veľmi dôležití...aj takí, ako sme my..a punktum!..
3 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
... čo myslíte, mám mať ešte tú odvahu a drzosť poprosiť Vás o zajtrajšie hlasovanie pre Paťkovu kravičku Tigricu? Alebo je to už veľká ..... Mimi

Priznám sa, bolo to troška také uvolnenie od celodenného zhonu a stresovania a aj potešenie, keď som si prečítala na porade "zakliknuté alebo potvrdené", a keď som sem-tam klikla na kravičku a keď som Patrikovi povedala že Tigrica je prvá, tak tam bola velikánska radosť. Troška som sa týmto odreagovala.
Naposledy upravil Zvalik : 16.11.10 at 21:56
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Zvalik Pozri príspevok
... čo myslíte, mám mať ešte tú odvahu a drzosť poprosiť Vás o zajtrajšie hlasovanie pre Paťkovu kravičku Tigricu? Alebo je to už veľká ..... Mimi
ani nemusíš prosiť...my aj tak zahlasujeme.... a zbytok nerieš...
2 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Zvalik Pozri príspevok
...

Priznám sa, bolo to troška také uvolnenie od celodenného zhonu a stresovania a aj potešenie, keď som si prečítala na porade "zakliknuté alebo potvrdené", a keď som sem-tam klikla na kravičku a keď som Patrikovi povedala že Tigrica je prvá, tak tam bola velikánska radosť. Troška som sa týmto odreagovala.
..a vieš, že aj my? ešte aj v práci...taký malý relax....
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Tak som klikla 3x, ale prišiel mi len jeden potvrdzovací e-mail Tie ďalšie 2 hlasy už asi zarátané nebudú. (Kruci, nestihla som hlasovať cez deň )
To by ma zaujímalo, kto túto tému považuje za vyriešenú
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Zvalik Pozri príspevok
...ahoj, rozmýšľam že čo Vám za víťazstvo /teda keď vyhráme/, ku ktorému ste takou veľkou mierou pomohli, pošleme
Súhlasím s Pepsíkovou a Magno:
pepsikova Pozri príspevok
..

..no mojuš..toto nie je klik pre teba...synko nám za to daruje úsmev od uška k ušku...
.(.dnes som išla do nášho mliekomatu a prvé čo ma napadlo, lebo navrchu je taká smiešna kravka, že by sa jej zišiel nejaký mundúr!...)
magno Pozri príspevok
Mne osobne by stacila fotka stasneho Patka hned po zisteni,ze "nasa" adoptovana kravicka vyhrala
Deti (tie menšie) sa radujú úplne inak ako dospelí (alebo aj ako staršie deti) a stojí za to im aj takýmto spôsobom spraviť radosť.

ondrejvla Pozri príspevok
...Vôbec nemáš dôvod sa cítiť pod psa, nikomu si neublížila, len si urobila radosť svojmu dieťaťu. Každý z nás by si mal položiť otázku, či občas nešvindľoval, keď chcel urobiť radosť svojim deťom
A ešte niečo, nech hodí kameňom, kto je bez viny.
Vlastnému nie, ale cudziemu áno (aj cudziemu úplne mimo rodiny).
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Aby to para tlačila: neprišli mi dva potvrdzovacie - zatiaľ som splnil len 70%. Ale tá s kotvou asi ju už spustila.
0 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

Ďalšie 3 hlasy pre Paťka a jeho maminu. A aby som nebola mimo témy, tak ešte jednu kravku.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Pridala som ďalšie 3 hlasy.
Pozor, druhé miesto začína Paťka doháňať!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Áno, doháňa, ale má na to ešte 68 kravobodov.
BTW: spomínal som kotvu. Taká kotva na zadku je niekedy poriadne ťažká.
A Llívia - daj si POHOV! Nemusíš byť v POZORe!
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Misoft, a čo ak Námorníčka bude lobovať napr. na Facebooku (nech si je to, čo chce ) a dohoní, nebodaj predbehne Tigricu? Nie, nie, treba sa obávať, urobiť paniku a hlasovať a hlasovať a hlasovať Nech má Patrik po skončení súťaže radosť
(Čo to je 68 kravobodov? Za aký dlhý čas ich Paťovi pridali Poraďáci? Pár hodín? )
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Prišiel mi jeden z tých dvoch potvrdzujúcich e-mailov. Takže namiesto 6 hlasov bolo pridaných len 5.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobrééé ránko..idem dohodiť 7 kravobodov...
(sme dobrí, čoby, vynikajúci, vedľa radosti si aj rozšírime slovník o nové slová...kravobod sa mi páči!!..)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať