fatinka
02.03.11,16:30
Ahojte poradaci,mam taky problem.Mame asi rok pracku,ale pradlo ktore operie voni iba ked ho vyberiem z pracky a potom ked vyschne uz nie.Neviem v com je problem,pouzivam ariel,persil,ci tekuty ci praskovy,avivaz uz pre istotu ani neriedim,a pradlo aj tak po vyschnuti nevoni.Ma niekto tiez taky problem?
dakujem
veronikasad
02.03.11,15:32
Mám v zime, keď ho zavesím na balkon a "voni" smogom zo susednej drevárskej fabriky.
Gapo
02.03.11,16:55
Prečo by práve prášky mali byť ako niekedy, všetko je lepšie.:mad:
arizona
02.03.11,17:10
220870
02.03.11,17:52
Moja manželka si pre tento dôvod začala nosiť prášky z Rakúska.Aj keď je to tá istá zanačka ,ten istý výrobok ,s tým istým označením ,rozdiel je citeľný.Aj pre mňa pachového ignoranta.
lorelei
02.03.11,18:23
Ja pouzivam teraz po novom avivaze s kondicionerom 2v1, a toje uplna parada. Je to od jednej ceskej firmy, odkial si teraz objednavam aj ine, Nechcem robit reklamu, takze kto ma zaujem, dam blizsie info. Pradlo mi tiez konecne vonia a este je aj jemnejsie, maksie ako s normalnymi nasimi super avivazami. Alebo ozaj z toho Rakuska, ked idem okolo si nakupujem aj ja avivaze, je to uplne ina kava. Ale tieto z ciech mi momentalne rezu uplne super, lebo ani tie z rakuska nie su tak makucke na pradle , a robi to ten kondicioner asi teda.
arizona
02.03.11,19:37
Ja mozem doporucit novy Lenor (4x silnejsia vona).
Vyskusala som viacere farby, ale jednoznacne modry je najvyraznejsi.Po oprati nadherne vonia nielen pradlo ,ale aj cely dom velmi dlhu dobu:)

Pripomina mi vonu Wofaloru z pred 30 rokov.Ak si pamatate, bola to prva avivaz,kazdy kto ho pouzival tak nechaval vonavu stopu, kade prersiel ;)
(Len neviem, ci sa predava aj na SK a v akej kvalite. Pouzivam rakusky)
Gapo
03.03.11,09:08
Mne nevyhovuje ak prádlo vonia po nejakej syntetickej vôni. Najradšej mám, ak sa prádlo vysuší vonku, alebo na povale.
ja.nus.ka34
03.03.11,09:11
Ja používam vačšinou Lenor ... a moja švagriná žije vo Viedni a ked príde k nám aj s dcérkou,tak tá vždy krásne vonia...ked bola malá ,tak som sa jej pýtala prečo malú vonia,ved je ešte dieťa...a ona že to jej vonajú vecičky :-)) a mala pravdu,ked doniesla odtial prášok,nemusela byť ani aviváž...a ešte jeden postreh...skúste si kúpiť milku čokoládu tu na slovensku a skúste z rakúska...tá chuť vobec nie je rovnaká,tá ich je pravá milka...tá čo sa predáva u nás je vyrobená pre východ a nie je taká dobrá....a to je vo vela výrobkoch...ale k téme,vyskúšaj lenor modrý ,neriedený...mne sa zatial páči najviac :-))
durisovad
03.03.11,14:06
Skuste vyprate pradlo povesat von. Ked ho zvesite, vonia cerstvym vzduchom. Vesiam na balkon, ktory je obrateny do zahrady, takze ziadne smrady z aut na ceste nenachyta.
lujza.j
03.03.11,14:32
Ja mozem doporucit novy Lenor (4x silnejsia vona).
Vyskusala som viacere farby, ale jednoznacne modry je najvyraznejsi.Po oprati nadherne vonia nielen pradlo ,ale aj cely dom velmi dlhu dobu:)

Pripomina mi vonu Wofaloru z pred 30 rokov.Ak si pamatate, bola to prva avivaz,kazdy kto ho pouzival tak nechaval vonavu stopu, kade prersiel ;)
(Len neviem, ci sa predava aj na SK a v akej kvalite. Pouzivam rakusky)

tá vôňa sa nedá zabudnúť;)mama ho tiež používala, včera som bola v "Rajchu" kupila som modrý a žltý Lenor.mne ešte voní Silan-Ametist;)
fatinka
03.03.11,16:25
ale od ostatnych pradlo vonia aj od svokry aj od mamky,asi vyskusam oprat veci v tej ich pracke alebo nech si vyskusaju oni umna:)hrozne vsetkym vonia pradlo,dokonca som si aj kupila tie avivaze a prasky co pouzivaju oni:mee::mee::mee::mee:
durisovad
03.03.11,16:32
Nebolo by dobre vybrat bubon a pozriet sa, ci tam nie je nieco, co tam nepatri?
uctulienka
03.03.11,20:03
Ja tiež používam prášky z AT a musím povedať, že kvalita
je naozaj iná včetne vône. Aviváže sú tiež iné. Musím ale povedať
že ma štve to že sme jedna EU a stále máme nekvalitnejšie výrobky ako v starých štátoch EU, ale za ne platíme tú istú cenu, keď nie ešte
vyššiu.
sito
03.03.11,21:24
Vyprali ste? Alebo, kúpili ste? :eek: