Zavrieť

Porady

Prádlo, ktoré nevonia

Ahojte poradaci,mam taky problem.Mame asi rok pracku,ale pradlo ktore operie voni iba ked ho vyberiem z pracky a potom ked vyschne uz nie.Neviem v com je problem,pouzivam ariel,persil,ci tekuty ci praskovy,avivaz uz pre istotu ani neriedim,a pradlo aj tak po vyschnuti nevoni.Ma niekto tiez taky problem?
dakujem
Naposledy upravil Dav : 02.03.11 at 16:40
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lorelei je offline (nepripojený) lorelei

    lorelei
    Ja pouzivam teraz po novom avivaze s kondicionerom 2v1, a toje uplna parada. Je to od jednej ceskej firmy, odkial si teraz objednavam aj ine, Nechcem robit reklamu, takze kto ma zaujem, dam blizsie info. Pradlo mi tiez konecne vonia a este je aj jemnejsie, maksie ako s normalnymi nasimi super avivazami. Alebo ozaj z toho Rakuska, ked idem okolo si nakupujem aj ja avivaze, je to uplne ina kava. Ale tieto z ciech mi momentalne rezu uplne super, lebo ani tie z rakuska nie su tak makucke na pradle , a robi to ten kondicioner asi teda.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ja mozem doporucit novy Lenor (4x silnejsia vona).
    Vyskusala som viacere farby, ale jednoznacne modry je najvyraznejsi.Po oprati nadherne vonia nielen pradlo ,ale aj cely dom velmi dlhu dobu

    Pripomina mi vonu Wofaloru z pred 30 rokov.Ak si pamatate, bola to prva avivaz,kazdy kto ho pouzival tak nechaval vonavu stopu, kade prersiel
    (Len neviem, ci sa predava aj na SK a v akej kvalite. Pouzivam rakusky)

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    Mne nevyhovuje ak prádlo vonia po nejakej syntetickej vôni. Najradšej mám, ak sa prádlo vysuší vonku, alebo na povale.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Moja manželka si pre tento dôvod začala nosiť prášky z Rakúska.Aj keď je to tá istá zanačka ,ten istý výrobok ,s tým istým označením ,rozdiel je citeľný.Aj pre mňa pachového ignoranta.

    ja.nus.ka34 je offline (nepripojený) ja.nus.ka34

    ja.nus.ka34
    Ja používam vačšinou Lenor ... a moja švagriná žije vo Viedni a ked príde k nám aj s dcérkou,tak tá vždy krásne vonia...ked bola malá ,tak som sa jej pýtala prečo malú vonia,ved je ešte dieťa...a ona že to jej vonajú vecičky :-)) a mala pravdu,ked doniesla odtial prášok,nemusela byť ani aviváž...a ešte jeden postreh...skúste si kúpiť milku čokoládu tu na slovensku a skúste z rakúska...tá chuť vobec nie je rovnaká,tá ich je pravá milka...tá čo sa predáva u nás je vyrobená pre východ a nie je taká dobrá....a to je vo vela výrobkoch...ale k téme,vyskúšaj lenor modrý ,neriedený...mne sa zatial páči najviac :-))

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Mám v zime, keď ho zavesím na balkon a "voni" smogom zo susednej drevárskej fabriky.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Skuste vyprate pradlo povesat von. Ked ho zvesite, vonia cerstvym vzduchom. Vesiam na balkon, ktory je obrateny do zahrady, takze ziadne smrady z aut na ceste nenachyta.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    arizona Pozri príspevok
    Ja mozem doporucit novy Lenor (4x silnejsia vona).
    Vyskusala som viacere farby, ale jednoznacne modry je najvyraznejsi.Po oprati nadherne vonia nielen pradlo ,ale aj cely dom velmi dlhu dobu

    Pripomina mi vonu Wofaloru z pred 30 rokov.Ak si pamatate, bola to prva avivaz,kazdy kto ho pouzival tak nechaval vonavu stopu, kade prersiel
    (Len neviem, ci sa predava aj na SK a v akej kvalite. Pouzivam rakusky)
    tá vôňa sa nedá zabudnúťmama ho tiež používala, včera som bola v "Rajchu" kupila som modrý a žltý Lenor.mne ešte voní Silan-Ametist

    fatinka je offline (nepripojený) fatinka

    fatinka
    ale od ostatnych pradlo vonia aj od svokry aj od mamky,asi vyskusam oprat veci v tej ich pracke alebo nech si vyskusaju oni umnahrozne vsetkym vonia pradlo,dokonca som si aj kupila tie avivaze a prasky co pouzivaju oni

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Nebolo by dobre vybrat bubon a pozriet sa, ci tam nie je nieco, co tam nepatri?

    uctulienka je offline (nepripojený) uctulienka

    uctulienka
    Ja tiež používam prášky z AT a musím povedať, že kvalita
    je naozaj iná včetne vône. Aviváže sú tiež iné. Musím ale povedať
    že ma štve to že sme jedna EU a stále máme nekvalitnejšie výrobky ako v starých štátoch EU, ale za ne platíme tú istú cenu, keď nie ešte
    vyššiu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.