trisestri
23.05.11,11:22
Poznavajme vlastnú krajinu,pekné zákutia,vzácne pamiatky ako aj moderné aqparky,kúpele aj kúpaliska-odporučam napríklad pamiatku drevené kostoliky

http://slovakiaplus.blogspot.com/2010/04/drevene-kostoliky-vychodneho-slovenska.html
vcielkaisr
23.05.11,09:26
pridavám odporučanie na hrad červený kameň
http://www.hradcervenykamen.sk/?page=opening
srska
23.05.11,09:29
a ja zas (podľa mňa) najkrajší kút v sk: http://www.slovenskyraj.sk/
arizona
23.05.11,10:14
osky
23.05.11,17:43
pridavam
www.zbojska.sk
trisestri
25.05.11,12:01
Olgav
26.05.11,23:37
Absolutne suhlasim s tym Slovenskym Rajom - skutocny raj na zemi.
220870
27.05.11,03:25
až na tých indiánov
trisestri
29.05.11,10:55
osky
30.05.11,19:21
nechcem zakladat novu temu,nakolko to suvisi aj s touto.
poradte dake typy kam v okoli Besenovej,kde sa da prenocovat,najest,co kolko stoji......na nete je vselico ale prijala by som radsej vase vlastne skusenosti.
macacko
01.06.11,18:36
welnes aj newelnes pobyty za výborné ceny: www.zlavadna.sk, www.bombaceny.sk
trisestri
02.06.11,09:12
vcielkaisr
05.06.11,15:31
osky
08.06.11,20:51
tak dnes sme sa vratili z dovolenky.

navstivili sme besenovu-vrelo odporucam.je to balzam na dusu,pohoda pre telo,relax....oddychnete si neuveritelne.mali sme dobre pocasie a ludi nebolo vela takze sme si to vychutnali plnymi duskami.
ubytovali sme sa v apartmanoch u pani kovacovej,c.d.119,pri kastieli v besenovej.vsetko bolo cistulinke,kuchynsky kutik,kazda izba mala vlastnu kupelnu a vlastny vchod z terasy.chcem len upozornit ze zneuzivaju turistov v potravinach coop,vsetko maju predrazene.nekrestanske ceny!!!
velmi dobre a prijatelne ocenene varia v restaracii Flora,hned pri kupalisku.

pozreli sme ochtinsku aragonitovu jaskynu,aj beliansku jaskynu obe su nadherne.belianska je vsak stupak,mala som co robit-860 schodov hore dokopca......

odviezli sme sa zubackou zo smokovca na hrebienok,k bilikovej chate a presli sme k studenovodskym vodopadom,potom sme sli do tatranskej lomnice ale kedze uz bolo zamracene,nesli sme na lanovku,aj tak by sme nic nevideli.
presli sme v podstate cele nizke tatry,autom,za obcasneho zastavenia a kratkych prechadzok po okoli.

navstivili sme este skanzen v pribyline,je naozaj nadherny.
kratka ale velmi pestra a bohata dovovolenka,moj muz konecne videl moj kraj aj inak ako z pohladu Bratislavy:---;)
robovi
12.06.11,15:56
tak dnes sme sa vratili z dovolenky.

navstivili sme besenovu-vrelo odporucam.je to balzam na dusu,pohoda pre telo,relax....oddychnete si neuveritelne.mali sme dobre pocasie a ludi nebolo vela takze sme si to vychutnali plnymi duskami.
ubytovali sme sa v apartmanoch u pani kovacovej,c.d.119,pri kastieli v besenovej.vsetko bolo cistulinke,kuchynsky kutik,kazda izba mala vlastnu kupelnu a vlastny vchod z terasy.chcem len upozornit ze zneuzivaju turistov v potravinach coop,vsetko maju predrazene.nekrestanske ceny!!!
velmi dobre a prijatelne ocenene varia v restaracii Flora,hned pri kupalisku.

pozreli sme ochtinsku aragonitovu jaskynu,aj beliansku jaskynu obe su nadherne.belianska je vsak stupak,mala som co robit-860 schodov hore dokopca......

odviezli sme sa zubackou zo smokovca na hrebienok,k bilikovej chate a presli sme k studenovodskym vodopadom,potom sme sli do tatranskej lomnice ale kedze uz bolo zamracene,nesli sme na lanovku,aj tak by sme nic nevideli.
presli sme v podstate cele nizke tatry,autom,za obcasneho zastavenia a kratkych prechadzok po okoli.

navstivili sme este skanzen v pribyline,je naozaj nadherny.
kratka ale velmi pestra a bohata dovovolenka,moj muz konecne videl moj kraj aj inak ako z pohladu Bratislavy:---;)


Prispejem aj ja troskou do mlyna.
Menej zname lokality: Pohorie Javorie a Ostrôžky, konkretne lokality Zaježova, blyskavica, Rimáň
Južná časť Štiavnických vrchov Krupiny do B. Stiavnice.
Kovacovske vrchy-Burda pri Sturove.
Hrad Hrušov pri Skýcove.
Zamagurie, konkretne dedinka Zálesie
Vepor, klenovský vepor a osrblie.
Tu vsade tazko stretnete cloveka. Ziadny dialnicny chodnik ako v tatrach a pod.
vcielkaisr
13.06.11,10:51
trisestri
16.06.11,10:45
vcielkaisr
03.07.11,07:42
katka 23
12.07.11,09:29
Pekný deň, plánujeme dovolenku po 10 tich rokoch , my vychodniari to u nás už poznáme, chceli by sme navštíviť stredné Slovensko, konkrétne Rajecké Teplice, Rajeckú Lesnú , Súľovské skaly, Manínsku tiesňavu, Čičmany ... Hľadáme nejaké dobré ubytovanie , najlepšie v súkromí , v penzióne , keby ste mi mohli poradiť z vašich skúseností niečo seriózne , Ďakujem pekne.
arizona
12.07.11,09:47