Deganova
05.03.12,11:29
... ja viem ... napíšem Ti ak budeš chcieť pre prípad potreby...
pepsikova
05.03.12,10:36
Aj vám mrzne porada pri zadávaní príspevkov?
Napíše mi tabuľku, že porada nereaguje, dá mi ponuku obnoviť a a po obnovení môj príspevok aj tak ignoruje.
A na dvoch počítačoch, aj v robote, aj doma .... vrrrr
Toto píšem už štvrtýkrát....
Predtým 5x do inej témy.....

..porada oťažela...dostala novú reklamu, možno preto je dnes voľáka rozprplaná...
pepsikova
05.03.12,10:47
K § 6
Pojem politicky exponovaná osoba je presne definovaný v znení Smernice 2005/60/ES a Smernice 2006/70/ES. Transpozíciou nie je možné jeho rozsah zúžiť. Vzťahuje sa na politicky exponované osoby, ktoré nemajú trvalý pobyt na území Slovenskej republiky. Ide o osoby, ktorým sú zverené významné verejné funkcie s celoštátnym alebo medzinárodným významom. Pre posúdenie, či je konkrétna osoba politicky exponovaná (môže to byť i cudzí štátny príslušník) je dôležité vyžiadať si od danej osoby takúto informáciu a využívať verejne dostupné zdroje informácií alebo informácie od iných povinných osôb. Na tento účel možno využiť i prípadné komerčné zoznamy. Povinná osoba však musí mať určené rizikovo orientované postupy na zistenie, či je osoba politicky exponovaná. Pri identifikovaní blízkych spolupracovníkov osôb, ktorým boli zverené významné verejné funkcie sa predpokladá, že vzťah so spolupracovníkom je verejne známy, alebo povinné osoby majú dôvod domnievať sa, že takýto vzťah existuje...

..tuším som niekde v ústave či kde čítala slobodu vierovyznania a politickej príslušnosti, ktorú netreba nikde zverejňovať a nikto nemá právo nás v nej obmedzovať...ZK písala o takom malom podnikatelíkovi, ktorý má semotamo obrat na účte v tej poštovej banke,dosť dobre mi to nie je jasné, načo to potrebujú, ak on do tejto kategorie mi teda nijako nepasuje...
...toto mi smrdí,ako aj to čípovanie zo sčítania ľudu...
avalik
05.03.12,10:52
..

..tuším som niekde v ústave či kde čítala slobodu vierovyznania a politickej príslušnosti, ktorú netreba nikde zverejňovať a nikto nemá právo nás v nej obmedzovať...ZK písala o takom malom podnikatelíkovi, ktorý má semotamo obrat na účte v tej poštovej banke,dosť dobre mi to nie je jasné, načo to potrebujú, ak on do tejto kategorie mi teda nijako nepasuje...
...toto mi smrdí,ako aj to čípovanie zo sčítania ľudu...

tiez si myslim, ze zistovanie info o politickej prislusnosti bankou nie je koser
bolo by zaujimave vidiet aj tie prilohy co zaslali na potvrdenie
JM1968
05.03.12,10:55
a prečo si neuložíš (nevytlačíš) potvrdenku o podaní a akceptácii podania???

však mám potvrdenky o elektronickom podaní, mňa len v prvej chvíli napadlo, že darmo budem mať ja potvrdenky o podaní, robiť s tlačivami budem musieť ešte raz, keď ich oni mať nebudú....
srska
05.03.12,10:58
však mám potvrdenky o elektronickom podaní, mňa len v prvej chvíli napadlo, že darmo budem mať ja potvrdenky o podaní, robiť s tlačivami budem musieť ešte raz, keď ich oni mať nebudú....potom nech ich hľadajú a keď nenájdu a slušne ťa poprosia o zaslanie - pošli im na dobierku:)
pepsikova
05.03.12,10:59
však mám potvrdenky o elektronickom podaní, mňa len v prvej chvíli napadlo, že darmo budem mať ja potvrdenky o podaní, robiť s tlačivami budem musieť ešte raz, keď ich oni mať nebudú......

..ale ak máš akceptáciu podania, tak im ju strčíš pod nos, veď prijali-akceptovali tvoju poštu a nič nebudeš musieť robiť znova, nech si hľadajú...
srska
05.03.12,11:02
..

..ale ak máš akceptáciu podania, tak im ju strčíš pod nos, veď prijali-akceptovali tvoju poštu a nič nebudeš musieť robiť znova, nech si hľadajú...dal by som to hľadať mikulčíkovi
pepsikova
05.03.12,11:38
..poobedňajšia káva je na stole...vonku vetrisko, tak hádam alabuta pri tej aktívnej činnosti s rukolou neodveje niekam, kde sa žije bez rýla a motyky...
Ivana Š
05.03.12,11:45
ááá si ma pepsi predbehla - kým som navarila, ty už ponúkaš :rolleyes:
tak si daj z mojej :) šálky
AlaNR
05.03.12,11:49
..poobedňajšia káva je na stole...vonku vetrisko, tak hádam alabuta pri tej aktívnej činnosti s rukolou neodveje niekam, kde sa žije bez rýla a motyky...


Pepsi, len aby rukolové semáčka nenafúkalo Tebe na parapety :D
Stanislav 1975
05.03.12,11:53
tiez si myslim, ze zistovanie info o politickej prislusnosti bankou nie je koser
bolo by zaujimave vidiet aj tie prilohy co zaslali na potvrdenie
Asi máš zle info, lebo sa sťažuješ od veci- nikto neskúma žiadnu politicku príslušnost- jedná sa len o vyhlásenie, či je človek politicky exponovanou osobou alebo nie-neskúma sa žiadna politicka príslušnosť, akej strany je členom a pod., takže máš zlé info...
pepsikova
05.03.12,12:04
Pepsi, len aby rukolové semáčka nenafúkalo Tebe na parapety :D..

..joj...mojim parapetám by sa zišli asi rukové semiačka...čo by ich utreli...a mohli by aj každý deň, tolko je na nich prachu...:D
pepsikova
05.03.12,12:06
Asi máš zle info, lebo sa sťažuješ od veci- nikto neskúma žiadnu politicku príslušnost- jedná sa len o vyhlásenie, či je človek politicky exponovanou osobou alebo nie-neskúma sa žiadna politicka príslušnosť, akej strany je členom a pod., takže máš zlé info.....

..politicky exponovaná osoba-tak podla mna je to len iné slovné spojenie pre preskúmanie politickej príslušnosti osoby...nie je dôležité, v akej strane je, ale je politicky angažovaná-tá osoba...či?..
...aj spojenie "politicky príslušný " k politickej strane plní ten istý účel..
Oliwa
05.03.12,12:08
..

šííížmarjáá, také smiešne pohyby dopredu a dozadu, ktoré robíš s nechuťou...no!...
Dodatočne názorná ukážka pre Paliho :):
http://video.google.com/videoplay?docid=-3768465003631745877#
Ten Fredyho "stejnokroj" povinný nie je... ;)
Fakt je, že spievanie mu išlo lepšie ako vysávanie...
Fakt je aj to, že v tom klipe vyzerá otrasne, ako obyčajne sa predvádzal, ale Brian May nemá chybu... :D
Ale Fredy bol na pódiu šoumen, to sa musí nechať...
avalik
05.03.12,12:10
Asi máš zle info, lebo sa sťažuješ od veci- nikto neskúma žiadnu politicku príslušnost- jedná sa len o vyhlásenie, či je človek politicky exponovanou osobou alebo nie-neskúma sa žiadna politicka príslušnosť, akej strany je členom a pod., takže máš zlé info...

ja sa nestazujem :) kde si videl nejaku moju staznost? ...
zk24 pisala: "Chceli od neho info ci je v nejakej politickej strane, ci ma rodinnych pribuznych v strane a take podobne osobne veci...."
a ak si si nevsimol, ... pisala som, ze by bolo zaujimave vidiet prilohu co chcu potvrdit ...
avalik
05.03.12,12:13
pepsi, ja som vyssie citovala co je pol. exp. osoba - prave preto, ze sa tam strana nespomina
Oliwa
05.03.12,12:22
Pamodaj stastia, gazdinky, pepsina ahoj. Poskrabkaj chlpateho za mna za usami, umy mu labky v teplej vode a ked sa mu mudro pozries do oci, bude vediet kto mu praje. Dnes je velky den, alabut bude chvilu alipasom ... alabutka ho berie do parady - vlasy prec, brada prec, holenie, strihanie pazurov, hovenie v kupeli, naha otrokyna beha okolo, ranajky do vane, kavicka a stamprdla tiez ... bohamu, ja tej zene splnim, co sa jej v oku zaleskne. :-)
Možno sa jej tam leskne želanie, že by si tú technickú údržbu mohol konečne zvládnuť aj sám... ;):D
Ale ak sa zvykne garde aj vymeniť a alabutka je zasa "alibabou", som ticho... :):---
trisestri
05.03.12,12:29
ta sprosta zima nie a nie ist do frasa,vsak enem kurit treba,lebo nemozeme byt stale pod duchnicku,chceme jar a vonku si trocha ohrat bolave kostale
pepsikova
05.03.12,13:51
ta sprosta zima nie a nie ist do frasa,vsak enem kurit treba,lebo nemozeme byt stale pod duchnicku,chceme jar a vonku si trocha ohrat bolave kostale..

..som si práve doohrievala košťále na slnku, trvalo to hodinu a pol..mohol si prísť, bolo by slnko ohrialo aj tebe..pri jednom, už, teda!..neviem, čo ti bráni ísť von!...čo sa týka mňa, sneh by mohol byť aj 24 mesiacov v roku..
pepsikova
05.03.12,13:53
...a konečne idem dopiť tú kávu, čo je na stole od druhej...studená, korytnačky sa na nej šmýkajú...ale som vyslnená a keď to zapražím studenou kaficou, mojej kráse nebude páru...na celej lúke!..keď tam budem sama so šarkanom..hahááá..
Oliwa
05.03.12,14:14
63,56% голосов набрал кандидат в президенты России Владимир Путин на прошедших выборах. На втором месте президентской гонки -- Геннадий Зюганов, у него 17,28% голосов избирателей. У Михаила Прохорова -- 7,22% голосов, у Владимира Жириновского -- 7,07%, у Сергея Миронова -- 3,73%. Всего обработано 35% протоколов.

http://www.youtube.com/watch?v=-6DmhFx_PSU&feature=g-all
Neviem ako Vy, ale ja keď vidím niektorých politikov, tak to vo mne vyvoláva také zvieracie asociácie... :rolleyes:
Alexander Putin - makak rézus, Rafael Rafaj - čivava... :)
http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://img.aktualne.centrum.cz/335/51/3355121-makak-rhesus.jpg&imgrefurl=http://aktualne.centrum.cz/veda/fotogalerie/foto/258955/%3Fcid%3D642036&h=1052&w=700&sz=77&tbnid=5C0Wa3kuiVADOM:&tbnh=150&tbnw=100&prev=/search%3Fq%3Dmakak%2Brhesus%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=makak+rhesus&hl=sk&usg=__lGt8uD96dwPHogLd0DmMI717sp4=&sa=X&ei=qtdUT_joOc3S4QS69cmlCQ&ved=0CCIQ9QEwAw
http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://nd01.jxs.cz/394/177/5410efe850_35669885_o2.jpg&imgrefurl=http://mamkos.blog.cz/0810/civava&usg=__D1W83PBOH7B7hGBgYqPa8B0CSio=&h=480&w=357&sz=30&hl=sk&start=6&zoom=1&tbnid=dKmj_0QrBZ-X4M:&tbnh=129&tbnw=96&ei=5NhUT6uRL_Tc4QSIlOGcBg&prev=/search%3Fq%3D%25C4%258Divava%26hl%3Dsk%26sa%3DX%26 gbv%3D2%26tbm%3Disch%26prmd%3Divnsr&itbs=1
Čím sa samozrejme nechcem dotknúť spomenutých zvieratiek... ;)
Zdenka175
05.03.12,15:02
Už má štve reklama O2, mám ju v pravom hornom rohu:confused: Potom si nemôžem prezerať príspevky v niektorých témach. Zobrazuje sa mi len v príspevkoch, keď si prezerám témy , tak sa nezobrazuje:mad:Neviete mi poradiť. Jednú dobu mi reklamy zmizli, no už sa mi znova objavujú.Dik
pavol54
05.03.12,16:19
Dodatočne názorná ukážka pre Paliho :):
http://video.google.com/videoplay?docid=-3768465003631745877#
Ten Fredyho "stejnokroj" povinný nie je... ;)
Fakt je, že spievanie mu išlo lepšie ako vysávanie...
Fakt je aj to, že v tom klipe vyzerá otrasne, ako obyčajne sa predvádzal, ale Brian May nemá chybu... :D
Ale Fredy bol na pódiu šoumen, to sa musí nechať...
Najprv som rýchlo pozrel video hneď som si povedal že ten vysávač by som zobral aj s tou kočkou a keď som pozrel lepšie som s hrôzou zistil moju zvrátenosť že kočka má fúzy a keď má fúzy tak asi to bude kočka s bimbíkom a tie ma nelákajú, až potom som čítal text.
pavol54
05.03.12,16:22
ta sprosta zima nie a nie ist do frasa,vsak enem kurit treba,lebo nemozeme byt stale pod duchnicku,chceme jar a vonku si trocha ohrat bolave kostale
dnes sme sadili a siali cibuľu a, krásna kyprá zem teplúčko keď to vydrží ešte dva dni bude plán 2 ha splnený. a potom už len ležať a čakať ako to bude rásť
misoft
05.03.12,16:28
Tak, tak - keď podporuješ terorizmus, Al-Kaaidu, štátne výpalníctvo - nabudúce pripisuj na účet len 99,99€ - vtedy nekontrolujú :D:D:D
misoft
05.03.12,16:30
Na jeho miesteby somposlal požiadavky PB na ministerstvo - ochrana osobných údajov v PB je úbohá!
pavol54
05.03.12,16:30
Mňa naučili moje zamestnakyne aj po cigánsky, to som robil dovtedy kým sa mi po cigánsky neodpovedal jeden môj nadriadený ale bral to s humorom jeden
misoft
05.03.12,16:33
Azanát neky!
misoft
05.03.12,16:35
Buják, ökör, tehén, ló, sertés, ram
misoft
05.03.12,16:38
...aj pokuty by mal zaplatiť - magor jeden
misoft
05.03.12,16:43
No a mojej 3/4 začali v minizahrádke :D klíčiť rôzne oné - ľaľa - rastlinky (tuším paprika, paradičky, feferonky a ešte čosi) - potom to hodí do truhlíkov a drbne na balkón.
Oliwa
05.03.12,16:49
Noóó, sa pochválim - ja som sadila na jeseň - dosť hlboko, a už schádza - také zelené miniklíčky trčia zo zeme :)... Nie sú to síce 2 ha, ako sadí pavol ;)/naša kuchyňa nemá takú spotrebu :D/, ale sa teším, ako keby boli :---... Na jar, keď bude prvá cibuľka najdrahšia, nedám zarobiť tetkám na trhu, ale navštívim záhradku a šup von z cibuľového riadku...
wagner
05.03.12,17:28
dnes sme sadili a siali cibuľu a, krásna kyprá zem teplúčko keď to vydrží ešte dva dni bude plán 2 ha splnený. a potom už len ležať a čakať ako to bude rásť
To je kde tak teplo? Lebo u nás je zamrznutá zem, sneh je ešte na záhrade, ešte len zimný cesnak sa sem-tam tlačí zo zeme. U nás to vyzerá tak na prvý jarný deň sadiť - ak bude dostatočne teplo- zatiaľ. Však v noci bolo -8, ja som dnes iba stromky strihala.
lujza.j
05.03.12,17:32
...tak moj peso ráno absolvoval návštevu vetoša, musela ísť dcéra lebo to už nepočkalo:( v noci mal také bolesti, že na mňa jemne štekal so svojej izby :mee: už sa nevedel poriadne postaviť... dostal injekciu, tabletky a doporučenie kúpiť Artrostop rapid. už je trošku lepšie, ale nožky stále slabučké...
wagner
05.03.12,17:32
..poobedňajšia káva je na stole...vonku vetrisko, tak hádam alabuta pri tej aktívnej činnosti s rukolou neodveje niekam, kde sa žije bez rýla a motyky...
Že vetrisko :D to kde prosím Ťa bývaš. Som celý deň visela na rebríku na stromoch -(jarná údržba) a vietor ani nezafúkal. Krásny slnečný pokojný deň bol u mňa.
lujza.j
05.03.12,17:39
pepsikova
05.03.12,17:40
Že vetrisko :D to kde prosím Ťa bývaš. Som celý deň visela na rebríku na stromoch -(jarná údržba) a vietor ani nezafúkal. Krásny slnečný pokojný deň bol u mňa...

...ale však ja som ho zobrala k sebe radšej, ten vietor myslím, aby ťa nesfúkol z rebríka!...:D...lebo u mňa fičalo od rána..fakt...a ty si viacej medzi horami ako ja..u mňa je furt prievan!...
ela77
05.03.12,17:42
Ja vám troška naruším vaše dnešné nadšenie. V zadanej téme sú 3 možnosti, takže: dnes som vyhrala na lóse malú pozornosť (to sa mi stalo)
Potešilo ma, že v záhradke už začínajú rašiť cibuľoviny(kvietky), že prezimovala šípová ruža kúpená kvôli jedlým šípkam.
Rozčúlilo ma a preto som vlastne sa rozhodla reagovať tu: kriminoviny na JOJ. vraždy, prepadnutia, hlavne na starých ľuďoch, (väčšinou spôsobené našími neprispôsobivými občanmi ktorých nemáme odvahu nazvať cigáňmi, lebo sa z nás v tú ranu stávajú rasisti)a to už vôbec ich obviniť z trestnej činnosti. To má vie vytočiť do krajnosti. Pokiaľ naše zákony, následne tresty a pobyt vo väznici bude pre týchto páchateľov tr. činov dovolenkou a lehárom, s telkou na izbe, posilovňami, podľa noriem stravnými jednotkami, pokiaľ sa na nich nemôže ani zvýšiť hlas, lebo sa obmedzuje ich osobná sloboda,ako je to s výberom možnosti odrobenia nejakej práce neviem, potiaľ bude trestná činnosť v takom množstve a v takom prevedení aká je . Rozsudok a výkon trestu má byť trestom, tak to nazývame, ale ono to asi takým strašným trestom nie je. Porovnajme si domovy dôchodcov a väznice. Sú obe zariadenia preplnené, lenže s tým rozdielom, že jedni tam doslova živoria a druhí majú leháro. A kontrola väzníc a ich vybavenie je viac sledované ako tie domovy dôchodcov, ktoré by si zaslúžili starčekovia a starenky za svoje odrobené roky mať určite v lepšom stave a opatere ,ako grázli, ktorí páchajú iba zlo. Nechcela som kaziť pohodičku, ale tak ma do naštvalo po pozretí si správ, že som to tu musela napísať. Neviem kam by som tú bombu hodila od zlosti
(http://smajliki.ru/smilie-1189310823.html)http://s4.rimg.info/4ffb101a9146aa1d7fdb4c05d778faac.gif (http://smajliki.ru/smilie-473609991.html)http://s19.rimg.info/725ea714a88c37a9da535058e93bd410.gif (http://smajliki.ru/smilie-1189310823.html)
ela77
05.03.12,17:43
držím palce chlpáčovi, nech sa mu polepší stav, koľko má rôčkov?
avalik
05.03.12,17:46
zelam skore "postavenie sa na nohy" !!!
terezamaria
05.03.12,17:49
Užitočné som dala krásnemu havkovi, ale aj dcére, že s ním bola. Môj syn dával bernskému salašníckemu aj granule, ktoré mu doporučil veterinár na túto diagnózu s nožičkami...
terezamaria
05.03.12,17:50
U nás tiež fučalo riadne....
lujza.j
05.03.12,17:52
dievčatá ďakujem....:)
wagner
05.03.12,17:53
..

...ale však ja som ho zobrala k sebe radšej, ten vietor myslím, aby ťa nesfúkol z rebríka!...:D...lebo u mňa fičalo od rána..fakt...a ty si viacej medzi horami ako ja..u mňa je furt prievan!...
Nezávidím Ti ten prievan, u nás fičí vtedy, keď hlásia II. stupeň výstrahy:D - teda občas, nie vždy sa rozfúka. Neboj sa mňa z rebríka nesfúkne, to by sa ten vietor ale parádne narobil :D:D:D, lebo by sa bál aby nebolo zemetrasenie
:D
pavol54
05.03.12,18:16
To je kde tak teplo? Lebo u nás je zamrznutá zem, sneh je ešte na záhrade, ešte len zimný cesnak sa sem-tam tlačí zo zeme. U nás to vyzerá tak na prvý jarný deň sadiť - ak bude dostatočne teplo- zatiaľ. Však v noci bolo -8, ja som dnes iba stromky strihala.
NZ - okolie, vieš čo pozeral som cesnak, už už by sa chcel vytlačiť, ale na jeseň sadená cibuľa čuší ešte len korienky má.
pavol54
05.03.12,18:21
Ja vám troška naruším vaše dnešné nadšenie. V zadanej téme sú 3 možnosti, takže: dnes som vyhrala na lóse malú pozornosť (to sa mi stalo)
Potešilo ma, že v záhradke už začínajú rašiť cibuľoviny(kvietky), že prezimovala šípová ruža kúpená kvôli jedlým šípkam.
Rozčúlilo ma a preto som vlastne sa rozhodla reagovať tu: kriminoviny na JOJ. vraždy, prepadnutia, hlavne na starých ľuďoch, (väčšinou spôsobené našími neprispôsobivými občanmi ktorých nemáme odvahu nazvať cigáňmi, lebo sa z nás v tú ranu stávajú rasisti)a to už vôbec ich obviniť z trestnej činnosti. To má vie vytočiť do krajnosti. Pokiaľ naše zákony, následne tresty a pobyt vo väznici bude pre týchto páchateľov tr. činov dovolenkou a lehárom, s telkou na izbe, posilovňami, podľa noriem stravnými jednotkami, pokiaľ sa na nich nemôže ani zvýšiť hlas, lebo sa obmedzuje ich osobná sloboda,ako je to s výberom možnosti odrobenia nejakej práce neviem, potiaľ bude trestná činnosť v takom množstve a v takom prevedení aká je . Rozsudok a výkon trestu má byť trestom, tak to nazývame, ale ono to asi takým strašným trestom nie je. Porovnajme si domovy dôchodcov a väznice. Sú obe zariadenia preplnené, lenže s tým rozdielom, že jedni tam doslova živoria a druhí majú leháro. A kontrola väzníc a ich vybavenie je viac sledované ako tie domovy dôchodcov, ktoré by si zaslúžili starčekovia a starenky za svoje odrobené roky mať určite v lepšom stave a opatere ,ako grázli, ktorí páchajú iba zlo. Nechcela som kaziť pohodičku, ale tak ma do naštvalo po pozretí si správ, že som to tu musela napísať. Neviem kam by som tú bombu hodila od zlosti
(http://smajliki.ru/smilie-1189310823.html)http://s4.rimg.info/4ffb101a9146aa1d7fdb4c05d778faac.gif (http://smajliki.ru/smilie-473609991.html)http://s19.rimg.info/725ea714a88c37a9da535058e93bd410.gif (http://smajliki.ru/smilie-1189310823.html)
Lenže tí"hnusní leniví dôchodcovia" ešte protestujú že majú platiť len 50% nákladov na svoje ubytovanie.
pepsikova
05.03.12,19:34
Ja vám troška naruším vaše dnešné nadšenie. V zadanej téme sú 3 možnosti, takže: dnes som vyhrala na lóse malú pozornosť (to sa mi stalo)
Potešilo ma, že v záhradke už začínajú rašiť cibuľoviny(kvietky), že prezimovala šípová ruža kúpená kvôli jedlým šípkam.
Rozčúlilo ma a preto som vlastne sa rozhodla reagovať tu: kriminoviny na JOJ. vraždy, prepadnutia, hlavne na starých ľuďoch, (väčšinou spôsobené našími neprispôsobivými občanmi ktorých nemáme odvahu nazvať cigáňmi, lebo sa z nás v tú ranu stávajú rasisti)a to už vôbec ich obviniť z trestnej činnosti. To má vie vytočiť do krajnosti. Pokiaľ naše zákony, následne tresty a pobyt vo väznici bude pre týchto páchateľov tr. činov dovolenkou a lehárom, s telkou na izbe, posilovňami, podľa noriem stravnými jednotkami, pokiaľ sa na nich nemôže ani zvýšiť hlas, lebo sa obmedzuje ich osobná sloboda,ako je to s výberom možnosti odrobenia nejakej práce neviem, potiaľ bude trestná činnosť v takom množstve a v takom prevedení aká je . Rozsudok a výkon trestu má byť trestom, tak to nazývame, ale ono to asi takým strašným trestom nie je. Porovnajme si domovy dôchodcov a väznice. Sú obe zariadenia preplnené, lenže s tým rozdielom, že jedni tam doslova živoria a druhí majú leháro. A kontrola väzníc a ich vybavenie je viac sledované ako tie domovy dôchodcov, ktoré by si zaslúžili starčekovia a starenky za svoje odrobené roky mať určite v lepšom stave a opatere ,ako grázli, ktorí páchajú iba zlo. Nechcela som kaziť pohodičku, ale tak ma do naštvalo po pozretí si správ, že som to tu musela napísať. Neviem kam by som tú bombu hodila od zlosti
(http://smajliki.ru/smilie-1189310823.html)http://s4.rimg.info/4ffb101a9146aa1d7fdb4c05d778faac.gif (http://smajliki.ru/smilie-473609991.html)http://s19.rimg.info/725ea714a88c37a9da535058e93bd410.gif (http://smajliki.ru/smilie-1189310823.html)..

..ja by som aj vedela, kam...dokonca aj tri fleky by som našla...
pepsikova
05.03.12,19:36
..no, Hírem v pohode prežila vraždenie, aj šehzádes sú v pohode, sulejman to dal vyšetriť ibrahimovi, ibrahim to posunul sumbulovi a ten dajehatum...vraha aj tak pozná len nigarkalfa...takže môžem zhasnúť, lebo dáko ticho je tu...


(inak- to poradie sa mi vydarilo...a pretrváva naveky...aj v našom vyšetrovacom systéme...nie sme potomkovia??:D
srska
05.03.12,19:41
a ktovie čo robí čierna bača (tiež ibrahim) :-)
pepsikova
05.03.12,20:10
..možno drží stráž nad svojim háremom...neni o ňom počuť..
pepsikova
05.03.12,20:29
...ani neviem, či som sa rozčúlila..teda- ešte neviem...ale...motala som sa kadetade a zaujala ma ponuka tu:http://aktualne.atlas.sk/aka-je-vasa-naj-kniha-piste-a-vyhrajte/showbizz/knihy/
..priznám sa, v priebehu pár sekúnd som vedela v duchu, čo by som tam napísala, ako a prečo by si tá moja najkniha zaslúžila , aby bola ponúknutá,ak by som sa zúčastnila súťaže...
..ale nezúčastním sa..nepáčia sa mi podmienky súťaže..preto, lebo-a citujem z podmienok:

2. Autor zaslaním materiálov udeľuje Centrum Holdings výhradnú licenciu na použitie zaslaných materiálov (ďalej len „príspevky"), ktoré autor vytvoril, a to všetkými známymi spôsobmi, najmä spôsobmi uvedenými v ustanovení § 18 ods. 2 zákona č. 618/2003 Z.z. o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon) (ďalej len „Licencia"). Autor udeľuje Licenciu Atlasu v neobmedzenom rozsahu a na neobmedzenú dobu. Centrum Holdings je oprávnený udeliť tretej osobe sublicenciu v rozsahu udelenej Licencie.

3. Za poskytnutie licencie a oprávnení Centrum Holdings podľa bodu 2. neprislúcha Autorovi odplata, autor ich poskytuje bezodplatne.

4. Centrum Holdings má právo po posúdení obsahu zaslaných príspevkov rozhodnúť o jeho neuverejnení, alebo príspevok odstrániť zo svojich stránok v ľubovoľnom čase.
5. Centrum Holdings má právo obsah príspevku pred uverejnením korigovať.


..no tak, ja sa posnažím, napíšem krásny sloh, ktorý by eventuálne bol taký, že by ho vybrali...lietal by s mojím menom kadetade po nete a okolí-zase aj s mojím menom, ktoré by Centrum Holdings mohlo s mojím súhlasom poskytnúť kadekomu- a ktovie, kto by to bol!...a mal by ma zadarmo aj s mojím menom...
..a ďalej, klinec,, Centrum Holding si vyhradzuje právo môj príspevok upraviť!..fuj!...a prečo to?..však ak bude dobrý, prečo by ho mali obrábať?..však by ho mohli pokaziť, predsa ja pííšem a viem, o čom, cudzí zásah by môj text nadobro znetvoril...
..no a tak nenapíšem nič...
..asi tak ..
Stanislav 1975
05.03.12,20:31
Tá farma iná psychopatina-to čo sú tam za masky?:eek:,kokos-iné postihy...
lujza.j
05.03.12,20:34
Tá farma iná psychopatina-to čo sú tam za masky?
:eek:,kokos-iné postihy...
prepni na hotel....:eek:
Stanislav 1975
05.03.12,20:37
prepni na hotel....:eek:
a tá zámena manželiek- cigáni boli v pohode, ale hentá biela rodina- jaký bordel- umrel som...
avalik
05.03.12,20:38
particka na markize :)
pavol54
05.03.12,20:39
Tá farma iná psychopatina-to čo sú tam za masky?
:eek:,kokos-iné postihy...

Zo všetkých hlúposti sa ešte panelák dá pozerať, najvyšší čas zrušiť prežitok koncesiu. Ozaj koncesiu na kino by mohli zaviesť aj za koncesiu na krčmy v dedine by sme mohli paltiť keď už hovorím o koncesii na tv
Stanislav 1975
05.03.12,20:40
Tá farma iná psychopatina-to čo sú tam za masky?
:eek:,kokos-iné postihy...
tá larva s tými silikonami, ten akože druhý Paviel,hen ten trnavák s tou vytetovanou modlitbou, tá mama s dcérušou-akože nechápem...- stará dobrá Norika Mojsejová- de si....:eek:-to museli dlho hladať tie masky, demižony...
Stanislav 1975
05.03.12,20:41
Zo všetkých hlúposti sa ešte panelák dá pozerať, najvyšší čas zrušiť prežitok koncesiu. Ozaj koncesiu na kino by mohli zaviesť aj za koncesiu na krčmy v dedine by sme mohli paltiť keď už hovorím o koncesii na tv
Panelák je síce jedna velká kurváreň, ale je to aspoň zo života, troška sa tomu dá veriť...
lujza.j
05.03.12,20:43
prepni na hotel....:eek:
jedno kladivo väčšie ako druhé.....:eek: nechápem ved tí ludia ked to skončí tak neumrú, asi zabudli že budú ešte chodiť po ulici, alebo fakt sú takí vytretí....:rolleyes:
Stanislav 1975
05.03.12,20:44
tuším v roku 88 som mal 13 rokov a videl som velkofilm made in Poland -Sexmisia- inak som bol z toho šokovaný mesiac...:)- a to nehovorím na ORF keď dávali Jozefínku- to bolo ako facka na ksicht...:D
lujza.j
05.03.12,20:46
tuším v roku 88 som mal 13 rokov a videl som velkofilm made in Poland -Sexmisia- inak som bol z toho šokovaný mesiac...:)- a to nehovorím na ORF keď dávali Jozefínku- to bolo ako facka na ksicht...:D
?
Stanislav 1975
05.03.12,20:49
?
Nemyslím našu Jožku Pazinčanku...:)- myslím film Jozefínka Mutzenbacher...
Indeed
05.03.12,20:51
tá larva s tými silikonami, ten akože druhý Paviel,hen ten trnavák s tou vytetovanou modlitbou, tá mama s dcérušou-akože nechápem...- stará dobrá Norika Mojsejová- de si....:eek:-to museli dlho hladať tie masky, demižony...

To su poväčšine skrachovane existencie, hlavne tá matka s dcerou... tam sa prejavia skutočné charaktery...

Inak páči sa mi na tej farme ta POINTA , prežiť za krutych podmienok, dneska su ludia rozmaznaní dnešným štýlom života, musia mať teplo v byte a každé ráno chrumkavé rožky...

Ja by som do tej farmy tiež išiel , poniektorí by potom chodili po dvore a rumádzgali ako ročné deti

To mi ver !
Stanislav 1975
05.03.12,20:55
To su poväčšine skrachovane existencie, hlavne tá matka s dcerou... tam sa prejavia skutočné charaktery...

Inak páči sa mi na tej farme ta POINTA , prežiť za krutych podmienok, dneska su ludia rozmaznaní dnešným štýlom života, musia mať teplo v byte a každé ráno chrumkavé rožky...

Ja by som do tej farmy tiež išiel , poniektorí by potom chodili po dvore a rumádzgali ako ročné deti

To mi ver !

Indeed-ko, nesúhlasím s tebou- zas až tak tvrdé podmienky to niesú-a keď vypli kamery, tak sa určite nažrali dobre niekde tam na farme- ja keď som chodil na prax do gabčíková a ráno o 6 hod. ťa ako učňa vyhnali na Dunaj na mráz v januári , ešte tma ako v rohu všade , fúkalo tam jak hovado, schovať sa nebolo kde až večer keď odchádzal bus na ubytovňu...
Indeed
05.03.12,20:59
Indeed-ko, nesúhlasím s tebou- zas až tak tvrdé podmienky to niesú-a keď vypli kamery, tak sa určite nažrali dobre niekde tam na farme- ja keď som chodil na prax do gabčíková a ráno o 6 hod. ťa ako učňa vyhnali na Dunaj na mráz v januári , ešte tma ako v rohu všade , fúkalo tam jak hovado, schovať sa nebolo kde až večer keď odchádzal bus na ubytovňu...

Ja mam podobné spomienky, svojho času som robil na stavbe 10-12 hodin denne , a citil som sa ako otrok na stavbe pyramíd...

Taký pobyt na farme by pre mňa bol ako netradičná dovolenka..

A psychicky by ma nikto nezlomil
buchač
05.03.12,21:20
tuším v roku 88 som mal 13 rokov a videl som velkofilm made in Poland -Sexmisia- inak som bol z toho šokovaný mesiac...:)- a to nehovorím na ORF keď dávali Jozefínku- to bolo ako facka na ksicht...:D

...dig šun ......keby si videl henten film .....skončil by si v špitáli možno ....

Helga čeká dítě: nepohyblivá kamera ji sleduje od její první návštěvy u lékaře až po průběh porodu.
Navíc se tu okrajově probírají otázky antikoncepce, početí a porodu.
V dalších pokračováních předvádějí Helga a Michael, rádoby uvolněně, partnerský sex i řešení mimomanželských styků.

http://www.fdb.cz/film/64175-helga-helga-vom-werden-des-menschlichen-lebens.html
buchač
05.03.12,21:22
Ja mam podobné spomienky, svojho času som robil na stavbe 10-12 hodin denne , a citil som sa ako otrok na stavbe pyramíd...

Taký pobyt na farme by pre mňa bol ako netradičná dovolenka..

A psychicky by ma nikto nezlomil

...vravíš TY ?????

...pche ............:cool:
Stanislav 1975
05.03.12,21:24
Ja mam podobné spomienky, svojho času som robil na stavbe 10-12 hodin denne , a citil som sa ako otrok na stavbe pyramíd...

Taký pobyt na farme by pre mňa bol ako netradičná dovolenka..

A psychicky by ma nikto nezlomil
No šak to- ťahli sme na vodnom diele od 6 do 18 a ked som došiel na ubytovňu,tak žiadne že pivko alebo tak-ale ako sme došli na ubytko tak som sa hneď vykotil na posteľ-tak ako som bol aj v montérkach aj v bagančiach-všetci sme tak padali a ked sme majstrovi hovorili že mi ako učni by sme zo zákona mali robiť max 8 hodín ,tak nás vysmial,že sme " jak z hoven upletený" a máme si zvykať-potom sme sa menili a išli do Brna to bola úplna dovolenka ,teplúčko, v hale a potom šup do Ostravy- tam bolo dobre až na jeden piatok, keď sme išli na prvý vlak do Ba a prepadli nás nejakí chalani pri stanici, všetko nám zobrali, fešáci...:mad:
Stanislav 1975
05.03.12,21:26
...dig šun ......keby si videl henten film .....skončil by si v špitáli možno ....

Helga čeká dítě: nepohyblivá kamera ji sleduje od její první návštěvy u lékaře až po průběh porodu.
Navíc se tu okrajově probírají otázky antikoncepce, početí a porodu.
V dalších pokračováních předvádějí Helga a Michael, rádoby uvolněně, partnerský sex i řešení mimomanželských styků.

http://www.fdb.cz/film/64175-helga-helga-vom-werden-des-menschlichen-lebens.html

ja ked budem v tvojom veku buchy,tak tiež budem taký frajer- ja som ešte mladý neskúsený skoro panic...:D
buchač
05.03.12,21:34
...na onú dobu neskutočný film ...vidieť na celé plátno " eržiku " ...hm ...a ako sa z nej tlačí na svet nový človiečik...dalo to predsa len trochu zabrať psychike stredoškoláka ...
pepsikova
06.03.12,04:56
...dobré ráno vám a podarený deň dnes...nech sa nemáme na čo jedovať, v telke nech idú len samé zaujímavé veci a nie trapiny,ktoré ukazujú na ľudskú hlúposť- ozaj, dávno som nevidela v telke naozaj múdreho človeka, myslím slováka v niečom dokonalom hrať......ale, ani život nie je dokonalý a tak máme , čo máme a kukáme, čo sa nám hodí...
...alabutík dnes asi dorobí včerajšiu rukolu, postíska alabutku a možno aj na pivko behne...bude slniečkovo,poohrieva kostičky, tak nech sa mu darí...
...no a kafica je na stole.....tak pohodu vám...
Deganova
06.03.12,05:30
... ku kávičke sa pripájam a pridávam vianočku s masielkom a domácim jahodovým džemíkom...
AlaNR
06.03.12,07:22
Čo je toto za svet?????
Niekomu pomôžeš a dotyčný Ťa zvozí pod čiernu zem...
A všetko kvôli tomu, že dotyčný si neskontroluje a nedovybavuje začatú vec, na ktorú ja už dosah nemám a nemôžem mať ani keby som sa ako snažila..:eek:
A nakoniec som ja tá najhoršia, najblbšia. :confused:
Začínam rozmýšľať, či sa opatí pomáhať...:(
Viac ma mrzí, že to bola bližšia osoba, ktorá za mnou sama došla a prosila o pomoc...
Sprav voľakomu dobre a os.re ti plot... škoda reči, pokazený celý deň!
luja5
06.03.12,07:55
Potešilo ma, že dcéra prišla po vyše týždni pobytu v nemocnici domov http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12040.gif a trošku sa jej polepšilo, aj keď PN-ka jej potrvá ešte najmenej do konca tohto mesiaca a to už bude skoro tri mesiace ...
pepsikova
06.03.12,08:00
..no v rámci hesla:urob somárovi dobre, osere ti hlavu"- a pokazí ti deň...nejeduj sa, somár za to nemôže, že je somár...
pepsikova
06.03.12,08:02
Potešilo ma, že dcéra prišla po vyše týždni pobytu v nemocnici domov http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12040.gif a trošku sa jej polepšilo, aj keď PN-ka jej potrvá ešte najmenej do konca tohto mesiaca a to už bude skoro tri mesiace .....

..no ja teda neviem, čo bolo tvojej dcére, ale prečo sa ti vidí 3 mesiace "dlho"..myslíš, že dĺžka PN má vplyv na rýchlosť uzdravenia?..nejeduj ma, len nech sa dievča poriadne vyzdravie, aj keby to malo trvať pol roka!!..aby nezostali následky...
alabut
06.03.12,09:43
Ja sa tesim len tak. Docvalal som uzimeny, dolamany, idem si lahnut, pockam alabutku, kapustnica v chaldicke, zemiaky uvarene, pepsina sa jeduje, hafkac hafka, krasny svet. Zijem si ako lalia polna, ako vtactvo nebeske, skratka ako trud. :-)
pepsikova
06.03.12,10:01
...alabut, kam ty chodíš na také krásne slová!..má to zmysel, poetiku, úroveň a dokonalosť!..hlava dole (klobúk zostane:)
pepsikova
06.03.12,10:04
...a dávam poludňajšiu kávu, slnko môže pleštiť do kuchynského okna..okno vyleštené, aj obkladačky, prach dokonale utretý, šarkanove chlpy lietajú vzduchom, lebo hrá futbal a ja môžem začať obednú siestu...tak fajn čas vám a alabutkovi zvlášť...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/8a5adcbb.jpg (http://chezmanima.centerblog.net/)
http://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/chatdecoa.gif...asi takto ja...
Zitulda
06.03.12,10:14
Prajem jej skoré uzdraveniea teším sa spolu s Vami:)
arizona
06.03.12,10:17
Dnes bol moj kocurko objednany na kastraciu. Nevedeli sme sa dlhsie rozhodnu, ci ano, ci nie...
Ale posledny tyzden chodil domov cely dobity,doskriabany,krvavy,hroza na neho pozriet ! Tak som sa nahnevala a objednala ho :rolleyes:
Vcera kocur dosiel s krvavym okom,mysleli sme si, ze zas sa bil s nejakym sokom...

Nastastie pre neho,veterinar pri obhliadke ran,zistil, ze to nie je poskriabane, ale ze mal v oku streleny brok a oko plne hnisu !:mad::mad::mad:
Zelam tomu hajzlovi,co strielal,aby si ho tiez niekto pomylil s tercom!!!

Ale potesilo ma, ze lekar dava takmer 100% nadej, ze ocko bude funkcne :) Drzte prosim palceky ...
BXLmiami
06.03.12,10:35
..no, Hírem v pohode prežila vraždenie, aj šehzádes sú v pohode, sulejman to dal vyšetriť ibrahimovi, ibrahim to posunul sumbulovi a ten dajehatum...vraha aj tak pozná len nigarkalfa...takže môžem zhasnúť, lebo dáko ticho je tu...


(inak- to poradie sa mi vydarilo...a pretrváva naveky...aj v našom vyšetrovacom systéme...nie sme potomkovia??:D
Prepánakráľa to akou rečou hovoríš?nerozumiem ani slovo:eek:
alabut
06.03.12,10:51
BXL, tej doktorskej hatlanine tiez malokto rozumie. :-)
AlaNR
06.03.12,11:03
To čo je dneska za deň??
Teraz som v schránke objavila oznámenie o uložení zásielky od našej drahej novej poštárky...
Nič by na tom nebolo čudné, keby nechodila cca medzi 8,30 a 9,00 hod, pritom my sme tu už od pol ôsmej. Teraz sa máme trepať pre to na hlavnú poštu cca 12 km horedole....
Stanislav 1975
06.03.12,11:13
Teší ma, že sa mi darí- šlapem jak ďábel- ako keby Lionel Messi z Barcelony, ako keby Kobe Bryant z L.A.Lakers, ako keby Kličko Vitalij...:)-ukazujem pani riaditeľke kto je špička...-momentálne nieje človeka, ktorý by ma dokázal zastaviť- to sa ani nedá- rozbehnutý vlak stopnúť...:D
Ivana Š
06.03.12,11:19
Prepánakráľa to akou rečou hovoríš?nerozumiem ani slovo:eek:

rečou sultána :) som zvedavá ako okomentuje raj v hoteli :D

môj muž to začal pozerať :confused: že aby mal prehľad, keď v robote budú chlapi preberať 1. pád
- kto má čo a 7.pád s kým s čím spím
som sa divila, on takéto reality nikdy nemusel,
vydržal 10 min a vypol telku, že si radšej ide zahrať poker

ja som semo - tamo od počítača z vedľajšej izby počula niečo a asi takto :eek::eek::eek:
Indeed
06.03.12,11:20
Teší ma, že sa mi darí- šlapem jak ďábel- ako keby Lionel Messi z Barcelony, ako keby Kobe Bryant z L.A.Lakers, ako keby Kličko Vitalij...:)-ukazujem pani riaditeľke kto je špička...-momentálne nieje človeka, ktorý by ma dokázal zastaviť- to sa ani nedá- rozbehnutý vlak stopnúť...:D

Neblázni,

veď ludia nikdy nemali veĺkú chuť sa dať poistiť, vždy ich bolo treba k tomu nejako dotlačiť...

Držíš im železo pri hlave , či ako ??
Stanislav 1975
06.03.12,11:22
Neblázni,

veď ludia nikdy nemali veĺkú chuť sa dať poistiť, vždy ich bolo treba k tomu nejako dotlačiť...

Držíš im železo pri hlave , či ako ??

A Tak vieš Indeed, po 15 rokoch vo fachu už sami volajú- to už ja mám svojích ľudí...-ja nikoho netlačím nikdy...
Ivana Š
06.03.12,12:48
jak ma potešilo :mad: môžem si aj v repríze pozrieť šou

zapla som TV a hneď som ho aj vypla
buchač
06.03.12,13:20
A Tak vieš Indeed, po 15 rokoch vo fachu už sami volajú- to už ja mám svojích ľudí...-ja nikoho netlačím nikdy...
...môžem potvrdiť z dôveryhodného zdroja ......

Katarína spomínala .........len teraz neviem .....sťažovala , alebo chválila sa ??? :rolleyes:
kukučka
06.03.12,13:25
Stano aj mne treba dom, aj kamošku mám neďaleko, len sa neviem dokopať
necítim sa ohrozená ani poverčivá, ale už aj klopem na drevo aj na čelo:--- :D
Stanislav 1975
06.03.12,15:30
Stano aj mne treba dom, aj kamošku mám neďaleko, len sa neviem dokopať
necítim sa ohrozená ani poverčivá, ale už aj klopem na drevo aj na čelo:--- :D
to je tak, človek sa nikdy necíti ohrozený kým mu nezhorí chajda...;),to je tak , kukina... a potom ked je nejaká potopa alebo niečo,tak vyplakávajú pred kamerami, že kam majú ísť a nemajú kam a podobné hlúposti - tých ludí mi vobec nieje ľúto- nezaslúžia si aby ich niekto ľutoval...
Stanislav 1975
06.03.12,15:32
ešte mi chýba 14 ľudí k 20.000 navštíveniam mojho profilu-tak hor sa kuk do profilu...:D
Stanislav 1975
06.03.12,15:33
...môžem potvrdiť z dôveryhodného zdroja ......

Katarína spomínala .........len teraz neviem .....sťažovala , alebo chválila sa ??? :rolleyes:

buchy, na teba si musím dať pozor- ty vieš toho podozrivo veľa a to nem dobré...:D
luja5
06.03.12,15:46
Zitulda, ďakujeme :-).
pepsikova
06.03.12,15:55
to je tak, človek sa nikdy necíti ohrozený kým mu nezhorí chajda...;),to je tak , kukina... a potom ked je nejaká potopa alebo niečo,tak vyplakávajú pred kamerami, že kam majú ísť a nemajú kam a podobné hlúposti - tých ludí mi vobec nieje ľúto- nezaslúžia si aby ich niekto ľutoval.....

..no veru!...a všetci poisťovací agenti sú až takí besní poistiť chalupu, okolo ktorej tečie jarok a ani jeden z nich nepovie takú blbosť, akože - ten jarok je nebezpečný, pri topení snehu pretečie a zaleje vám dom a pivnice vytopí, naozaj vám nič nepomôže, len dobrá poistka, nech si môžete potom za tie peniaze urobiť opravy...agenti sa tlačia do takých dedín, ktoré majú potoky, rieky, kde je možnosť záplavy, roztrhnutia hrádze, vyliatia vody cez breh...a poisťovne s úsmevom a promptne rýchlo preplácajú škody, na nič sa nepýtajú, vidia urobenú škodu, nuž tak v čo najkratšom čase poistencom pomôžu...ano, je to tak...kecám...
luja5
06.03.12,16:06
..

..no ja teda neviem, čo bolo tvojej dcére, ale prečo sa ti vidí 3 mesiace "dlho"..myslíš, že dĺžka PN má vplyv na rýchlosť uzdravenia?..nejeduj ma, len nech sa dievča poriadne vyzdravie, aj keby to malo trvať pol roka!!..aby nezostali následky...
...pepsik ... Ty si ma tak milo "sfúkla" :) ... ja sa polepším ;)... posielam Tebe, aj ostatným ako poďakovanie za povzbudenie ... http://bestpage.cz/smiles/s1244.gif
lenkak
06.03.12,16:13
A Tak vieš Indeed, po 15 rokoch vo fachu už sami volajú- to už ja mám svojích ľudí...-ja nikoho netlačím nikdy...

tak nech sa Ti darí aj naďalej, aj v práci aj v súkromí. :)
Oliwa
06.03.12,16:58
..

..no veru!...a všetci poisťovací agenti sú až takí besní poistiť chalupu, okolo ktorej tečie jarok a ani jeden z nich nepovie takú blbosť, akože - ten jarok je nebezpečný, pri topení snehu pretečie a zaleje vám dom a pivnice vytopí, naozaj vám nič nepomôže, len dobrá poistka, nech si môžete potom za tie peniaze urobiť opravy...agenti sa tlačia do takých dedín, ktoré majú potoky, rieky, kde je možnosť záplavy, roztrhnutia hrádze, vyliatia vody cez breh...a poisťovne s úsmevom a promptne rýchlo preplácajú škody, na nič sa nepýtajú, vidia urobenú škodu, nuž tak v čo najkratšom čase poistencom pomôžu...ano, je to tak...kecám...
Pepsi, Ťa poopravím trochu... Odkedy na Slovensku začali zúriť povodne, prijali poisťovne patričné opatrenia /aby Ťa nemuseli odškodniť, tak Ťa pre istotu ani nepoistia, alebo len to, čo oni chcú/ - najskôr ťuknú do počítača a kuknú, či máš tú chalupu v záplavovej oblasti... Odkedy vodohospodári vypracovali záplavové mapy, tak by Ti až zrak prechádzal od tých farieb na vrstevniciach - žltá, oranžová, červená...
Oliwa
06.03.12,17:03
Teší ma, že sa mi darí- šlapem jak ďábel- ako keby Lionel Messi z Barcelony, ako keby Kobe Bryant z L.A.Lakers, ako keby Kličko Vitalij...:)-ukazujem pani riaditeľke kto je špička...-momentálne nieje človeka, ktorý by ma dokázal zastaviť- to sa ani nedá- rozbehnutý vlak stopnúť...:D
Človek nyje :)/ako hovorí Pepsi/, ale niekedy sa aj vlak s vlakom zrazí, tak bacha...:rolleyes:
ela77
06.03.12,18:07
lenže tých 50%nákladov, je pre niektorých viac ako celý dôchodok
misoft
06.03.12,18:13
Okolo obeda cŕŕŕŕ letefón - kuriér - okolo druhej popoludní cŕŕŕŕ letefón - kuriér bol už dole, vycáloval som 220€.
Večer moja 3/4 od radosti skoro skolabovala - notásik bol doma, monitor s povolaným krytom a pántami vymenený, spodný diel detto, HDD skontrolovaný, dáta na mieste. Vo vnútri noťasa papierik od môjho bývalého (kua - vôbec si na neho nespomínam - šak som ho mal pod sebou niekedy v 78-om), pozdravil, nejako to urobili bez DPH, len za obchodné ceny, ale prácu museli účtovať normálne.
Moja 3/4 už teraz ďatľuje do klábosnice na FB a stále otravuje, lebo toto, alebo hento jej nejde, alebo nevie, alebo "nechce" ísť. Vysvetľujem ako na to - no ona len svoje :D "Ale mňa to nezaujíma, ale prečo to nefunguje?".
No čo na to povedať? Už mi niekedy fakt lezie na nervy, keď 10x opakuješ jedno a to isté, no niekto to nechce pochopiť, len chce, aby to fungovalo.
Já d*b*l, že som jej ho kupoval http://www.celysvet.cz/skin/smile/s9899.gif
terezamaria
06.03.12,18:21
Dnes som vyrábala torty pre Tomášov, malému 4 ročnému vnúčikovi malú a synovi väčšiu. Malý chce mať rovnaké. Ale vnúčik bol podarený, dávala som mu tortu, tak sa usmial, poďakoval a nesmelo sa poobzeral dookola, či ešte niečo nepríde...ale prišlo aj autíčko. Aj sme oslávili, lebo zajtra ide syn hrať tenis / vraj vtedy, keď je kurt voľný /. Tak sa ponúknite......
pepsikova
06.03.12,18:55
Dnes som vyrábala torty pre Tomášov, malému 4 ročnému vnúčikovi malú a synovi väčšiu. Malý chce mať rovnaké. Ale vnúčik bol podarený, dávala som mu tortu, tak sa usmial, poďakoval a nesmelo sa poobzeral dookola, či ešte niečo nepríde...ale prišlo aj autíčko. Aj sme oslávili, lebo zajtra ide syn hrať tenis / vraj vtedy, keď je kurt voľný /. Tak sa ponúknite........

..no to si, mojík, len tak jemne tortami nazvala!..úplné megafajnové (a superkalorické), bomby sú to!..sladučké,až taký mňam...(ušlo sa mi kusisko!..také sa papá samo!..
avalik
06.03.12,19:19
Okolo obeda cŕŕŕŕ letefón - kuriér - okolo druhej popoludní cŕŕŕŕ letefón - kuriér bol už dole, vycáloval som 220€.
Večer moja 3/4 od radosti skoro skolabovala - notásik bol doma, monitor s povolaným krytom a pántami vymenený, spodný diel detto, HDD skontrolovaný, dáta na mieste. Vo vnútri noťasa papierik od môjho bývalého (kua - vôbec si na neho nespomínam - šak som ho mal pod sebou niekedy v 78-om), pozdravil, nejako to urobili bez DPH, len za obchodné ceny, ale prácu museli účtovať normálne.
Moja 3/4 už teraz ďatľuje do klábosnice na FB a stále otravuje, lebo toto, alebo hento jej nejde, alebo nevie, alebo "nechce" ísť. Vysvetľujem ako na to - no ona len svoje :D "Ale mňa to nezaujíma, ale prečo to nefunguje?".
No čo na to povedať? Už mi niekedy fakt lezie na nervy, keď 10x opakuješ jedno a to isté, no niekto to nechce pochopiť, len chce, aby to fungovalo.
Já d*b*l, že som jej ho kupoval http://www.celysvet.cz/skin/smile/s9899.gif

Ak v počítači nič nefunguje , ale váš diagnostický software hovorí , že je všetko v poriadku , ide o tzv. vládny vírus. (Murphy)
lujza.j
06.03.12,19:23
.....nefrfli a inštaluj!!!!
lujza.j
06.03.12,19:45
misoft
06.03.12,21:25
Funguje všetko - len moja 3/4 sa "zasekla" :D
pepsikova
07.03.12,04:30
...dobré ráno vám a vydarený deň dnes prajem...vonku je tak akurát studeno, tak alabutík nech ešte zostane pri alabutke a kto nemusí, nech dnes nič nerobí..aj zajtra je deň...tak dám kávu na stôl...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/6a23ce57.jpg (http://chezmanima.centerblog.net/rub-cafe-p-tit-dej-apero-repas-etc-.html)
http://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/cafbonjour.gif http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/k9wrydev.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-couleur-blanc-30.html)http://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/deco49.gif...a pohodu prajem od rána...
alabut
07.03.12,04:31
Aktuálne
počasie
Čas 06:20 hod.
Teplota-16 °C
Pocitová teplota -23 °C
Vietor 11 km/h
Tlak 1030 hPa
Vlhkosť 87 %
Azakristuš, im sibe tam hore? Ani snezienkam sa nechce vyliezt zo zeme, ale reuma to ano, ta kvari alabuta sta stado krestanov ... pepsina ahoj, sarkana pozdravim telepaticky, alabutka o chvilu odcvala do prace zivit alabuta, stastna to zena. :-)
pepsikova
07.03.12,04:38
...a to si kde odmeral, mojko, hentú teplotu?..fšak to nemajú ani vo Fínsku už, že -16...to dáke staré noviny otváraš!...neviem, neviem, či ti alabutka okuliače neschovala, aby si sa niekde nezakukal, pokial ona otročí...
...a pocitovú teplotu tiež prehodnoť, šarkan ti posiela lízatkovú okolokrčku...štek!...
alabut
07.03.12,04:59
Pocitova sa odcita z tabuliek podla rychlosti vetra, udaje, ktore som smaril su z oficialnej stanice na webe asi kilometer odo mna ... alabutka namerala az -17*C. Dnes asi z rylovania nebude nic, alabut bude kosti vyhrievat pekne za sklom. :-)
Oliwa
07.03.12,06:32
Dnes som vyrábala torty pre Tomášov, malému 4 ročnému vnúčikovi malú a synovi väčšiu. Malý chce mať rovnaké. Ale vnúčik bol podarený, dávala som mu tortu, tak sa usmial, poďakoval a nesmelo sa poobzeral dookola, či ešte niečo nepríde...ale prišlo aj autíčko. Aj sme oslávili, lebo zajtra ide syn hrať tenis / vraj vtedy, keď je kurt voľný /. Tak sa ponúknite......
Terazky som sem nakukla, a čo vidím :eek: - 2 ovocné torty s mandarínkami... Teda dúfam, že nevidím dvojmo! :cool: Aj ja chcem takú tortúúú a babkúúú... a nemusí sa volať ani Mária-Terézia... ;):)
Oliwa
07.03.12,06:47
To čo je dneska za deň??
Teraz som v schránke objavila oznámenie o uložení zásielky od našej drahej novej poštárky...
Nič by na tom nebolo čudné, keby nechodila cca medzi 8,30 a 9,00 hod, pritom my sme tu už od pol ôsmej. Teraz sa máme trepať pre to na hlavnú poštu cca 12 km horedole....
Nóóó ja v ostatnom čase nachádzam v schránke každý deň nejaké predvolebné letáky, plagáty, noviny, z ktorých sa na mňa škeria počítačovo upravené fotky našich expolitikov, ktorým sa do politického dôchodku nechce ani za svet a tak sa mi prihovárajú, aby som si ich vypočula, prečítala, zakrúžkovala, volila... Včera mi tak vypadol zo schránky jeden z SDKÚ a nariekal, že je až na 53 mieste, lebo vraj podporil Radičovú... A dal /dokonca aj na bilboardy v meste/ svoje mobilné číslo, že keby som niečo potrebovala... :D
No dobré je to papierovanie na jednu vec: máme novú hypokaustovú keramickú pec, tak všetci tí úlisní politici končia u nás v pekelnom ohni :):mad:. Zistila som, že zatiaľ najlepšie horí Fico a Slota... :---:---:--- Už sa teším, kto sa bude škvariť dnes... :rolleyes:
terezamaria
07.03.12,07:02
Terazky som sem nakukla, a čo vidím :eek: - 2 ovocné torty s mandarínkami... Teda dúfam, že nevidím dvojmo! :cool: Aj ja chcem takú tortúúú a babkúúú... a nemusí sa volať ani Mária-Terézia... ;):)
Oliw no čo narobíš, keď malý chce vždy takú, akú dostane
jeho ocko.:) Príď a upečieme a ani babku si nemusíš
adoptovať.:---:---:---
Oliwa
07.03.12,07:23
Terezka, dík za pozvanie, uspokojím sa aj s receptom v SS, ak prezradíš, čo sa pod tou plnkou skrýva, či tiež mandaríni alebo niečo iné...
alabut
07.03.12,07:48
Ja ich naplnim do pilinaka medzi piliny a potom udusim. Na ine sa nehodia.
kopretinka
07.03.12,11:27
alabut
07.03.12,14:23
Skoda, ze ta dochodkyna nie je alabutka. Spominam si, ked ma odvazala zachranka pocas zimnych mrazov z hor, snehu po pas, pytali sa ma, ze: "Ste na nieco alergicky?". Vravim: "Na krestanov." Chceli ma v horach opat vylozit a nechat tam, akoby zachranka bola iba krestanska a ja som neplatil odvody a dane ... zasiahla alabutka, nech jej to panbozko vynahradi na detoch a peniazoch a nech slak trafi vsetkych krestanov. :-)
Tweety
07.03.12,14:36
Skoda, ze ta dochodkyna nie je alabutka. Spominam si, ked ma odvazala zachranka pocas zimnych mrazov z hor, snehu po pas, pytali sa ma, ze: "Ste na nieco alergicky?". Vravim: "Na krestanov." Chceli ma v horach opat vylozit a nechat tam, akoby zachranka bola iba krestanska a ja som neplatil odvody a dane ... zasiahla alabutka, nech jej to panbozko vynahradi na detoch a peniazoch a nech slak trafi vsetkych krestanov. :-)
Alabutko nerúhaj sa. Platí jedno, čo nechceš, aby robili Tebe, nerob ani ty druhým. Dobré sa raz vráti, ale zle aj dvakrát.
pavol54
07.03.12,14:51
Skoda, ze ta dochodkyna nie je alabutka. Spominam si, ked ma odvazala zachranka pocas zimnych mrazov z hor, snehu po pas, pytali sa ma, ze: "Ste na nieco alergicky?". Vravim: "Na krestanov." Chceli ma v horach opat vylozit a nechat tam, akoby zachranka bola iba krestanska a ja som neplatil odvody a dane ... zasiahla alabutka, nech jej to panbozko vynahradi na detoch a peniazoch a nech slak trafi vsetkych krestanov. :-)
No ja si myslím že všetko zle robíte vy pohania a tí pohania čo sa tvária že sú kresťania, tak prečo nadávaš na skutočných kresťanov pre začiatok stačí aby si poznal kresťana podľa dodržiavania desatoro Božích prikázaní, ak ich niekto nedodržiava tak nie je kresťan akokoľvek sa bude búchať do pŕs a hlásiť ku kresťanom a aby si mohol kresťanov odsudzovať musíš aj ty poznať aspoň ich základný kódex - Desatoro
terezamaria
07.03.12,14:51
Nech si ich v zdraví užije, ale je to nehoráznosť, poniektorí ľudia naozaj prídu k veľkým peniazom vďaka známostiam a vytvoreniu " miesta na mieru ".
Stanislav 1975
07.03.12,14:53
Mňa dneska potešil obed s poraďáčkou nikou.sum- dobré dievča to je, milé,rozumné, inteligentné- som rád že som ju osobne spoznal...:)
pavol54
07.03.12,14:54
keby tie letáky dávali aspoň na novinovom papieri na podpaľovanie by sa hodili
Tweety
07.03.12,14:54
Mňa dneska potešil obed s poraďáčkou nikou.sum- dobré dievča to je, milé,rozumné, inteligentné- som rád že som ju osobne spoznal...:)
Stanko, no vidíš, a to sme také všetky. :)
Indeed
07.03.12,14:56
No ja si myslím že všetko zle robíte vy pohania a tí pohania čo sa tvária že sú kresťania, tak prečo nadávaš na skutočných kresťanov pre začiatok stačí aby si poznal kresťana podľa dodržiavania desatoro Božích prikázaní, ak ich niekto nedodržiava tak nie je kresťan akokoľvek sa bude búchať do pŕs a hlásiť ku kresťanom a aby si mohol kresťanov odsudzovať musíš aj ty poznať aspoň ich základný kódex - Desatoro

Skoro 80% obyvateľov Slovenska sa hlási ku kresťanstvu,

len koľko je medzi nimi skutočných kresťanov ???

Ja poznám mnohých takých "nedeľných kresťanov".
terezamaria
07.03.12,14:56
Určite je to príjemné stretnúť fajn človeka.....
Stanislav 1975
07.03.12,14:57
Stanko, no vidíš, a to sme také všetky. :)

nooo, nechajme to tak...:)-všetky zasa nie...:D,nájde sa aj tu zopár takých zvláštných jedincov...
Tweety
07.03.12,14:57
nooo, nechajme to tak...:)-všetky zasa nie...:D,nájde sa aj tu zopár takých zvláštných jedincov... AK ináč nedáš, ale verím, že mňa tam nedávaš.
Stanislav 1975
07.03.12,14:58
Skoro 80% obyvateľov Slovenska sa hlási ku kresťanstvu,

len koľko je medzi nimi skutočných kresťanov ???

Ja poznám mnohých takých "nedeľných kresťanov".
a ja som "ročný " kresťan- modlím sa pekne raz za rok...:cool:-hanba mi...
Stanislav 1975
07.03.12,14:59
AK ináč nedáš, ale verím, že mňa tam nedávaš.

teba néééé-to by som si v živote nedovolil...:D
Tweety
07.03.12,15:00
teba néééé-to by som si v živote nedovolil...:D
Ešteže tak. A polepší sa. Každý deň aspoň jeden dobrý skutok.:)
Stanislav 1975
07.03.12,15:03
Ešteže tak. A polepší sa. Každý deň aspoň jeden dobrý skutok.:)
ja som dobrota sama o sebe- pápežskejší než pápež...- ja pojdem do neba určite....( už to vybavujem)...:)
Indeed
07.03.12,15:05
možno by nebolo až tak od veci zamyslieť sa nad Ev. sv. Jana 17 kapitolou verš 3 a 17
pavol54
07.03.12,15:06
Skoro 80% obyvateľov Slovenska sa hlási ku kresťanstvu,

len koľko je medzi nimi skutočných kresťanov ???

Ja poznám mnohých takých "nedeľných kresťanov".
ako to dokážeš rozlíšiť?
pavol54
07.03.12,15:08
možno by nebolo až tak od veci zamyslieť sa nad Ev. sv. Jana 17 kapitolou verš 3 a 17
cituj
Indeed
07.03.12,15:19
Jan 17:3 V tom spočíva večný život, aby poznali Teba jediného,živého a pravého Boha, a toho,ktorého si poslal Ježiša Krista.

Jan 17:17 Tvoje slovo je pravda

a tiež

Jan 4:24 ...tí,ktorí chcú uctievať Boha, musia Ho uctievať v duchu a v pravde
alabut
07.03.12,15:52
Nechcem to rozpitvavat, mam biblickych talafatiek plne zuby:

Ježíš sám řekl: „Jsem poslán ke ztraceným ovcím z lidu izraelského“

On pak odpověděv, řekl: Nejsem poslán než k ovcem zahynulým z domu Izraelského.
On odpověděl: "Jsem poslán ke ztraceným ovcím z lidu izraelského."
kopretinka
07.03.12,15:59
Doktorka na internom mi kvoli viere navrhka ukoncit liecebny proces pod jej vedenim.
:eek: a to čo znamená?
lujza.j
07.03.12,16:48
......dávam do "pľacu" zemiakové placky.....
pivko
07.03.12,16:51
A kyslá smotana je kde? Mńa dnes poteší určite Messi keď dá aspoň gólik. Už sa zberám na pivko a futbal.
lujza.j
07.03.12,16:53
Praveze som sa spamatal, myslel som, ze po pade komunizmu banda krestanov sa bude spravat k svojej krajine ako k svojej. Opak sa stal pravdou. Blizsi Vatikan, peniaze a majetok, ako sused, priatel, obcan toho isteho statu. Nech slak trafi celu krestansku bandu aj s ich bohom. :-)
ako vyzerá mám momentálne v rámci rodiny v priamom prenose, silne veriaca dostala druhú pubertu+nejaký chlap ju očaril/čím:rolleyes:/ tak že zobrala dve bratove deti a odsťahovala sa:eek: do podnájmu.....
lujza.j
07.03.12,16:55
A kyslá smotana je kde? Mńa dnes poteší určite Messi keď dá aspoň gólik. Už sa zberám na pivko a futbal.
tu....
http://urobsisam.topky.sk/UserFiles/Image/domaca-pohoda/zdravie/chemia-v-potravinach-96/smotana-big-image.jpg
Laura1
07.03.12,17:15
Veľmi ma potešil ten nádherný mesiac na oblohe (fakt vyzerá ako obrovský žltý tanier)
:)
pivko
07.03.12,18:01
Mňa dnes potešilo že sa po 4 rokoch prebral nick richard8888 a hneď sa pustil do debaty v každej téme. No čistý Laco Montér.
alabut
07.03.12,18:02
pivko, nie je prvy, uz ma prekliali v teme prekliatie :-)
pepsikova
07.03.12,18:02
...dáka dlhá kóma...
pepsikova
07.03.12,18:03
Veľmi ma potešil ten nádherný mesiac na oblohe (fakt vyzerá ako obrovský žltý tanier)
:)..

..len šnicel so šalátom na ňom chýba...

..a fajn večer vám...dnes poobede ani kaficu nemal kto uvariť...
lujza.j
07.03.12,18:03
Mňa dnes potešilo že sa po 4 rokoch prebral nick richard8888 a hneď sa pustil do debaty v každej téme. No čistý Laco Montér.
no čo spravíš, je taký "ukecaný":D možno že ho niečo 4roky brzdilo...:rolleyes:
Tweety
07.03.12,18:04
Mňa dnes potešilo že sa po 4 rokoch prebral nick richard8888 a hneď sa pustil do debaty v každej téme. No čistý Laco Montér.
Prečo čistý? šak zas naklonovaný. Vitaj teda Karol.
lujza.j
07.03.12,18:04
..

..len šnicel so šalátom na ňom chýba...

..a fajn večer vám...dnes poobede ani kaficu nemal kto uvariť...
akože nemóžem aj placky aj kafíču, čo som kde som....:D:---
pepsikova
07.03.12,18:14
akože nemóžem aj placky aj kafíču, čo som kde som....:D:---..

..ale, tak daj aspoň placku..voňajú až semo kuk mne...aj šmatanku možeš frcnúť:)
Ivana Š
07.03.12,18:15
ja placky môžem kafiču ponúknem, takú ľadovú - však je zima

a ma teší že som sa konečne dočkala odpovede na otázku o príjmoch z rakúska,
síce v úplne inej téme, ale čo už ;)
nika.sum
07.03.12,18:19
Ivanka, teraz som Ti tam napisala, musis trosku viac hladat, ja som Striebru odpovedala tiez len preto, ze som mala tu temu ako sledovanu, inak nestiham teraz priznam sa pozerat vsetky temy. Ale za kavicku ladovu - vyzera super - dakujem :-)
pepsikova
07.03.12,18:20
...neviete, kolký je stupeň?..dýcham už len zo zvyku...
nika.sum
07.03.12,18:21
...neviete, kolký je stupeň?..dýcham už len zo zvyku...

Tak davaj na seba pozor Pepsinka :-)
veronikasad
07.03.12,18:24
...neviete, kolký je stupeň?..dýcham už len zo zvyku...
AKTUÁLNA BIOPREDPOVEĎ na 7.3.12


Rizikový stupeň http://www.biopocasie.sk/attachments/Image/Srdiecko11.gif slabá záťaž
Na území Slovenska bude ešte pretrvávať priaznivé počasie s pozitívnym vplyvom na zdravotný stav a celkovú fyzickú a psychickú pohodu. Dobrá je telesná aj duševná výkonnosť, čomu napomáha aj priaznivý vplyv počasia na kvalitu spánku, ktorý je pokojný a občerstvujúci. Osoby so srdcovo-cievnymi ochoreniami by sa však mali šetriť a neprepínať svoje sily. Môže byť sklon k vyššej pulzovej frekvencii. Meteorosenzitívni, vegetatívne labilní ľudia s nízkym tlakom krvi môžu reagovať zvýšenou náchylnosťou k migrénam a pocitom závratu.
alabut
07.03.12,18:28
pepsikova
07.03.12,18:29
..joj, ďakujem, ďakujem...páči sa mi hlavne tá časť o kvalite spánku...prespala by som aj seba a tie kvalitné kraviny , čo sa mi snívajú, akonáhle zbadám vankúš-čisté horory!...
...aspoň že migrému nemám,ani závrate...to bude tým slnkom, inak to nevidím...
pepsikova
07.03.12,18:30
Toto by som mohol zajtra alabutke ... MDZ. :-)

http://www.liveinternet.ru/users/elenageier/post101119339

http://img0.liveinternet.ru/images/attach/c/0//42/789/42789405_1240216596_090ed0c16ee9760de4e1af3a46dfc3 5a.jpg..

..mňamm, a ak by to cestíčko bolo také, ako na oškvarkové padáčiky, aj ja by som chcela...aj ja som MDŽ...
alabut
07.03.12,18:31
... pepsina, zajtra je spln, aj alabutka vyje na mesiac a nemoze spat. :-)
Stanislav 1975
07.03.12,18:32
alabut, aj ked si miláčikom najma dámskej časti Porady, ale v poslednom čase som z tvojích názorov šokovaný a smutný- neviem, ale tak prudko útočiť na kresťanov a hlavne škaredo je podľa mňa neetické, zlé a od veci- nesúhlasím s tebou a ani s takými urážkami aké tu posledný týždeň produkuješ...
Oliwa
07.03.12,18:33
Mňa dneska potešil obed s poraďáčkou nikou.sum- dobré dievča to je, milé,rozumné, inteligentné- som rád že som ju osobne spoznal...:)
Ešte si počkáme na vyjadrenie druhej strany... ;):)
PS: Kto platil ten obed? :rolleyes::D
pepsikova
07.03.12,18:33
... pepsina, zajtra je spln, aj alabutka vyje na mesiac a nemoze spat. :-)..

..ty medveď, kde ja vyjem??..kde si ma počul?..alebo alabutku?..fšak tá je chudiatko v robote!...
jozka56
07.03.12,18:35
Toto by som mohol zajtra alabutke ... MDZ. :-)

http://www.liveinternet.ru/users/elenageier/post101119339

http://img0.liveinternet.ru/images/attach/c/0//42/789/42789405_1240216596_090ed0c16ee9760de4e1af3a46dfc3 5a.jpg

alabutko, ak upečieš, mysli trochu aj na mňa, dala by som si:), lebo na zajtra plánujem iba uvariť zemiaky a spraviť si omeletu, na iné nebudem mať čas ani náhodou:)
lujza.j
07.03.12,18:36
..

..ale, tak daj aspoň placku..voňajú až semo kuk mne...aj šmatanku možeš frcnúť:)
http://files.slovenskepovestikdebolotambolo.webnode.sk/200000046-0a6e50bf67/zemiakove-placky.jpg
misoft
07.03.12,18:37
Hej, dievčatá, tu je niečo pre Vás - k zajtrajšku - nech sa Vám darí:
http://stanislava.napady.net/image/15977886
alabut
07.03.12,18:37
... jozka tebe vzdy, aj pepsine s hafkacom sa ujde. :-)
lujza.j
07.03.12,18:40
...neviete, kolký je stupeň?..dýcham už len zo zvyku...
so bude splnom....
alabut
07.03.12,18:40
Stano, nie je to prvy krat, co utocim na krestansku sektu, s niektorymi damami som sa posekal a snazim sa nevnimat, prerusil som vsetky kontakty, vela ludi sa vyfarbilo. Ja vyhodnocujem vlastne skusenosti a tie su velmi zle. Nekazme si vecer. :-)
jozka56
07.03.12,18:40
... jozka tebe vzdy, aj pepsine s hafkacom sa ujde. :-)
ďakujem pekne:)
misoft
07.03.12,18:41
No - aj dnes dávali, že za ten Titanic je zodpovedný Mesiac!
alabut
07.03.12,18:42
... miso, nielen za Titanic, ale aj za Velku Noc. :-)
misoft
07.03.12,18:47
...a keby len za toto - ten má toho na rováši veľa! :D:D:D
Oliwa
07.03.12,18:49
Dnes som z pracovnej oslavy MDŽ :) išla domov po dlhom čase MHD. Čipovú kartu som si už dávno nedobila, lebo ju nepotrebujem, tak som si kúpila lístok u vodiča. Po zaplatení a vydaní lístka sa zrazu automat pokazil :eek:. A tak všetci, čo išli za mnou, cestovali zadarmo :mad:. No nemohla som nastúpiť o jedného človeka neskôr? :rolleyes:
jozka56
07.03.12,18:51
A moja malinká vnučenka dnes vypľúvala domáci chlebík, ktorý som spravila, boli v ňom pšeničné otruby, asi ich neznáša. Krpček malý, pritom doteraz zjedla všetko, čo jej bolo ponúknuté:)
pepsikova
07.03.12,18:56
... miso, nielen za Titanic, ale aj za Velku Noc. :-)..

..no aspoň viem, komu vynadať..lebo kvoli mne by Veľká noc ani nemusela byť...mesiac jeden!!!:D
Ivana Š
07.03.12,19:03
moje prvé deťo keď bolo malé, všetko vypľúvalo tiež - teraz zje všetko, čo sa nehýbe, aj to čo má oči a pozerá na teba :)

moje druhé deťo jedlo všetko, tuším aj to čo sa hýbalo, asi zato mal aj toxoplazmózu
teraz je prieberčivý, hoc čo nezje :mad:
pavol54
07.03.12,19:08
..

..no aspoň viem, komu vynadať..lebo kvoli mne by Veľká noc ani nemusela byť...mesiac jeden!!!:DČo ti na Veľkej Noci vadí?
Oliwa
07.03.12,19:15
Čo ti na Veľkej Noci vadí?
Asi že je Veľká, alebo že je nie je cez deň? ;):D Ale nebudem liezť Pepsine do kapusty, ani do výrečnosti...:)
misoft
07.03.12,19:23
Ale nebudem liezť Pepsine do kapusty ani sa tam nedostaneš - šarkan je nablízku, ani do výrečnosti...nemáš na ňu!
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11902.gifhttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s11916.gif
pepsikova
07.03.12,19:47
Čo ti na Veľkej Noci vadí?..

..odjakživa sa mi nepáči...asi preto, že som sa narodila na Veľký piatok...
lujza.j
07.03.12,19:51
Čo ti na Veľkej Noci vadí?
na veľkej noci je pre mňa dobré akurát to, že je predlžený víkend, inak nič. potom sa akurát všetci chlapi oslopú ako také dogy.....:---
Mária27
07.03.12,19:53
http://img.mediacentrum.sk/gallery/350/1311184.jpghttp://magazin.atlas.sk/ulety/je-skutocny-muz-s-polovicou-hlavy-prehovoril-(video)/790046.html
Nedrogujte
Takto znie odkaz Carlosa Rodrigueza, ktorý pred niekoľkými rokmi prežil hrozivú auto nehodu. Napriek šťastnému koncu, život mladého muža neostal bez následkov. Po tom, ako pri náraze preletel čelným sklom auta, prišiel mladík o veľkú časť mozgu a lebky.
pepsikova
07.03.12,19:55
...nie dogy, ale prasiatka..
pepsikova
07.03.12,19:56
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11902.gifhttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s11916.gif..

..ďakujem...ale ty si asi nečítal Oliw,keď sa dobre rozpíše...kludne si s ňou podám ruku...
kopretinka
07.03.12,20:00
http://img.mediacentrum.sk/gallery/350/1311184.jpghttp://magazin.atlas.sk/ulety/je-skutocny-muz-s-polovicou-hlavy-prehovoril-(video)/790046.html (http://magazin.atlas.sk/ulety/je-skutocny-muz-s-polovicou-hlavy-prehovoril-%28video%29/790046.html)
Nedrogujte
Takto znie odkaz Carlosa Rodrigueza, ktorý pred niekoľkými rokmi prežil hrozivú auto nehodu. Napriek šťastnému koncu, život mladého muža neostal bez následkov. Po tom, ako pri náraze preletel čelným sklom auta, prišiel mladík o veľkú časť mozgu a lebky.
odkedy sa dá žiť bez mozgu?:eek:
asi ho ani predtým veľa nemal
pepsikova
07.03.12,20:04
odkedy sa dá žiť bez mozgu?:eek:
asi ho ani predtým veľa nemal..

..no fšak malý mozog mal ako veľký a veľký nemal..tak sa mu zmestí..
nika.sum
07.03.12,20:04
Mňa dneska potešil obed s poraďáčkou nikou.sum- dobré dievča to je, milé,rozumné, inteligentné- som rád že som ju osobne spoznal...:)

O, dakujem Stanko aj za obedik aj za prijemne posedenie. A pre Olive, Stanko je gentleman.
pavol54
07.03.12,20:26
..

..odjakživa sa mi nepáči...asi preto, že som sa narodila na Veľký piatok...
Ale dúfam že neoslavuješ narodeniny vždy na Veľký piatok, lebo ten je veľmi premenlivý, ja tiež tvrdím že moje narodenie bolo čiernym dňom a preto ešte ani stredu ani ten deň nemám dôvod nenávidieť.
pavol54
07.03.12,20:29
na veľkej noci je pre mňa dobré akurát to, že je predlžený víkend, inak nič. potom sa akurát všetci chlapi oslopú ako také dogy.....:---
Takže ti vadia "pohanské zvyky" ktoré sa prenášajú a zamotali sa do kresťanských sviatkov,
kopretinka
07.03.12,20:34
neznášam veľkú noc,je to umelo zatiahnutý sviatok do mesta.....na dedine nech sa oblievajú na dvore pred domom a trebárs aj do potoka hádžu,ale aký zmysel má,keď mi v rrobote niekto vyleje na hlavu 2litre vody z plastikovej fľaše a ja som potom 8 hodín mokrá....tak to som nepochopila.Dotyčného som dopredu upozorňovala,že to nemá robiť.Vynadala som mu tak,že všetci kolegovia boli v šoku,lebo také vulgarity odo mňa ešte nepočuli.On sa so mnou skoro rok nerozprával,ale mne to bolo fuk,jeho k svojej práci nepotrebujem.
Ivana Š
07.03.12,20:39
neznášam veľkú noc,je to umelo zatiahnutý sviatok do mesta.....na dedine nech sa oblievajú na dvore pred domom a trebárs aj do potoka hádžu,ale aký zmysel má,keď mi v rrobote niekto vyleje na hlavu 2litre vody z plastikovej fľaše a ja som potom 8 hodín mokrá....tak to som nepochopila.Dotyčného som dopredu upozorňovala,že to nemá robiť.Vynadala som mu tak,že všetci kolegovia boli v šoku,lebo také vulgarity odo mňa ešte nepočuli.On sa so mnou skoro rok nerozprával,ale mne to bolo fuk,jeho k svojej práci nepotrebujem.

mám šikovnú susedu, šesť oblievačov bolo mokrých a ona suchá, dobre sa vie uhýbať
kopretinka
07.03.12,20:41
mám šikovnú susedu, šesť oblievačov bolo mokrých a ona suchá, dobre sa vie uhýbať
keď sedíš v jedálni a obeduješ,nemáš sa kam uhnúť
Ivana Š
07.03.12,20:44
ja tiež tieto oblievacie zvyky neznášam
chcela by som vidieť mužov v takejto situácii tvárili by asi takto :mad::mad::mad:
kopretinka
07.03.12,20:50
ja tiež tieto oblievacie zvyky neznášam
chcela by som vidieť mužov v takejto situácii tvárili by asi takto :mad::mad::mad:
keď je MDŽ,narodeniny,meniny,vtedy ma nikto nepozná....ale na veľkú noc áno?? ta to de sme?? :mad:
pavol54
07.03.12,20:52
ja tiež tieto oblievacie zvyky neznášam
chcela by som vidieť mužov v takejto situácii tvárili by asi takto :mad::mad::mad:
"všechno s mírou" neprídeš nepoleješ(trocha) zle je, prídeš veľa poleješ ešte horšie, nevypiješ zle je, veľa vypiješ zle je, no kto vám vyhovie
pavol54
07.03.12,20:56
keď je MDŽ,narodeniny,meniny,vtedy ma nikto nepozná....ale na veľkú noc áno?? ta to de sme?? :mad:
dobre tak všetko najlepšie k zajtrajšiemu sviatku, tak aby si nepovedala, (aj predrečníčke Ivane) ale aj všetkým dámam čo sem chodia prajem
alabut
07.03.12,20:56
Ivana Š
07.03.12,21:03
dobre tak všetko najlepšie k zajtrajšiemu sviatku, tak aby si nepovedala, (aj predrečníčke Ivane) ale aj všetkým dámam čo sem chodia prajem
ďakujem, ale som prečo predrečníčka? ja som som nezačala ani s MDŹ ani s oblievačkami
kopretinka
07.03.12,21:05
dobre tak všetko najlepšie k zajtrajšiemu sviatku, tak aby si nepovedala, (aj predrečníčke Ivane) ale aj všetkým dámam čo sem chodia prajem
tak aby si nepovedal,tak ďakujem :)
kopretinka
07.03.12,21:06
Ivana Š
07.03.12,21:08
náhodou - pekné kytice :)
pavol54
07.03.12,21:09
Ale, ved si vas vazime. :-)

http://www.webmagazin.cz/_okcl/1173350247_8.jpghttp://www.vychytane.sk/filesystem/small/image/201001/1811-0-pranie-k-mdz.jpg
tí sú nejakí vyholení to asi nebudú "nebezpeční" pre ženy
pavol54
07.03.12,21:12
ďakujem, ale som prečo predrečníčka? ja som som nezačala ani s MDŹ ani s oblievačkami
reagoval som na 2146 a ty si bola na2145 dalšia iná v diskusii široko ďaleko nie je
kopretinka
07.03.12,21:14
tí sú nejakí vyholení to asi nebudú "nebezpeční" pre ženy
ten prvý má chlpaté ruky aj nohy,sa prizri :Ddruhý má tiež nejaký porast na hrudi a ten,čo robí stojku,má dokonca chlpy aj pod pazuchami......a to som nevedela,že 4%ní sú vždy vyholení :D
Ivana Š
07.03.12,21:16
vy tiež nespáči máte nejaké pozorné očká
kukáte na detaily
ja som sa pozerala na kytice :)
pavol54
07.03.12,21:18
ten prvý má chlpaté ruky aj nohy,sa prizri :Ddruhý má tiež nejaký porast na hrudi a ten,čo robí stojku,má dokonca chlpy aj pod pazuchami......a to som nevedela,že 4%ní sú vždy vyholení :D
Ani ja, len som to pri nejakej príležitosti počul a že 4%ní to z čoho vzniklo?
jozka56
07.03.12,21:28
A ja mám rada Veľkú noc, máme rodinné stretko na chate, či čo treba viac:)
Ivana Š
07.03.12,21:28
lujza.j
07.03.12,21:30
Takže ti vadia "pohanské zvyky" ktoré sa prenášajú a zamotali sa do kresťanských sviatkov,
nevyznám sa.....som neveriaca.
lujza.j
07.03.12,21:31
rodinné stredko to áno to je fajn...
jozka56
07.03.12,21:32
tí sú nejakí vyholení to asi nebudú "nebezpeční" pre ženy

no a sú nedokonale vyholení, no tééda:)
Ivana Š
07.03.12,21:33
A ja mám rada Veľkú noc, máme rodinné stretko na chate, či čo treba viac:)

Ja mám tiež rada Veľkú noc, lebo sa stretnem s rodinou ktorú som rok nevidela
len keby to šlo bez tých trapošín s oblievaním
inak priznám sa, skôr tuším znesiem tú vodu, ako všelijaké voňavky rôzneho druhu
lujza.j
07.03.12,21:34
ešteže miesto zvoncov kvety....
lujza.j
07.03.12,21:36
chvala bohu, že sú.čo tam majú mať džumandži......:)
alabut
08.03.12,04:07
Petrohradské ženy žiadajú chlieb a mier
V nasledujúcich rokoch sa téma pracovných podmienok a ich bezpečnosti stala nosnou pri všetkých demonštráciách na Deň žien v Európe i Amerike. S blížiacou sa prvou svetovou vojnou rezonovali aj heslá o mieri a proti militarizmu. Roku 1913 sa demonštrácia v rámci akcií Socialistickej internacionály po prvý raz konala aj v Rusku. A práve tu je koreň ďalšej z tradícií spojených s konkrétnym dňom 8. marca. V zime 1917, keď už dva milióny ruských vojakov zahynuli na fronte a milióny ostatných trávili ďalšiu zimu mimo domova, ktorý zatiaľ opanoval hlad, nedostatok kuriva, mizerné zásobovanie a vojnová drahota, zorganizovali petrohradské ženy svoju "tradičnú" demonštráciu, určenú na poslednú februárovú nedeľu. V ten rok pripadla na 23. február, čo je podľa nášho kalendára práve 8. marec. Hoci vodcovia "serióznych" organizovaných politických síl nepovažovali tento zimný termín za najvhodnejší na verejné demonštrácie, davy žien vyrazili do ulíc pod heslom Chlieb a mier. Akcia prerástla do niekoľkodňovej vlny verejných nepokojov a do generálneho štrajku. Do encyklopédií vošli ako februárová revolúcia. Cár Mikuláš II. dňa 25. februára 1917 abdikoval a pod vedením Alexandra Kerenského sa vytvorila dočasná vláda s programom vybudovať v Rusku modernú parlamentnú demokraciu. Okrem iného rýchlo uzákonila všeobecné volebné právo, a to aj pre ženy.

Priznam sa, toto som nevedel. Zeny, som na vas hrdy. :-)

http://fotky.sme.sk/foto/182553/k-mdz
pepsikova
08.03.12,04:53
...dobré ráno vám a krásny deň dnes...a keď vravím krásny, tak nech taký aj je...so snežienkami, kvietkom, pozornosťou- a tak...zaslúžime si každý deň, nie iba raz v roku, to je fakt...sme dôležité...a aby som zas nebola nejaká feministka:D, poviem len tak, že na nás stojí a padá svet...
...a tak káva je na stole,šarkan prebehol lúkou,vonku je celkom fajn, alabutík má isto už hotový rozpis aktívnych činností na dnešný deň, nuž tak nech mu slniečko svieti a ohreje košťále...asi tak ja dnes ráno...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/771a4f5c.gif (http://chezmanima.centerblog.net/3.html)
http://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/decomauvepapillonc.gifhttp://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/fleurminibouquetc.gif http://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/decomauvepapillonc.gif http://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/blinkiebonnejourneh.gifhttp://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/decomauvepapillonc.gif
alabut
08.03.12,04:57
... pepsina nazdar, dnes vobec nebudem aktivny, idem k lapiduchovi pomerat telesne udaje. Dnes u nas meraju zadarmo vseliake, ze cukor oblicky krv tlak a co ja viem este, aby pacient nesiel celkom sprosty k odbornikom a poctivo zacal zivit zdravotne poistovne a medicinmanov, podla hesla, nikto nie je zdravy, nachystajte pudilare. :-)
pepsikova
08.03.12,05:08
... pepsina nazdar, dnes vobec nebudem aktivny, idem k lapiduchovi pomerat telesne udaje. Dnes u nas meraju zadarmo vseliake, ze cukor oblicky krv tlak a co ja viem este, aby pacient nesiel celkom sprosty k odbornikom a poctivo zacal zivit zdravotne poistovne a medicinmanov, podla hesla, nikto nie je zdravy, nachystajte pudilare. :-)..

..joj, ty si dnes aký odvážny!..no, keď už budeš taký rozbehnutý, daj pomerať aj mne, či sa mi náhodou nepohli miery 90-60-90(malo byť):D a potom môžeš aj k lapiduchovej behnúť dať napísať lieky...keď už budeš vonku...čo ty na to?..a nezabudni na kvietku pre alabutku, zaslúži si...ja ti za to pošlem stískanec..asi...http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11957.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=11957)
alabut
08.03.12,05:26
Vonku sneh, kvietka niet, ni snezienka ni safran, snad jej plantu kapusty dam. :-)
pepsikova
08.03.12,05:40
...nooo!!..však nejde o darček, ale o tú myšlienku:)
alabut
08.03.12,06:37
Zatloukat, zatloukat, zatloukat. Na první pohled pravidlo, kterým se řídí všichni pořádní kutilové (kteří jdou občas "něco spravit" k sousedce). Mistrem převleků, promyšlených plánů a neproniknutelných kamufláží však není nikdo jiný než jejich něžnější polovičky (tedy právě ty spokojené sousedky).

A tak není divu, že nedávný výzkum například odhalil, že 15 procent dětí vyrůstá se svým nebiologickým otcem: existuje tedy hodně žen, které po dlouhou dobu dokázaly udržet své tajemství. "Ženy jsou ke lhaní naprogramovány přírodou," tvrdí doktor Holmes. Podle něj se mnohem více orientujeme na naše okolí a v případě, kdy by pravda měla někoho zranit, volíme bezpečnější variantu: nevinný výmysl.
http://ona.idnes.cz/sokujici-zprava-pro-zaletniky-zeny-to-s-neverou-umi-lepe-pzp-/vztahy-sex.aspx?c=A110128_154857_vztahy-sex_job

Ztratila jste chuť do života? Nechce se vám do práce? Není nic, na co byste se mohla těšit? Zařiďte, abyste se tentokrát netrápila zbytečně. Stačí postupovat podle obvyklých pravidel: utřete slzy do kapesníku, nekompromisně zatáhněte závěsy a skočte pod peřinu. Zbývá jen zajistit, aby tam na vás (a na vaši depresi) někdo čekal.
http://ona.idnes.cz/prekvapive-zjisteni-nestastne-zeny-maji-vice-sexu-f8p-/vztahy-sex.aspx?c=A101213_145406_vztahy-sex_job

Možná i ve vaší ložnici (http://produkty.topkontakt.idnes.cz/p/luxusni-manzelske-postele-do-vasi-loznice-rucni-prace-britske-firmy/8977695?rtype=V&rmain=7826476&ritem=8977695&rclanek=8574334&rslovo=421160&showdirect=1) se po skončení aktu lásky odehrává podobná scénka. Ona: "Miláčku?" On: "Hmmm..." Ona: "Miluješ mě?" On: "Mmmhmmm..." Ona: "Víš, jsem moc ráda, že jsme dneska nechali děti u babičky a mohli si užít krásný večer. Musíme to tak dělat častěji..." On: "Chrrr..." Ona: "Viď... Zlato? Zlato! Ach jo, zase usnul..."
http://ona.idnes.cz/proc-si-zeny-chteji-po-sexu-povidat-a-muzi-spat-flj-/vztahy-sex.aspx?c=A101122_152819_vztahy-sex_job

Priznam sa, vobec zenam nerozumiem, ale su krasne. :-)

http://i.idnes.cz/10/071/gal/FRO342c49_profimedia_0053528697.jpg
alabut
08.03.12,07:35
Slunce vystřelilo k Zemi nejsilnější proud energie posledních let K Zemi by měla dorazit ve čtvrtek po poledni.
http://technet.idnes.cz/slunce-vystrelilo-k-zemi-nejsilnejsi-proud-energie-poslednich-let-1d6-/tec_vesmir.aspx?c=A120307_215416_tec_vesmir_hro

Nielen spln kvari v noci, ale aj kychajuce Slnko. Hja 2012. :-)
pepsikova
08.03.12,09:21
..no veru, dnes už any to slnko neny to, čo bývalo!...

a tak dám obedňajšiu kávu k počítaču a budem dúfať, že prsky zo slnka ma nezasiahnu a doprajú mi pohodlnú siestu...a vám pohodu tam, kde ste...
avalik
08.03.12,10:53
ja pripájam k obednajšej kafici aj čoklííííís, ked už teda je to MDŽ, nech sa páči, ponúknite sa :)

http://www.cookingnook.com/images/chocolate_cake_cropped.jpg
pepsikova
08.03.12,11:53
...to je presne tá, čo ľúbim...ňamňam...
pepsikova
08.03.12,11:55
...idem sa tuším trochu opekniť a hodiť na dámu...MDŽ u starostu je čochvílka...(ktovie, ako sa budú cítiť nôžky v lodičkách po dvoch rokoch chodenia v botaskách...achjoj...:o
avalik
08.03.12,11:56
šak ja vííím, prave preto :))))
Ivana Š
08.03.12,12:27
mne dnes neterka Betka 2,5 r. podala orchidejku - a že všetko najlepšie k narodeninám
a synovec Šimonko 9 mesačný mi strhol okuliare (čo Bebet komentovala - Ivanka je teraz slepá :confused: to deťo má na svoje roky neuveriteľné komentáre) potom ma ogrckal

som zvedavá čoho sa od manžela dočkám :)
ela77
08.03.12,12:32
Indeed
08.03.12,12:33
už som tu spomínal niekoľkokrát,

"čoklís" sa píše "chocklees" , teda v slovenčine to znamená 2 čokle

s čokoládou to nemá NIČ, ale vobec NIČ spoločné.
Zitulda
08.03.12,12:36
Dnes ma síce vytočili VSE, prišli, bez ohlásenie vypli elektriku na celom bloku. Nabehla som na nich, aj na ich vedúceho, že akým právom robia opravy (aj keď sú nutné!) ale bez predchádzajúceho upozornenia! Uznali svoju chybu, zapojili všetko späť A dohodli sme sa, že prídu v termíne, ktorým dali avizo pánovi, čo súkromničí v našej kočikárni (a nie správcovi, či mám Č.S:mad:), že 12 a 13.3. budeme mať odstavenú elektriku v čase od 8,10 do 16,00.
Indeed
08.03.12,12:38
teda to je naozaj užitočná informácia...
Oliwa
08.03.12,12:43
mne dnes neterka Betka 2,5 r. podala orchidejku - a že všetko najlepšie k narodeninám
a synovec Šimonko 9 mesačný mi strhol okuliare (čo Bebet komentovala - Ivanka je teraz slepá :confused: to deťo má na svoje roky neuveriteľné komentáre) potom ma ogrckal

som zvedavá čoho sa od manžela dočkám :)
No treba dúfať, že Ťa dnes manžel neogrcká ;)... MDŽ už našťastie nie je to, čo bývalo :rolleyes:/podľa rozprávania pamätníkov/. Ale zasa strhnúť z Teba šaty večer môže, či...? :):D
avalik
08.03.12,12:44
už som tu spomínal niekoľkokrát,

"čoklís" sa píše "chocklees" , teda v slovenčine to znamená 2 čokle

s čokoládou to nemá NIČ, ale vobec NIČ spoločné.

to čo my tu považujeme za čolkííís máš na obrazku a ako voláš 2 čokle je mi jedno :D
pepsikova
08.03.12,12:49
to čo my tu považujeme za čolkííís máš na obrazku a ako voláš 2 čokle je mi jedno :D..

..presne, mojík!!..ani ja by som to lepšie nenapísala...čoklis je čoklís a chutí čokoládkou..:D
Ivana Š
08.03.12,12:49
autom príde z práce po 24 hod službe
tak myslím že neogrcká, a to druhé ? môže, uvidíme
ale asi :D strhne a zaspí :D
pepsikova
08.03.12,12:50
..no Indy, teba by nevytočilo, keby si cobydup bez upozornenia nemal elektrinu, ani za svet!!..ty si maximálny kliďas...
pepsikova
08.03.12,12:51
už som tu spomínal niekoľkokrát,

"čoklís" sa píše "chocklees" , teda v slovenčine to znamená 2 čokle

s čokoládou to nemá NIČ, ale vobec NIČ spoločné...

..čo tým len chcel umelec povedať?..hm...
pepsikova
08.03.12,12:52
autom príde z práce po 24 hod službe
tak myslím že neogrcká, a to druhé ? môže, uvidíme
ale asi :D strhne a zaspí :D..

..nekrič hop!...(povieš nám zajtra))
alabut
08.03.12,13:00
... pepsina, uz si mala trsat u starostu. Mlady? :-)
Zitulda
08.03.12,13:04
Ale dnes je iný deň , zabudnime na zlosti a preto...Vám moje milé priateľky, babenky, žienky pre dnešný náš deň sa poďakovať Vám všetkým týmto vídeom chcem:)
http://szeressunk.network.hu/video/baratsag_szeretet/oleleswmv
Názov vídea je " OBJATIE"
Objímame vtedy, ak svojim milým chceme vyjadriť svoju lásku,či nehu, uznanie, či vďaku bez slov.
Objatie a láska lieči.
pinta
08.03.12,13:04
...asi to, že je umelec
trisestri
08.03.12,13:26
ta to sranda pre americanov je extremna disciplina jest varene vnutornosti z prasata,ani jeden to nedokazal zjest za 4 minuty /jazyk, oblicky, pečen, srdce, rypak, ucho,atd/
pepsikova
08.03.12,13:27
... pepsina, uz si mala trsat u starostu. Mlady? :-)..

..kdeže mladý:o.starší ako ja...len posedím, trsy nebudú...a až zachvíločku fičím...
pepsikova
08.03.12,13:30
...a ešte dám takéto..k popoludňajšej kafici...

S tymito slovami rozpustil parlament.



"Je najvyšší čas ukončiť vaše zasadnutie, ktoré ste potupili
opovrhovaním všetkým dobrým a poškvrnili vašimi neresťami. Nie ste nič
iné ako zberba a odporcovia blahodarnej správy. Nie ste nič iné ako
nájomní ničomníci. Svoju krajinu by ste predali za misu šošovice ako
Ézav, svojho Boha zradili pre pár drobných ako Judáš.

Je vo vás vôbec niečo dobré? Existuje hanebnosť, ktorá by vám nebola
vlastná? Veriaci nie ste o nič viac než môj kôň. Zlato je vaším bohom.
Kto z vás neumlčal svoje svedomie za úplatok? Je medzi vami aspoň
jeden, ktorý by aspoň trochu obhajoval záujmy vlasti?

Vy odporné prostitútky! Či ste svojimi nehanebnými intrigami a
podlosťami neznesvätili toto posvätné miesto a z božieho stánku
neurobili brloh lotrovský? Ako hnusne odporní ste celému národu, ktorý
vás poveril napravovaním krívd. Tak teda! Zoberte si svoje saky-paky,
zamknite za sebou a v mene Boha, choďte!"

Oliver Cromwell - Londýn, 20. apríla 1653
Ivana Š
08.03.12,13:31
prekvapenie bolo
došli moje deti zo školy s ružičkou, že maminka všetko najlepšie k tvojmu sviatku :)
alabut
08.03.12,13:32
Prazaci sli na to efektivnejsie, vyhadzali konselov z okien. :-)