Rozalka
07.02.12,21:37
Porada má nové logo?
Dnes večer a teraz:
Kazu
07.02.12,20:42
..

..dúfam, že si ho pochválila, že špinavú robotu urobil za teba...

Urobil. Tak po chlapsky, otvoril dvere, hrniec hodil do záveja a dnes som ho odtiaľ vyťahovala. A to si ešte myslel, že mu pofúkam tú popálenú labu, lebo hrniec v rýchlosti chytil bez chňapky. Potom ešte vo väčšej rýchlosti použil svoju flisovú mikinu a teraz po mne chce aby som mu ju zaplátala, lebo mu ten žeravý hrniec vypálil dieru.:D:D:D
adi11
07.02.12,21:05
Urobil. Tak po chlapsky, otvoril dvere, hrniec hodil do záveja a dnes som ho odtiaľ vyťahovala. A to si ešte myslel, že mu pofúkam tú popálenú labu, lebo hrniec v rýchlosti chytil bez chňapky. Potom ešte vo väčšej rýchlosti použil svoju flisovú mikinu a teraz po mne chce aby som mu ju zaplátala, lebo mu ten žeravý hrniec vypálil dieru.:D:D:D

..ale, zase musim sa ho zastat..aj zenam sa to stane, hlavne, ked si daju zovriet vodu na kavu a sadnu k PC..moj pripad nedavno..stastim bolo, ze syn zacitil horiet hrniec..
..joj a on nevie, ze popalenu labu treba rychlo posolit a nechat posobit..asi nie..tak rada pre podruhykrat..treba vydrzat par minut..moja skusenost s nedavnym opalenim..
alabut
07.02.12,22:45
pepsina cusi aj alabutka spi sta babatko ... spln-nespln ..., idem dat hryza a loka. :-)
alabut
08.02.12,04:53
Aktuálne
počasie
Čas 06:40 hod.
Teplota -22 °C
Pocitová teplota -22 °C
Vietor 1 km/h
Tlak 1036 hPa
Vlhkosť 85 %

A kuwa, opat to zacina, alabut uz nema cim kurit, v pivnici stale -5*C, dochodok daleko, niekde musim zohnat dva kusky polystyrenu do okien. Pozdravujem pepsinu, asi spala sta babatko, poskrabkaj za mna sarkana, idem veselo mrznut. :-)
pepsikova
08.02.12,05:15
Aktuálne
počasie
Čas 06:40 hod.
Teplota -22 °C
Pocitová teplota -22 °C
Vietor 1 km/h
Tlak 1036 hPa
Vlhkosť 85 %

A kuwa, opat to zacina, alabut uz nema cim kurit, v pivnici stale -5*C, dochodok daleko, niekde musim zohnat dva kusky polystyrenu do okien. Pozdravujem pepsinu, asi spala sta babatko, poskrabkaj za mna sarkana, idem veselo mrznut. :-)..

..no pepsina ťa počula drkotať zúbkami, tak fčul rozmýšla, ako ti dopraviť kamion dreva, lebo ten drkot nebol nič moc budíček...a také raňajočky lukulské- to by som si aj ja dala povedať...tak aspoň kávu dám na stôl, ak by už niekto bol zobudený takto zafčasu... a ""pocitová teplota" to je čo?..teplota citov voči okoliu?..
...a dobré ráno labutík aj všetci...a ak vám dnes bude zima, treba si z nej trochu nazavárať do zásoby..lebo ak bude v auguste horúco od slnka, vypustíme z tégla trochu zimky a hneď to bude lepšie...:D
pepsikova
08.02.12,05:28
...a pes nenažraný sedí vedla mňa a čaká na svoju rannú kôrku chleba...a tuším mám aj výčitky svedomia, lebo v telke hlásili, že v chlebovej kôrke je najviac rakovinotvorných zárodkov, no tak že či mu nedávam nejaké svinstvo...ale zatial mu chutí...aj mne..chlebová kôrka je najlepšie, čo môže byť...a uvažujem, že oni v tej telke nepovedali, z čoho sa tam tie pľuhy zobrali, či z múky, soli, kvasníc alebo octu...nie..len upečená kôrka je škodlivá...asi z elektriny..no, nevadí, chlebík s maslom a syríkom je na stole, tak krásny deň vám a len samé dobré veci-zvlášť do NR prajem..tam to bolo fčera dosť akútne..no...:D...a labutíkovi idem zaniesť aspoň trochu dreva, nech nezmrzne...
..a idem si dnes aj voľačo naštudovať, lebo zajtra je písomka v školičke...že "semestrálny test"...
pepsikova
08.02.12,05:53
http://aktualne.atlas.sk/vieme-ako-najst-slovakom-pracu-slubuju-politici-pred-volbami/ekonomika/slovensko-a-ekonomika/

...neviem-neviem, ako to bude po voľbách...však všetci budú mať robotu, toľko jej bude, že nebude čo robiť!...a zaujímavý návrh-jasné, že od esdékáú...príplatok firme, ak zamestná nového človeka...skade na to zoberú?..a ročné odvodové prázdniny-šak to už čo za sprostosť?..na aké pozície tých ľudí zamestnajú?..joj, takéto sľuby mi len pokazia chuť do jedla!..ale sľubotechny už majú určite aj premyslené, ako do zákonov vtesnať pár slov, ktoré tie ich sľuby anulujú hned , ako sa dostanú za dvere parlamentu...hnus..


...a slovenčina sa rozrástla o nové slovo..."spružniť"..
pepsikova
08.02.12,07:57
..a nad balkónom mi lieta čierny bocijanko...rarita, lebo doteraz sme tu mali iba dvoch bielych...možno si potrebuje niekde urobiť hniezdo a možno aj nejaké vnúča prihodí...
AlaNR
08.02.12,08:33
Pepsi, kukám, dneska samopis? rozumej samomluva v písanej forme :D
Jarka 1
08.02.12,09:09
Dnes som sa pobavila ráno v obchode u nás na ulici. Majiteľ mi hovorí, že včera okradol zlodeja. Takto:
Zlodej ráno ukradol čokoládu, čo majiteľ zistil na zázname s kamery. Po obede prišiel zlodej do obchodu zase. Tak ho chytil za límec a že pekne zaplatí tú kinderčokoládu, čo ukradol. Zlodej sa bránil, že on ukradol inú čokoládu a ukázal ktorú.
Mal zaplatiť 40 centov, ale mal len 1 Euro. Majiteľ zobral teda 1 Euro a povedal mu: Naspäť nič nedostaneš a odchod!
Po jeho odchode nahodil do pokladne ešte ďalšiu ukradnutú čokoládu s pocitom, že asi takto to bude musieť robiť.
hnedoočka
08.02.12,09:25
treba k tomu niečo dodať? kto sa k "válovu" dostane, ten je tam už na doživotie? :mad:

http://www.sme.sk/c/6250762/miklosov-priatel-mikulcik-opat-sefuje-uradu.html
IVETA N
08.02.12,09:43
to je strašné rozčúlený šéfino vletí do kancla a reve ako pavián, že on ide do tej poistovni a on im nahodí odvody a aj spáruje .
Jeden týžden výzva na nedoplatok zamestnanci 150 eur .
Druhý týždeň list o oznamaní -preplatok 150 eur OSZč
luja5
08.02.12,10:28
Dnes som bola u očnej lekárky, predpísala mi dva lieky (kvapky a tabletky), platila som vyše 26 € http://www.celysvet.cz/skin/smile/s744.gif a doplatok poisťovne bude "až" 1,99 € ... http://bestpage.cz/smiles/G420065.gif
alabut
08.02.12,10:54
Sa divim, ze stat sa nedrzi Batovho: "Co je drahe, urob si sam!". Ako za Novotneho, chces sediat v urade? Tumas 1500,- korun a sed. :-)
adi11
08.02.12,10:57
..mozno poznate ten stav, ked dlhsiu dobu nemozete sadnut za PC a ked uz ste pri nom, rychlo pokukate co je nove, co v poste a tak..:)..no takto asi vyzeral nas bredikpitik dnes vonku..krasne slniecko svieti, ziaden vietor, aj snieziku este zostalo a tak sa isli citat sms-sky..behal jak splasene kura po luke..tesil sa stretnutiu so svojimi kamoskami a kamosmi..:)..no a mame za sebou krasne 2 hodinky..dedo zatial navaril, dcera vybavila potrebne veci a zase mi ufujazdil domov, aby aj tam rozdaval radost..:)
alabut
08.02.12,10:59
... pepsina sevas, zohnal som dve vrecia pilin, kusok sklenej vaty, pat tabuliek polystyrenu, sice iba 2 cm ale pomozu, zozmrazil vodu, teraz idem rozmrazit seba, smarim sa alabutke do postele. :-)
Aktuálne
počasie
Čas 12:50 hod.
Teplota -12 °C
Pocitová teplota -17 °C
Vietor 8 km/h
Tlak 1032 hPa
Vlhkosť 70 %
Darina1234
08.02.12,11:04
Dnes som bola u očnej lekárky, predpísala mi dva lieky (kvapky a tabletky), platila som vyše 26 € http://www.celysvet.cz/skin/smile/s744.gif a doplatok poisťovne bude "až" 1,99 € ... http://bestpage.cz/smiles/G420065.gif
Nie si v tom sama, nech ta aspon to potesi, aj mojmu synovi prebijali dutiny, chudak, a isla som mu vybrat lieky, vsetky boli na samoplatitela, chcela som lekarovi aj volat, taka som bola zuriva, ale nakoniec som to zaplatila, ked syn vydrzal taku bolest, takze aj takto to je u nas
pavol54
08.02.12,11:07
Sa divim, ze stat sa nedrzi Batovho: "Co je drahe, urob si sam!". Ako za Novotneho, chces sediat v urade? Tumas 1500,- korun a sed. :-)
však len sedeli a nič nerobili a tak to dopadlo.
pavol54
08.02.12,11:13
aj ja:) cestári ma teda neprekvapili:mad::mad::mad: ledva som sa vyštverala na hradný kopec:eek: trelejbusáci sa tiež velmi tešákovali:mad::mad: ale čo už, tender na sol na posýpanie bol asi vyhlásená len na soľ do -5, nato sa vyhovárali že soľ nezaberá:eek:
skutočne samotná soľ zaberá len pri teplote blízkej nule, na nižšie teploty by sa mal používať iný materiál
tweedle
08.02.12,11:15
normálne sa nám v office striedajú prírodné živly, včera nás vytopilo, a dnes nás šéf skoro podpálil,,,,o zábavu a smrad postarané,,,
arizona
08.02.12,11:22
potesilo ma...aspon mala nadej... :)

8. 2. 2012 11:46
NRSR: Poslanci zákazali usmrcovanie psov a mačiek v poľovnom revíri

Bratislava 8. februára (TASR) - Mačky zatúlané do priestorov poľovných revírov nebude možné od apríla legálne usmrcovať. Poslanci NR SR dnes totiž 82 hlasmi schválili návrh novely zákona o poľovníctve od poslancov Jaroslava Suju, Petra Kalista a Kamila Krnáča (všetci SaS). Zmeny nastanú aj v prípade usmrcovania psov zatúlaných do poľovných revírov. Súčasné znenie zákona povoľuje poľovnej stráži usmrtiť psa aj mačku vo vzdialenosti väčšej ako 200 metrov od trvalo obytného domu.
V zákone však nie sú jasne stanovené podmienky, za akých môže člen poľovníckej stráže toto právo využiť. Novela je tak podľa autorov reakciou na intenzívnu spoločenskú požiadavku občanov Slovenskej republiky, aby došlo ku konkrétnym zmenám. Od účinnosti tohto zákona bude možné psa usmrtiť len v prípade, ak nebude jednoznačne odlíšený obojkom, prípadne prsným postrojom vo farbe odlišnej od farby jeho srsti. Toto oprávnenie sa však nevzťahuje na poľovnícke psy, ktoré v priebehu poľovačky nemôžu mať na sebe z bezpečnostných dôvodov žiadne obojky.
Zdroj TASR

Aj ked si neodpustim to "oznacenie obojkami"...co ked niekto ma hunateho psa a obojok nie je vidiet? :confused:Hmm...

Len dufam, ze ten zakon zabrani aspon trochu nezmyselnemu zabijaniu psov,ktori su s majitelmi na prechadzke, co sa velakrat stalo :mee:
pepsikova
08.02.12,11:38
... pepsina sevas, zohnal som dve vrecia pilin, kusok sklenej vaty, pat tabuliek polystyrenu, sice iba 2 cm ale pomozu, zozmrazil vodu, teraz idem rozmrazit seba, smarim sa alabutke do postele. :-)
Aktuálne
počasie
Čas 12:50 hod.
Teplota -12 °C
Pocitová teplota -17 °C
Vietor 8 km/h
Tlak 1032 hPa
Vlhkosť 70 %..

..si mi skočil do myšlienok...ako šarkan...som práve uvažovala, ako ti poslať za tatrovku uhlia...nemožem dopustiť, aby alabutka zamrzla,šak kdo by ta ohrieval?..
pepsikova
08.02.12,11:39
OPLATÍ SA PREČÍTAŤ !!! :)
Keď sa ti zdá, že je takmer nemožné zvládnuť všetky veci v tvojom živote, keď 24 hodín nestačí, spomeň si na fľašu od majonézy a 2 šálky kávy. Profesor stál pred triedou, kde mal hodinu filozofie a pred sebou mal nejaké veci. Keď hodina začala, bez slov vzal veľmi veľkú prázdnu fľašu od majonézy a začal ju plniť golfovými loptičkami. Potom sa opýtal študentov, či je fľaša plná. Oni súhlasili, že je. Potom profesor vzal krabicu s kamienkami a vsypal ich do fľaše. Fľašou zľahka zatriasol. Kamienky spadli do voľných miest medzi golfovými loptičkami. Potom sa znova opýtal študentov, či je fľaša plná. Oni súhlasili, že áno. Profesor ďalej vzal krabicu s pieskom a vsypal ho do fľaše. Samozrejme, že piesok všetko zasypal. Znova sa opýtal, či je fľaša plná. Študenti odpovedali súhlasným "áno". Profesor potom vybral dve šálky kávy spod stola a vlial kávu do fľaše, čím zaplnil voľné miesto medzi pieskom. Študenti sa smiali. "Teraz", povedal profesor, keď smiech utíchol, "chcem, aby ste pripustili, že táto fľaša predstavuje váš život. Golfové loptičky sú dôležité veci – rodina, deti, zdravie, priatelia a obľúbené vášne – ak by ste stratili všetko ostatné a len tieto veci by zostali, váš život by bol ešte stále naplnený. Kamienky sú ďalšie veci, na ktorých záleží, ako práca, dom a auto. Piesok je všetko ostatné -- maličkosti. "Ak dáte piesok do fľaše ako prvý," pokračoval, "nezostane v nej miesto na kamienky a golfové loptičky. To isté platí o živote. Ak miniete všetok svoj čas a energiu na maličkosti, nikdy nebudete mať priestor na veci, ktoré sú pre vás dôležité. Takže... Venujte pozornosť veciam, ktoré sú kritické pre vaše šťastie. Hrajte sa so svojimi deťmi. Nájdite si čas na zdravotné prehliadky. Pozvite partnera/partnerku na večeru. Vždy bude dostatok času na upratanie domu a opravenie odpadu. 'Najskôr sa postarajte o golfové loptičky -- veci, na ktorých naozaj záleží. Stanovte si priority. Zvyšok je len piesok.' Jedna študentka sa opýtala, čo predstavovala káva. Profesor sa usmial. 'Som rád, že ste sa opýtali.' ' Tá vám len ukazuje, že bez ohľadu na to, aký plný sa vám zdá váš život, vždy je priestor na pár šálok kávy s priateľom...

...no a tak kafica je na stole..aj dolče s gustom, ale cafe lungo-pre fajnové papuľky posielam...a zatial behnem do obchodu, potrebujem farebné stužky...večer vám poviem, na čo..
Zitulda
08.02.12,13:48
Nika...hurááá, už máme kafu, dlho si ju nepodávala:)...díky a iba otázka, načo potrebuješ farebné stužky? Mám ich veľa posielam ich vertom aj so snehom ku Tebe...veri nejdeš plesať:)
pavol54
08.02.12,14:40
potesilo ma...aspon mala nadej... :)

8. 2. 2012 11:46
NRSR: Poslanci zákazali usmrcovanie psov a mačiek v poľovnom revíri

Bratislava 8. februára (TASR) - Mačky zatúlané do priestorov poľovných revírov nebude možné od apríla legálne usmrcovať. Poslanci NR SR dnes totiž 82 hlasmi schválili návrh novely zákona o poľovníctve od poslancov Jaroslava Suju, Petra Kalista a Kamila Krnáča (všetci SaS). Zmeny nastanú aj v prípade usmrcovania psov zatúlaných do poľovných revírov. Súčasné znenie zákona povoľuje poľovnej stráži usmrtiť psa aj mačku vo vzdialenosti väčšej ako 200 metrov od trvalo obytného domu.
V zákone však nie sú jasne stanovené podmienky, za akých môže člen poľovníckej stráže toto právo využiť. Novela je tak podľa autorov reakciou na intenzívnu spoločenskú požiadavku občanov Slovenskej republiky, aby došlo ku konkrétnym zmenám. Od účinnosti tohto zákona bude možné psa usmrtiť len v prípade, ak nebude jednoznačne odlíšený obojkom, prípadne prsným postrojom vo farbe odlišnej od farby jeho srsti. Toto oprávnenie sa však nevzťahuje na poľovnícke psy, ktoré v priebehu poľovačky nemôžu mať na sebe z bezpečnostných dôvodov žiadne obojky.
Zdroj TASR

Aj ked si neodpustim to "oznacenie obojkami"...co ked niekto ma hunateho psa a obojok nie je vidiet? :confused:Hmm...

Len dufam, ze ten zakon zabrani aspon trochu nezmyselnemu zabijaniu psov,ktori su s majitelmi na prechadzke, co sa velakrat stalo :mee:
inak s tými mačkami je to poriadna hlúposť naša určite chodí po chotári a bežne si nosí myši domov, a asi je túlavá lebo niekedy ju nevidím aj týždeň ešte som nevidel aby zdravá mačka zaútočila na človeka
lenkak
08.02.12,16:32
čo ma teda nepotešilo a neteší,
že budem musieť ísť na kontrolné testy, už teraz sa obávam výsledkov, lebo podľa problémov čo mám, a ako sa cítim, neveštia nič dobrého. :(
marleau
08.02.12,16:42
Mňa dnes trápi toto:
Koštujem šumivé vínko,už som vykoštoval 3 "sedmičky" a stále neviem,či je dobré.Tak otvorím štvrtú.
Hik...
Tweety
08.02.12,16:50
Mňa dnes trápi toto:
Koštujem šumivé vínko,už som vykoštoval 3 "sedmičky" a stále neviem,či je dobré.Tak otvorím štvrtú.
Hik...

Najvyšší čas prestať s koštovaním.
marleau
08.02.12,16:51
Najvyšší čas prestať s koštovaním.
A začať piť?
Tweety
08.02.12,16:52
A začať piť?
ÁNo, ale dnes už nie, a niečo lepčiieee.
pepsikova
08.02.12,17:17
..no štvrtá flaša šumáku by ma nakomplet položila aspoň na tri dni...tak dám nejaké lungo s gustom, chuť poznám, takže aj pochutnám..ak by niekto chcel, pošlem, vonku je celkom fajn, takže nezamrzne
...
..no a stužky som kúpila nádherné, aj krásnu orchidejku, síce len umelú, lebo som ju potrebovala rozrobiť na kvietky..pre paničku šarkanovej frajerky Tarušky som vyrábala venček na dvere, taký podľa katalógu...ušetrila som jej asi 20€ a urobila som veľkú radosť!...(len som ho chcela odfotiť a zabudla som...)

..no a fajn večer vám prajem...už nie je spln, takže žiadne pečené kurence a klobásky, ani fajnové koláčiky už nemusíme...
alabut
08.02.12,17:25
... ale daj si, ked ti chuti.
alabut
08.02.12,17:28
... aj alabutka dostala chut na zemiakove placky, akurat trie zemiaky, ja uvarin odborne caj a akonahle sa objavia na svete odborne ich zlikvidujem. :-)
Kvaka
08.02.12,17:32
misoft
08.02.12,17:36
Aha ju - pozerala telku.
alabut- NEPROVOKUJ! :D
marleau
08.02.12,17:48
lujza.j
08.02.12,18:19
SamuelSK
08.02.12,18:19
Kenwood KM 260 Prospero

Toto je najskur*enejsi roboticky mixer, ktory nemixuje absolutne vobec nic.

Extremne opatrne s jeho kupou, mixer za 4 eura spravi pracu lepsie.

tento zasran stoji 120eur.

boha... a ja ze som analfabet ze neviem spravit zakusky, nasralo ma to.
Stanislav 1975
08.02.12,18:39
To je zaujímavé- volakedy som vypil 8 poldecákov a ledva som chodil a zle mi bolo jak koňovi a dneska vypijem flašku a nič mi nieje- asi to bude tým, že pomaly budem asi alkoholik...:D
lujza.j
08.02.12,18:42
Kenwood KM 260 Prospero

Toto je najskur*enejsi roboticky mixer, ktory nemixuje absolutne vobec nic.

Extremne opatrne s jeho kupou, mixer za 4 eura spravi pracu lepsie.

tento zasran stoji 120eur.

boha... a ja ze som analfabet ze neviem spravit zakusky, nasralo ma to.

som túto značku odporučila kolegovi, išiel kupovať nejaký kuch. robot:D:D
buchač
08.02.12,18:43
To je zaujímavé- volakedy som vypil 8 poldecákov a ledva som chodil a zle mi bolo jak koňovi a dneska vypijem flašku a nič mi nieje- asi to bude tým, že pomaly budem asi alkoholik...:D

...voľakedy si bol chlapec ...teraz si už v prvej lige ...;)


Voľakedy som vypil fľašku a nič ....teraz by som zadrel pulku a ma odnesú ...:rolleyes:.........





.......................na sanitke ...
lujza.j
08.02.12,18:43
To je zaujímavé- volakedy som vypil 8 poldecákov a ledva som chodil a zle mi bolo jak koňovi a dneska vypijem flašku a nič mi nieje- asi to bude tým, že pomaly budem asi alkoholik...:D

tak už si taký výkonnejší, teda aspoň v pití:D:D:---
Stanislav 1975
08.02.12,18:52
tak už si taký výkonnejší, teda aspoň v pití:D:D:---

nooo, to je pravda- v "ostatnom" to už ide so mnou dole vodou- predsa len inak bolo ked som mal 20 rokov a teraz...:D
lujza.j
08.02.12,18:56
nooo, to je pravda- v "ostatnom" to už ide so mnou dole vodou- predsa len inak bolo ked som mal 20 rokov a teraz...:D
čo sa robíš starec, ved máš sviežich 36-37r:)
kopretinka
08.02.12,18:56
potesilo ma...aspon mala nadej... :)

8. 2. 2012 11:46
NRSR: Poslanci zákazali usmrcovanie psov a mačiek v poľovnom revíri

Bratislava 8. februára (TASR) - Mačky zatúlané do priestorov poľovných revírov nebude možné od apríla legálne usmrcovať. Poslanci NR SR dnes totiž 82 hlasmi schválili návrh novely zákona o poľovníctve od poslancov Jaroslava Suju, Petra Kalista a Kamila Krnáča (všetci SaS). Zmeny nastanú aj v prípade usmrcovania psov zatúlaných do poľovných revírov. Súčasné znenie zákona povoľuje poľovnej stráži usmrtiť psa aj mačku vo vzdialenosti väčšej ako 200 metrov od trvalo obytného domu.
V zákone však nie sú jasne stanovené podmienky, za akých môže člen poľovníckej stráže toto právo využiť. Novela je tak podľa autorov reakciou na intenzívnu spoločenskú požiadavku občanov Slovenskej republiky, aby došlo ku konkrétnym zmenám. Od účinnosti tohto zákona bude možné psa usmrtiť len v prípade, ak nebude jednoznačne odlíšený obojkom, prípadne prsným postrojom vo farbe odlišnej od farby jeho srsti. Toto oprávnenie sa však nevzťahuje na poľovnícke psy, ktoré v priebehu poľovačky nemôžu mať na sebe z bezpečnostných dôvodov žiadne obojky.
Zdroj TASR

Aj ked si neodpustim to "oznacenie obojkami"...co ked niekto ma hunateho psa a obojok nie je vidiet? :confused:Hmm...

Len dufam, ze ten zakon zabrani aspon trochu nezmyselnemu zabijaniu psov,ktori su s majitelmi na prechadzke, co sa velakrat stalo :mee:

budú ich strieľať stále....nejakú výhovorku si určite nájdu....
lujza.j
08.02.12,18:59
ešte k tomu periňonu a jagodám, ak by náhodou niekto....
http://www.cigar-connoisseur.co.uk/acatalog/siglo-iv.gif
ela77
08.02.12,18:59
To je zaujímavé- volakedy som vypil 8 poldecákov a ledva som chodil a zle mi bolo jak koňovi a dneska vypijem flašku a nič mi nieje- asi to bude tým, že pomaly budem asi alkoholik...:D

Ešte si nenapísal, kde sa máme prihlásiť o tú vodku s džúsom, či čo si to ponúkal.
wagner
08.02.12,19:01
Niečo na odľahčenie:
"Prečo v NDR neboli sexshopy?
Lebo jazda v trabante bola lepšia ako vibrátor." :D
calawen
08.02.12,19:03
ja popíjam tullamore... dostala som chuť a výnimočne pijem sama, bo manžel so svokrom pijú vonku... ich kolega mal 50-tku
wagner
08.02.12,19:04
nooo, to je pravda- v "ostatnom" to už ide so mnou dole vodou- predsa len inak bolo ked som mal 20 rokov a teraz...:D

Stanko a nemal by si sa nad sebou zamyslieť?:D Lebo sa môže stať, že najlepší kamarát Ťa v tom "ostatnom" bude čoskoro zastupovať:confused: No neviem či Ti potom bude do :D ale skôr do:mee:
wagner
08.02.12,19:06
ja popíjam tullamore... dostala som chuť a výnimočne pijem sama, bo manžel so svokrom pijú vonku... ich kolega mal 50-tku
To vonku dúfam že nemyslíš doslova:D lebo by im mohol jazyk o pohár primrznúť:D
pepsikova
08.02.12,19:10
..jeden - som dostala od mojej kaminky...

Maly cigan s mamou vari v kuchyni, vopcha si hlavu do muky a vravi: "Aha, mama, ja som biely." Mama mu jednu j*bne a povie mu: "Chod sa ukazat otcovi. " Pride za otcom a vravi mu: "Pozeraj, otec, ja som biely ." Otec mu jednu j*bne a posle ho za dedom. Pride maly cigan ku dedovi a hovori mu: " Aha, dedo, ja som biely "... Dedo mu tiez jednu prij*be a este k tomu ho nakope do prdele... ... potom sa vrati spet do kuchyne a mama sa ho pyta: " Ake si si zobral z tohto ponaucenie ? " A maly cigan jej odpovie: " Som 7 minut biely a uz vas kurvy ciganske neznašam! ":)
pepsikova
08.02.12,19:13
Kenwood KM 260 Prospero

Toto je najskur*enejsi roboticky mixer, ktory nemixuje absolutne vobec nic.

Extremne opatrne s jeho kupou, mixer za 4 eura spravi pracu lepsie.

tento zasran stoji 120eur.

boha... a ja ze som analfabet ze neviem spravit zakusky, nasralo ma to...

...ale nebud jedovatý...zákusky nevyrába mixér, ale šlahač za pomoci láskavého pekára...lebo piecť sa musí s láskou...
Stanislav 1975
08.02.12,19:35
Ešte si nenapísal, kde sa máme prihlásiť o tú vodku s džúsom, či čo si to ponúkal.

Eli, akože to platí- stanislav neklame, stanislav slovo drží- len tam bolo písané, že ak sa SDKÚ nedostane do parlamentu-vtedy to bude- ale bude, neboj sa...:cool:
Stanislav 1975
08.02.12,19:36
Stanko a nemal by si sa nad sebou zamyslieť?:D Lebo sa môže stať, že najlepší kamarát Ťa v tom "ostatnom" bude čoskoro zastupovať:confused: No neviem či Ti potom bude do :D ale skôr do:mee:
Zdenka- kto orie moje pole- šetrí moj pluh...:D

a tých mojích kamošov sa nebojím- to sú všetko prechlastaní chalani kojení pivom, prefajčení trávou,potetované telá- proste vychovaní tak ako ja v Petržalke...:D
Stanislav 1975
08.02.12,19:41
Niečo na odľahčenie:
"Prečo v NDR neboli sexshopy?
Lebo jazda v trabante bola lepšia ako vibrátor." :D

ja som volakedy viezol kamošku na bicykli a ona sedela na štangli a vraví- mohol by si chodiť( jazdiť) po čo najvačších jamách- vtedy som nepochopil...:D
calawen
08.02.12,19:52
To vonku dúfam že nemyslíš doslova:D lebo by im mohol jazyk o pohár primrznúť:D

samo sebou, že sú v nejakej reštike... :D
alaya1
08.02.12,19:54
hnedoočka
08.02.12,20:14
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s320x320/417347_382438878439286_100000195305567_1751401_156 3542975_n.jpgDobru nocku v teplucku-)


to čo za luxus - dva pruhy? dnes som išla ako cez tunel - jednosmerku.....len ten oproti o tom nevedel!:D
pepsikova
08.02.12,20:29
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s320x320/417347_382438878439286_100000195305567_1751401_156 3542975_n.jpgDobru nocku v teplucku-)..

..to je čo toto???...dvadsať ročné snehové úspory alebo zima v Grónsku?..lebo u nás to určite nie je...to by sme nepredýchali:)
pepsikova
08.02.12,20:33
..tak dúfam, že všetky splnové šnicle a šunky ste už pojedli, aj šampáňo s jahôdkami pojedli, tak dám ešte tyblčko na štvrťky a potom dobrú noc...aha a ešte horalku na šírku posielam...
adi11
08.02.12,20:46
..tak dúfam, že všetky splnové šnicle a šunky ste už pojedli, aj šampáňo s jahôdkami pojedli, tak dám ešte tyblčko na štvrťky a potom dobrú noc...aha a ešte horalku na šírku posielam...
..joj, ale ja si nemozem odpustit tukovy chlebik s paprikou v oleji..dnes len jeden krajec..predtym misa pukancov..no a varene cervene nemozem dopit..bude aj na zajtra..
..no a jeden o polovnikoch na dobru noc..

Poľovníci chvália svojich psov:
-”Minule som si vyšiel na poľovačku a zistil som, že nemám náboje. Dal som psovi oňuchať pušku a on mi z domu doniesol náboje.”
-”Ja som si raz zabudol pušku. Dal som svojmu psovi oňuchať náboje a doniesol mi pušku.”
-”To je všetko nič. My sme sa raz vybrali kúpať, ale manželka si zabudla plavky. Dal som ju psovi oňuchať na príslušných miestach a za chvíľu dotiahol suseda za vajcia!”
pepsikova
08.02.12,21:00
[QUOTE=adi11;1974009]..joj, ale ja si nemozem odpustit tukovy chlebik s paprikou v oleji..dnes len jeden krajec..predtym misa pukancov..no a varene cervene nemozem dopit..bude aj na zajtra..
..no a jeden o polovnikoch na dobru noc..

...no jasné, že tyblčko sa ti už nezmestíííí..pošlem ti pivo!...potras a zmestí sa:D
adi11
08.02.12,21:11
[QUOTE=adi11;1974009]..joj, ale ja si nemozem odpustit tukovy chlebik s paprikou v oleji..dnes len jeden krajec..predtym misa pukancov..no a varene cervene nemozem dopit..bude aj na zajtra..
..no a jeden o polovnikoch na dobru noc..

...no jasné, že tyblčko sa ti už nezmestíííí..pošlem ti pivo!...potras a zmestí sa:D

..na dnes stacilo..to skoda pivo otvarat, do rana by vyprchalo..;)
alabut
09.02.12,05:03
Aktuálne počasie
Čas /hod.: 06:50
Teplota: -19 °C
Pocitová teplota: -19 °C
Tlak: 1029 hPa
Najviac ma tesi, ze este nezamrzlo cucoriedkove a cernicove vino. Aj cucoriedkovica a cernicovica je v poriadku aj ciernoribezlovica. Hmm, dokonale indegriencie na vyrobu lubeznych likerov. Idem sa prejst kurit, pepsina prevetraj sarkana, ja idem pozriet kamaratovych vlckov, najma tu krpatu belgicku bestiu, este nemam zahojenu ruku. :-)
aneurizma
09.02.12,05:27
Dobré ránko všetkým. Čo ma dnes potešilo? Zajtra mám dovolenku a teším sa, že nebudem musieť vstať o 5,00 hodine a ísť do tej -10 stupňovej zimisky....(:-)))
Hansa
09.02.12,05:30
Dobré ránko všetkým. Čo ma dnes potešilo? Zajtra mám dovolenku a teším sa, že nebudem musieť vstať o 5,00 hodine a ísť do tej -10 stupňovej zimisky....(:-)))

-jááááj, také piatkové voľno závidím.
pepsikova
09.02.12,06:03
...dobré ráno vám a pohodu dnes prajem,káva je na stole, taká normál, čierna..labutík, taká čiernoríbezlovica by nebola zlá na koštovku, tak keď sa vrátiš z vandra celý, nepohrázený, tak po jednom okoštujeme...ono to aj ako kocka ľadu nemusí byť zlé,raz dávno susedovi na chalupe zamrzlo čučo hroznové, ale ako nanuk to bolo super!!...
..šarkan je už vyvetraný, tá kopa esemesiek každé ráno ma zabíja,potulné mačky mu píšu, že treba od rána lietať a jedine tak môže prežiť v tomto krutom mraze..no ale inak pohoda...
...a dnes je ten test!..nič neviem a ťažko sa už dnes do niečoho dostanem...ale prežijeme...len klídek a pohodu...
pepsikova
09.02.12,06:04
Dobré ránko všetkým. Čo ma dnes potešilo? Zajtra mám dovolenku a teším sa, že nebudem musieť vstať o 5,00 hodine a ísť do tej -10 stupňovej zimisky....(:-)))..

..mínus desať?..to je také optimálne pre mňa na žitie...ale uži si dovolenku a ak zostane, pošli aj tým, čo nemajú...
AlaNR
09.02.12,06:13
...dobré ráno vám a pohodu dnes prajem,káva je na stole, taká normál, čierna..labutík, taká čiernoríbezlovica by nebola zlá na koštovku, tak keď sa vrátiš z vandra celý, nepohrázený, tak po jednom okoštujeme...ono to aj ako kocka ľadu nemusí byť zlé,raz dávno susedovi na chalupe zamrzlo čučo hroznové, ale ako nanuk to bolo super!!...
..šarkan je už vyvetraný, tá kopa esemesiek každé ráno ma zabíja,potulné mačky mu píšu, že treba od rána lietať a jedine tak môže prežiť v tomto krutom mraze..no ale inak pohoda...
...a dnes je ten test!..nič neviem a ťažko sa už dnes do niečoho dostanem...ale prežijeme...len klídek a pohodu...

Tak držíme päsť, tfuj tfuj!!!
Zdenka 0705
09.02.12,07:03
Včera sme boli na Všzp v Trenčíne ohľadom elektr. komunikácie. Večer som si stiahla certifikát a dnes ráno som prvý raz poslala mesačný výkaz z Pohody, išlo to úplne jednoducho a bez problémov, výkaz je odoslaný a ja sa teším, že som to zvládla bez cudzej pomoci :)
delonka
09.02.12,07:35
Pekný deň všetkým, moja odpoveď na otázku, čo ma dnes potešilo - táto téma, kde si krásne !"štebocete" a ste to vy, ktorých názory mi vždy boli blízke a pomohli ste mi aj dobrou radou., len náhodou som sem dnes nakukla a teším sa z toho a ak dovolíte, rada sem občas prispejem., mám za sebou vianočný pobyt v nemocnici a tak hľadám v živote pozitívnych ľudí a vidím, že toto je to správne miesto., takže ešte raz - krásny deň všetkým.
pepsikova
09.02.12,07:38
Pekný deň všetkým, moja odpoveď na otázku, čo ma dnes potešilo - táto téma, kde si krásne !"štebocete" a ste to vy, ktorých názory mi vždy boli blízke a pomohli ste mi aj dobrou radou., len náhodou som sem dnes nakukla a teším sa z toho a ak dovolíte, rada sem občas prispejem., mám za sebou vianočný pobyt v nemocnici a tak hľadám v živote pozitívnych ľudí a vidím, že toto je to správne miesto., takže ešte raz - krásny deň všetkým...

..vitaj, delon..radi ťa tu uvidíme a ak prispeješ, budeme len radi..posunieme sa, ňach máš dosť placu..hádam si sa už vyliečila, alebo aspoň preliečila z nemocničného pobytu...a ak máš nejaké švíčky na sebe, tak bacha-občas (skoro furt) je tu kopa vecí do smiechu...ale kafa je tu vždy čerstvá...
pepsikova
09.02.12,07:40
Tak držíme päsť, tfuj tfuj!!!..

..trafila si šarkana a monitor!..tak som zvedavá, ako to utrieš...a budem na to pamatovať, že tfujtfuj!...ale fšak vonicgou...to je len taká slabota, aby lektorka vedela, že sme na jej nudných prednáškach nespali:D
janaGT
09.02.12,08:17
dnes som dostala mailom list od p. Mihála ako poďakovanie za účasť na školení, ktoré bolo v rámci jeho "túry" po krajských mestách :) nebudú náhodou voľby????
Zdenka 0705
09.02.12,08:20
no, ja som poďakovanie dostala tiež, aj keď som sa nakoniec na školení nezúčastnila... neviem, aká tam bola prezentácia ..
Oliwa
09.02.12,08:50
Nuž, zvolebnieva sa... Trebalo si spomenúť na reálnych poslucháčov i tých potenciálnych... Lebo jedni i druhí sú - potenciálni voliči... či aj reálni...?????
pepsikova
09.02.12,09:00
dnes som dostala mailom list od p. Mihála ako poďakovanie za účasť na školení, ktoré bolo v rámci jeho "túry" po krajských mestách :) nebudú náhodou voľby????..

..och!..no ja by som teda váško jožka nijako, ale zobrala by som to tak, že on vôôôbec nechce tvoj hlas, len slušne poďakoval za účasť, záujem a vašu pozornosť a podporu jeho školení počas jeho pobytu v ministerskom kresle...lebo-fšak, tie školenia potrebujete a aj slušnosť káže niečo...aj keď pred volbami...možno si pritom poraďácki voliči spomenú na jeho ťahy...
AlaNR
09.02.12,09:00
..

..trafila si šarkana a monitor!..tak som zvedavá, ako to utrieš...a budem na to pamatovať, že tfujtfuj!...ale fšak vonicgou...to je len taká slabota, aby lektorka vedela, že sme na jej nudných prednáškach nespali:D

Kamaráti mi pomôžu :D

http://www.youtube.com/watch?v=sMmjSE_d6J0
janaGT
09.02.12,09:50
no, ja som poďakovanie dostala tiež, aj keď som sa nakoniec na školení nezúčastnila... neviem, aká tam bola prezentácia ..
prezentácia žiadna ... prišla si, bola si, neprišla si, nebola si :)
Zdenka 0705
09.02.12,11:32
prezentácia žiadna ... prišla si, bola si, neprišla si, nebola si :)
Janka - ale ja som neprišla - a predsa som bola - podľa nich, veď mi aj zaďakovali :D
... no tento "ťah" na mňa neplatí
alabut
09.02.12,12:28
Aktuálne
počasie
Čas 14:10 hod.
Teplota -10 °C
Pocitová teplota -10 °C
Vietor 5 km/h
Tlak 1023 hPa
Vlhkosť 81 %
Jaaaaj, iba -10*C, v izbe -6*C, v pivnici iba -3*C, teplucko, aj do suda s kapustou som sa dnes dostal, zajtra varim kapustnicu, este rebro z kriveho psa niekde zohnat. Cernicove vino pri -6*C v pohode drzi, asi ma vela alkoholu, cukrom som nesetril. Druhu davku som na jesen dodzubal so solou, ale uz sa z toho spamatavam. Zajtra skontrolujem slivky a maliny v sude a na jar namiesto mrkvy sa bude tusim vyrabat elixir pre pospolity lud, cize alabuta, vsetkych psov z ulice, macky v zahrade, Gorila by mala dostat banan? ... figu ... po tlame. :-)
Mila123
09.02.12,13:37
takú strašnú radosť mám...moja staršia dcéra dnes urobila skúšku z anatómie na LF .......taký mi padol zo srdca kameň, až ho bolo určite počuť.....
alabut
09.02.12,13:49
...gratulacia, dcere, ci? :-)

Zmizlo mi tlacidlo minikomentar. Som sam? :-)
AlaNR
09.02.12,13:56
...gratulacia, dcere, ci? :-)

Zmizlo mi tlacidlo minikomentar. Som sam? :-)


Nie, ani ja ho nemám :(
adi11
09.02.12,14:00
tu je nejake mini u mna..
Ivana Š
09.02.12,14:31
minikomentár - mám, ale nie tam kde včera vľavo a treba zafajknúť, ale vpravo a píše že pridať
Ivana Š
09.02.12,14:31
skúšam a pridalo :)
adi11
09.02.12,15:01
presne ako na fb
lujza.j
09.02.12,15:43
baby ako sa píšu tieto mini komenty? dakujem
kopretinka
09.02.12,15:49
vedľa súhlasím máš minikomentár
pepsikova
09.02.12,15:54
Aktuálne
počasie
Čas 14:10 hod.
Teplota -10 °C
Pocitová teplota -10 °C
Vietor 5 km/h
Tlak 1023 hPa
Vlhkosť 81 %
Jaaaaj, iba -10*C, v izbe -6*C, v pivnici iba -3*C, teplucko, aj do suda s kapustou som sa dnes dostal, zajtra varim kapustnicu, este rebro z kriveho psa niekde zohnat. Cernicove vino pri -6*C v pohode drzi, asi ma vela alkoholu, cukrom som nesetril. Druhu davku som na jesen dodzubal so solou, ale uz sa z toho spamatavam. Zajtra skontrolujem slivky a maliny v sude a na jar namiesto mrkvy sa bude tusim vyrabat elixir pre pospolity lud, cize alabuta, vsetkych psov z ulice, macky v zahrade, Gorila by mala dostat banan? ... figu ... po tlame. :-)..

..joj, labutík, krivého psa nemám, ale poznám kopu krivých ľudí, nemohlo by byť rebro z takého??..či -človečinu neješ?.. gorila dostane basu..pekne doživotne ...
pepsikova
09.02.12,15:55
baby ako sa píšu tieto mini komenty? dakujem..

fšak tam, kde fčul píšeš, je taký štvorček, ten zakvačkaj a máš mini...ale nedá sa dať ani súhlas, any nyšt!..

..úplne zlé info som ti dala..prepáč, mojík..
buchač
09.02.12,15:56
...hm ......že nenasexoval som sa ????

Dnes poobede do mesta sme sa s manželkou vybrali ....
Prídem k autu , už z diaľky sa mi niečo nezdalo , pneumatika vyfučaná ...
Nuž čo , vybral som kompresorík a davaj natlačiť nejaký ten luft ...
Doteraz drží tlak ...

...hm , žeby nejaký debo nemal čo včera robiť ???...realizoval sa ???...ešte aj klobúčik na ventil pekne nazad dal ...
lujza.j
09.02.12,15:57
dakujem krásne:)
lujza.j
09.02.12,15:57
ale toto sa mi ako?
kopretinka
09.02.12,15:59
ale toto sa mi ako?
lujza,čo sa Ti ako čo či čo? :D
lujza.j
09.02.12,16:00
lujza,čo sa Ti ako čo či čo? :D
no ved mi to v vbehlo k pepsi.
kopretinka
09.02.12,16:03
no to neviem,asi si ten mimikoment napísala k nej :-D
kopretinka
09.02.12,16:04
to je divné......keď napíšem minikoment,tak je v tom obdĺžniku,kde pôvodný koment,ku ktorému píšem.....ale keď sa stránka obnoví,tak už je pod ním....
kopretinka
09.02.12,16:06
..

fšak tam, kde fčul píšeš, je taký štvorček, ten zakvačkaj a máš mini...ale nedá sa dať ani súhlas, any nyšt!..
s tým minikomentárom sa ozaj nedá súhlasiť alebo citovať ho,ale s normálnym príspevkom sa dá všetko
lujza.j
09.02.12,16:06
a čo mám zakvačiť aby to nebolo v konkretnom, ale tak pomimo?
lujza.j
09.02.12,16:09
teraz som ho napisla k tebe aj tam bol a ked som stránky akože odišla tak je to takto....? nechápem
kopretinka
09.02.12,16:15
teraz som ho napisla k tebe aj tam bol a ked som stránky akože odišla tak je to takto....? nechápem
lujza,ja som písala to isté kúsok pred Tebou.....možno Richard vysvetlí,prečo sa minikomentár presúva....hmmm.....
a pomimo sa nedá,je to minikoment k nejakému konkrétnemu príspevku...
kopretinka
09.02.12,16:16
nič nezakvačkáš,kvačkátko je zrušené :-DD
pepsikova
09.02.12,16:19
..aha, toto som si nevšimla..to sa muselo stať za mojej neprítomnosti..no len na chvílku odídem a už novinky!!
pepsikova
09.02.12,16:23
lujza,ja som písala to isté kúsok pred Tebou.....možno Richard vysvetlí,prečo sa minikomentár presúva....hmmm.....
a pomimo sa nedá,je to minikoment k nejakému konkrétnemu príspevku.....

..ten minikomentát je asi to isté, čo bolo, len sa to prišuchne ku komentáru, ku ktorému píšeš..teda- priradí sa...a tie staré boli do radu a príspevok bolo treba skopírovať, ak si chcela koment priamo k nemu...aby sme vedeli, vocogou...a ak budeme chcieť vedieť, či lui alebo niekto ešte chce niečo dodať, budeme sa vracať aj dve stranyy dozadu...a nebudeme čítať postupne...
kopretinka
09.02.12,16:28
nie je to bohvieaký výmysel.....a k čomu je to vlastne dobré.....
misoft
09.02.12,16:30
Pozerám jak PUK - zmeny - zmeny. No na druhej strane - ak chceš pridať minikomentár k niekomu, tak to bude u toho "niekoho" a nemusíš ešte aj označovať, na koho reaguješ a na čo reaguješ. Človek si zvykne a mám dojem, že takto to bude aj trochu prehľadnejšie.
misoft
09.02.12,16:32
Teraz - kvietoček - reagujem len a len na teba - asi k tomu je to dobré.
pepsikova
09.02.12,16:37
..no , či prehľadnejšie, neviem...časom uvidíme...
pepsikova
09.02.12,16:38
..kukám!!..softík sa dohodil do riadku...a mne sa v téme o tomto tie mini hodili do príspevku..
pepsikova
09.02.12,16:38
..aj tu sa mi hodili k softíkovi...šmarjááá...
pepsikova
09.02.12,16:40
..obehnem stranu a som pod ním..jaká blbopsť!!..
alabut
09.02.12,16:44
blabla .... ahaaaa, tu ste sa zasili:-)
kopretinka
09.02.12,16:45
http://www.porada.sk/image.php?u=72130&dateline=1304960784

pepsikova (http://www.porada.sk/member.php?u=72130) 3 Minutes Ago #68 ..obehnem stranu a som pod ním..jaká blbopsť!!..



http://www.porada.sk/image.php?u=72130&dateline=1304960784

pepsikova (http://www.porada.sk/member.php?u=72130) 4 Minutes Ago #67 ..aj tu sa mi hodili k softíkovi...šmarjááá...



http://www.porada.sk/image.php?u=72130&dateline=1304960784

pepsikova (http://www.porada.sk/member.php?u=72130) 5 Minutes Ago #66 ..kukám!!..softík sa dohodil do riadku...a mne sa v téme o tomto tie mini hodili do príspevku..



http://www.porada.sk/image.php?u=72130&dateline=1304960784

pepsikova (http://www.porada.sk/member.php?u=72130) 6 Minutes Ago #65 ..no , či prehľadnejšie, neviem...časom uvidíme...







http://www.porada.sk/reklama/www/delivery/lg.php?bannerid=321&campaignid=236&zoneid=27&loc=1&cb=af7ed9f321

ale kopírovať sa to dá......:D:D:D
Ivana Š
09.02.12,17:04
no ja neviem, predpovedám, skôr tu bude viac nových príspevkov ako minikomentárov
alebo len ja som nepostrehla výhody?

aj by som toto dala do minikomentára, ale keď budem chcieť vedieť reakcie ďalších členov porady k určitému príspevku, napr. k tomuto môjmu
budem musieť prehľadať desiatky strán dozadu? kým nájdem tento príspevok?
misoft
09.02.12,17:08
Vidím, vidím :D
korela
09.02.12,17:12
Poradíte mi, prosím vás, do ktorej témy mám zaradiť otázku - Aké je honorovanie redaktorov za normostranu?
Do kultúry asi nie, a iné rubriky ... neviem. Ď.
alabut
09.02.12,17:12
dalsie tlacitko ... kuwa, alabut potrebuje spravit na ten luxus v tlacitkach soferak asi ... :-)
AlaNR
09.02.12,17:13
Mno, toto čo to? toto čo to?

Šak kým sa to naučíme... Budem asi využívať overený spôsob, minikomenty ee.

Aj vám chodia do súkromných správ nejaké notifikácie? Klikla som na ten link, čo je v tej správe a otvrilo mi túto tému na prvej strane... to načo?
misoft
09.02.12,17:13
Asi takto: skôr, keď som chcel reagovať minikomentárom, tak som musel nájsť príspevok, prípadne skopírovať, zadať na koho reagujem, zaškrtnúť minikomentár a hodilo ma to na koniec (teda ak som chcel reagovať večer na niekoho z rána, tak listovanie po príspevkoch).
Teraz čítam, vidím a chcem reagovať, tak nemusím kopírovať, listovať a označovať - rovno na ten príspevok reagujem a reakcia je presne pod tým príspevkom, na ktorý som reagoval.
Ivana Š
09.02.12,17:20
a načo sú potom sledované témy?

fajn, a ako si upozornený na to, že niekto reagoval na tvoj príspevok minikomentárom?
ak je to tak, že je to možné a dáte návod ako na to, beriem späť všetky moje námietky
kopretinka
09.02.12,17:23
Asi takto: skôr, keď som chcel reagovať minikomentárom, tak som musel nájsť príspevok, prípadne skopírovať, zadať na koho reagujem, zaškrtnúť minikomentár a hodilo ma to na koniec (teda ak som chcel reagovať večer na niekoho z rána, tak listovanie po príspevkoch).
Teraz čítam, vidím a chcem reagovať, tak nemusím kopírovať, listovať a označovať - rovno na ten príspevok reagujem a reakcia je presne pod tým príspevkom, na ktorý som reagoval.
ale je to na prd,lebo Tvoj minikomentár nikto neuvidí.....nikto nebude prehladávať dozadu niekoľko strán,či k jeho komentu nebol daný minikoment
555555
09.02.12,17:24
Dnes ma rozčúlili a som smutná zo vzťahov na mojom pracovisku.
kopretinka
09.02.12,17:24
a načo sú potom sledované témy?

fajn, a ako si upozornený na to, že niekto reagoval na tvoj príspevok minikomentárom?
ak je to tak, že je to možné a dáte návod ako na to, beriem späť všetky moje námietky
nikde nie je žiadne upozornenie,nikto sa to nedozvie,ak nebude cielene vyhľadávať
misoft
09.02.12,17:27
Vidíš to - fakt. Na toto som akosi nepomyslel.
pepsikova
09.02.12,17:36
Poradíte mi, prosím vás, do ktorej témy mám zaradiť otázku - Aké je honorovanie redaktorov za normostranu?
Do kultúry asi nie, a iné rubriky ... neviem. Ď...

..dala by som do "štátnych zamestnancov"...
Ivana Š
09.02.12,17:38
ale táto možnosť mi značne neužitočná pripadá :(
luja5
09.02.12,17:40
Poradíte mi, prosím vás, do ktorej témy mám zaradiť otázku - Aké je honorovanie redaktorov za normostranu?
Do kultúry asi nie, a iné rubriky ... neviem. Ď.
Ja by som to dala ako novú tému do sekcie "Porada nielen o rovnakej práci". Keď si tam radia vo všeličom ekonómovia, učitelia, štátni zamestnanci ..., myslím si, že logicky môžu aj redaktori.
pepsikova
09.02.12,17:48
..a posielam dolčelungo aj gusto a do štampákov lejem bechera od vianoc...testík prebehol oki, fšetci sme prešli, lebo možnosť odpisovať bola priam ideálna...ale nemusela som veľmi nakúkať do poznámok, a ani moji spolužiaci...
..a zabudla som si doma index-ale bude ma to stáť výlet do mesta, za lektorkou...nevadí, prejdem sa...
..fajn večer vám tu a díky za držanie palčokov...
misoft
09.02.12,17:52
a posielam dolčelungo aj gusto a do štampákov lejem bechera od vianoc... nejaká štedrá, nie? :D testík prebehol oki, fšetci sme prešli, lebo možnosť odpisovať bola priam ideálna..ale, ale ! .ale nemusela som veľmi nakúkať do poznámok, a ani moji spolužiaci...veď preto!
..a zabudla som si doma index- :) hlava-mapa ale bude ma to stáť výlet do mesta, za lektorkou...nevadí, prejdem sa...€uráče pomíňam ;)
..fajn večer vám tu a díky za držanie palčokov....
pepsikova
09.02.12,17:56
..hm...a kedy som ja bola lakomá?..stačí jeden príklad...
mamminta
09.02.12,18:00
jaaaaaj ja som dnes taká naštvaná!! priatelovi prišlo z akejsi exekučnej dlžoba v SLSP... a to tam nemá účet už nejakých 5-6 rokov.... kurnik šopa!!
nezmierňuje to ani fakt, že dnešná moja skúška bola za 1 :(
IvetaH
09.02.12,18:02
Haló, haló, nevie prosím niekto, kde mám súbor s evidenciou nákupu PHM pre 7 áut za rok 2011, krásne, hotové, odkontrolované, zaúčtované, blok po bloku, prepočítané 80% aj 20%, aj spotreba, všetko. No jedným slovom týždeň roboty.
Chce sa mi plakať.
kopretinka
09.02.12,18:04
jaaaaaj ja som dnes taká naštvaná!! priatelovi prišlo z akejsi exekučnej dlžoba v SLSP... a to tam nemá účet už nejakých 5-6 rokov.... kurnik šopa!!
nezmierňuje to ani fakt, že dnešná moja skúška bola za 1 :(
nezrušili by mu účet,ak by tam mal dlžobu.....
mamminta
09.02.12,18:11
tak čo to môže byť????? z banky nikdy nič neprišlo :(
kopretinka
09.02.12,18:15
tak čo to môže byť????? z banky nikdy nič neprišlo :(
a tí vymáhači píšu,že to je dlh v banke?
pepsikova
09.02.12,18:18
Haló, haló, nevie prosím niekto, kde mám súbor s evidenciou nákupu PHM pre 7 áut za rok 2011, krásne, hotové, odkontrolované, zaúčtované, blok po bloku, prepočítané 80% aj 20%, aj spotreba, všetko. No jedným slovom týždeň roboty.
Chce sa mi plakať...

..žeby v koši?..stratiť sa sám od seba nemohol, pohľadaj...alebo osláv jedničku a hľadaj zajtra...
pepsikova
09.02.12,18:19
tak čo to môže byť????? z banky nikdy nič neprišlo :(..

..ak má v tej banke oficiálne zrušený účet,tak to musí byť k niečomu inému..a systém vyhodil, že v tej banke mal kedysi účet, tak skúšajú...
mamminta
09.02.12,18:23
Slovenská sporiteľňa vyčíslila Váš dlh ku dňu 21.10.2010 ......

a dve možnosti: zaplatenie hneď a odpustia zhruba 1/5 alebo vystavenie splátkového

účet vraj nezrušil...nič na ňom nie je, ale asi 5 rokov ho nepoužíva...
AlaNR
09.02.12,18:27
A ja že ako vyriešiť, že sa mi nechce ísť pre šálku na tú ponúkanú kafu...

http://www.youtube.com/watch?v=B1OZnGrbBL0
avalik
09.02.12,18:29
Slovenská sporiteľňa vyčíslila Váš dlh ku dňu 21.10.2010 ......

a dve možnosti: zaplatenie hneď a odpustia zhruba 1/5 alebo vystavenie splátkového

účet vraj nezrušil...nič na ňom nie je, ale asi 5 rokov ho nepoužíva...

no ked ucet nezrusil tak mu nabiehaju poplatky za vedenie uctu
kopretinka
09.02.12,18:32
aj ja si myslím,ale zase by sa ozvali,nenechali by to len tak...či?
kopretinka
09.02.12,18:36
A ja že ako vyriešiť, že sa mi nechce ísť pre šálku na tú ponúkanú kafu...

http://www.youtube.com/watch?v=B1OZnGrbBL0
šišmárja,to musí mať plechovú hubu,keď horúcu kávu rovno do huby :D
mamminta
09.02.12,18:37
kolko tak za tie roky?? 400 eur?
avalik
09.02.12,18:37
no mozno mu nejaku vyzvu poslali a on nereagoval
BXLmiami
09.02.12,18:41
Takže poplatky banke za vedenie učtu.
korela
09.02.12,18:50
Nebol by štátny. Ďakujem za radu.
srska
09.02.12,19:01
nokia zvonenie v prešove a vyše 3000000 videní na youtube:D

http://www.youtube.com/watch?v=uub0z8wJfhU&feature=player_embedded
pepsikova
09.02.12,19:20
..no banka 5 rokov viedla prázdny účet a teraz za to chce peňáze...za celý čas ani raz neoznámili, že dlhujete na poplatkoch?..tak to je sila!..
pepsikova
09.02.12,19:22
..no, len tak behnúť a zistiť, čo robili doteraz...a zaplatiť...možno to tolko nebude...ale ak neposlali žiadnu výzvu za celý čas, je to dosť divné..
pepsikova
09.02.12,19:25
A ja že ako vyriešiť, že sa mi nechce ísť pre šálku na tú ponúkanú kafu...

http://www.youtube.com/watch?v=B1OZnGrbBL0..

..no ja očím takto:eek:, že o čom točíš...a ten link som zbadala až , keď som reagovala, že ti napíšem, že fšak som ti kaficu lungo poslala v meisenskom porceláne...inak ho nevidím...v tvojom príspevku vôbec...
pepsikova
09.02.12,19:27
nokia zvonenie v prešove a vyše 3000000 videní na youtube:D

http://www.youtube.com/watch?v=uub0z8wJfhU&feature=player_embedded

..

..a kuvňa, ani srskov link nevidno, až keď hodím "citovať"...bude to zaujímavé po tých zmenách..trebalo by rentgenové očky...
pepsikova
09.02.12,19:34
...čo mi šibe?..však tie linky tu boli!!!..a už nie sú...
lujza.j
09.02.12,19:40
tiež som bola dnes už hore spomínanej banke mám tam účet už roky, išla som si vložiť peniaze na účet svoj vlastný, pýtam sa že či je zato poplatok, ale ho už zrušili, ona že nie nezrušili cca. 40cent. vyjadrila som sa že je to nezmyslený nelogický poplatok, ona že všetko čo je vykonávané na pobočke je s poplatkom, tak jej hovorím, že ked si budem love vyberať na pobočke tak OK, lebo túto operáciu možem urobiť z bankomatu, tak nech tam poplatok je, ale ako si mám vložiť peniaze na účet? a ona že prevodom:eek: ja že ako prevodom :confused: ja chcem vložiť keš peniaze! nech mi logicky vysvetlí prečo je poplatok, ona že mi to nevie vysvetliť:eek: že sú s tym spojené náklady na odvoz peňazí:eek: a ja že to s tým ale súvisí a je to ich problém.... choré poplatky, ktoré nedokážu odôvodniť:mad::mad:
Ivana Š
09.02.12,19:51
Upozornenie

Ivana Š, nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:


Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.

:eek: môjvlastný príspevok som chcela upraviť a to to mi vypísalo
Odhlásiť (http://www.porada.sk/login.php?do=logout&logouthash=1328820397-239d979d2fb6d9f60ef0d41f4f00b49926b57254) Home (http://www.porada.sk/forum.php)ja si môj
babi2
09.02.12,19:53
neviem či tu už niekto vysvetlil tie minikomenty, ak nie tak vysvetlenie je tu
http://www.porada.sk/t186665-p2-drobne-zmeny-minikomenty-top-temy.html#post1975261
wagner
09.02.12,19:54
Aj mne tu občas hovädiny píše, tak sa nečuduj
Ivana Š
09.02.12,19:57
všimla som si :)
pepsikova
09.02.12,19:58
neviem či tu už niekto vysvetlil tie minikomenty, ak nie tak vysvetlenie je tu
http://www.porada.sk/t186665-p2-drobne-zmeny-minikomenty-top-temy.html#post1975261..

..no dobre..prídem, keď to bude zabehnuté...
Ivana Š
09.02.12,20:00
:(
Ivana Š
09.02.12,20:01
ja viem čítať bab2i neber to osobne, len skúšam ten krížik čo richard spomínal
Ivana Š
09.02.12,20:19
no mne krížik nefunguje minikomentár neviem upraviť, ani odstrániť lebo

Ivana Š, nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:


Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.


Odhlásiť (http://www.porada.sk/login.php?do=logout&logouthash=1328822299-e79a2431656ae27d3f53f6f77fec0017fbf59fa5) Home (http://www.porada.sk/forum.php)
kopretinka
09.02.12,20:21
nefunguje

Ivana Š, nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:


Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.


Odhlásiť (http://www.porada.sk/login.php?do=logout&logouthash=1328822299-e79a2431656ae27d3f53f6f77fec0017fbf59fa5) Home (http://www.porada.sk/forum.php)


:D kúp si Ajaxa :---

http://www.porada.sk/t186665-drobne-zmeny-minikomenty-top-temy.html
AlaNR
09.02.12,20:29
...čo mi šibe?..však tie linky tu boli!!!..a už nie sú...

neviem, ja vidím všetky linky... ale asi sa to tu za pochodu mení...
babi2
09.02.12,20:31
ospravedlňujem sa tú Richardovu tému som čítala, keď tam nebol ešte ani jeden jeden komentár a ja som to neskúšala
alabut
09.02.12,20:35
... pepsina, daj linky ocuchat sarkanovi a nech si zradlo zasluzi. :-)
Ivana Š
09.02.12,20:35
Ajaxa som mala, keď som mala 12 teraz mám Daju :)
Ivana Š
09.02.12,20:36
skús napísať minikomentár odoslať a o chvíľu ho skús zmazať
Ivana Š
09.02.12,20:36
skús napísať minikomentár odoslať a o chvíľu ho skús zmazať
alabut
09.02.12,20:37
...cumim na Vecer pod lampou, dnes su hostia bieda.
alabut
09.02.12,20:38
... cumim, cumim, kde mi to hadze. :-)
Ivana Š
09.02.12,20:45
nečum, radšej si s s alabutkou čučoriedk-ovicu daj aspoň vám zima nebude
alabut
09.02.12,21:07
alabutka nepije, ani caj, iba kavu
Ivana Š
09.02.12,21:14
káva na noc nic moc, alabut iný spôsob zohriatia vymysli :)
Ivana Š
09.02.12,21:15
No nič - spať treba ísť - a aby nás zajtra ráno čakalo čerstvé kafo od pepsi
luja5
09.02.12,21:24
No nič - spať treba ísť - a aby nás zajtra ráno čakalo čerstvé kafo od pepsi

Súhlas, však aj zajtra je deň, tak Vám všetkým želám dobrú noc, slniečko už dávno zašlo http://bestpage.cz/smiles/velke652.gifa aj ja zachádzam či odchádzam, ale zajtra som tu ako na koni ..... http://www.celysvet.cz/skin/smile/s3039.gif ..... ;)
AlaNR
09.02.12,22:11
Kukám, nide nikoho, tak zhasínam. Vycikať a spať!
bettylou
10.02.12,04:33
alabut
10.02.12,05:04
Aktuálne
počasie
Čas 06:50 hod.
Teplota -24 °C
Pocitová teplota -30 °C
Vietor 6 km/h
Tlak 1036 hPa
Vlhkosť 85 %
Vcera Vecer pod Hribom o Gorile ticho, snad nabuduce uvidime, ako Hrib zhodnoti ucinkovanie Mojzisa u Matovica. Opat idem kurit, chory som, ruska chripka, robit sa mi nechce a chodit uz vobec v tomto mraze. Ale na jedno pivko snad par seserakov naskrabem. :-)
luja5
10.02.12,05:14
Dobré ráno všetkým, kávička je pripravená http://bestpage.cz/smiles/veci262.gifso želaním pekného dňa pred víkendom, tak si ho užite v pohode, s potešením a bez nepríjemností ...:)
pepsikova
10.02.12,05:32
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/2f2dd883.jpg (http://chezmanima.centerblog.net/rub-Couleur-rose-13.html)
http://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/deco24.gif...dobré ráno vám a krásny deň dnes...trošku podmračno, ale pohoda,esemesky prečítané, šarkan mi skoro ruku oddrapil, ako besný všetko chce stihnúť za tú chvíľu, čo ráno vybehneme von!..
..kafíca je na stole, ufón sa pomaly plazí po dome a ja idem asi očistiť potrubnú poštu k alabutkovi a pošlem mu horúci rum s kvapkou čaju a citrona, aby sa preliečil...to tie jeho výjazdy do hoŕy na jahody mu len chorobu doniesli:o...a na cestu k peci mu pribalím horúce makové buchty...asi tak..

..a inak len pohodu vám dnes a ako už napísala lu, užite si to!...
pepsikova
10.02.12,05:50
...som prebehla noviny len tak letkom, ale ani sa mi moc nechce k ničomu,lebo ak sa už vyťahujú ku gorile relikvie v podobe gála , tak nič moc...no a som rada, že už skončila háveď v parlamente, naša lui si aspoň dá nervy do poriadku z nich a konečne bude mať čas na návštevy,lebo vraj za rok a pol prijali 220 nových zákonov!!!..kuvňa, však to ako u nás vyzeralo, pokým neprišli?..a ešte na dnes dúfam, že naša jana z jarku (ivetka naša) sa možno vydriape na flek mikiho,a tak bude v novom parlamente vidieť len tváre, ktoré neklamú, nekradnú a neoj***..a:)..fšak čo už!...
http://aktualne.atlas.sk/radicova-nechce-vidiet-v-parlamente-tych-co-uz-klamu-v-kampani/slovensko/politika/
AlaNR
10.02.12,07:53
Máme novú módu, dobropisy za tovar vystavujeme s kladnými a nie zápornými položkami... vrrrrrrr:mad:
Keď na to upozorníš a snažíš sa to napraviť a dať v rámci faktúr aj skladovej evidencie do poriadku, ešte sa vinníkovi nepáči...
Na konci roka by sa inak v sklade čudovali nad prebytkom, že komu fakturovali tovar, ale neposlali, pretože doklady boli vystavené tak, ako by sme boli tovar predali a nie ho prijali späť...
No a vysvetľuj to človeku, čo vystavuje faktúry už 15 rokov....
kukučka
10.02.12,08:03
korela
10.02.12,08:41
Ja ale nemôžem :-(, ale vtipné ... :-)
Žabinka
10.02.12,09:28
14.2. má moja mrkvička 12 rokov, a na víkend si pozvala šesť kamarátok. Farebné balóny sú už nakúpené, síce je už "veľká", ale balóny sú jej slabosť.. :D. Dnes ma čaká veľký nákup: suroviny na prípravu smotanovo-ovocno-piškótovej torty, bude si ju robiť sama, dáke detské šampanské, džúsy, minerálky, čipsy, keksíky, pizzu zajtra večer donesie donášková služba. To bude zase blázinec.. :D. Ale teším sa, že sa ona teší :D.
pepsikova
10.02.12,09:31
...podaj mi ruku a poď sa so mnou hrať...na piesok Slovensko, ktorý mám tak rád!...

http://www.youtube.com/watch?v=EvoivRgNUMo&feature=related

(tak toto sa mi páči!!..:o..aj motto som mu vymyslela...


..kuvňa, fšak link vidno až pri citácii...je tu bordel..
pepsikova
10.02.12,09:32
14.2. má moja mrkvička 12 rokov, a na víkend si pozvala šesť kamarátok. Farebné balóny sú už nakúpené, síce je už "veľká", ale balóny sú jej slabosť.. :D. Dnes ma čaká veľký nákup: suroviny na prípravu smotanovo-ovocno-piškótovej torty, bude si ju robiť sama, dáke detské šampanské, džúsy, minerálky, čipsy, keksíky, pizzu zajtra večer donesie donášková služba. To bude zase blázinec.. :D. Ale teším sa, že sa ona teší :D...

..žabík, no, najvyšší čas, aby si ju premenovala z mrkvičky na čerešničku...je to už veľká slečna...
Darina1234
10.02.12,09:35
14.2. má moja mrkvička 12 rokov, a na víkend si pozvala šesť kamarátok. Farebné balóny sú už nakúpené, síce je už "veľká", ale balóny sú jej slabosť.. :D. Dnes ma čaká veľký nákup: suroviny na prípravu smotanovo-ovocno-piškótovej torty, bude si ju robiť sama, dáke detské šampanské, džúsy, minerálky, čipsy, keksíky, pizzu zajtra večer donesie donášková služba. To bude zase blázinec.. :D. Ale teším sa, že sa ona teší :D.
Vsetko fajn, len ja som nikdy nekupovala to detske sampanske,
Stanislav 1975
10.02.12,09:44
...podaj mi ruku a poď sa so mnou hrať...na piesok Slovensko, ktorý mám tak rád!...

http://www.youtube.com/watch?v=EvoivRgNUMo&feature=related

(tak toto sa mi páči!!..:o..aj motto som mu vymyslela...


tiež neviem prečo platili ďurindovi za pesničku, ked mal hotový klip urobený v Harley a lepší...

http://www.youtube.com/watch?v=eLP4mPiu0vs&feature=results_main&playnext=1&list=PLE933769794BC958F
Žabinka
10.02.12,09:44
..

..žabík, no, najvyšší čas, aby si ju premenovala z mrkvičku na čerešničku...je to už veľká slečna...
Veru, je už veľká, ten čas tak rýchlo uteká. Včera sme si spolu pozerali fotky, keď bola maličká, a bola som hrozne sentimentálna, aj slzička vypadla, tak mi to dáko prišlo ľúto, že je už taká veľká...
adi11
10.02.12,09:50
..potesilo ma pozvanie na oslavu narodenin..:)..kamoska sa rozhodla, ze obnovi stare tradicie..:D..zevraj, pokial este zije..
AlaNR
10.02.12,10:02
adi11
10.02.12,10:09
stve ma, ze mi nejdu otvorit videa..
robin1
10.02.12,10:10
...toto dnes celkom potešilo :-)) http://www.youtube.com/watch?v=W1xrXpzYJDw
pepsikova
10.02.12,10:40
...toto dnes celkom potešilo :-)) http://www.youtube.com/watch?v=W1xrXpzYJDw..

..milé...akurát, že link vidno, až keď som dala "Citovať"
pepsikova
10.02.12,10:46
...a už zas nevidím žiadne video , ani link, ani nič...
pepsikova
10.02.12,10:53
...doplním sa: naskočí stránky-sem-sekundu vidno video, potom stránka poskočí až na samý spodok porady a šup-video s a stratilo...no, čo už...
kopretinka
10.02.12,10:57
pepsi,ja vidím to video u Teba aj v pôvodnom príspevku
AlaNR
10.02.12,11:18
..

..milé...akurát, že link vidno, až keď som dala "Citovať"


Pepsi, niečo máš asi zle, ja vidím pekne všetky náhľady na videá... zas voláky škrátek, nehryze Rob káble?
pepsikova
10.02.12,11:20
Pepsi, niečo máš asi zle, ja vidím pekne všetky náhľady na videá... zas voláky škrátek, nehryze Rob káble?..

..no neviem, čo tu mám zle, nič som nerobila, štrajkuje to odvčera večera...a šarkan veru káble nehryzie..nechutia mu:)
AlaNR
10.02.12,11:24
Ja som sa už včera večer čudovala, keď si písala, že ich nemáš, ale chyba bude asi v tvojom prístroji, mne to funguje na dvoch počítačoch :( :( :(
adi11
10.02.12,11:27
mne nejde uz dlhsie tvorat, lenze ja mam plny disk, dufam, ze pepsi mas mieco ine
pepsikova
10.02.12,11:34
..no ja som každopádne nič s pc nerobila..takže neviem...a nejde mi ani malý príspevok..ten s krížikom...
kopretinka
10.02.12,11:37
..no ja som každopádne nič s pc nerobila..takže neviem...a nejde mi ani malý príspevok..ten s krížikom...
kukaj,pod príspevkom máš :súhlasím,minikomentár,odpovedať,citovať....
ten minikomentár je tam.....
ale krížik nejako zmizol....
terezamaria
10.02.12,11:48
Nebude to záležať od prehliadača, vždy pri zmenách niektorý prehliadač robí zmätky, minule to bola Opera, ale teraz mi to ide dobre
terezamaria
10.02.12,11:49
Ide dobre, ale krížik na zmazanie minipríspevku veru nemám, možno sa večer objaví...
adi11
10.02.12,12:15
krizik nefungoval..
pepsikova
10.02.12,12:39
..keď to tu už začne fungovať ako má, zase sa niečo vymyslí a zase je problém...ani hentie miniprdince sa mi nepáčia, neviem, nejaká som -nič-moc...
pepsikova
10.02.12,12:45
..tak dám niečo k popoludňajšej kafi...a ak by niekto dolče, alebo čajík, tak kričte..voda sa varí...

Zo života...

Chytí rybár zlatú rybku a tá mu sľúbi za slobodu splnenie jedného želania.

* Rybár: Chcem žiť večne.
* Rybka: Bohužiaľ, toto je jediné želanie, ktoré Ti splniť nemôžem. Praj si čokoľvek iné.
* Rybár: Dobre, tak chcem umrieť až na Slovensku prestanú politici kradnúť.
* Rybka: Ty hajzel jeden vychcaný!!!
alabut
10.02.12,12:59
Iba -10*C, kuwa, v krcme som sa musel vyzliect, ide jar a ci co, zajtra idem nakupit sema, aby sa alabut mohol plahocit v rodnej hrude ... pepsi nazdar. :-)
trisestri
10.02.12,13:20
no ta hlupost a arogancia ,niekedy neviem ci plakat ci sa smiat-postarka ktorej som sa pytal na balik,ked nam doniesla doporuceny list,som si vsimol ze drzala v ruke nejaky zlty listok,vypravala my bajky ako nie posta sama dorucuje baliky,ked somn poznamenal ze viem ze maju konkurenciu,ale ten konkretny balik bol zasielany postou na dobierku, tak zacala bajkovat ze to posta ide cez zmluvnych partnerov,ze to nevie ako funguje a nevie povedat ci mame nejaky balik,po odchode som isiel skontrolovat ci nemame aj inu postu ako doporucenu,tak cuduj sa svete bol tam listok o ulozeni zasielky-toho balika na ktory som sa pytal-tak ona drzi listok v ruke,klame a vymysla bachorky,neda vam ten listok,ked uz dorucovala doporuceny list,to je sila-po reklamacii a vysvetlovani,este sa snazili kompetentny blufovat a zahmlievat podmienky dorucovania balikov,ale ked som im to vytmavil,do hodiny bol balik doruceny,zrazu netrebaklo ponho ist na postu
pepsikova
10.02.12,14:10
pepsikova
10.02.12,14:14
Iba -10*C, kuwa, v krcme som sa musel vyzliect, ide jar a ci co, zajtra idem nakupit sema, aby sa alabut mohol plahocit v rodnej hrude ... pepsi nazdar. :-)..

..ja som už kúpila uhorky, idem tiež založiť plantáž ...zajtra okopem a zasadím, fšak je teplo:D ...posielam ti lungo a umový čaj...čo chceš...to slnko zas nevie čo so sebou..pleští..sewa labutík..
adi11
10.02.12,14:37
vcera tiez som toto iste zazila, mala som stastie, ze sme postarku stihli
AlaNR
10.02.12,16:30
Ja som si dneska kúpila tie papierové zakoreňovače, či ako sa to volá... Len teraz neviem, mám najskôr zasadiť všetko dokopy mírniks dírniks a potom to rozsadzovať? A kedy to rozsadiť? Keď budú dva lístky? či? Ešte som nemičurínovala, tak netuším...
pepsikova
10.02.12,16:34
Ja som si dneska kúpila tie papierové zakoreňovače, či ako sa to volá... Len teraz neviem, mám najskôr zasadiť všetko dokopy mírniks dírniks a potom to rozsadzovať? A kedy to rozsadiť? Keď budú dva lístky? či? Ešte som nemičurínovala, tak netuším.....

..tak to fakt nevim..hádam, keď to trošku podrastie, potom rozsadiť a šup do zeme..a nesaď mirnix-dirnixs, ako potom budeš pikírovať?..a zelinu šklbať?..ja preto idem sadiť len uhorky, tie sú vďačné aj za burinu, čím vyššia tým lepšie parenisko- to mám odskúšané..inak nič...no, možno cibuľu, ale tú treba čistiť od plevela-to sa sa mi asik nebude chcieť, slaninu krčiť:)
AlaNR
10.02.12,16:39
ja chcem rajčinky a papriku, lebo babky maďarské na nitrianskej tržnici majú na všetku papriku odpoveĎ: ano, je to pícéérka....
ale skúsenosti ma naučili, že pícéérka to teda neni. Naposledy to boli baranie rohy...
A k rajčínám a paprike netreba krčiť slaninu, stačí nabiť koly a dočahuvať :D
kopretinka
10.02.12,16:54
ja chcem rajčinky a papriku, lebo babky maďarské na nitrianskej tržnici majú na všetku papriku odpoveĎ: ano, je to pícéérka....
ale skúsenosti ma naučili, že pícéérka to teda neni. Naposledy to boli baranie rohy...
A k rajčínám a paprike netreba krčiť slaninu, stačí nabiť koly a dočahuvať :D
:D píceerka....... dala by som aj minikomentár,ale tam nie sú smajloše :mad:
misoft
10.02.12,16:55
A nemá v tom labky tvoj chlpáč?
misoft
10.02.12,16:58
Šak to - strašne chýbajú.
pepsikova
10.02.12,18:02
ja chcem rajčinky a papriku, lebo babky maďarské na nitrianskej tržnici majú na všetku papriku odpoveĎ: ano, je to pícéérka....
ale skúsenosti ma naučili, že pícéérka to teda neni. Naposledy to boli baranie rohy...
A k rajčínám a paprike netreba krčiť slaninu, stačí nabiť koly a dočahuvať :D..

..čemegu najlepšie vypestuješ vo fóliáči..a tam treba robiť..a to ja nyje..ani plac na to nemám...horko-ťažko som sa primusela súhlasiť s tými uhorkami...ja som mestské činžákové decko vyhodené na dedinu do činžáka...preto tá "láska" k pôde..čo už...
pepsikova
10.02.12,18:04
...ako je tu ticho...lui neservíruje na striebre šunky a klobásky, ani fajnové koláčiky od terezkymarie neny...čo ste baby, na diete???...ani piť nebudeme?..asi nyje..:o
alabut
10.02.12,18:07
Od mrazov ma strasne bolia svaly, hlavne na nohoch, na par hodin mi vypovedala chrbtica, ale este tu nazriem do polnoci. U nas po Gorile ani slychu, kuwa a skorumpovane od doktorov vsetko, pepsina, idem trochu zalahnut, nakrm sarkana, ustel v teplucku a poskrabkaj za mna za usami. :-)
pepsikova
10.02.12,18:09
...a takéto zaujímavé som dostala od mojej kaminky...



Zostav si Európu,

je to zaujímavé precvičenie mozgu.

Keď to bude všetko správne,

na konci Ti zahrajú hymnu štátu,

ktorý naposledy doložíš do europa-puzle.




http://www.bpb.de/fsd/europapuzzle/puzzle_flash1.html
alabut
10.02.12,18:17
Tato naboxovana dama hra zaujimavo na seststrunovom nastroji. :-)

http://www.youtube.com/watch?v=I5F59PkcDWM
kukučka
10.02.12,18:31
pepsi môžeš si načerpať, hrniec kapustnice je ešte plný, ale paprikáš z malého nedám, delím sa s pesom :D
lujza.j
10.02.12,18:33
lujza.j
10.02.12,18:35
terezamaria
10.02.12,18:42
Lui, pošli za štamperlík, to je mňamka
lujza.j
10.02.12,18:42
trisestri
10.02.12,18:50
kukučka
10.02.12,18:50
Predajňa kníh vo veľkom meste vypíše konkurz na podomových predajcov. Do konkurzu sa prihlási aj jeden koktavý. Povedia mu, že vzhľadom na jeho handicap nemajú oňho záujem. Presvedčí ich a na skúšku mu dajú predávať Biblie. Po dvoch dňoch sa vráti a zistia, že predal 30 Biblií. Spýtajú sa ho ako je to možné, že predal za dva dni 30 Biblií, keď na predajni predajú mesačne maximálne dva kusy. On odpovedá:
"Veeeeľmmiii jejednooduchoo: zaklopal ssoomm nnna ddddvere a sppýýttal ssom ssa iiiich - kukukupiiitttee bbibbbiliu aaaallebbo vvám jju pppreccííttaam?" :D
kopretinka
10.02.12,18:51
:-DDD
kopretinka
10.02.12,18:52
vítr z hor :-))))))) to som nevedela,že aj takéto existuje....ja poznám iba tatranský čaj
lujza.j
10.02.12,18:54
terezka posielam:) iba náhodou som to kúpila v kaufláči inak som to tu nevidela
terezamaria
10.02.12,18:54
Lui, takúto si nedáme? Veď bez prílohy.http://static.hoxa.hu/pic/kepeslapok/49001-50000/49417.jpg
avalik
10.02.12,18:55
vyzera mnamkozne ... len pre mna by mohol byt trosku viac prepeceny :)
lujza.j
10.02.12,18:55
áááno dajme:)mňám
lujza.j
10.02.12,18:56
lujza.j
10.02.12,18:57
terezamaria
10.02.12,18:57
Ďakujem, to môžem.
kopretinka
10.02.12,18:58
ja tam žiadnu prílohu nevidím,len ovocie :-D
terezamaria
10.02.12,18:59
Lui, prečo tebe dá mini pekne osobitne a mne to treplo do Tvojho príspevku?
lujza.j
10.02.12,18:59
tatarák
http://i.lidovky.cz/09/121/lngal/GLU2f9fab_lokal3.jpg
terezamaria
10.02.12,18:59
Aha, tu mi to dalo dobre, o príspevok vyššie som sa vtrepala do Tvojho príspevku
trisestri
10.02.12,18:59
rodinka uzasnych