Zavrieť

Porady

Drobné zmeny: Minikomenty TOP temy

admin
Dnes boli nahodné drobné zmeny:

Minikomentáre sa teraz dajú dať ku ktorejkoľvek odpovedi (tlačítko minikomentár) a budú pod danou odpoveďou.
Slúžia na sprehľadnenie témy, aby sme v odpovediach mali odpovede a nie drobné vtipné komenty, ktoré nám nemusia zaberať miesto.
Minikomentáre sú limitované počtom znakov 256, funkciami a zobrazujú sa max. dva, ostatné treba rozbaliť.

TOPtémy boli doplnené o stránkovanie: http://www.porada.sk/topratings.php
Naposledy upravil Richard : 09.02.12 at 15:18
Usporiadat
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

krížik?
nedá sa to - a vypíše znovu - že JA nemám právo upraviť alebo vymazať môj príspevok? prosím opraviť
Ivana Š, nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:

  1. Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
  2. Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
  3. Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.

0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ok to mazanie zajtra doriešime.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..okrem toho, že nemám krížiky, nevidno ani linky v príspevkoch, ...objavia sa síce- semotamo- v citácii, ale potom sa zase stratia...a potom tie príspevky vyzerajú strašne blbo...napríklad:
Dnes ma potešilo(((((ale nevieme, čo, lebo link nevidno...

doplním link:http://www.porada.sk/t186192-p41-co-...ml#post1975867
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

...už krížiky fungujú
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Už mi tá moja "dupľa" pod príspevkom Halli išla zmazať, krížik zafungoval ...
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

tuším sa mi nedá pridať minikomentár... resp. nezobrazuje sa...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

no aj tak som to nepochopila, ked už je jeden minikoment tak sa moj zaradí do radu, ale ked nie je žiadny tak sa vcapí do príspevku ako som to urobila u pepsiny, ako to mám urobiť aby to bolo pod príspevkom? dík
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
mne sa stratila možnosť pozrieť vzájomnú konverzáciu - odkazy, pochvaly a pod. ešte že som stihla prejsť takmer všetky nazbierané z plnej vlny, teraz začala druhá?............
a vcucnú sa do seba dva príspevky, ach joj
minikomentár nedokončený, lebo je asi pridlhý,..................
skúsim sem pricapiť link.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

nikde nevidim moje minikomenty ... tak ako bezne prispevky (Posledne prispevky),
tiez neviem ci niekto reagoval na moj minikoment alebo nie - na fasabuku mi to oznami, ked niekto dalsi komentuje
Naposledy upravil avalik : 11.02.12 at 22:33
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j Pozri príspevok
no aj tak som to nepochopila, ked už je jeden minikoment tak sa moj zaradí do radu, ale ked nie je žiadny tak sa vcapí do príspevku ako som to urobila u pepsiny, ako to mám urobiť aby to bolo pod príspevkom? dík
včera to bolo u pepsiny, teraz to už je pod príspevkom nechápem......
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...prečo nevidím priložené linky, ani videá?..musím dať "citovať", ak chcem vedieť, k čomu sa vzťahuje komentár...vtedy sa mi zobrazí...

...a nehovorte mi, že mám niečo s počítačom!!!...stalo sa mi to vtedy, keď sa sem prerobili tie miniprdince...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať