Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
U nás to nie je také brutálne, chvalabohu. Hlavné ťahy sú rozpustené a posypané.

Z našej ulice je pravouhlá zákruta z kopca, tam je to teda sranda... včera som tam trepala zadkom, lebo starého oktáfka ma ľahký zadok a dnes som išla krokom, asi aj pomalšie, lebo susedove deti ma pešo obehli...

Tak ma napadlo, ešte keď sme mali náš červený žigulák pred 25 rokmi, tak tato nosil v kufri dve vrecia piesku cez zimu. Len kto mi ich tam vtrepe...
Tak si tam nalož štyri polovičné
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja som mal žigulák ako moje prvé auto- R.I.P.- stále mi je za ním smutno...-som si ho kúpil za 50 tisíc k 18-tke- všetko namakané, síce spotreba ako tank, ale zasa komplet sedačky v koži...
a to s tým kufrom je pravda- bez toho sa nedalo-ja som tam dával na zimu tehly...
keby si mal najlepšie ľudové terénne auto š 105/120 tak by si toho žiguláka s ľahkým srdcom daroval.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
keby si mal najlepšie ľudové terénne auto š 105/120 tak by si toho žiguláka s ľahkým srdcom daroval.
NESÚHLASÍM !!!

škodovka sa na žigulák nechytala- stále vyvretá voda- motoricky slabé- ja som s mojím žigulíkom všetky škodovečky porážal...-žIGULÁK BOLA RAKETA...
inak tatko moj mal škodu 105 L a ešte si pamatám aj špz BAO 56-34...-kúpil novú, peknú ,červenú za 55 tisíc tuším...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 16.02.12 at 10:15
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Tak čo tohoto ..uja ešte napadne, ale snáď už nestihne žiadnu ..ujovinu spraviť....
http://www.aktuality.sk/clanok/20164...cnicu-kramare/
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
NESÚHLASÍM !!!

škodovka sa na žigulák nechytala- stále vyvretá voda- motoricky slabé- ja som s mojím žigulíkom všetky škodovečky porážal...-žIGULÁK BOLA RAKETA...
inak tatko moj mal škodu 105 L a ešte si pamatám aj špz BAO 56-34...-kúpil novú, peknú ,červenú za 55 tisíc tuším...
no počkaj ja som povedal ľudové auto do terénu, nie do kolóny(respektíve zápchy)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Malé videjko z mojej prechádzky:

Dulo statočne!
(Snímal som "statočne" mojim "supermobilom" , v závetrí za panelákom)
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Toto je zaujímavé http://spravy.pravda.sk/trnka-vraj-n..._sk_domace_p23
a takýto človek chce byť prokurátor, bolo by treba s tým otrepať hlavy tomu, čo sa v tejto veci robí najdôležitejší- ruskyj I
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dnes som poriadne nasr..á, snehu sa nakydalo skoro pol metra, sused si z jeho strany odhadzoval sneh na moju stranu a ja už nemám kde sneh hádzať. Prešiel obecný traktor a všetok sneh z radlice mi nadrbal na odhádzané miesto pri bráne. Skoro ma šlahlo. Vedľa si sused čistil obecným nakladačom dvor, cestu, pozemok okolo jeho plota a keď som išla za ním, aby mi ten sneh z cesty čo mi ten traktor tam nadrbal prišiel vyhodiť, tak mi povedal že on má čistiť zástavky a nie sneh pred mojim domom. Ani tu takého smajlíka neni čo by vystihol moju náladu. Asi zajtra pôjdem na úrad pozdraviť pár ľudí ( starostu nie, tomu je všetko jedno, toho majú všetci na háku) a to čo im poviem si za klobúk nedajú. Mám čo robiť, aby som prehádzla aspoň chodníky, už nemám kde sneh dávať. Kopy sú vyššie ako 2 metre a ešte stále sľubujú sneženie. A keď sa to začne topiť, tak ma vytopí, lebo mi to nebude mať kde odtekať. To je zúfalá situácia, pomaly si pripadám ako keby som bývala na Kysuciach.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Stanislav 1975
NESÚHLASÍM !!!

škodovka sa na žigulák nechytala- stále vyvretá voda- motoricky slabé- ja som s mojím žigulíkom všetky škodovečky porážal...-žIGULÁK BOLA RAKETA...
inak tatko moj mal škodu 105 L a ešte si pamatám aj špz BAO 56-34...-kúpil novú, peknú ,červenú za 55 tisíc tuším..
No asi tak. Džiguli bol síce raketa, ale na suchej ceste, keď prišiel na zasnežené stúpanie a nemal v kufri aspoň 100 kilo - bol v (motor vpredu, pohon vzadu). Škodovka nebola raketa, skôr vytrvalec, ale na zasneženom stúpaní ukázala Džigulíkovi práve zadok (motor vzadu, zadný pohon - pekne tlačilo hnacie kolesá dole).
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

clovek ktory je plateny zo statneho rozpoctu statu,napise ze neplatit dane je moralne /dalsi chuj zo sas/
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Že by už aj Nemci začali mať rozum? http://spravy.pravda.sk/nemci-chcu-p...20_sk_svet_p09
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft Pozri príspevok
No asi tak. Džiguli bol síce raketa, ale na suchej ceste, keď prišiel na zasnežené stúpanie a nemal v kufri aspoň 100 kilo - bol v (motor vpredu, pohon vzadu). Škodovka nebola raketa, skôr vytrvalec, ale na zasneženom stúpaní ukázala Džigulíkovi práve zadok (motor vzadu, zadný pohon - pekne tlačilo hnacie kolesá dole).
A v blate, kým sa kolesá mali do niečoho tvrdého zaprieť správna rýchlosť správne otáčky motoru predok netlačilo dole, podobne som jazdil s favoritom ale na spiatočku.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
wagner Pozri príspevok
Že by už aj Nemci začali mať rozum? http://spravy.pravda.sk/nemci-chcu-p...20_sk_svet_p09
Nedala by som im ani halier, keď nevedia vyžiť z peńazí, čo majú.V Grécku majú trojnásobné platy a štvornásobné dôchodky oproti slovenským,ale vedia ísť do ulíc a vymáhať si svoje......
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

misoft Pozri príspevok
No asi tak. Džiguli bol síce raketa, ale na suchej ceste, keď prišiel na zasnežené stúpanie a nemal v kufri aspoň 100 kilo - bol v (motor vpredu, pohon vzadu). Škodovka nebola raketa, skôr vytrvalec, ale na zasneženom stúpaní ukázala Džigulíkovi práve zadok (motor vzadu, zadný pohon - pekne tlačilo hnacie kolesá dole).
Tak OK- mier-sme sa teda dohodli na kompromise( aj s palinom)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Šak sa "zaviazali" (ako šnúrka na topánke ) znížiť platy a dôchodky o 22% (kua - keby radšej u nás o tých 22% zdvihli), no aj tak budú mať skoro 2x také dôchodky, ako naši "vyslúžilí" zodratí dôchodcovia.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

terezamaria Pozri príspevok
Tak čo tohoto ..uja ešte napadne, ale snáď už nestihne žiadnu ..ujovinu spraviť....
http://www.aktuality.sk/clanok/20164...cnicu-kramare/
Stihne.Po voľbách.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a klinec ku káve:

V správach hovorili, že by každý, kto vyrazí na cesty v tomto počasí, by mal mať so sebou reťaze, lopatu, deku, rozmrazovač, ťažné lano, baterku, hever a náhradné koleso ... no, vyzeral som ráno v autobuse ako debil ... D

5 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

wagner Pozri príspevok
Že by už aj Nemci začali mať rozum? http://spravy.pravda.sk/nemci-chcu-p...20_sk_svet_p09
Bez urážky, ale ten grécky minister financií vyzerá ako dobre vykŕmené prasa pred zabíjačkou - vonkoncom ničím nepripomína, že by tušil, ako vyzerá hospodárska kríza ... Trochu mi tými megarozmermi pripomína bývalého nemeckého kancelára Helmuta Kohla, ale vtedy bola ich ekonomika o inom...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pepsikova Pozri príspevok
...a klinec ku káve:

V správach hovorili, že by každý, kto vyrazí na cesty v tomto počasí, by mal mať so sebou reťaze, lopatu, deku, rozmrazovač, ťažné lano, baterku, hever a náhradné koleso ... no, vyzeral som ráno v autobuse ako debil ... D




...Pepsi, ja sa z tých Tvojich "perlí" raz po...m


0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
...a klinec ku káve:

V správach hovorili, že by každý, kto vyrazí na cesty v tomto počasí, by mal mať so sebou reťaze, lopatu, deku, rozmrazovač, ťažné lano, baterku, hever a náhradné koleso ... no, vyzeral som ráno v autobuse ako debil ... D
Ako ftip dobré...
Ale inak ma zaujal ten rozmrazovač. Môže byť v tekutej forme vo fľaške, taká 52 ? Fšak keď Ťa zafúka a nedá sa jazdiť, tak aspoň nech vodič zvnútra nezamrzne, nyje?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať