Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

má viac dobrých kníh, treba čítať aj jej Mafie a Poldov... Zdena Frýbová
1 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Dnes som sa akosi neplánovane zaradila medzi ranostajov ,

kávička je už pripravená, rozvoniava ... ...,

tak Vám želám dobré ránko a ako tá kávička rovnako voňavý a príjemný deň.
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kukučka Pozri príspevok
má viac dobrých kníh, treba čítať aj jej Mafie a Poldov... Zdena Frýbová
..

..ale najsamlepšia od nej je ""Z neznámých dôvodov"...je to megapani kniha...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
luja5 Pozri príspevok
Dnes som sa akosi neplánovane zaradila medzi ranostajov ,

kávička je už pripravená, rozvoniava ... ...,

tak Vám želám dobré ránko a ako tá kávička rovnako voňavý a príjemný deň.
..

..joj, to ako dooobre padne, zdvihnúť sa z pelecha a sadnúť rovno ku kafínke...mňam...lu, krásny deň ti dnes...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pepsikova Pozri príspevok
..

..ale najsamlepšia od nej je ""Z neznámých dôvodov"...je to megapani kniha...
súhlas a 100 bodov k tomu - už som ju čítala snáď 350x a stále ma baví
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...alabutka nám včera asik zasypalo, alebo -moožno ešte labky zohrieva pri alabutke...hádam sa dnes do hory nevyberie...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pepsikova Pozri príspevok
...alabutka nám včera asik zasypalo, alebo -moožno ešte labky zohrieva pri alabutke...hádam sa dnes do hory nevyberie...
dnes je možno už moc teplo na potulky po lese či?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a čo dnes majú fšetci pracovný štvrtok?..nokde nokto!!.....

..http://aktualne.atlas.sk/greci-uz-ne...konomika-v-eu/
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
takto vyzerala moja cesta do práce....išlo ma rozhodiť, že v správach je kalamita len na strednom a západnom Slovensku.....veď východ bol populárny pred týždňom...nemôže byť stále na výslní

Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  160220121387.jpg
Zobrazení: 33
Veľkosť:  59.7 KB Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  160220121390.jpg
Zobrazení: 30
Veľkosť:  34.7 KB Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  160220121392.jpg
Zobrazení: 31
Veľkosť:  33.2 KB
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...kalamita v Bratislave ...

...kua , hádam ten sneh opadne do budúceho týždňa .....inak snehové reťaze nahodím , aby som sa tam mohol " brodiť " v tých 3 cm vysokých závejoch...



2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

hnedoočka Pozri príspevok
takto vyzerala moja cesta do práce....išlo ma rozhodiť, že v správach je kalamita len na strednom a západnom Slovensku.....veď východ bol populárny pred týždňom...nemôže byť stále na výslní

Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  160220121387.jpg
Zobrazení: 33
Veľkosť:  59.7 KB Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  160220121390.jpg
Zobrazení: 30
Veľkosť:  34.7 KB Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  160220121392.jpg
Zobrazení: 31
Veľkosť:  33.2 KB
dôležité je odhrabať si svoje auto že?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

u nás tiež nakydalo statočne......a včera ma začala suseda vytápať,sakra,a vraj u nej je sucho.....tak teraz nabehli chlapi a rozvŕtavajú jej podlahu a hľadajú,odkiaľ to tečie,pravdepodobne to je zo stupačky z kúrenia...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
U nás to nie je také brutálne, chvalabohu. Hlavné ťahy sú rozpustené a posypané.

Z našej ulice je pravouhlá zákruta z kopca, tam je to teda sranda... včera som tam trepala zadkom, lebo starého oktáfka ma ľahký zadok a dnes som išla krokom, asi aj pomalšie, lebo susedove deti ma pešo obehli...

Tak ma napadlo, ešte keď sme mali náš červený žigulák pred 25 rokmi, tak tato nosil v kufri dve vrecia piesku cez zimu. Len kto mi ich tam vtrepe...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

tých zlodejov naša ulica nejako priťahuje...-minulý týždeň ukradli VW, a túto noc Opel a Octafku-ale oni vedia že moju nemajú ukradnúť, že by bolo bum-bum..., len škoda že to nevedeli tí,čo ma minulý rok vylúpili...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

AlaNR Pozri príspevok
U nás to nie je také brutálne, chvalabohu. Hlavné ťahy sú rozpustené a posypané.

Z našej ulice je pravouhlá zákruta z kopca, tam je to teda sranda... včera som tam trepala zadkom, lebo starého oktáfka ma ľahký zadok a dnes som išla krokom, asi aj pomalšie, lebo susedove deti ma pešo obehli...

Tak ma napadlo, ešte keď sme mali náš červený žigulák pred 25 rokmi, tak tato nosil v kufri dve vrecia piesku cez zimu. Len kto mi ich tam vtrepe...
ja som mal žigulák ako moje prvé auto- R.I.P.- stále mi je za ním smutno...-som si ho kúpil za 50 tisíc k 18-tke- všetko namakané, síce spotreba ako tank, ale zasa komplet sedačky v koži...
a to s tým kufrom je pravda- bez toho sa nedalo-ja som tam dával na zimu tehly...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

To boli asi viacúčelové vrecia - na záťaž i na posypanie, keby šmýkalo ... A určite sa našla v tom kufri aj lopata... Tam sa dosť zmestilo...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
tých zlodejov naša ulica nejako priťahuje...-minulý týždeň ukradli VW, a túto noc Opel a Octafku-ale oni vedia že moju nemajú ukradnúť, že by bolo bum-bum..., len škoda že to nevedeli tí,čo ma minulý rok vylúpili...
Vylúpili byt či auto?
Možno by "trebalo" majetok označiť: Tu býva /na tomto jazdí/ poisťovací agent 075 - LIKVIDÁTOR!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
U nás to nie je také brutálne, chvalabohu. Hlavné ťahy sú rozpustené a posypané.

Z našej ulice je pravouhlá zákruta z kopca, tam je to teda sranda... včera som tam trepala zadkom, lebo starého oktáfka ma ľahký zadok a dnes som išla krokom, asi aj pomalšie, lebo susedove deti ma pešo obehli...

Tak ma napadlo, ešte keď sme mali náš červený žigulák pred 25 rokmi, tak tato nosil v kufri dve vrecia piesku cez zimu. Len kto mi ich tam vtrepe...
...

...chamtaňa...fšak 4 kusy 10 kilových vreciek piesku hádam do kufora naložíš...len kde ho teraz vyhrabeš, ten piesok!...skús na mojom
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ja som mala kedysi 1000-cku, deluxku...a nebolo treba ani piesok voziť...Kremnicu cez zimu zdolala ako ništ!...a do Piešťan jazdila po pamäti...škoda jej...a fčul sa sused pod oknami nemôže vykopať zo záveja od odhrňača už pol hodinu..len lopatuje a hreší...a starosta dal príkaz odhrabať aj parkoviská a príjazdy, dokonca aj lúku pre havinkov nám poobede prerovnajú...
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Oliwa Pozri príspevok
Vylúpili byt či auto?
Možno by "trebalo" majetok označiť: Tu býva /na tomto jazdí/ poisťovací agent 075 - LIKVIDÁTOR!
auto mi vtedy vylúpili..., xoxotkovia tupý...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať