Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
alabut Pozri príspevok
Hmm, narodeniny neslavim, nicim som sa o taku cest nezasluzil, to kalendar. Slavim, ked som napriklad lepsi. Ako tak leziem do minulosti, uz davno som neoslavoval a polepsenie v nedohladne. :-)
jój, aký si sebakritický...čo je u teba "lepší" ? Myslím, že keby sme počuli alabutku, tak by na tebe nič nemenila...a už to je ocenenie, aké sa málo kde nájde.....každý máme svoje plusy i mínusy, ide o to ,ako si tie klady všímajú najbližší.....
2 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

No, nepredstavujem si polepsenie ako napriklad Greci. Polepsili sa a aha ako vyzeraju Ateny? ... alabut si predstavuje svoje polepsenie tak, ze nic nepotrebuje, aj bez pekarnicky sa da zit. Bez alabutky? Tazko, kde by som taku vzacnu kobylu opat nasiel? :-)
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
alabut Pozri príspevok
No, nepredstavujem si polepsenie ako napriklad Greci. Polepsili sa a aha ako vyzeraju Ateny? ... alabut si predstavuje svoje polepsenie tak, ze nic nepotrebuje, aj bez pekarnicky sa da zit. Bez alabutky? Tazko, kde by som taku vzacnu kobylu opat nasiel? :-)
našiel si pravé hodnoty života, takže si bohatší, ako väčšina národa, zvlášť , ak je to obojstranné...a u vás to platí.....byť spokojný s tým , čo mám , je umenie, ktoré si poniektorí musíme vtĺkať do hlavy pri dnešnom uponáhľanom svete /ale ten je len výhovorka - svet je taký, aký si ho urobíme/....ale sme sentimentálni po ránu...pepsi, lui, hoďte nejaké optimistické povzbudenie a hor sa do práce....
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ved som vam vlial optimizmu plnu casu. Nie je dobre pomyslenie, ze na vas niekto doma mysli a nechce presedlavat na ine bystre kobylky? :-)
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Všetkým zaľúbeným prajem pekného Valentína ♥

Všetkým futbalovým nadšencom prajem kvalitnú Ligu majstrov

Všetkým, ktorí majú tento sviatok v pr.eli ako ja, prajem príjemný utorok
6 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Neviem,to čo sú za masky v tom varení na Markíze?-ja som za každú srandu a dokonca akceptujem aj Noriku a všetci vedia že si vážim ľudí ale toto je fakt na smiech, čo tam sú v tejto časti za prípady na stredu...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
hnedoočka Pozri príspevok
našiel si pravé hodnoty života, takže si bohatší, ako väčšina národa, zvlášť , ak je to obojstranné...a u vás to platí.....byť spokojný s tým , čo mám , je umenie, ktoré si poniektorí musíme vtĺkať do hlavy pri dnešnom uponáhľanom svete /ale ten je len výhovorka - svet je taký, aký si ho urobíme/....ale sme sentimentálni po ránu...pepsi, lui, hoďte nejaké optimistické povzbudenie a hor sa do práce....
..

..joooj...optimistické prebudenie práve prebehlo bankomatom a vyplatilo účty...a robila som fčera..nemôžem aj dnes...robota si zvykne a potom budem musieť každý deň...
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... pepsina, tusim razis aj moje kredo, co mozes urobit zajra, urob pozajtra, najlepsie vobec. .-)
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j Pozri príspevok
neviem či som si myslela, že to takto rastie...
Dobrá akupunktúra, prebehnúť sa po takomto poli...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j Pozri príspevok
neviem či sa mi to zdá takto s postele, ale moje decko tuším myje rády k kuchyni
no len neviem ako budú vyzerať, tie čo po mesiaci doniesla zo svojej izby
hnedoočka Pozri príspevok
to si čo za mater, že jej nekúpiš myčku a ona musí takto trpieť?
No neviem, neviem, po mesiaci je asi najvhodnejšia - špachtľa...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Oliwa Pozri príspevok
No neviem, neviem, po mesiaci je asi najvhodnejšia - špachtľa...
...alebo otvorené okno...

ale ja to mám overené u syna....ak to ponoríš na 24 hod. do teplej vody, tak ešte je šanca na záchranu.....nemyslím dieťa
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
... pepsina, tusim razis aj moje kredo, co mozes urobit zajra, urob pozajtra, najlepsie vobec. .-)
..

..nyjeee...ja ctím heslo:.."čo nemusíš urobiť dnes, neurob ani zajtra a máš dva dni voľna"...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..obávam sa, že očkovanie proti besnote malo na môjho psa opačný účinok...
..ideme na lúku, šarkan vie, že ho tam pustím a polieta si, koľko mu chutí, hádžem mu loptu na gume a potom ho privolám na piškotku, priviažem a ide sa domov...ale dnes-ani za svet!!..nedal sa chytiť, odskakoval-akoby som ho išla pohryznúť, nepočúval,behal si kade-tade,jednoducho odtrhnutý z reťaze..mala som nervy, ale pekne som ho volala,ale nič!..až nakoniec vyšla suseda s Benjamínkou a tie sa vpratali do nášho vchodu a Robo za nimi...šťastie jedno, lebo inak -neviem!...a nemôžem ho nechať lietať samého, je veľký a šteká na každého človeka,obskakuje, ryčí a vyzerá nebezpečne!...nepotrestala som ho, len sme prišli domov a schovala som všetky hračky, nepustila som ho za mnou na balkon...a rozmýšlam teraz, že ani ho nemôžem vláčiť stále na remienku,potrebuje sa vyjašiť a odtrhol by mi ruky!...naposledy, asi dva mesiace dozadu, po takomto úlete bol na remienku tri dni ale tie vychádzky nestáli za nič, no asi sa poučil...ale teraz-neviem, ruky potrebujem...
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
..

..nyjeee...ja ctím heslo:.."čo nemusíš urobiť dnes, neurob ani zajtra a máš dva dni voľna"...
Pepsi, to mi pripomenulo, ako sme "predlžovali" víkend môjmu synovi, keď bol škôlkar a ešte veril rodičom.
Keď sa mu v piatok ráno nechcelo vstávať a že kedy bude musieť ísť zasa do škôlky, tak sme mu s kamennou tvárou povedali: zajtra a pozajtra si doma, aj v sobotu a v nedeľu - a on si celý natešený narátal štyri dni voľna... No budeš vlastnému dieťaťa kaziť radosť?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

alabut Pozri príspevok
No, nepredstavujem si polepsenie ako napriklad Greci. Polepsili sa a aha ako vyzeraju Ateny? ... alabut si predstavuje svoje polepsenie tak, ze nic nepotrebuje, aj bez pekarnicky sa da zit. Bez alabutky? Tazko, kde by som taku vzacnu kobylu opat nasiel? :-)

Alabut, Alabut, a ja som myslela, že Alabutka je Tvoja žena, a nie - kobyla...
Dúfam, že aspoň plnokrvná - samá "kref a mlíko" - ako by povedal Bolek Polívka...
Rovnako dúfam, že si toto Tvoje prirovnanie neprečíta - lebo teda neviem, či by jej to polichotilo...
Alebo je už zvyknutá na Tvoj romantizmus...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok

Alabut, Alabut, a ja som myslela, že Alabutka je Tvoja žena, a nie - kobyla...
Dúfam, že aspoň plnokrvná - samá "kref a mlíko" - ako by povedal Bolek Polívka...
Rovnako dúfam, že si toto Tvoje prirovnanie neprečíta - lebo teda neviem, či by jej to polichotilo...
Alebo je už zvyknutá na Tvoj romantizmus...
.
..no tá "kobyla" mi tiež jemne vyrazila dych...ale zas, vždy lepšie, ako "mrkva"...
0 0
Ančika Ančika

Ančika je offline (nepripojený) Ančika

Anna M
Ešte dnes mi doznieva radosť zo včerajšieho stretnutia s bývalými kolegyňami. Pracovali sme spolu pekných pár rokov a stále si aspoň 1 či 2x do roka ideme spolu posedieť, aj keď sa občas stretneme aj počas roka. Vekové rozpätie: 45 - 70 rokov. A stále je nám spolu dobre a stále máme o čom rozprávať. Dali sme si obedík, kávičku s koláčikmi, dokonca aj zopár fľašiek špampanského. Posedeli sme od obeda až do odchodu posledného autobusu, ktorým cestovala kolegynka domov. My ostatné sme to zvládli pešo. A krásny dojem a radosť zo stretnutia sme si odnášali so sebou.
6 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok
.
..no tá "kobyla" mi tiež jemne vyrazila dych...ale zas, vždy lepšie, ako "mrkva"...
no ale zasa keď alabut sa doma správa ako divoký býk, tak ako by ste nazvali partnerku?
myslím, že je to len slangovo, treba ho čítať medzi riadkami

keby sa moja štvrtinka a mne vyjadrovala tak pochvalne, už by som narástla a možno i hlavu v oblakoch niekde pretŕčala.... no zase, ako by som sa poskladala do môjho malého fordíka? všetko má pre i proti...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... albut sa povazuje za truda v nasom spolocnom uli, alabutka nosi med a ja ho tiez mam rad. A som spokojny, ze ma kobylka este nevykopla z rebrinaku. Koce kobylky radsej, ale moja taha aj koc aj karu. Baby mozte podavat, alabut je hladny ako vlk. :-)
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Asi máš doma blondýnu....... ja som z tých neprispôsobivých, kontajnerových.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať