Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

adi11 Pozri príspevok
..sak kupila som hotovu zmes, zohrievam ju trochu na radiatore a co dalej..potrebujem radu postupne od 1.....
odvážiš polovicu, do nádoby dáš najprv písané množstvo vody a potom tam nasypeš zmes. aký ideš piecť?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
cim dalej je toho viac co cloveka rozculi-vsade same darebactvo a lajdactvo
prvy krat som nastvany ze odborna lekarka sa hrubym sposobom spravala k manzelke-vyskocila na nu ze ako si dovolila sa prepoistit do inej poistovne a povedala nech sa ide dat predpisovat lieky ku vseobecnej a co si mysli ze ona bude liecit takych pacientov co sa prepoistuju inde este mnohe ine veci jej nakricala,co absolutne sa to netyka pacienta,ale inych vztahov v zdravotnom systeme
dalej novinka na trhu sef ktore zamestnanec v obchode sa sprava arogantne a sprosto k zakaznikovi ktory si pride vybavit reklamaciu v odpovedi na staznost mimo ineho uvedie ze zamestnanci my vraveli ze vy ste sa tiez nespraval ukazkovo-novinka sef riesi spravanie zakaznika a nie svojich zamestnancov ktory zakaznika vyprovokuju
a to tretice vsetkeho zleho,poistovna ktora od dcery zhrabla 33 eur poistne za nootbok,tak jej odmietli zaplatit poistnu udalost a pritom jej pri poisteni slubovali ze poistne kryje vsetky rizika na ktore nebude uznana reklamacia. pribuda opic po celej krajine,dakedy sa vravelo svin,ale asi to este urazame aj chudak tie zvierata.
Inak by ma zaujímalo koľko ľudí ostane po akcii gorila v poisťovni najväčšej súkromnej.
činy sú dôležité.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Pali viac-menej si moj človek a skoro vždy s tebou súhlasím, ale teraz neviem- či je to úchylné, by som asi nehodnotil tak ...
ťažko povedať čo je a nieje už úchylné- napr. niektorí konzervatívni extrémisti považujú napr. aj análny sex za úchylný( takisto aj arabi), a ja si to nemyslím napríklad...-orál detto...
Minule náš pes(suka) chcela znásilniť kocúra a držal somár sprostý úchylný .
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

lujza.j Pozri príspevok
odvážiš polovicu, do nádoby dáš najprv písané množstvo vody a potom tam nasypeš zmes. aký ideš piecť?
cize 1/2 kg zmesi a 350ml teplej vody, zavrem a vyberiem pr. 1 a ost.programy..tu hmotnost na kolko nastavit treba..a este cas teda na 3 hod. mam dat ?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Oliwa Pozri príspevok
Predchvíľou sa mi zlomil nožík, ktorý som si kúpila na študentskej brigáde za 1 DM /pamätníci vedia, že to bola východonemecká marka = 3 Kčs /. Čistila som megapomaranč a v ruke mi zostala len čierna plastová rukoväť - čepeľ to po cca 30 rokoch vzdala... Asi soudruzi z NDR udělali někde chybu...
Inak vieš čo zhodli sme sa viacerí že nebyť tých východonemeckých kuchynských robotov tak sme na tom zle. Tie fungujú dodnes, a tie korejské a ešte ktohovie aké nevydržia ani po dobu záruky.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Mna stve, ze zo zakona musim odvadzat sukromnym zbojnikom. Uz sa vyhrazaju exekuciami.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

adi11 Pozri príspevok
cize 1/2 kg zmesi a 350ml teplej vody, zavrem a vyberiem pr. 1 a ost.programy..tu hmotnost na kolko nastavit treba..a este cas teda na 3 hod. mam dat ?
ja na rakúskej zmesi 320ml... nastavíš program, veľkosť bochníka 750g, kôrku ja dávam č.3-najchrumkav.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
Minule náš pes(suka) chcela znásilniť kocúra a držal somár sprostý úchylný .
...flegmatik
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

adi: nezabudni najprv piecku vypalit, prv ako ju prvy krat pouzijes. Nechaj ju 5 min. na programe :pecenie c. 12
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j Pozri príspevok
ja som niekoľko rokov na glykemickej strave, toto sú moje sny " tak snívajte so mnou" alebo mi vynadajte mám nejaké divné obdobie... občas uletím aj ja.... ale takýto rezník som roky nejedla....
A chýba ti?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...zážitok, ktorý ma potešil dnes:...o pol druhej volá môj kamarát, zabaľ psa a seba, ideme veterinárovi...(lebo had furt nejako nemá čas)..tak sme sa vypravili, najprv chvíľu von, pofajčiť, počítať nejaké správičky, auto pristálo a ja šup šarkana na ruky a do auta...spamatoval sa, chúďa moje ľaknuté, za druhou dedinou a už len sa šmajchlil a túlil..učičíkala som ho, ale vystúpiť-ani za svet!..a tak zase na ruky a rovno k veterinárovi...ľudia, tak sa triasol, že som myslela, že arktická zima je dnu, papuľka silno zavretá,a tlačil sa ku mne ako o život...veterinár ho zaočkoval tak jemne, že sa ani nemykol a keď som ho položila na zem, triaška zázrakom prestala..statočný môj hrdina dostal kosť ako ruka a Pentil na srsť, lebo som bola celá ako posnežená jeho srsťou...ale veterinár nejako nič nevravel, žeby šarkan mal so srsťou problém, naopak, vraj pubertiakom sa to stáva bežne, že presrsťujú...ale ten Pentil som kúpila aj tak...a gumovú loptičku na sneh...oranžovú, lebo tú si vybral...no a doma už čakala Taruška a tak sme šli lietať po roli, hrať futbal a naháňať sa..pohoda dnes..a drieme sa mi, žiadna káva tu popoludní, ani teraz...tak dolče idem dať...
5 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

ja mám zase nervy na milu nemenovanú poisťovňu , že urobiť ,,dodatočné,, za rok 2008,2009,2010, lebo milý pan OSZC výsluhovy dôchodca
hľadám na ,, stránkach iňternetu,, a nie a nie pochopiť čo stým. Prešla ,,nerva,, a tak volam do poisťovni nech dajú radu a ony , že až zajtra lebo nevedia tak, čakám......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

hop-šup.....
4 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Včera som rozmrazovala mrazničku, vonku bol dobrý mráz, dalo sa. Poukladala som mäso, koláčiky z Vianoc a ešte pár drobností. Večer som vypla superfrost a spokojne som išla spať. Pred chvíľou som bola pre vodu na balkóne a chcela som zároveň odložiť automrazničku. Nebola však prázdna, boli v nej všetky moje fazuľky, hrášky a iná zeleninka zo záhrady. V mrazničke bol jeden šuflík prázdny. Ani piť človek nemusí, aby dostal "okno". Ešte že teplota vonku bola hlboko pod nulou.
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a ešte som potešila dnes môjho ufóna..potreboval už nutne generálku, šarkan spal po dokonale prelietanej vychádzke, nuž tak som rombuchu rozobrala do koliečok a povysávala, zmontovala a prišlo decko, rehot rovno nado mnou, vraj vysávam vysávač a to že ešte nevidel..nezabijem ho, lebo ešte nevidel aj onakvejšie veci..asi tak...kafa by bodla, tak idem k lui, má aj koláčik, taký, aký môžem...fajn vám tu...
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


alebo....

alebo....
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..veru, môj ufón sa veru so šarkanom veľmi kamaráti..keby mohol, aj na gauč za ním vylezie...a šarkan mu za to pod vrtuľky vláči hračky, loptičky a všelijaké svoje tajomstvá v podobe ohryzených parôžkov a kostičiek..milujú sa!...


...lui, pozdrav belmonda a cmuky na ňufíka...
Naposledy upravil pepsikova : 13.02.12 at 20:59
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tak vraciam aj s úrokami Takýto citrónovo tvarohový koláč som robila v sobotu a teraz ho ešte dojedám... (sme 2 a nestíhame)
j16509.jpg  
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dnes na TV8 bude mať poradňu Braňo Mojsej. A nech rozmýšľam ako chcem, stále mi z toho vychádza predvolebná kampaň pre jednu nemenovanú stranu jeho manželky. Alebo bude radiť ako nepiť? On čo sa s alkoholom pravidelne kamaráti? No neviem, ešte že ho nemusím ani vidieť, ani počúvať
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

neviem či sa mi to zdá takto s postele, ale moje decko tuším myje rády k kuchyni
no len neviem ako budú vyzerať, tie čo po mesiaci doniesla zo svojej izby
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať