Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...dnes zase s pesom u vetoša, teplota ešte vyššia ako včera vyše 40,od rána nič nejedol, zase vyšetrenie cez "kakáš" nezdalo sa niečo, vyholili bruško a spravili sono, nádor alebo hnisavý vak na prostate veľkosť cca.7cm takže operácia istá, ale nevie sa kedy, teplota je vysoká....kardio problém, je možné že nestihnem kardio vyšetrenie.... neviem som z toho.... operáciu nemusí prežiť....ale je zlé to že sa nevie čo to je hnisavý vak môže prasknúť a ......
2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
lujza.j Pozri príspevok
...dnes zase s pesom u vetoša, teplota ešte vyššia ako včera vyše 40,od rána nič nejedol, zase vyšetrenie cez "kakáš" nezdalo sa niečo, vyholili bruško a spravili sono, nádor alebo hnisavý vak na prostate veľkosť cca.7cm takže operácia istá, ale nevie sa kedy, teplota je vysoká....kardio problém, je možné že nestihnem kardio vyšetrenie.... neviem som z toho.... operáciu nemusí prežiť....ale je zlé to že sa nevie čo to je hnisavý vak môže prasknúť a ......
Lujzi, to mi je veľmi ľúto, držím päste, nech to všetko dobre dopadne!
Je to strašné, keď si človek na psíka zvykne, a potom sa má pozerať, ako sa trápi...
Náš nemohol ísť iba na veľkú a my sme pomaly plakali s ním, keď fňukal. Neviem si predstaviť, že by sa mu stalo niečo vážnejšie. Veď ho máme ako člena rodiny...
5 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

i ja držím päste, toto sa ani čítať nedá, nie to ešte prežívať
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a je to ešte horšie, že lujzinkinho belmonda poznám..úžasne krásny, kľudný havík, má ho v profile s mojím šarkanom..veľmi trpezlivo znášal robinove nálety..luiii, povedz mu, že nech je statočný, upečiem mu plnú misu orieškových lúpačiek, má ich rád,len nech sa vylieči...som s vami aspoň v myšlienkach,mojušík..cmuky belmondíkovi...
3 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

lujza.j Pozri príspevok
...dnes zase s pesom u vetoša, teplota ešte vyššia ako včera vyše 40,od rána nič nejedol, zase vyšetrenie cez "kakáš" nezdalo sa niečo, vyholili bruško a spravili sono, nádor alebo hnisavý vak na prostate veľkosť cca.7cm takže operácia istá, ale nevie sa kedy, teplota je vysoká....kardio problém, je možné že nestihnem kardio vyšetrenie.... neviem som z toho.... operáciu nemusí prežiť....ale je zlé to že sa nevie čo to je hnisavý vak môže prasknúť a ......
Veľmi držíme pazúriky, aby to dobre dopadlo, aby sa stihlo kardio, aby sa prebral z narkózy, aby sa uzdravil... Tým viac, že aj nás čaká narkóza na čistenie zubov v kombinácii so začínajúcim ochorením obličiek a vekom 12(alebo viac) rokov, tak viem, aké to je báť sa o verného priateľa...
3 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
.a klinec ku kafici:

Keď v Sixtínskej kaplnke zvolia nového pápeža, tak stúpa z komína biely dym.
Na Slovensku bol zvolený Fico a zhorela Krásna Hôrka.
Nestraš, snáď až tak hrozne to Slovensko nedopadne, aj keď jeden nikdy nevie čo sa v jeho hlave skrýva a aké pikle na nás kuje.Každý kto sa vzoprie takto dopadne
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

wagner Pozri príspevok
Nestraš, snáď až tak hrozne to Slovensko nedopadne, aj keď jeden nikdy nevie čo sa v jeho hlave skrýva a aké pikle na nás kuje.Každý kto sa vzoprie takto dopadne
No ja som dnes čumela na TV ako puk... Toť nedávno nevedel Fico prísť novinárom na meno, oheň a síru na nich chrlil a dnes - len čo vystúpil z auta, reportéra pekne pozdravil, ruku podal, dokonca aj odpovedal k veci na otázky... Toľká premena! To aký kurz absolvoval? Asertivity určite nie... Alebo sa tak veľmi premáhal. No nech je to ako chce, bárs by mu to vydržalo celé 4 roky, a nielen prvé 4 dni po voľbách... A to som ho prosímpekne nevolila...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Oliwa Pozri príspevok
No ja som dnes čumela na TV ako puk... Toť nedávno nevedel Fico prísť novinárom na meno, oheň a síru na nich chrlil a dnes - len čo vystúpil z auta, reportéra pekne pozdravil, ruku podal, dokonca aj odpovedal k veci na otázky... Toľká premena! To aký kurz absolvoval? Asertivity určite nie... Alebo sa tak veľmi premáhal. No nech je to ako chce, bárs by mu to vydržalo celé 4 roky, a nielen prvé 4 dni po voľbách... A to som ho prosímpekne nevolila...
Aj ja som to videla v TV. Vraj sľúbil že bude k novinárom milší. Dokonca aj z auta vystúpil, hoci ho nikto nestopoval. Kto vie, aký riťolez sa z neho vykľuje. Ak mu raz povolia nervy, bude po milom Ficovi a takto bude peniť
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Oliwa:
Toť nedávno nevedel Fico prísť novinárom na meno, oheň a síru na nich chrlil a dnes - len čo vystúpil z auta, reportéra pekne pozdravil, ruku podal, dokonca aj odpovedal k veci na otázky... Toľká premena!
Zatiaľ, zatiaľ. Ale keď bude o chĺpok horšie, prípadne sa čosi "nepodarí", prípadne vylezie na svetlo slovenské opäť nejaká živočíšna kauzopotvora - opäť sa stane tým "starým" frfľošom.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ďakujem vám....že ste takto virtuálne so mnou....ďakujem moc....
3 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Čítam tu ťažké prognostické úvahy. Možno sú také, ako boli predvolebné prieskumy Focusu, MVK a Polisu. Je tiež možné, že budú absolútne presné a Slovensko Ficovu vládu neprežije, a spasí nás Matovič. Ale čo viem celkom určite, že už stačila vláda takýchto keťazníkov a odborníkov.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Aj ja som to videla v TV. Vraj sľúbil že bude k novinárom milší. Dokonca aj z auta vystúpil, hoci ho nikto nestopoval. Kto vie, aký riťolez sa z neho vykľuje. Ak mu raz povolia nervy, bude po milom Ficovi a takto bude peniť
..

..no..ja by som tak povedala, že tie nervy musí mať minimálne zo švédskej ocele a aj to 7x kalenej...lebo keby mne v polovici vety 3x skočila do reči taká pučkárová, zadrhnem ju jej vlastným mikrofónom...a možno žije heslom "rozčuľovať sa nad hlúposťou iných znamená škodiť sám sebe"...a načo by si škodil??..
...a nakoniec, má byť na čo pyšný...kto má dnes za sebou milion ľudí?..hm??
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pepsikova Pozri príspevok
..

..no..ja by som tak povedala, že tie nervy musí mať minimálne zo švédskej ocele a aj to 7x kalenej...lebo keby mne v polovici vety 3x skočila do reči taká pučkárová, zadrhnem ju jej vlastným mikrofónom...a možno žije heslom "rozčuľovať sa nad hlúposťou iných znamená škodiť sám sebe"...a načo by si škodil??..
...a nakoniec, má byť na čo pyšný...kto má dnes za sebou milion ľudí?..hm??

z kalenej ocele musíme mať aj my keď toto znášame - "milých klientov" mnohým a nielen igelitkárom by som ich účty strčila do ri...
pardon - naspäť do ruky
vyvolávať im čo všetko zabudli doniesť joj aká som dnes nasrdená


mimochodom tej spomínanej partner je môj bývalý spolužiak
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

lujza.j Tvojmu hafíkovi držím palčoky, nech operácia dopadne na výbornú, budem v očakávaní len dobrých správ
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Na dobrú noc:
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

najhoršie je na tom že zisťujem že to mohlo byť aj inak keby vetoš ku ktorému sme chodili bol iný.....lebo teraz sa už nedá zistiť či ten nádor na gulkách pre ktorý mal kastráciu bola metastázia alebo naopak.... nedal žiadnu inú možnosť ako preventívne kontrolovať ho ako to "že sledujte si ho" teraz viem že je to maxi blbosť lebo prah bolesti je taký že ked už dáva niečo najavo tak je to až v takomto štádiu... všetko je už len v rovine "keby bolo keby" a to mi už teraz nepomôže.... dakujem vám všetkým...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
z kalenej ocele musíme mať aj my keď toto znášame - "milých klientov" mnohým a nielen igelitkárom by som ich účty strčila do ri...
pardon - naspäť do ruky
vyvolávať im čo všetko zabudli doniesť joj aká som dnes nasrdená ..



mimochodom tej spomínanej partner je môj bývalý spolužiak
..

..a preto ja nemôžem byť účtovníčka...mám síce dosť dobré nervy, ale neznášam nezodpovedných lajdákov...nuž a ako taká by som nezarobila ani na posypovú soľ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
najhoršie je na tom že zisťujem že to mohlo byť aj inak keby vetoš ku ktorému sme chodili bol iný.....lebo teraz sa už nedá zistiť či ten nádor na gulkách pre ktorý mal kastráciu bola metastázia alebo naopak.... nedal žiadnu inú možnosť ako preventívne kontrolovať ho ako to "že sledujte si ho" teraz viem že je to maxi blbosť lebo prah bolesti je taký že ked už dáva niečo najavo tak je to až v takomto štádiu... všetko je už len v rovine "keby bolo keby" a to mi už teraz nepomôže.... dakujem vám všetkým...
..

..a kde býva ten vetoš?..žeby sme behli kuknúť sa jemu na guľky a zistiť, aký tam má on prah bolesti...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..a kde býva ten vetoš?..žeby sme behli kuknúť sa jemu na guľky a zistiť, aký tam má on prah bolesti...
nájsť normálneho vetoša je umenie...... aj k tomuto niekto chodil tak sme tam začali aj my... teraz viem že pre nás to bola zlá voľba a to sú vetoši obaja aj jeho žena...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
nájsť normálneho vetoša je umenie...... aj k tomuto niekto chodil tak sme tam začali aj my... teraz viem že pre nás to bola zlá voľba a to sú vetoši obaja aj jeho žena...
..

..lebo to už nie je o láske z zvieratkám, ale o peniazoch...a to je svinstvo riadne veľké...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať