Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Veď sa napokon virtuálne poznáme, tvoju múdrosť nepodceňujem, ale ten jemnocit musíme zachovávať to je pre nás poraďácka regula....kádrovačka určite nie som
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...fuha!...som normálne skoro any nedýchala!..sulejman s dýkou pod krkom, hírem s otráveným čoklíšom v ruke, nigar to istí za dverami a paša-neukojený predátor má všetko v hrsti..tašké volačo !!:.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

trisestri Pozri príspevok
nuz zlepenec odovzdava krajinu v takom stave,je pravda ze aj kvoli mensiemu stavu cerpania eurofondov,ale davam do pozornosti narast vydavkov statnej spravy o 11 %,dalej odovzdavaju krajinu s kolapsom danovej spravy a ktovie kolko este rozhajdakaju,vsak nech ma Fico problemy,ved cim horsie tym lepsie,tak tolko asi o zodpovednej pravici a este na okraj bez ich hlasov by neboli predcasne volby,tak miesto kritiky a urazania volicov Smeru,treba pozriet aj do vlastnych radov http://www.24hod.sk/statny-rozpocet-...-cl188358.html
Nemali by ste si na povolebnú politiku založiť novú tému ? Názov témy je totiž Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo. Nikde v názve nie je uvedené, že povolebná politika by mala byť témou dňa.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

lujza.j Pozri príspevok
pepsi dakujem odovzdám....asi do rána neprežije.....
inak ráno som stretla víťaza po gratulovala a zaželala nech sa drží.....
a kolko ma rokov?-mam take spravy ze morcata a fenky psikov poslednu dobu maju potraty a morcata predcasne hynu-zatial neviem ci to vynimky,alebo zly signal aj pre ludi,zacalo to vcelstvom,tak dufam ze tie zvieratka su iba vynimky a nedeje sa daco co nas ma znepokojovat,aj ked pri tom znecisteni ovzdusia a kontaminovani potravin neviem,neviem
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
wagner Pozri príspevok
Nemali by ste si na povolebnú politiku založiť novú tému ? Názov témy je totiž Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo. Nikde v názve nie je uvedené, že povolebná politika by mala byť témou dňa.
...v kaviarňach alebo aj v krčmách je to ešte stále téma dňa....a ešte aj bude nejaký ten čas .......respektíve sa politika vždy preberá ...

Niekoho výsledky volieb potešili , iného zasa nie....

...buďme/te radi , že sa debata neskončí ako každá ( ako sa vraví ) v týchto zariadeniach ...
...pri tej .....nazvem , že " eržike " .....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Nemali by ste si na povolebnú politiku založiť novú tému ? Názov témy je totiž Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo. Nikde v názve nie je uvedené, že povolebná politika by mala byť témou dňa.
..

..ááále, nerieš..však niekoho výsledok potešil, iného rozčúlil, a tí zvyšní,možno majú stavy z niečoho iného a zrútia to na politiku..a každá sranda tu trvá len tri dni..potom príde iná a zas je o niečom...

...a na téatrojke niekto práve pomenováva veci pravým menom..kuwňa, len už dáko dlho sa tie veci len pomenovávajú a furt sa s nimi nič nerobí..(cigoši a krásna hôrka)
...joj, vraj malé táradlo, ktoré zožerie história- to je nové meno pre šmatloviča..páči sa mi..
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

wagner Pozri príspevok
Nemali by ste si na povolebnú politiku založiť novú tému ? Názov témy je totiž Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo. Nikde v názve nie je uvedené, že povolebná politika by mala byť témou dňa.
ja som iba reagoval ak si si nevsimol,sice politika mnohych rozculuje,takze nevidim nesulad s touto temou,ale nemam nic proti tomu ked nejak sa extra politika tu nebude riesit,skor veci ktore sa nas bytostne tykaju a to v konstruktivnych nazoroch
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trisestri Pozri príspevok
a kolko ma rokov?-mam take spravy ze morcata a fenky psikov poslednu dobu maju potraty a morcata predcasne hynu-zatial neviem ci to vynimky,alebo zly signal aj pre ludi,zacalo to vcelstvom,tak dufam ze tie zvieratka su iba vynimky a nedeje sa daco co nas ma znepokojovat,aj ked pri tom znecisteni ovzdusia a kontaminovani potravin neviem,neviem
už je koniec..... asi 4r mala...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
už je koniec..... asi 4r mala...
..

..lui, mojík, je mi to ľúto...4 roky , to je kus života, kedy ti morčiatko robilo spoločnosť...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..konštatujem úpadok kaviarne...už tu nebudú na večeru koláčiky, šnicle, domáce šunty a klbáska...len politika a politika na obecný spôsob..možno aj bez majonézy...
Neboj sa niečo pridáme - takéto stačí? Alebo , k tomu spravíme k tomu niečo na osladenie života a o večeru máš postarané
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

trisestri Pozri príspevok
ja som iba reagoval ak si si nevsimol,sice politika mnohych rozculuje,takze nevidim nesulad s touto temou,ale nemam nic proti tomu ked nejak sa extra politika tu nebude riesit,skor veci ktore sa nas bytostne tykaju a to v konstruktivnych nazoroch
Až na to že ja som žena
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..lui, mojík, je mi to ľúto...4 roky , to je kus života, kedy ti morčiatko robilo spoločnosť...
ja tu bručím.....ani to asi decku nenapíšem tá má nočnú... vie že je zle ale nevie že je koniec....
zajtra budem vyzerať ako keby dávali "Medisonske mosty"....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No ja teda neviem, ale skombinovať 1. a 2. a 3. a k tomu 4. - ajajajajaj - fakt bude o večeru postarané
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
ja tu bručím.....ani to asi decku nenapíšem tá má nočnú... vie že je zle ale nevie že je koniec....
zajtra budem vyzerať ako keby dávali "Medisonske mosty"....
..

..luik, nepíš jej to na noc, ráno sa to dozvie a poplače si doma aj ona..načo ju týriť v robote...opatri belmondíka, nech sa mu nič nestane..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
No ja teda neviem, ale skombinovať 1. a 2. a 3. a k tomu 4. - ajajajajaj - fakt bude o večeru postarané
.


..som sa potešila, že ideš pivo poslať...a ty len kombinácie...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
ja tu bručím.....ani to asi decku nenapíšem tá má nočnú... vie že je zle ale nevie že je koniec....
zajtra budem vyzerať ako keby dávali "Medisonske mosty"....
Za ten čas to bol člen rodiny, ktorý bude chýbať. Aj ja som za pesom plakala tri dni a ešte aj teraz keď na si neho spomeniem je mi to ľúto
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja za pepsikoláčikom dennodenne mesiac, dokonca kávu som nepila, nemohla som, lebo on vždy sedel pri mne a mlsal piškoty...a dodnes to mám pred očami...vždy je to ťažko, keď odíde zvieratko...
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

misoft Pozri príspevok
No ja teda neviem, ale skombinovať 1. a 2. a 3. a k tomu 4. - ajajajajaj - fakt bude o večeru postarané
Jednotka je iba na rozhľad, čo by sa dalo zjesť. Jedlá je 2 a 3, 4 to len keď bude narodeninová oslava. Zase fšecko nemusíš naraz spucovať
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..jáááj, fšak tu je denne čo oslavovať...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
.


..som sa potešila, že ideš pivo poslať...a ty len kombinácie...
Aj pivo nech sa páči
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať