Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tie potvorky malé niekedy tak prirastú k srdcu.
Mal som škrečka - vycvičený bol na určitý zvuk, takže ku mne vždy pribehol - po tri a pol roku odišiel - vystrojený bol malý "štátny" pohreb (decká smoklili a ja som bol tiež trochu na mäkko).
Potom som mal andulky - jedna potvorka malá mi z radosťou zhadzovala moje ďalekohľady z nosa - tiež sa pobrala - ďalší "štátny" pohreb. Ešte mi ostala druhá, dokúpil som ďalšiu no a teraz sa držia už skoro piaty rok - a pindajú a pindajú.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Aj pivo nech sa páči
.

..fakt asi jedno šlahnem, možno sa mi vydarí lepšie spať...zišlo by sa mi už..ďakujeeem..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pepsikova
..som sa potešila, že ideš pivo poslať...a ty len kombinácie...
Páči sa!
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a kdeže sú naši politickí konšpirátori?..iste sedia pri plných stoloch a papkajú klbásky , šunty a zalievajú pivečkom..
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

vyhral som v lote, .... 3€
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
day Pozri príspevok
vyhral som v lote, .... 3€
..

..hurááá...máme na pivo!...
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Politika musí nabok, mne momentálne rozochvievajú žalúdok nadchádzajúce tri dni = maturitné písomky. V hre mám jedného vlastného a 15 takých, čo sa s nimi teším aj trápim už piaty rok. Všetkým šestnástim (a vlastne aj tým ostatným tisíckam všade inde) držím silno palce...nepripojíte sa?
3 0
day day

day je offline (nepripojený) day

lavanda drzime palce
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Maturantom držím palce, ale aj deviatakom ....kočeny dve držte sa
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lavanda Pozri príspevok
Politika musí nabok, mne momentálne rozochvievajú žalúdok nadchádzajúce tri dni = maturitné písomky. V hre mám jedného vlastného a 15 takých, čo sa s nimi teším aj trápim už piaty rok. Všetkým šestnástim (a vlastne aj tým ostatným tisíckam všade inde) držím silno palce...nepripojíte sa?
si mi pripomenula aký som starý
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

keby srska len ty, ale aj ja
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

keď si spomeniem ako som na ústnych vysvetľoval ako vzniká tv obraz - do dnešného dňa by nikto nemal tv
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jozka56 Pozri príspevok
Joooj Petra sa mi veľmi nepáči, čo si napísala, ale neužitočné Ti nedám....som sklamaná
Ja sa Vám zradím, veľa dnes píšete o voľbách, ja som dala hlas Janíčkovi, ale neprešiel....kamene ma aj tak nezasiahnu, inej "lepšej" voľby som nepoznala
ja som poznal len kombinácia nevhodná janíčkova bez jana. Ešte im to nedošlo alebo nechcelo dôjsť že bol hlavnou príčinou prepadu
0 0
Jeniffer William Jeniffer William
Som dnesšťastná,pretožepočasie jev poriadku.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Zenicky, pamodaj stastia, dnes trinasteho, alabutov stastny to den, dostavam spravnu jarnu naladu, vonku slota, som lenivy ako pes ... pepsina, som rad, ze ti huba mele, citim sa ako doma, ze sa ti nechce 3x3, iba v jeseni zemiaciky kopat, to akoby moju som pocul. S tebou nebyva nuda, nosak? :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a dnešným maturantom veľa šťastia prajem...budú ho potrebovať decká jedny, tak nech sa im podarí...a tým dávnejšieodmaturovaným asi začnem vykať, keď sa cítia takí starí...čas sa dosť ponáhľa, to je pravda, rok dozadu som aj ja písala maturitné písomky,achjaj...nech sa im darí...
..a tak dávam kávu na stôl a idem držať palčoky aj našej Bionde, ktorú dnes čaká dosť náročný deň,ona je šikulka, zvládne to, ale aj pomoc sa jej zíde...
...a ešte pozdrav alabutíkovi, slnko je už vysoko, som zvedavá, aký má plán na dnes..moja suseda povedala, že zem ešte spí,takže rýlovať sa asik nebude..
...krásny deň vám...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
Zenicky, pamodaj stastia, dnes trinasteho, alabutov stastny to den, dostavam spravnu jarnu naladu, vonku slota, som lenivy ako pes ... pepsina, som rad, ze ti huba mele, citim sa ako doma, ze sa ti nechce 3x3, iba v jeseni zemiaciky kopat, to akoby moju som pocul. S tebou nebyva nuda, nosak? :-)
..

..alabutík, lenivosť patrí k jari, máš na ňu právo, tak si nič nevyčítaj, aj tak je dnes 13-steho, krásny deň, treba si ho vychutnať...vidina plantáže 3x3, ani zber krumplí mi veru dnešný deň nepokazí...ani nááhodou!...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Dnes planujem posadit kapustu v obyvacke mojej do kvetinacov, neviem co na to alabutka, ale vecer pride na hotove, alabut vie prekvapit. :-)
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

day Pozri príspevok
vyhral som v lote, .... 3€
Day, to si na koho vsadil? V TV bolo, že nejaký pajko vyhral na volebnom výsledku 68 000 evri /ale mal v tom aj nejaký šport.../.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

wagner Pozri príspevok
Až na to že ja som žena
Hotová Sodoma-Gomora na tejto stránke... Wagner je žena a trisestri sú muž...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať