Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
sodomová komora by ma tak netrápila, ako hlúposť, vyjadrená v niektorých témach..ževraj, ako dlho vydrží hurka v chladničke...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

alabut Pozri príspevok
Zenicky, pamodaj stastia, dnes trinasteho, alabutov stastny to den, dostavam spravnu jarnu naladu, vonku slota, som lenivy ako pes ... pepsina, som rad, ze ti huba mele, citim sa ako doma, ze sa ti nechce 3x3, iba v jeseni zemiaciky kopat, to akoby moju som pocul. S tebou nebyva nuda, nosak? :-)
Sa Ti poneviera Jano pod oknami? Skôr mal prísť, keď Ti bolo treba sneh odhŕňať... Teraz asi nemá čo robiť, keď je vonku - z parlamentu ... Včera som ho videla po dlhom čase na tej tlačovke - vyžratý je teda poriadne, zásoby má, ledva sa zmestil s tým banderom za ten stolík. Prospel mu pobyt v politike...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
sodomová komora by ma tak netrápila, ako hlúposť, vyjadrená v niektorých témach..ževraj, ako dlho vydrží hurka v chladničke...
Čo? To kto zakladá také témy? To je predsa jasné - kým ju niekto nezje...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Oliwa Pozri príspevok
Sa Ti poneviera Jano pod oknami? Skôr mal prísť, keď Ti bolo treba sneh odhŕňať... Teraz asi nemá čo robiť, keď je vonku - z parlamentu ... Včera som ho videla po dlhom čase na tej tlačovke - vyžratý je teda poriadne, zásoby má, ledva sa zmestil s tým banderom za ten stolík. Prospel mu pobyt v politike...
brontový bol kvalitne
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
sodomová komora by ma tak netrápila, ako hlúposť, vyjadrená v niektorých témach..ževraj, ako dlho vydrží hurka v chladničke...
už som myslel, že sa latiňák s niekym stavil
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
sodomová komora by ma tak netrápila, ako hlúposť, vyjadrená v niektorých témach..ževraj, ako dlho vydrží hurka v chladničke...
aj táto je dobrá http://www.porada.sk/t189723-otazka.html
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a predobedňajšia káva sa nepodáva?..tak dám variť vodu a vy si nachystajte kýbliky...
...a úsmev...
4 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

srska Pozri príspevok
Zanedbávam Poradu a fakt mi unikajú jej skvosty!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a jeden dôvod na úsmev:

bavia sa dva medvede v lese ze ich uz nebavi sex s medvedicami,tak to skusia spolu v kriku ked jeden zakrici!!aha zajac videl nas!musime ho chytit a zabit inak to vsetkym v lese vykeca!tak ho nahanaju po lese,zajac skoci do rybnika.medvedi zacnu smatrat v rybniku a vytiahnu rybku.rybka nevidela si tu zajaca?a rybka:nie nevidela vy dvaja buzeranti .


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a veľmi potešujúca správa, naša Bionda sa šťastlivo zobudila a najhoršie má za sebou...
(a má anjelíčkovskú nočnú košieľku, takže fšecko ide byť oki)...
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

No tak už mi je jasné, prečo nebude žiadna rappová básnička. Nevšimla som si včera tému, ktorá bola konskými kopytami v zárodku rozdupaná. Nuž ale, keď tak veľké hlavy zaeržia , že vyše milióna ľudí na Slovensku sú dementi, keď si povedalo "dosť!" politickým trpaslíkom a obrkradošom, tak to sa ani nečudujem, že ich ide od jedu rozpučiť. Horský správne povedal, že slovenský volič nie je radikálny, ani nespravodlivý. Každému dá len toľko, koľko si zaslúži. Naviac, parlamentu dal do vienka Matoviča, ako výkladnú skriňu pravice.
Naposledy upravil Petra Nová : 13.03.12 at 14:25
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
..a veľmi potešujúca správa, naša Bionda sa šťastlivo zobudila a najhoršie má za sebou...
(a má anjelíčkovskú nočnú košieľku, takže fšecko ide byť oki)...
... to akože tú na americký spôsob - s mašličkami vzadu?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Petra Nová Pozri príspevok
No tak už mi je jasné, prečo nebude žiadna rappová básnička. Nevšimla som si včera tému, ktorá bola konskými kopytami v zárodku rozdupaná. Nuž ale, keď tak veľké hlavy zaeržia , že vyše milióna ľudí na Slovensku sú dementi, keď si povedalo "dosť!" politickým trpaslíkom a obrkradošom, tak to sa ani nečudujem, že ich ide od jedu rozpučiť. Horský správne povedal, že slovenský volič nie je radikálny, ani nespravodlivý. Každému dá len toľko, koľko si zaslúži. Naviac, parlamentu dal do vienka Matoviča, ako výkladnú skriňu pravice.
..

..fuha..mi taktoočky prebehli..daj, prosím teba, bližšie info o tej téme, čo a o čom a prečo...sombola ako sumbul, nesústredená, unikla mi.....


...a ak myslíš túto
http://www.porada.sk/t189535-podakov...000-000-a.html
, nuž, vyjadriť názor môžeme hocikde,tak, ako včera tu v kaviarni..
..a ak by fico urobil len jeden dobrý skutok, za ktorý ho ten milion národa bude chváliť a bude mať z neho úžitok, tak tí ostatní sa budú len pozerať, či čo?..nechápem taký postoj...
Naposledy upravil pepsikova : 13.03.12 at 15:55
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

predpokladám, že maturanti úspešne zvládli prvý krok, a svojej neterke, ktorá je tiež jedna z postihnutých požičiavam na praktickú skúšku moju 10 ročnú blšku . Foto potom priložím, bo dostali príkaz fotiť a fotiť a fotiť.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..olovrantové dolče s gustom je na stole...a bublanica s orieškami a jamíkom...

...a maturantka od wilmušky iste je šikovnica a úspešne napísala sloh...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
.a klinec ku kafici:

Keď v Sixtínskej kaplnke zvolia nového pápeža, tak stúpa z komína biely dym.
Na Slovensku bol zvolený Fico a zhorela Krásna Hôrka.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a ešte jeden:
vtip.jpg  
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a na záver:

Přijde babka na úřad a povídá úředníkovi,,Čest práci,soudruhu".
Úředník jí povídá:,,Babičko,vždyť Vy jste si spletla dobu"!
Babka odpoví:,,Dobu možná, ale tebe ne!".
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
# # # Tatínek se ptá svého osmiletého synka:
# # # "Co bys letos chtěl k narozeninám?"
# # # "Menstruační tampóny."
# # # "Víš ty vůbec, co to je?"
# # # "Nevím, ale v televizi jsem slyšel, že se s tím dá dobře hrát tenis, plavat, jezdit na kole i skákat padákem."
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no a teraz dajte vedieť, či ste čítali vtipy, alebo ste nečítali vtipy...lebo ak ste nečítali vtipy, znamená to, že tu neboli vtipy, a ak ste čítali vtipy a zasmiali ste sa, tak je zase fšetko oki...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať