Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

wagner Pozri príspevok
U nás hic už dnes. Vonku teplých 33 stupňov, v obývačke fajných 20,5 stupňa. To je na nohavice s dlhými nohami. A to nehovorím o zajtrajšku - sľubujú nám teplo http://prievidza.sme.sk/c/6502364/me...de-horuco.html
a zajtra do poľa asi si ho nechám osvetliť aby sa robilo aspoň 6 hodín
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Vonku u nás hic, dvor otočený na slnko, žiaden chládok dlažba má asi 500 stupňov, tak sedím vo vnútri a na nohách mám hrubé ponožky...
Psychicky sa pripravujem na zajtrajšiu návštevu dopravného inšpektorátu, dúfam, že tam nebude kopa ľudí, že tam nebudem dlho, lebo 37 stupňov je 37 stupňov... Pre istotu balím fľašu vody a horalku... Hádam si tam aj obed dám objednať...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pavol54 Pozri príspevok
a zajtra do poľa asi si ho nechám osvetliť aby sa robilo aspoň 6 hodín
Ja som v sobotu konečne začala strihať živý plot. Strihala som iba zo stolčeka boky a zajtra mi treba vyliezť na rebrík a strihať vrch. Neviem či sa neupražím, alebo počkám na "chladnejšie počasie"
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pavol54 Pozri príspevok
Ale ty nie si v zozname tých chudobných čo im vyplácajú sociálne dávky alebo vari áno? Mňa viac štve že tých nezamestnaných čo chcú robiť na dohodu cvaknú to mi už nikto nepríde na brigádu na dva tri dni. mohli by spraviť výnimku ma sezónne práce. Spravidla sú to ľudia v priemyslovej výrobe nepoužiteľní a ani v poľnohospodárstve im nie je čo dať keď prší lebo vtedy sa ťažko okopáva alebo robí zber úrody a to ich akože kto má pri prestojoch platiť pri tej cene zeleniny no aspoň viac dovezieme.
Chvala bohu nie som vedená v armáde nezamestnaných. Ja dokonca aj pracujem na štyri hodiny popri ID. To len aby som mohla aj vyžiť, lebo ťahať veľký dom, auto, lieky a seba z čiastočného ID sa veru nedá. A keď sa dožijem, tak snáď ten starobný čo mi vypočítajú bude vyšší ako tie sociálne dávky.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Neviem,pár hodín nefunguje Porada a poniektorí už z toho majú orgazmové stavy...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...tebe, Staník, také niečo určite nehrozí...ty sa odrušuješ na fb a to ti stačí...lenže ja a mne podobní, sme nenásytní a tak nám tá nefunkčná porada spôsobila poradový dlh!..no a teda nedostatok orgazmu...čo teda-pri dlhšej absencii môže spôsobiť aj rôzne iné stavy...keby si vedel, čo spôsobí nedostatok orgazmu, pochopil by si to hneď!.........................
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
...tebe, Staník, také niečo určite nehrozí...ty sa odrušuješ na fb a to ti stačí...lenže ja a mne podobní, sme nenásytní a tak nám tá nefunkčná porada spôsobila poradový dlh!..no a teda nedostatok orgazmu...čo teda-pri dlhšej absencii môže spôsobiť aj rôzne iné stavy...keby si vedel, čo spôsobí nedostatok orgazmu, pochopil by si to hneď!.........................
Pepsi, ja velmi dobre viem, čo sposobuje nedostatok orgazmu- nervozné ste potom jak 100 čertov...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Pepsi, ja velmi dobre viem, čo sposobuje nedostatok orgazmu- nervozné ste potom jak 100 čertov...
čo 100- 1000 čertov...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Pepsi, ja velmi dobre viem, čo sposobuje nedostatok orgazmu- nervozné ste potom jak 100 čertov...
..

..jááj, Staník, ja veru nie..mne orgazmus nespôsobuje ani face, ani porada...ale chlap!..chápeš, nyje?..som na tom zatiaľ celkom dobre...
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..nepotesilo ma vnukove ochorenie, dostal vcera teplotu, asi z nanukov, dnes ho uz aj hrdlo boli, takze ziadna kupacka sa nediala..havino kvoli debilnemu idiotovi, co rozsypal po nasom sidlisku otravu, musel ist domov, aj sa mi s nim snivalo, videla som vo sne jeho exkrementy, asi som mala ist podat nike..no chyba nam tu, neviem ani ktori jeho dvaja kamosi to neprezili....len vidim z balkona, ze havov beha menej..na pieskoviskach ziadne decka..
..no aspon nas moj sb rozosmial a nasiel konecne dlho hladanu bakulu....nahodou sa zase objavi ako minule pri vytahu nejaky blazon, co ide navstivit priatelku, pritom nevie ako sa vola, nervozne prestupuje z nohy na nohu, vo vacku rukou smatoril..vtedy mojmu nebolo vsetko jedno, rozbehol sa do bytu, sak pockaj ja ti ukazem a ja, ze volam okamzite policiu..lenze moj nic nenasiel a zlodej, fetak, ako som z jeho dychu zistila sa dal na utek..nemal urcite dobre umysly..
..takze pelendrek je pripraveny, co keby zase nejaky typek prisiel obtazovat..
DSC00940.jpg  
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

No sľubujú nám pekné teplo http://www.meteoalarm.eu/index2.php?...y=1&lang=sl_SK
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..jááj, Staník, ja veru nie..mne orgazmus nespôsobuje ani face, ani porada...ale chlap!..chápeš, nyje?..som na tom zatiaľ celkom dobre...
a niekedy ani chlap nieje potrebný- fšak víme čo a jak...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..nepotesilo ma vnukove ochorenie, dostal vcera teplotu, asi z nanukov, dnes ho uz aj hrdlo boli, takze ziadna kupacka sa nediala..havino kvoli debilnemu idiotovi, co rozsypal po nasom sidlisku otravu, musel ist domov, aj sa mi s nim snivalo, videla som vo sne jeho exkrementy, asi som mala ist podat nike..no chyba nam tu, neviem ani ktori jeho dvaja kamosi to neprezili....len vidim z balkona, ze havov beha menej..na pieskoviskach ziadne decka..
..no aspon nas moj sb rozosmial a nasiel konecne dlho hladanu bakulu....nahodou sa zase objavi ako minule pri vytahu nejaky blazon, co ide navstivit priatelku, pritom nevie ako sa vola, nervozne prestupuje z nohy na nohu, vo vacku rukou smatoril..vtedy mojmu nebolo vsetko jedno, rozbehol sa do bytu, sak pockaj ja ti ukazem a ja, ze volam okamzite policiu..lenze moj nic nenasiel a zlodej, fetak, ako som z jeho dychu zistila sa dal na utek..nemal urcite dobre umysly..
..takze pelendrek je pripraveny, co keby zase nejaky typek prisiel obtazovat..
Viem, videl som to v správach- ja osobne moc psíčkárov nemusím a 85% ich nemám rád, ale zasa toto je druhý extrém, nesúhlasím s týmto...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
a niekedy ani chlap nieje potrebný- fšak víme čo a jak...
garantované je iba to čo .......
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..nepotesilo ma vnukove ochorenie, dostal vcera teplotu, asi z nanukov, dnes ho uz aj hrdlo boli, takze ziadna kupacka sa nediala..havino kvoli debilnemu idiotovi, co rozsypal po nasom sidlisku otravu, musel ist domov, aj sa mi s nim snivalo, videla som vo sne jeho exkrementy, asi som mala ist podat nike..no chyba nam tu, neviem ani ktori jeho dvaja kamosi to neprezili....len vidim z balkona, ze havov beha menej..na pieskoviskach ziadne decka..
..no aspon nas moj sb rozosmial a nasiel konecne dlho hladanu bakulu....nahodou sa zase objavi ako minule pri vytahu nejaky blazon, co ide navstivit priatelku, pritom nevie ako sa vola, nervozne prestupuje z nohy na nohu, vo vacku rukou smatoril..vtedy mojmu nebolo vsetko jedno, rozbehol sa do bytu, sak pockaj ja ti ukazem a ja, ze volam okamzite policiu..lenze moj nic nenasiel a zlodej, fetak, ako som z jeho dychu zistila sa dal na utek..nemal urcite dobre umysly..
..takze pelendrek je pripraveny, co keby zase nejaky typek prisiel obtazovat..
Anka, aspoň na niečom som sa dnes pobavila Poznať feťáka podľa dychu sa ešte určite nepodarilo nikomu. Ale však vždy musí byť niečo po prvý raz.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
garantované je iba to čo .......
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Však ono Vás ten smiech raz prejde... a aj tie pochybné dvojzmyselné reči....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Inak,dneska ma zarazila správa o útoku toho pitbulla ked zomrela tá žena- až mi zimomriavky nabehli pri spomienke na rok 1995, keď sa mne toto isté stalo, keď si ma podal rotwailer- mám to pred očami ako mi skákal po krku a ten jeho pohľad, brrrrrrrrr, nakoniec sa to síce skončilo nejakými 25 pokúsaniami a to že mi vytrhol kusisko masa z nohy a doteraz mám v nohe dieru ale som tu a žijem...- ale to už bola beznádej-už som sa s ním bil ako s človekom-tam už išlo iba kto z koho...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Indeed Pozri príspevok
Však ono Vás ten smiech raz prejde... a aj tie pochybné dvojzmyselné reči....
Ty sa sem chodíš čo, iba vyhrážať? Nezabudni ich bonznúť adminovi a potom počítaj s tým, ako oni budú bonzovať Teba.
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Viem, videl som to v správach- ja osobne moc psíčkárov nemusím a 85% ich nemám rád, ale zasa toto je druhý extrém, nesúhlasím s týmto...
..ved to je chore, ta otrava vyzera ako cukriky, to aj dieta by mohlo zdvihnut a otravit sa, len tak to pohadze do travy...myslim, ze tomu cloveku asi preskocilo, asi nejaky uchylny bude..urcite nema rad ani psov, ale ani deti..som zvedava, ako pokracuju nasi policajti v hladani pachatela..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať