Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Mato5 Pozri príspevok
Stretol sa niekdo s tym ze mu zubarka povedala ze musi navstivit pani ktora ukazuje ako sa spravne cistia zuby? Povedala my ze ked my to ta pani neukaze tak sa my za par rokov rozpadnu zuby a ze za to ukazanie musim platit 25 eur...

Dakujem za odpoved.
Tomu sa vraví dentálna hygiena
http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&...2w7hHeYjv6bT0Q
2 0
KatarinaNR KatarinaNR

KatarinaNR je offline (nepripojený) KatarinaNR

no Zituš, moja švagriná chodí v Nitre jednému dosť drahému zubárovi, minule bola na dentálnu hygienu ok, to vedeľa aká je suma, ale bol tam nejaký mladí doktor, ktorý jej trošku porozprával o zuboch, ako si čistiť pochytal jej sánku a tak, a okrem dentálnej hygieny platila 15 eur za poučenie, no zubári využívajú situáciu aká s nimi na Slovensku (myslím to, že ich je málo) je na plné obrátky, švagriná teraz rozmýšľa, že zmení zubára, za nič naorginovať 15€ a už je tam dlhodobá klienta.....nemám slov
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Mato5 Pozri príspevok
Stretol sa niekdo s tym ze mu zubarka povedala ze musi navstivit pani ktora ukazuje ako sa spravne cistia zuby? Povedala my ze ked my to ta pani neukaze tak sa my za par rokov rozpadnu zuby a ze za to ukazanie musim platit 25 eur...

Dakujem za odpoved.
..

..no, vieš, ak nemáš kam vyhodiť peniaze, tak tam choď...naučia ťa, ako si máš robiť poriadok v puse..lebo doteraz si to síce robil tak isto,ale zadarmo!..a čím viac chémie na tie zúbky dáš, tým lepšie a tým kratšie ti vydržia a zubár má o prácu postarané...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a dávam obedňajšiu kaficu, kto ešte nemal, aj nescu pošlem, aj čajík, aj zážitok z našej pošty...hadovi prišlo z dôvery RZP, jasné, do vlastných rúk..tak hovorím babe pri okienku, že synko je dlhodobo v zahraničí a tak nech to pošlú späť..a ona, milučká, vraj "a nemôže prísť domov a prevziať to?"...no a ja , ešte milšia, že teda môže, z Laponska je to na skok a tak nech počkajú do vianoc...a naozaj sa mi zastavil rozum nad hlupákmi, čo si nevedia uvedomiť, čo im zákazník hovorí, prebrať si to v tej sprostej hlave, čo majú na krku a pochopiť jednoduchú vec!...a toto dajú robiť na poštu!..achjaj!..
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Mato5 Pozri príspevok
Stretol sa niekdo s tym ze mu zubarka povedala ze musi navstivit pani ktora ukazuje ako sa spravne cistia zuby? Povedala my ze ked my to ta pani neukaze tak sa my za par rokov rozpadnu zuby a ze za to ukazanie musim platit 25 eur...

Dakujem za odpoved.
Z lacného kraja, si. Tu aj, až 35 €.
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ahoj všetci,

najskôr sa chcem poďakovať za Vašu podporu, ktorá ma veľmi potešila, ďalej vďaka Pepsi za každodenný čajík - potešil vždy, Buchymu za darček - vitamínky....milo ma prekvapili.....teraz iste na mňa hromží, že som to sem verejne vykvákala, ďalej Hnedoočke za osobnú návštevu a tiež za krásny darček....deti mi ho nafotia a pripnem, dojala ma k slzám ako všetci.....som rada, že Vás mám všetkých.....už sabudem snažiť zapájať i do debaty....len potrebujem trošku čas.....naozaj Ste mi pomohli, keď mi bolo depkovo.....
11 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
......a naozaj sa mi zastavil rozum nad hlupákmi, čo si nevedia uvedomiť, čo im zákazník hovorí, prebrať si to v tej sprostej hlave, čo majú na krku a pochopiť jednoduchú vec!...a toto dajú robiť na poštu!..achjaj!..

Mne sa dneska rozum pozastavil nad tým, keď som z termíňáku vyberala peniaze, tak teta prepážková mi namiesto môjho výberu ponúkla spotrebný úver ... Kukala som jak puk ... šak asi keď mám prachy, tak si nebudem brať úver a dotovať mojimi úrokmi ich rekonštrukcie, firemné autá a xy "dôležitých! úradníkov...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mato5 Pozri príspevok
Stretol sa niekdo s tym ze mu zubarka povedala ze musi navstivit pani ktora ukazuje ako sa spravne cistia zuby? Povedala my ze ked my to ta pani neukaze tak sa my za par rokov rozpadnu zuby a ze za to ukazanie musim platit 25 eur...

Dakujem za odpoved.
musím byť za srandičkára ale tej pani by nestačilo 5 € a mobil za to že sa predvedie ako sa jej umývajú zuby?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
... a ja som dnes videla zubnú kefku za 45 €, stačí kúpiť a tá sa už sama postará o hygienu
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
VieraPopluharova Pozri príspevok
Ahoj všetci,

najskôr sa chcem poďakovať za Vašu podporu, ktorá ma veľmi potešila, ďalej vďaka Pepsi za každodenný čajík - potešil vždy, Buchymu za darček - vitamínky....milo ma prekvapili.....teraz iste na mňa hromží, že som to sem verejne vykvákala, ďalej Hnedoočke za osobnú návštevu a tiež za krásny darček....deti mi ho nafotia a pripnem, dojala ma k slzám ako všetci.....som rada, že Vás mám všetkých.....už sabudem snažiť zapájať i do debaty....len potrebujem trošku čas.....naozaj Ste mi pomohli, keď mi bolo depkovo.....
...už som Ti povedal ....

NEMUDRUJ .....UŽÍVAJ ...
3 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

neuspejes na OH,ides do pracovneho tabora- http://www.aktuality.sk/clanok/21225...9=614a19ebf221
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Pabavila ma diskusia o lekároch a kongresoch,neprestávam žasnúť nad príspevkami,smiešne.Tí novinári to zvrtnú ako chcú,som zvedavá čo sa zase v zdravotníctve chystá,že potrebujú každý deň na nás útočiť.Už ked Sme začne tak treba byť v strehu,lebo na 100% niečo kryjú.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tri dni akože opravovali kotolňu, takže netiekla teplá voda - synátor neurózny, bo zušľachtiť sa chcel. Dnes - reku hurá - pustí si teplú vodu, ide sa ospršiť a zreval jak taký tur - ninčen teplá - len taká akási kvázi teplá (skôr studená). Vravím mu - šak nechaj odtiecť, nech si natiahne po oprave. No ani po 30 minútach (bisťu, ale vodomer sa točil ) sa teplá voda nedostala k nám (asi zablúdila). Tak som si zmeral, koľkože to má tých Celziusov - mala zimnicu - celých 25 celziusov - a kde je tých 30 celziusov do normy?
Jááj - už viem - odvody, odvody od vody
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

poraďáčky poraďte - sk (cz) firmu - kvalitné dámske nohavicové kostýmy
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

srska Pozri príspevok
poraďáčky poraďte - sk (cz) firmu - kvalitné dámske nohavicové kostýmy
ja som bola spokojna s Karin v Poluse ... teraz uz kostymy nekupujem, mam ich plnu skrinu ... a inu pracu
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1Dara Pozri príspevok
ja som bola spokojna s Karin v Poluse ... teraz uz kostymy nekupujem, mam ich plnu skrinu ... a inu pracu
http://www.karin-fashion.sk/karin_historia.htm
a nemali výrobňu v Prievoze?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
poraďáčky poraďte - sk (cz) firmu - kvalitné dámske nohavicové kostýmy
všetky kostýmy som si kupovala v Hlohovci, ale aj tak sa najlepšie cítim v kostýme od Benettonu...tam sa dal skombinovať vrch aj spodok, čiže každé iné číslo....
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mato5 Pozri príspevok
Stretol sa niekdo s tym ze mu zubarka povedala ze musi navstivit pani ktora ukazuje ako sa spravne cistia zuby? Povedala my ze ked my to ta pani neukaze tak sa my za par rokov rozpadnu zuby a ze za to ukazanie musim platit 25 eur...

Dakujem za odpoved.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no čo sa dnes človek nedozvie!..vraj vodeodolná klávesnica!..kuwňašopa, ako by sa mi zišla!!..semotamo na mojej obyčajnej pristane slza-dvetri kávy, šplech polievky, segáč aj s knellom, smerujúci decku do huby-any nepokračujem!..

..no , to len tak, mezirečú...posielam dolče a cigu...
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať