Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..posielam obednú kafu...chudák technik od mágia sedí a čaká..a čaká..na pripojenie nových boxov, ktoré ešte ani nie sú zaevidované pre používanie..
Keď bude odchádzať zaúčtuj mu "nájomné" aj kafu
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Tweety Pozri príspevok
Tak to je teda dosť, určite Ťa aj dobre platia.
ešte som v skúšobnej dobe a vzhľadom na krátku prax som si štvorcifernú sumu netrúfla pýtať... zatiaľ som len jemne nad bývalým platom v predošlej firme - účtovník v KE..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

calawen Pozri príspevok
ešte som v skúšobnej dobe a vzhľadom na krátku prax som si štvorcifernú sumu netrúfla pýtať... zatiaľ som len jemne nad bývalým platom v predošlej firme - účtovník v KE..
Neboj, ak to zvládneš, možno časom bude aj to.
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

calawen Pozri príspevok
ešte som v skúšobnej dobe a vzhľadom na krátku prax som si štvorcifernú sumu netrúfla pýtať... zatiaľ som len jemne nad bývalým platom v predošlej firme - účtovník v KE..
-držím palčoky. Dúfam, že máš dobrý soft. Časom bude aj tá štvorciferná suma na výplatnej páske.
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Tweety Pozri príspevok
Neboj, ak to zvládneš, možno časom bude aj to.
Dúfam, tento mesiac bolo 412 výplat zamestnancov, 26 dohodárov, 43 zamestnancov odišlo, plánuje sa tak 60 - 100 nástupov...

Hansa Pozri príspevok
-držím palčoky. Dúfam, že máš dobrý soft. Časom bude aj tá štvorciferná suma na výplatnej páske.
Zatiaľ je POHODA, ale plánujú prejsť na nový, lebo pohoda neumožňuje 2 nákladové strediská... (prvé je náš projekt, druhé je NS užív. zamestnávateľa)
0 0
Žarnov Žarnov

Žarnov je offline (nepripojený) Žarnov

Dobrý deň, rozčúlil ma dnes list z DÚ, vraj som podala k DP prílohy: NO Úč 1-01 a NO Úč 1-02 na nesprávnych tlačivách. Pritom sú to tie isté do písmena a bodky, uverejnené ako vzor na www.drsr.sk, (v PDF, nedajú sa priamo vyplňovať), tak som si ich otvorila v exceli, vyplnila, vytlačila....čo je zrejme neprípustné, musia sa vytlačiť prázdne a ručne vypísať! Ako pred 100 rokmi! Podotýkam že u nás ani v širokom okolí tlačivá nikde nedostať, skúšala som aj v ŠEVT B.Bystrica, ani tam ich nemajú. Ľudia, ako to riešite vy?
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

[QUOTE=calawen;2123914]Dúfam, tento mesiac bolo 412 výplat zamestnancov, 26 dohodárov, 43 zamestnancov odišlo, plánuje sa tak 60 - 100 nástupov...

-jáááj, ľudkovia moji, ja niekedy závidím takýto pracovný stres /samozrejme pri adekvátnom plate/
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

calawen Pozri príspevok
ešte som v skúšobnej dobe a vzhľadom na krátku prax som si štvorcifernú sumu netrúfla pýtať... zatiaľ som len jemne nad bývalým platom v predošlej firme - účtovník v KE..
Neboj sa, keď nabereš prax a uvidia že si schopná( čo vyzerá , že si ),tak budeš zarábať časom aj velké peniaze ako Tweety...
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Neboj sa, keď nabereš prax a uvidia že si schopná( čo vyzerá , že si ),tak budeš zarábať časom aj velké peniaze ako Tweety...
no ja tú prax mám 32ročnú, /mzdy/ ale u nás teda veľké peniaze nemvidíme, ............bohužiaľ ani vodiči
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

[QUOTE=Hansa;2123927]
calawen Pozri príspevok
Dúfam, tento mesiac bolo 412 výplat zamestnancov, 26 dohodárov, 43 zamestnancov odišlo, plánuje sa tak 60 - 100 nástupov...

-jáááj, ľudkovia moji, ja niekedy závidím takýto pracovný stres /samozrejme pri adekvátnom plate/
lepší je ale plat bez pracovného stresu - predstava mnohých uchádzačov o zamestnanie
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Barbara Pozri príspevok
no ja tú prax mám 32ročnú, /mzdy/ ale u nás teda veľké peniaze nemvidíme, ............bohužiaľ ani vodiči
treba ísť do štrajku...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
treba ísť do štrajku...
Najlepšie odborárskeho.
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

[QUOTE=pavol54;2123955]
Hansa Pozri príspevok
lepší je ale plat bez pracovného stresu - predstava mnohých uchádzačov o zamestnanie
-oni to už zo zvyku tak.....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

[QUOTE=pavol54;2123955]
Hansa Pozri príspevok
lepší je ale plat bez pracovného stresu - predstava mnohých uchádzačov o zamestnanie
mne kamarát plakal na ramene, že nemá robotu, tak som našiel u iného kamoša, na pumpe, nejako moc fyzicky nenáročnú a s celkom dobrým nástupným platom ( 700 eur) a ked som s ním bol o mesiac ,povedal mi,že tam už nerobí a ja že prečo? a on, že nedalo sa tam nič ukradnúť...,asi tak...
2 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Pre vlastnú nepozornosť som musela "vyrábať" opravné prehľady od začiatku roka....kto nemá v hlave..
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

-niežeby ma to štvalo, ale - šéfstvo vie o zmenách, ktoré schválila vláda s platnosťou od 1.1.2013, a nič sa nerieši. Už teraz ledva, ledva vieme zaplatiť dohodárov, s tým spojené odvody a daň a vysokú dph-čku?! Ja neviem nad čím rozmýšľajú?! Na firemnom účte je už dávnom veľké mínus. Mne to pripadá k novému roku likvidačné.
No, ešte dúfam, ako sa hovorí: "Keď Pán Boh zavelí, aj motyka strelí."
Na dnes to už neriešim..............
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Hansa Pozri príspevok
-niežeby ma to štvalo, ale - šéfstvo vie o zmenách, ktoré schválila vláda s platnosťou od 1.1.2013, a nič sa nerieši. Už teraz ledva, ledva vieme zaplatiť dohodárov, s tým spojené odvody a daň a vysokú dph-čku?! Ja neviem nad čím rozmýšľajú?! Na firemnom účte je už dávnom veľké mínus. Mne to pripadá k novému roku likvidačné.
No, ešte dúfam, ako sa hovorí: "Keď Pán Boh zavelí, aj motyka strelí."
Na dnes to už neriešim..............
no, u jednoosobových sro to nebude až také kritické - vždy sa dierka dá nájsť
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

srska Pozri príspevok
no, u jednoosobových sro to nebude až také kritické - vždy sa dierka dá nájsť
-no, my sme tu už celkom vydierkovaní.....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Hansa Pozri príspevok
-no, my sme tu už celkom vydierkovaní.....
ak áno, tak máte čas dumať
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

srska Pozri príspevok
ak áno, tak máte čas dumať
-máme tu na to kompetentných /ako býva zvykom aj v iných firmách/. Howg, majte sa, idem na ryby!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať