Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Akého krásneho maličkého chrumkavého citroeníka som včera našla na inzerátoch...
juuuuj a ráno mail, že je predaný.....
Takže teraz držím smútok
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno tu..posielam kaficu a čajík podľa rozpisu, ešte pridám za jeden na smútok pre Alušu, k tomu vysávač a prachofku, ak by niekto mal chuť..inak nič...ešte, možno, ak by šarkan bol štedrý a dal zo svojho-ale to pochybujem hlasno..
..a prajem vám fajn deň dnes..
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a ešte špeciál pre našu Marcelku ..no čoklíš,
....
4 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
...dobré ráno tu..posielam kaficu a čajík podľa rozpisu, ešte pridám za jeden na smútok pre Alušu, k tomu vysávač a prachofku, ak by niekto mal chuť..inak nič...ešte, možno, ak by šarkan bol štedrý a dal zo svojho-ale to pochybujem hlasno..
..a prajem vám fajn deň dnes..
díky za spéci čajíček, pomohol, lebo zajtra idem kukuknúť pežotíka maličkého krásneho vínovo červeného s mááááličko kilometráma
Srdco mi robí jak v tej reklame: pižó-pižó pižó-pižó
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...he ...na Moldavskej , na Moldavskej ......?????

...v pohode sa aj 80 dá....

...nie ani koľajnice na tom mieste ...skôr tie hrbolce a vyjazdené koľaje v asfalte na danom kruháči....
Ja chodievam na východ zasadne "dolom"-celkovo tá cesta mi je sympatickejšia ako cez žilinu a poprad a na tieto vyjazdené jamy v daždi si treba dávať pozor na tej ceste okolo plešivca, keď prší,tak je to dost nebezpečné...aquaplaningy len tak fičia...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

AlaNR Pozri príspevok
díky za spéci čajíček, pomohol, lebo zajtra idem kukuknúť pežotíka maličkého krásneho vínovo červeného s mááááličko kilometráma
Srdco mi robí jak v tej reklame: pižó-pižó pižó-pižó
máličko kilometrov? dobre stiahnuté, nie?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
máličko kilometrov? dobre stiahnuté, nie?
Nevyzerá... Má to servisnú knižku, pokukáme.
Pre mňa je aj 88tis mááličko
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Potešilo ma, že dneska mám také ultra-mini stretko s jednou nemenovanou poraďáčkou,ale keďže mám u seba na prázdninách mamu,tak beriem aj ju, nech na mňa dozrie, aby som sa slušne správal...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

AlaNR Pozri príspevok
Nevyzerá... Má to servisnú knižku, pokukáme.
Pre mňa je aj 88tis mááličko
daj na to pozor, lebo takých servisných knižiek ti ja možem zohnať 120...
1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
AlaNR Pozri príspevok
Nevyzerá... Má to servisnú knižku, pokukáme.
Pre mňa je aj 88tis mááličko
Treba kuk do servisnej knižky a spýtať sa v servise, či naozaj tam chodili.
Aké staré je to autíčko?
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

vcera na stv 1 o 20,10 isla velmi dobra drama-drsne zrkadlo dnesnej reality na vidieku,netradicne spracovane.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Stanislav 1975 Pozri príspevok
daj na to pozor, lebo takých servisných knižiek ti ja možem zohnať 120...
nože toto trošku obšírnejšie keby si ... pre laika (alebo naivku) ..
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Potešilo ma, že dneska mám také ultra-mini stretko s jednou nemenovanou poraďáčkou,ale keďže mám u seba na prázdninách mamu,tak beriem aj ju, nech na mňa dozrie, aby som sa slušne správal...
joooj sak uz tolko nevypisuj ...

PS: zabudol si napisat, ze to tvoje garde som navrhla ja
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Rozalka Pozri príspevok
Treba kuk do servisnej knižky a spýtať sa v servise, či naozaj tam chodili.
Aké staré je to autíčko?
2003 r.v. - práve preto som sa pýtala, či mi vedia rovno ukázať aj servisnú knižku. Tam by to podla kilometrov a dátumov malo sedieť. aj ked je 9 ročné, predpokladám, že budú mať nejakú históriu, nespomínal, že si auto opravoval sám. Že knižku v pohode doloží.
Dúfam, že to nebude nejaká haraburda. Navonok vyzerá dobre, len ho treba ísť pokukať...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

AlaNR Pozri príspevok
2003 r.v. - práve preto som sa pýtala, či mi vedia rovno ukázať aj servisnú knižku. Tam by to podla kilometrov a dátumov malo sedieť. aj ked je 9 ročné, predpokladám, že budú mať nejakú históriu, nespomínal, že si auto opravoval sám. Že knižku v pohode doloží.
Dúfam, že to nebude nejaká haraburda. Navonok vyzerá dobre, len ho treba ísť pokukať...
cena?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
trisestri Pozri príspevok
vcera na stv 1 o 20,10 isla velmi dobra drama-drsne zrkadlo dnesnej reality na vidieku,netradicne spracovane.
bolo to natáčané v susednej dedine, dokonca starostka tam hlásila do rozhlasu. Milé bolo vidieť ju
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
srska Pozri príspevok
cena?
3tis. veľa?
inzerát: peugeot 206 1,4 55kw, r.v. 2003 cervena metliza,88000km najazdenych,sezonne prezutie,2x d.o. okien,cd radio,centralne zamykanie,multilock. pekny zachovaly bez dalsich investicii.

Je to súkromné auto, 1.majiteľ, kúpené v SR, na leasing dokonca...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

AlaNR Pozri príspevok
3tis. veľa?
inzerát: peugeot 206 1,4 55kw, r.v. 2003 cervena metliza,88000km najazdenych,sezonne prezutie,2x d.o. okien,cd radio,centralne zamykanie,multilock. pekny zachovaly bez dalsich investicii.
dosť - ja dám po 15.01.2013 do ponuky punto 1.2 r.v. 11/2007 teraz 65000 km za 3600 s dph (tk+ek platná do 09.11.13)
Naposledy upravil srska : 15.08.12 at 12:17
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja chodievam na východ zasadne "dolom"-celkovo tá cesta mi je sympatickejšia ako cez žilinu a poprad a na tieto vyjazdené jamy v daždi si treba dávať pozor na tej ceste okolo plešivca, keď prší,tak je to dost nebezpečné...aquaplaningy len tak fičia...
Moja šikana je v Batke pri Rimbat sombat,tam som položil škodovku do jarku
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
srska Pozri príspevok
dosť - ja dám po 15.01.2013 do ponuky punto 1.2 r.v. 11/2007 teraz 65000 km za 3600 s dph (tk+ek platná do 09.11.13)
Moja naivná predstava je, že ho stiahnem ešte ale o 200 eur... podľa toho, ako bude vyzerať. Naočkujem starého môjho, nech nájde minimálne jednu chybičku krásy
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať