Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Kvaka Pozri príspevok
Urobím tak, že uvarím papriku v paradajkovej vode, tú zlejem do fľaše a zvlášť zamrazím. Potom v zime už len urobím zásmažku, zalejem padajkovou šťavou a dorobím omáčku.
Môžeš aj tak spraviť. Ja tiež všetko mrazím. Zostala mi uvarená zásmažka, dnes som z nej spravila brokolicovú polievku. Dala som do nej zemiak a potom som pridala pokrájanú brokolicu ( vybratá z mrazáka) Polievka za 15 minút hotová.
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Inak ja som papriku dala do mrazáka zaliatu v kelímkoch. Nedala som do sáčku. Tá uvarená zásmažka má tú výhodu, že tam už dám iba zátrepku a paprika bude za chvíľku hotová.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

wagner Pozri príspevok
Inak ja som papriku dala do mrazáka zaliatu v kelímkoch. Nedala som do sáčku. Tá uvarená zásmažka má tú výhodu, že tam už dám iba zátrepku a paprika bude za chvíľku hotová.
Máš pravdu, na kôprovú ide aj zátrepka, ale na paradajkovú netreba, aspoň ja robím do nej len zásmažku.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Anciáša jeho i s Talianom prid*baným a s jeho firmou:
http://vranov.korzar.sme.sk/c/648938...m-slotexe.html
http://vranov.korzar.sme.sk/c/649966...hotovosti.html
Vyplatenie chýbajúcich miezd by však mohla podľa jeho slov skomplikovať súčasná ekonomická situácia vo firme. Spoločnosť má zároveň podlžnosti voči Sociálnej poisťovni.

"Vieme, že tu už bola vykonaná exekúcia. Táto spoločnosť podľa môjho názoru, no neviem to povedať na sto percent, už nemá nič a je to spoločnosť bez majetku. Bude teda záležať na vlastníkoch, či sú ochotní poskytnúť zdroje, aby boli ich záväzky prefinancované," konštatoval Machyna.

"Z vyjadrení zamestnávateľa vyplynulo, že koniec roka je neistý, že zákazková náplň je istá do konca októbra. Pokiaľ bude takýto stav, tak tu zadržiavanú mzdu by mal vyplatiť čo najskôr, pretože potom už nebude šanca,
Jednoducho povedané - Talian zhrabol, čo sa dalo, ženičky tri mesiace robia ako otrokyne, štát si ruky umýva - výsledok? Nejako už len bude - Talian si založí firmu v Rumunsku, tu zanechá skrachovanú firmu + dlhy + robotníčky bez výplaty. Odbory (ak sa to dá tak nazvať) sa ozvali až teraz - čo doteraz robili? Nič! Len platy brali.

Čo na to "sociálne" cítiaci pán Hranol Premúdry, ktorý robí "pokroky" v získavaní financií zdieraním obyvateľstva? Nepokúsi sa týmto ženičkám zdaniť aj ich nevyplatené mzdy?

Taliana za gule do prievanu povesiť.
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=134721&SID=7&P=1

EUROTESSIL s.r.o.
Piazza Monsignor Ciffo 2
Rosa (VI) 360 27
Taliansko
-hoďte si to do gúgl mapy, alebo Google Earth.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft Pozri príspevok
Anciáša jeho i s Talianom prid*baným a s jeho firmou:
http://vranov.korzar.sme.sk/c/648938...m-slotexe.html
http://vranov.korzar.sme.sk/c/649966...hotovosti.html


Jednoducho povedané - Talian zhrabol, čo sa dalo, ženičky tri mesiace robia ako otrokyne, štát si ruky umýva - výsledok? Nejako už len bude - Talian si založí firmu v Rumunsku, tu zanechá skrachovanú firmu + dlhy + robotníčky bez výplaty. Odbory (ak sa to dá tak nazvať) sa ozvali až teraz - čo doteraz robili? Nič! Len platy brali.

Čo na to "sociálne" cítiaci pán Hranol Premúdry, ktorý robí "pokroky" v získavaní financií zdieraním obyvateľstva? Nepokúsi sa týmto ženičkám zdaniť aj ich nevyplatené mzdy?

Taliana za gule do prievanu povesiť.
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=134721&SID=7&P=1

EUROTESSIL s.r.o.
Piazza Monsignor Ciffo 2
Rosa (VI) 360 27
Taliansko
-hoďte si to do gúgl mapy, alebo Google Earth.
ak koľko ten hajzel zobral na vytvorenie pracovného miesta A čo anti gorila nepôjde do ulíc? Tam nebola korupcia ako havädo?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pavol54 Pozri príspevok
ak koľko ten hajzel zobral na vytvorenie pracovného miesta A čo anti gorila nepôjde do ulíc? Tam nebola korupcia ako havädo?
a čo robil inšpektorát práce? že 340 v hrubom? aspoň x1,2 - šak to nie sú hajzelbaby na verejných wc
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

srska Pozri príspevok
a čo robil inšpektorát práce? že 340 v hrubom? aspoň x1,2 - šak to nie sú hajzelbaby na verejných wc
Nielen to ale aj domáci pomáhači voľakedy sa tomu hovorilo kolaboranti veď tí museli vedieť kam to smeruje nejaký manažér, len účtovníčka musela tie toky vidieť ale títo boli radi že majú prácu a koľko ľudí obetovali len pre bližšiu košeľu ako kabát.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

marian si prehadzuje s vidlami melóny a banka to ma v ,,,, http://www.sme.sk/c/6500208/banke-pe...vu-pokuta.html
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
ak koľko ten hajzel zobral na vytvorenie pracovného miesta A čo anti gorila nepôjde do ulíc? Tam nebola korupcia ako havädo?
...Blava ďaleko .....
srska Pozri príspevok
a čo robil inšpektorát práce? že 340 v hrubom? aspoň x1,2 - šak to nie sú hajzelbaby na verejných wc
...tie baby u toho taliana boli pritom šľastné , že aspoň čo - to zarobia ......nuž " zarobili ".....

...ale takýchto talianov máme dosť aj slovákov............ojedrbať každého za každú cenu , počnúc zamestnancom až po štát - zákony...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pavol54 Pozri príspevok
Nielen to ale aj domáci pomáhači voľakedy sa tomu hovorilo kolaboranti veď tí museli vedieť kam to smeruje nejaký manažér, len účtovníčka musela tie toky vidieť ale títo boli radi že majú prácu a koľko ľudí obetovali len pre bližšiu košeľu ako kabát.
možno jej často vravel, že je "al dente"
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
...Blava ďaleko .....

...tie baby u toho taliana boli pritom šľastné , že aspoň čo - to zarobia ......nuž " zarobili ".....

...ale takýchto talianov máme dosť aj slovákov............ojedrbať každého za každú cenu , počnúc zamestnancom až po štát - zákony...
buchy neboj - raz to vykypí
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
buchy neboj - raz to vykypí
...len aby sa to raz nezvrhlo , ako občas vidno v správach .....
...že pomsta zamestnanca zamestnávateľovi ......
...lenže vtedy občas aj nevinní na to doplatia ....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
...len aby sa to raz nezvrhlo , ako občas vidno v správach .....
...že pomsta zamestnanca zamestnávateľovi ......
...lenže vtedy občas aj nevinní na to doplatia ....
neviem či makarón spravil dobre, že odtiahol do rumunska - tam mu to rýchlo zrátajú
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

srska Pozri príspevok
neviem či makarón spravil dobre, že odtiahol do rumunska - tam mu to rýchlo zrátajú
aj tam budú niektorí radi že zarobia a kým sa na to príde ....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ráno bolo dobre zatiahnuté a tak som v dobrom zvyku-že umyjem okná a zaprší- tie okná umyla...a ono sa zatial odtiahlo!..tu už fakt nikto nič negarantuje,any tie dobré zvyky!..a tak fčul posielam druhú kafu, aj čajík mátový, aj šípkový aj niečo pod zub..a fajn deň vám...


..no a tak..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...môj jutúb dáko koktá..a tak dám ešte miláčika, nech mám krásny deň a padám odtialto...

1 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Hej, počul si to už, zrušili daňový úrad.
A ty to odkiaľ vieš?
Ale, prišiel mi domov taký papierik a tam bolo napísané, že posledná upomienka.
8 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
dám ešte jeden ...

"Traja podnikatelia Slovák, Poliak a Ukrajinec boli vyzvaní, aby predložili návrhy na opravu plotu okolo
budovy ministerstva. Prišli teda za ministerským úradníkom, aby plot preskúmali a predložili návrhy.

Poliak vzal pásmo, zmeral dĺžku plotu, všetko si načrtol na papier a niečo prepočítal. - Spravíme to za
350.000 = 200.000 materiál, 100.000 pre robotníkov a 50.000 je marža firmy.

Ukrajinec vzal palicu, niečo pomeral, niečo pokreslil, niečo prepočítal. - My to spravíme za 250.000 =
150.000 materiál, 50.000 pre robotníkov a 50.000 je marža firmy.

Slovák sa neobťažoval žiadnym meraním, nákresmi a výpočtami. Pristúpil k úradníkovi a pošepol mu: - 2.250.000.
Ministerský úradník zalapal po dychu: - Ako ste došiel k tak vysokej sume? - Jednoducho - pošepol Slovák úradníkovi - milión tebe, milión mne a za 250.000 si najmem tuto Ukrajinca nech to spraví."
5 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

-myslel som že som už na svete videl všetko, ale včera iný šok som mal-bol som pre rodinku autom ich čakať na stanici a došiel vonku taxík-vystúpil pánko a išiel otvoriť druhé zadné dvere-vybral vodítko a ja že vyleze pes alebo niečo také- a z taxíka na vodítku normálne vystúpilo malé prasa, tak cca. 30 kilové, normálne biele, nie to čínské A išlo s pánkom na vlak...,normálne na vodítku jak pes...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zita5 Pozri príspevok
dám ešte jeden ...

"Traja podnikatelia Slovák, Poliak a Ukrajinec boli vyzvaní, aby predložili návrhy na opravu plotu okolo
budovy ministerstva. Prišli teda za ministerským úradníkom, aby plot preskúmali a predložili návrhy.

Poliak vzal pásmo, zmeral dĺžku plotu, všetko si načrtol na papier a niečo prepočítal. - Spravíme to za
350.000 = 200.000 materiál, 100.000 pre robotníkov a 50.000 je marža firmy.

Ukrajinec vzal palicu, niečo pomeral, niečo pokreslil, niečo prepočítal. - My to spravíme za 250.000 =
150.000 materiál, 50.000 pre robotníkov a 50.000 je marža firmy.

Slovák sa neobťažoval žiadnym meraním, nákresmi a výpočtami. Pristúpil k úradníkovi a pošepol mu: - 2.250.000.
Ministerský úradník zalapal po dychu: - Ako ste došiel k tak vysokej sume? - Jednoducho - pošepol Slovák úradníkovi - milión tebe, milión mne a za 250.000 si najmem tuto Ukrajinca nech to spraví."
No ale toto predsa nieje žiaden vtip...,toto je skutočnosť...

čo ja viem, čo mám informácie, čo som počul,že sa to tak robí ÚDAJNE ()- tak nejaká firma napr, vyhrá nejaký konkurz( samozrejme 10% sa odvedie kam sa má) a tá firma to následne dá urobiť ďalšej firme...-takže to je realita, nie vtip
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať