Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Taliani tu robia riadne paseky,sikanuju zamestnancov,nevyplacaju mzdy,neplatia najom za podu,neplnia zmluvy ktore samy vyhotovia-ale to sa naucili od Slovakov,lebo u nich je mafia kontra stat a tu stat pripravuje pre mafiu a zberbu take zakony a podmienky o ktorych nesnivali ani v tom najlepsom sne.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
No ale toto predsa nieje žiaden vtip...,toto je skutočnosť...

čo ja viem, čo mám informácie, čo som počul,že sa to tak robí ÚDAJNE ()- tak nejaká firma napr, vyhrá nejaký konkurz( samozrejme 10% sa odvedie kam sa má) a tá firma to následne dá urobiť ďalšej firme...-takže to je realita, nie vtip
Je to vtip, tak ako som to uviedla ale .....versus aj skutočnosť môže byť
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Trošku veselosti pred víkendom :

Na čo mi je : Google?
Na nič, moja žena šicko zná!
2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Predstavujem vám moju malú Matildu, ktorá už krášli náš dvor... (pred hnusným susediným plotom )
DSC03357.jpg  
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Jak nové z obchodu, blahoželám.
A susedu neohováraj, /a sused čo?/ ale vyrvi pár dlaždíc a nasaď kriaky
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

aj vám blbne zarovnávanie v porade?
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Porada mi blbne vôbec sa mi nedá načítať ani čítať .Doobeda to bolo ok poobede ledva píšem tento príspevok.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

1Dara Pozri príspevok
ja som bola spokojna s Karin v Poluse ... teraz uz kostymy nekupujem, mam ich plnu skrinu ... a inu pracu
a toto? aký máte názor? http://verino.cz/bussines-kostymy
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
220870 Pozri príspevok
Porada mi blbne vôbec sa mi nedá načítať ani čítať .Doobeda to bolo ok poobede ledva píšem tento príspevok.
Ako si vôbec pridala ten príspevok? aj mne blbne a štve ma to riadne.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mne sa nedá načítať nič v nijakej téme, príspevok dávam zdola, ak pohnem myšou, hodí ma na samý vrch, nedajú sa vôbec príspevky rolovať, okrem toho sú zarovnané doprava a akoby sa prekrývali tým, čo obvykle býva na stránke úplne dole. Toto si ani neprečítam po odoslaní, 220870 tu niečo podobné napísal, mihlo sa mi to pri otvorení témy, až keď som klikla na jeho posledné príspevky, časť sa mi podarilo prečítať. Mám ff, asi blbne len tento prehliadač. Vidím na hlavnej stránke, že príspevky aj témy sa pridávajú. Rolovať môžem len na hlavnej stránke.
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Kvaka Pozri príspevok
Mne sa nedá načítať nič v nijakej téme, príspevok dávam zdola, ak pohnem myšou, hodí ma na samý vrch, nedajú sa vôbec príspevky rolovať, okrem toho sú zarovnané doprava a akoby sa prekrývali tým, čo obvykle býva na stránke úplne dole. Toto si ani neprečítam po odoslaní, 220870 tu niečo podobné napísal, mihlo sa mi to pri otvorení témy, až keď som klikla na jeho posledné príspevky, časť sa mi podarilo prečítať. Mám ff, asi blbne len tento prehliadač. Vidím na hlavnej stránke, že príspevky aj témy sa pridávajú. Rolovať môžem len na hlavnej stránke.
Takto to blbne, ak som prihlásená pod svojim nickom. Keď sa odhlásim a som tu ako neregistrovaný užívateľ, tak stránka funguje v poriadku. Zvláštny druh znechutenia registrovaných členov.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Kvaka Pozri príspevok
Mne sa nedá načítať nič v nijakej téme, príspevok dávam zdola, ak pohnem myšou, hodí ma na samý vrch, nedajú sa vôbec príspevky rolovať, okrem toho sú zarovnané doprava a akoby sa prekrývali tým, čo obvykle býva na stránke úplne dole. Toto si ani neprečítam po odoslaní, 220870 tu niečo podobné napísal, mihlo sa mi to pri otvorení témy, až keď som klikla na jeho posledné príspevky, časť sa mi podarilo prečítať. Mám ff, asi blbne len tento prehliadač. Vidím na hlavnej stránke, že príspevky aj témy sa pridávajú. Rolovať môžem len na hlavnej stránke.
Tiež mi to blbo ukazuje a mám prehliadač explorer
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ak tu chcem posledné príspevky čítať, musím najprv niečo napísať. Potom idem na môj posledný príspevok a pomaličky oddola idem vyššie. Vidím, že aj iné prehliadače nefungujú.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

ja mam problem aj rolovat na spodok strany ... blbne mi to vo FF, IE aj chrome ... citat bez problemov mozem len ked som odhlasena
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Kvaka Pozri príspevok
Ak tu chcem posledné príspevky čítať, musím najprv niečo napísať. Potom idem na môj posledný príspevok a pomaličky oddola idem vyššie. Vidím, že aj iné prehliadače nefungujú.
Ja aj keď napíšem, tak čítať nemôžem. Prekryje mi to nejaká reklama. Asi to tu zabalíme a poďme spať. Admin sa nás tu chce asi zbaviť.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

ja citam neprihlasena v IE ... na FF som prihlasena a obcas sa mi podari dostat dole na stranku a teda nieco napisat ... suhlasy nemozem dat, lebo vyssie sa z tohto okna nedostanem - hned mi to skace na zaciatok strany
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kvaka Pozri príspevok
Mne sa nedá načítať nič v nijakej téme, príspevok dávam zdola, ak pohnem myšou, hodí ma na samý vrch, nedajú sa vôbec príspevky rolovať, okrem toho sú zarovnané doprava a akoby sa prekrývali tým, čo obvykle býva na stránke úplne dole. Toto si ani neprečítam po odoslaní, 220870 tu niečo podobné napísal, mihlo sa mi to pri otvorení témy, až keď som klikla na jeho posledné príspevky, časť sa mi podarilo prečítať. Mám ff, asi blbne len tento prehliadač. Vidím na hlavnej stránke, že príspevky aj témy sa pridávajú. Rolovať môžem len na hlavnej stránke.
..

..no, na citáciu sa dá aspoň odpísať...a porada je nakomplet zbláznená, neviem, komu dať vinu, ale odvčera sa tu nedá nič...a nikto tu nič negarantuje...tak fčul neviem, sme diskriminovaní,alebo bojkotovaní, alebo neviemčoakí, ale kafica mi samej nechutí...
...na hlavnej stránke pribúdajú príspevky, tak čo sa to tu deje?..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Je to tu teda fakt katastrofa.
Každú hodinu skoro dávam kontrolné nákuky, ale nič z toho...

Richaaaaaaaaaard pomóooooc!!!
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

AlaNR Pozri príspevok
Je to tu teda fakt katastrofa.
Každú hodinu skoro dávam kontrolné nákuky, ale nič z toho...

Richaaaaaaaaaard pomóooooc!!!
.. že či to zámer nebude Richard chce, aby sme aj dovolenkovali - treba oddych aj od Porady!
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
No hurá...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať