Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..posielam nádhernú búrku...ale len silno búcha, prší tak akurátno...aj wagnerovej!...jej koniec neny any vidno!..tak hádam bude spokojná..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
idem si vyskúšať umyť hlavu, aj keď ruku zdvihnem iba s bolesťou...
To, čo piští od Nitry, to som ja, neľakajte sa!
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

pepsikova Pozri príspevok
..posielam nádhernú búrku...ale len silno búcha, prší tak akurátno...aj wagnerovej!...jej koniec neny any vidno!..tak hádam bude spokojná..
..joj, ale sem neposielaj, mame dazda habadej..sice cernava je aj smerom na Alu..nech zaprsi u Wagner, ta potrebuje vlahu jak sol, aby aj kapuste sa dostalo..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..joj, ale sem neposielaj, mame dazda habadej..sice cernava je aj smerom na Alu..nech zaprsi u Wagner, ta potrebuje vlahu jak sol, aby aj kapuste sa dostalo..
Anička, leje tu jak z konvy...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
AlaNR Pozri príspevok
Anička, leje tu jak z konvy...
a už ňéé...
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

AlaNR Pozri príspevok
Anička, leje tu jak z konvy...
..aj som si myslela..fuuuuha, uz neni vidiet ani kostolik v Drazovciach
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

AlaNR Pozri príspevok
a už ňéé...
ale, zato u nas sa spustil poriadny lejak
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ani z tejto strany nie... a Zobor už vôbec nie...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jarka 1 Pozri príspevok
No buchy, vidím, že makáš jako ... ale výsledok stojí za to. My sme to isté mali pred týždňom a ku koncu už chlapci ledva prepletali nohami. Normálne som ich ľutovala a to nemakali moji vlastní.

.. šak, ale pripomniem, čo pepsi Vieroč odkázala... že slovo šanuvat sa any Ty nepoznáš...há?
...včul som sprchu šmaril ...párky na večeru ( iné som už nejak nevládal , nechcelo sa mi teda vôbec ) ...
...na šanuvanie nieto času , respektíve hentá robota ma celkom irituje , povznáša aj na tom duchu ...
...nevraviac už o tom , že diabetologička by moje počínanie schválila ...predsa len ten pohyb je pre zníženie hladiny cukru najlepší ...
...a inak ???...šak Paralenu mám ešte dostatok v šuflíku , zadrel som si rovno hneď dva kúsky ...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

buchač Pozri príspevok
...včul som sprchu šmaril ...párky na večeru ( iné som už nejak nevládal , nechcelo sa mi teda vôbec ) ...
...na šanuvanie nieto času , respektíve hentá robota ma celkom irituje , povznáša aj na tom duchu ...
...nevraviac už o tom , že diabetologička by moje počínanie schválila ...predsa len ten pohyb je pre zníženie hladiny cukru najlepší ...
...a inak ???...šak Paralenu mám ešte dostatok v šuflíku , zadrel som si rovno hneď dva kúsky ...
A ja že som sama čo užíva paralen na bolesti, keď som riadne narobená
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..posielam nádhernú búrku...ale len silno búcha, prší tak akurátno...aj wagnerovej!...jej koniec neny any vidno!..tak hádam bude spokojná..
Tak na dnes je záhrada poliata, ale inak to nebolo zase nejak veľa. Zajtra musím polievať. U nás piesčitá zem, všetka vlaha rýchlo zmizne. Preto sa mi stále máli
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..joj, ale sem neposielaj, mame dazda habadej..sice cernava je aj smerom na Alu..nech zaprsi u Wagner, ta potrebuje vlahu jak sol, aby aj kapuste sa dostalo..
Veru u nás vlahy stále nie je dosť, bolo veľké sucho a vlahový deficit sa len tak rýchlo nevyrovná
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Teraz nech tu niekto niečo hovorí http://spravy.pravda.sk/iq-test-zeny..._sk_domace_p12
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Veru u nás vlahy stále nie je dosť, bolo veľké sucho a vlahový deficit sa len tak rýchlo nevyrovná
..

..no však tvoje strany nebolo ani vidno, také prúdy dažďa tam liali a potom si mala dúhu rovno zo záhrady až ku mne na horu..to ako bonus, nech nepovieš, že som lakomá..no..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..no však tvoje strany nebolo ani vidno, také prúdy dažďa tam liali a potom si mala dúhu rovno zo záhrady až ku mne na horu..to ako bonus, nech nepovieš, že som lakomá..no..
To sa Ti iba zdalo, že sa liali prúdy dažďa. Pršalo tak normálne a dážď s občasným búchaním trval 15 minút. Išlo to z Magury, tam bola čierňava, cez nás to rýchlo prešlo. Na záhrade je poliate iba na dnes.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...včul som sprchu šmaril ...párky na večeru ( iné som už nejak nevládal , nechcelo sa mi teda vôbec ) ...
...na šanuvanie nieto času , respektíve hentá robota ma celkom irituje , povznáša aj na tom duchu ...
...nevraviac už o tom , že diabetologička by moje počínanie schválila ...predsa len ten pohyb je pre zníženie hladiny cukru najlepší ...
...a inak ???...šak Paralenu mám ešte dostatok v šuflíku , zadrel som si rovno hneď dva kúsky ...
..

..na jakom duchu?.....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a to čo je tu tak ticho?..čo vám zobrala voda reč?..či čo?..idem het, každý tu len drichme, akoby nemali v noci čo robiť!...waaau, dobrú noc vám..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ja som na tom takto... Zajtra si pospím o hoďku dlhšie, idem s dôchodkyňou k dochtorovi...
Dobrú noc!
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..na jakom duchu?.....
...Tebe poviem .......he , to určite .....to sa teda načakáš ....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a krásny deň dnes..posielam kaficu a čajík presne podľa navigácie a k tomu za hrsť dobrého zdravia,aby vám chutilo robiť...lebo čo neurobíš dnes, neurobíš any zajtra a máš dva dni dovolenky...a v lete dovolenku treba..asi tak ja ...
..no a zoostalo ešte aj včerajšieho koláčika, tak prosím tu....
koláč 003.jpg  
7 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať