Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...kúp si kúp....snáď aj pomôže ...
..

..no, mne moje zrkadlo denne opakuje...


..potvora zrkadlo,mám ho rada!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
....no, mne moje zrkadlo denne opakuje.....potvora zrkadlo,mám ho rada!
...he .....stiahni si tento film ....http://uloz.to/xu7b4DU/kralovstvo-kr...rozpravka-divx
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...he .....stiahni si tento film ....http://uloz.to/xu7b4DU/kralovstvo-kr...rozpravka-divx
..

..jáááj, ty to máš asik dobre prepozerané, to Kráľovstvo krivých zrkadiel, však?..inak by si to predsa neodporúčal!...

...ale inak, rozprávočka je to krásna....ale ja som už veľká dievka na rozprávky!...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

idem dnes veľkou lyžicou jesť - na svadbu
len škoda, že takýto čas je, prší každú chvíľu - nevesta nemá radosť veru
hádam do tretej prestane a pod mrakom môže zostať, aspoň sa neupečieme v horúčave
a ešte jednu výhodu toto počasie má - musela som si kúpiť nový svetrík k tým šatám na ramienka, lebo by mi bolo zima
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

spravy tv markiza-,,mirka kedy bude konecne teplo,,
tie iste spravy zhruba o tyzden neskor ,,mirka kedy sa konecne ochladi,,
detto o tri dni-,,po teple nas zastihlo ochladenie,lenze ludom sa nezavdacite,ked je teplo chcu ochladenie,ked je chladno chcu teplo,,-no nie su na zozranie ty nasi moderatori?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ivana Š Pozri príspevok
idem dnes veľkou lyžicou jesť - na svadbu
len škoda, že takýto čas je, prší každú chvíľu - nevesta nemá radosť veru
hádam do tretej prestane a pod mrakom môže zostať, aspoň sa neupečieme v horúčave
a ešte jednu výhodu toto počasie má - musela som si kúpiť nový svetrík k tým šatám na ramienka, lebo by mi bolo zima
"musela" hneď som si pomyslel na nevestu že aká staromódna, ale dočítal som vetu.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Taká som naštvaná??? Zapísala som syna do tábora od pondelka , a on od piatku má vysoké teploty tomu sa hovorí , SMOLA..... Tak sa tešil....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Zdenka175 Pozri príspevok
Taká som naštvaná??? Zapísala som syna do tábora od pondelka , a on od piatku má vysoké teploty tomu sa hovorí , SMOLA..... Tak sa tešil....
vlani som mal 2 brigádničky zbierali zemiaky, po týždni hovorí jedna že už končia chceli by výplatu lebo idú do pionierskeho tábora ja že ako vedúce ony že nie ale účastníčky no niektoré dospievajú skoro tak som ich vyplatil a hneď vypoklonkoval sprosté zákony koľkí by si chceli privyrobiť
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Krásne poobede želám!

Tak aj u nás popršalo, pred domom na ceste mláka jak malé more, odstavila som tam starého bielu oktáfku, už je ale bodkovaná, no, bude mať zo mňa radosť.

Inak sa nič nedá, len doma sa ponevieram, periem, upratujem, variť nemusím, ešte je z toho leča, musím si nájsť nejakú činnosť ešte... začala mi tour de france, takže idem spraviť kýbel kávy, vyvešiam práčku a vyložím nohy...
PS: do záhrady nejdem, lebo je tam mokro... čudné....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
Krásne poobede želám!

Tak aj u nás popršalo, pred domom na ceste mláka jak malé more, odstavila som tam starého bielu oktáfku, už je ale bodkovaná, no, bude mať zo mňa radosť.

Inak sa nič nedá, len doma sa ponevieram, periem, upratujem, variť nemusím, ešte je z toho leča, musím si nájsť nejakú činnosť ešte... začala mi tour de france, takže idem spraviť kýbel kávy, vyvešiam práčku a vyložím nohy...
PS: do záhrady nejdem, lebo je tam mokro... čudné....
stará klasika romo kombi dnes vyhlásila koniec taká šlaha, no voda s elektrinou sa nemilujú neostáva nič iné len prať ručne.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pavol54 Pozri príspevok
stará klasika romo kombi dnes vyhlásila koniec taká šlaha, no voda s elektrinou sa nemilujú neostáva nič iné len prať ručne.
Aj ja sa pri mojem modlím 7 otčenášov, tak buchoce, že v noci by som s ňou aj polku ulice zobudila. Už raz mala odtrhnutý bubon, tak zakaždým rozmýšľam, či sa neodtrhne zasa akurát keď bude zmýchať.
Lietajúcu práčku som ešte teda nevidela...
Nejako mi jej je ľúto, dobrá je inak, super programy sa dajú nastaviť, neperie dve hodiny s jedným programom... tak načo novú

Inak romo kombi som vyložila do garáže, pár rokov sa na nej nepralo, ktovie, či je ešte pojazdná...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

pavol54 Pozri príspevok
stará klasika romo kombi dnes vyhlásila koniec taká šlaha, no voda s elektrinou sa nemilujú neostáva nič iné len prať ručne.
Tak to buď rád, že neprišlo k úrazu. Inak moja prvá práčka bola Mini Romo, presne takáto http://www.bombara.estranky.sk/fotoa...-romo.jpg.html, To teda bolo rýchle vypraté všetko a v jednej vode, potom to pláchanie a opakované žmýkanie, svaly som mala veru dobré, teraz už moje ruky by nemohli.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
Aj ja sa pri mojem modlím 7 otčenášov, tak buchoce, že v noci by som s ňou aj polku ulice zobudila. Už raz mala odtrhnutý bubon, tak zakaždým rozmýšľam, či sa neodtrhne zasa akurát keď bude zmýchať.
Lietajúcu práčku som ešte teda nevidela...
Nejako mi jej je ľúto, dobrá je inak, super programy sa dajú nastaviť, neperie dve hodiny s jedným programom... tak načo novú

Inak romo kombi som vyložila do garáže, pár rokov sa na nej nepralo, ktovie, či je ešte pojazdná...
mali sme dobách mojej mladosti tatramat 245 to bola divá koza tá keď začala šmýkať bolo rodeo, najmä v paneláku večer o desiatej
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

AlaNR Pozri príspevok
Krásne poobede želám!

Tak aj u nás popršalo, pred domom na ceste mláka jak malé more, odstavila som tam starého bielu oktáfku, už je ale bodkovaná, no, bude mať zo mňa radosť.

Inak sa nič nedá, len doma sa ponevieram, periem, upratujem, variť nemusím, ešte je z toho leča, musím si nájsť nejakú činnosť ešte... začala mi tour de france, takže idem spraviť kýbel kávy,
vyvešiam práčku
a vyložím nohy...
PS: do záhrady nejdem, lebo je tam mokro... čudné....
hej? a to jaká šnúra utrime?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
kukučka Pozri príspevok
hej? a to jaká šnúra utrime?

stojan kolotoczowy
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kukučka Pozri príspevok
hej? a to jaká šnúra utrime?
šnúra utríme ale kto ju zavesí?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kto si len mohol dovoliť toľkú drzosť a odpojiť neplatičom elektrinu....to je svinstvo....drzé huby hnusné
http://www.topky.sk/cl/10/1317856/Ma...--vypoculi-si-
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
kto si len mohol dovoliť toľkú drzosť a odpojiť neplatičom elektrinu....to je svinstvo....drzé huby hnusné
http://www.topky.sk/cl/10/1317856/Ma...--vypoculi-si-
tie drzé huby si myslela zamestnancov elektrární?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Na dnes som mala naplánovaný výlet do Egru, ale ráno o piatej ho zrušili... otočila som sa na druhý bok a len tak si doma vegetím s nosom v knihe.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať